Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 59

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Браво! И дано от сега нататък стената на позора да остане празна!

  2. #2

    Подразбиране

    Уфффф най-накрая историята има хепи енд !
    Надявам се за много да е поука ...

    Да бъдем добри и да се обичаме - на мен кокошарника много си ми харесва

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Да бъдем добри и да се обичаме - на мен кокошарника много си ми харесва
    КОКОКОООООООО И НА МЕН КООО

  4. #4

    Подразбиране КОКОКО...

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Уфффф най-накрая историята има хепи енд !
    Надявам се за много да е поука ...

    Да бъдем добри и да се обичаме - на мен кокошарника много си ми харесва
    РАДВАМ СЕ ЧЕ ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ . НЕКА ТОВА ДА Е УРОК ЗА ВСИЧКИ НАС.
    А И НА МЕН КОКОШКАРНИКА СИ МИ ХАРЕСВА ......

  5. #5

    Подразбиране

    Чудесно!Пожелавам на всички пишешти по-горе да им се случи това,което не знаем какво е,се е случило на Санита!Тогава ще потече благородство и ще видим как се е взела поуката!Наистина "хепиенд"!То и Коледа наближава и затова в тази тема цари нейният дух!

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonqz Виж мнение
    Чудесно!Пожелавам на всички пишешти по-горе да им се случи това,което не знаем какво е,се е случило на Санита!Тогава ще потече благородство и ще видим как се е взела поуката!Наистина "хепиенд"!То и Коледа наближава и затова в тази тема цари нейният дух!
    Поуката е една единствена:
    1.Не се поръчват неща , за които предварително нямаме събраната сума.
    2.Ако все пак се случи, събраните вече пари да отидат по друго направление - има си тема за заменки и продажби.
    Не можеш sonqz да пожелаваш нещо неизвестно , и то на целия форум.
    Дори и хубавите пожелания са фиксирани с думи.
    Моля за извинение, ако не съм хванала смисъла на пожеланията ти.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonqz Виж мнение
    Чудесно!Пожелавам на всички пишешти по-горе да им се случи това,което не знаем какво е,се е случило на Санита!Тогава ще потече благородство и ще видим как се е взела поуката!Наистина "хепиенд"!То и Коледа наближава и затова в тази тема цари нейният дух!
    maleks, то и аз горе долу натам схванах "пожеланията" на съфорумката, но помислих, че аз нещо не разбирам. Страхотен пост, няма що!

    P.S. дали пък правилното на "пишешти" не е "пишещи"
    Аз пък да взема да й пожелая да се поограмоти малко и тогава да ни благославя
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от van4e_to Виж мнение
    P.S. дали пък правилното на "пишешти" не е "пишещи"
    Аз пък да взема да й пожелая да се поограмоти малко и тогава да ни благославя
    Ванче, спечели по точки миличка

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonqz Виж мнение
    Чудесно!Пожелавам на всички пишешти по-горе да им се случи това,което не знаем какво е,се е случило на Санита!Тогава ще потече благородство и ще видим как се е взела поуката!Наистина "хепиенд"!То и Коледа наближава и затова в тази тема цари нейният дух!
    Това пожелание е по-грозно, дори от постъпката на Санита. Да не забравяме само, че "каквото почукало - такова се обадило". Никой в този форум не се е усъмнил в това, че Санита е имала някакъв проблем, но закъснението беше доста.
    И последно нали знаеш поговорката, че който гроб копае другиму, сам пада в него. Такива клетви ако обичаш, миличка не ги изказвай тук.

  10. #10

    Подразбиране

    Хайде модераторът да заключи и тази тема!
    По-трудно е да простиш, но ние тук носим прошката в сърцата си, защото са големи и любвеобилни!

  11. #11

    Подразбиране

    Надявам се никога повече да не се случи да стигаме дотук и никога да не се налага по този начин човек да си иска парите. Важното е че всичко свърши добре.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  12. #12

    Подразбиране

    " Първоначално написано от skorpion
    Писах в темата за подаръците-не съм видяла тази тема!
    Абе Вие като какви се изживявате???????"



    Мисля, че стози си пост SKORPION напълно заслужи правото си, името и да бъде записано на тази стена на позора. Такова неуважение и високомерие отдавна не бях срещала.


    Мога да и отговоря от свое име. Чувствам се като човешко същество, което проявява уважение към другите, НО искам да ми бъде отвърнато със същото!

    Вие сте на ход, можете спокойно да напишете в отговор, като какви се изживявате.

  13. #13

    Подразбиране

    Аз само мога да кажа,че и аз вися на тази стена,без да съм го заслужила чак толкоз и без да се знае причината,а тя беше раздяла със съпруга ми,което ме остави без всякакви средства да си платя гоблена.
    За щастие всичко вече е наред и отново бракът ми удържа 30-годишнина след месец.

  14. #14

    Подразбиране

    Санита, дали с право или без, си на тази стена, може да каже само потърпевшата от постъпката ти. Въпрос на гледна точка.

  15. #15

    Подразбиране

    Дали пък не се изписа достатъчно и по тази и по другата теми
    Винаги ще има доволни и недоволни, разни хора - разни идеали
    Все пак повечето тук се познаваме само виртуално и едва ли от няколко поста е редно да се правят генерални изводи какво представлява човек!? На коя стена да закачим имената на близките ни, които са ни оскърбили, обидили, наранили при това съвсем съзнателно
    Весела Коледа на всички момичета
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •