PDA

Покажи пълната версия : Панически атаки



svetlana770
03.02.2012, 23:01
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем: Диагноза -панически атаки.Ужасно състояние.Дайте съвет как се лекува, освен с лекарства,които ,доколкото разбрах , само подтискат , но не лекуват

Nev
05.04.2012, 10:13
Здравей,
Съжалявам, че чак сега виждам темата. Аз минах през паническите атаки и наистина - това е най-отвратителния период в живота ми. Лекува се, като осъзнаеш какво в живота ти ги предизвиква. Аз се лекувах с хомеопатия около 6 месеца. Най-добре обаче е да поработиш с психолог. Има и един форум www.kak-da.info, в който доста хора са писали по темата. Това състояние е временно и минава, но трябват доста усилия и е наивно да се смята, че лекарствата оправят нещата. Проблемът идва от начина на мислене и отношението към заобикалящия свят. Ако те не се променят и ти имаш някакъв нерешен вътрешен конфликт, лекарствата ще имат само временен ефект.

dvebrezi
13.11.2012, 11:37
Ще препоръчам от моя личен опит срещи с хора оито харесваш и цениш мнението им разходи на чист въздух и приятни разговори.Трябва да отриеш подходящия чове за това или той да те отрие