Страница 137 от 153 ПърваПърва ... 3787127135136137138139147 ... ПоследенПоследен
Показване на 2,041 до 2,055 от 2293
  1. #2041

    Подразбиране

    Елена, много се радвам, че процеса ти доставя удоволствие- много е увличашо наистина. Специално 989 в началото е малко отегчително все в една и съща гама, но после блузка, краче, оче Вчера го показах на снимка в една тема, т.е. показах папагала си, който беше кацнал до него и за пореден път реакциите не ме изненадаха- всички са помислили, че момиченцето с котето е картина Да не започвам за реакциите в ателието за рамкиране....нооо стига толкова реклама

    Сега за схемите/скиците- аз не спирам до края на всеки лист от схемата, а дошивам и по няколко бодчета от следващата, защото иначе се получават видими граници...

    Аз искам и да помоля за нещо- ще съм много благодарна ако ми пуснете линк, за новите неща на сайта на ГК- адресът който съм съхранила в предпочитани, вече не е активен, Влязох през Гугъл в сайта, но обликът е сменен и нищо не намирам- много ме е яд когато има нещо удобно, прегледно и работещо и като го окепазят така....Не виждам нищо от старата подредба- по коя картина е създаден гоблена, художник, пусканите всеки месец нови неща...абе всичко ми се вижда ужасно разхвърляно Намерих някакви ню продуктс, но няма страници и връщане назад за да видя другите, не виждам каталог, няма и номера на гоблените- това май е с цел да не се разпространяват нелегално....
    Та ако може линк за новите гоблени на ГК ще съм много благодарна
    Редактирано от Eveline : 18.03.2014 в 16:52.

  2. #2042

    Подразбиране

    Днес влязох чрез гугал във :www.goldenkitestore.com/‎
    с превод на страницата
    След това кликвам: Нови модели и комплекти за освободени All нов =>тук Излизат нови модели и комплекти.В ляво можеш да ги търсиш по категории.Номерата на гоблените са обозначени

  3. #2043

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Eveline Виж мнение

    Аз искам и да помоля за нещо- ще съм много благодарна ако ми пуснете линк, за новите неща на сайта на ГК- адресът който съм съхранила в предпочитани, вече не е активен, Влязох през Гугъл в сайта, но обликът е сменен и нищо не намирам- много ме е яд когато има нещо удобно, прегледно и работещо и като го окепазят така....Не виждам нищо от старата подредба- по коя картина е създаден гоблена, художник, пусканите всеки месец нови неща...абе всичко ми се вижда ужасно разхвърляно Намерих някакви ню продуктс, но няма страници и връщане назад за да видя другите, не виждам каталог, няма и номера на гоблените- това май е с цел да не се разпространяват нелегално....
    Та ако може линк за новите гоблени на ГК ще съм много благодарна
    http://www.goldenkitestore.com/index...-and-kits.html
    Новата визия е по-скоро като електронен магазин,а не като сайт на фирмата.Има различен начин на търсене-по категории,по-цена, по трудност,по големина и т.н.Търсачката по номер е горе в дясно.
    И за мен е по-неудобен.Липсват ми предишната визия и новите гоблени най -отпред.Сега ми е много объркано.

  4. #2044

    Подразбиране

    Янка, уа-уа, благодаря ви момичета- явно ще трябва да разцъквам до откат докато разгледам и свикна. Как може да го направят толкова разхвърляно и неудобно

  5. #2045

    Подразбиране

    Аз така и не можах да свикна.

  6. #2046

    Подразбиране

    Знам,че не е тема за папагали,нооо-имах същия-Дики!Научи се да казва-дай целувка,дай целувка,браво Дики!Нооо,преместихме се в нова къща и умря!А гоблена хем ми доставя удоволствие,хем бързам да го ушия!Ама,май ще се бърза бавно!

  7. #2047

    Подразбиране

    Напредвам, напредвам... Ако е живот и здраве, плана ми е през месец май да пея вече канцонети!

  8. #2048

    Подразбиране

    Шиеш със завидни темпове...Не се съмнявам ,че ще е готов през май! Красиво е.....!

  9. #2049

    Подразбиране

    Мила, много харесвам тази Венеция, много бързо напредваш. За съжаление не съм проследила от началото гоблена ти за това искам да попитам на какъв каунт шиеш, кръстче или гобленов.
    Поздравления за красотата, която твориш.

  10. #2050

    Подразбиране

    Yanka, iliqn, много благодаря момичета, че коментирахте гоблена ми! Iliqn, аз шия на Аида 18 каунт, кръстчета и съм доволна от резултата.

  11. #2051

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    Напредвам, напредвам... Ако е живот и здраве, плана ми е през месец май да пея вече канцонети!
    Голяма красота............ Разкошотия......... А за темповите - няма и да споменавам

  12. #2052

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    Напредвам, напредвам... Ако е живот и здраве, плана ми е през месец май да пея вече канцонети!

    За канцонетите,не знам,ама май е време да събираш вече конците за следващия
    Давай,не остана вече

  13. #2053

  14. #2054

    Подразбиране

    did_tag, ya-ya, skorpion4e - ya-ya, ще стягам конци и за следващ - то се знае. След Венеция заминавам за древен Рим! Влюбена съм в GK 795 - The Consummation
    Редактирано от mila_an : 27.03.2014 в 22:51.

  15. #2055

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудесна тематика си си избрала

Страница 137 от 153 ПърваПърва ... 3787127135136137138139147 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •