PDA

Покажи пълната версия : Здравейте!



Topcho
01.02.2012, 23:23
Здравейте! Казвам се Нина. Всъщност това е представяне за втори път, но тъй като предишното е било някъде през 2009, това повтаряне ми се струва уместно. Още повече, че оттогава не съм писала, макар и от време на време да съм хвърляла по някое оче насам. Един от многобройните ми недостатъци е, че пристрастията ми не клонят много към форумите, и за кратко оцелявам в тях, а по-скоро към блоговете. Не знам защо така. Обичам да ги чета, а вашият страхотен форум предлага безброй вкуснотийки за гледане и за четене. Най-обичам да си губя времето като обикалям блотове и се възхищавам на красотите, които хората правят. Но колкото и да е забавно, с всички игри и предизвикателства, така и не успях да намеря много български блогъри, които да се занимават с това хоби, въпреки че доста търсех. Накратко - тъгата по родното победи и след много чудене и умуване реших да пробвам да се завърна. Надявам се този път да успея да се задържа и да се запозная с други гобленари, защото резулатите от шпионирането ми сочат, че това тук е като сборен пункт на най-интересните хора :kissyou: А, също и да задмина рекорда си от коментари отпреди 3 години, но тъй като тогава написах има-няма 5, няма да ми е толкова трудно.
Леле, колко дълго излезе.
А забравих да предупредя - шия само глупости :baby:

anito11
07.02.2012, 10:37
Добре дошла сред нас! Аз също предпочитам да шия "глупости", намирам в тях успокоението и релакса след напрегнат ден! Все пак шием за удоволствие, а не по команда, така че всеки е свободен да шие това, което му доставя наслада. Пожелавам ти нови приятели и чудесни мигове във форума!!!

Topcho
07.02.2012, 19:51
Благодаря много! :kissyou:
А твоите дреболийки са направо разкошни :loveglasses:

Nev
18.03.2012, 16:05
Имаш много приятен блог. Снощи го гледах и за първи път разбрах, че има разработки на гоблени с герои на Тери Пратчет! Усещам, че се зарибявам... Само че аз бих ги шила на черна панама. Ама да видим кога ще им дойде времето. Ще следя твоя дядо Прас :)

Topcho
18.03.2012, 20:35
Имаш много приятен блог. Снощи го гледах и за първи път разбрах, че има разработки на гоблени с герои на Тери Пратчет! Усещам, че се зарибявам... Само че аз бих ги шила на черна панама. Ама да видим кога ще им дойде времето. Ще следя твоя дядо Прас :)

Благодаря! :kissyou: За черната панама не се бях сетила! А наистина ще излезе много добре :idea: Като нищо ще направя един Дядо Прас на черна като свърша този, да има и за баща ми, че и той е зарибен :D Но той иска Ринсуинд, а аз имам само Дядо Прас и май някъде имах трите вещици Баба Вихронрав, леля Ог и Маграт :confused: