PDA

Покажи пълната версия : питане за каунт



abi1004
26.03.2012, 11:53
момичета спотед вас това зебло към кой каунт може да се отнесе?(скарана съм с определянето на каунти:confused:
http://s019.radikal.ru/i638/1203/36/fe992968f80et.jpg (http://radikal.ru/F/s019.radikal.ru/i638/1203/36/fe992968f80e.jpg.html)

did_tag
26.03.2012, 12:35
Най-едрата панама която знам е от руските комплекти - 10 каунт. Все ми се струва, че това ще отговаря на по-голям.

Ето тук е обяснено как се смята:

http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5170&highlight=%EA%E0%F3%ED%F2

abi1004
26.03.2012, 12:50
did_tag много благодаря :)) имам едни големи възглавници от такова зебло и седят неизбродирани ...мислех да ги нашия с панделки но се отказах ...сега съм харесала малко мотиви с коне пък да видим.....дали и това няма да отпадне :)))

Ducky
26.03.2012, 15:37
Аби, аз имам една линийка за определяне на каунта. Взимай го това зебло и идвай в събота да мерим :D

А иначе: изброй колко бода има на един инч - 2,54 см - това число е каунта :kissyou:

abi1004
26.03.2012, 16:30
Аби, аз имам една линийка за определяне на каунта. Взимай го това зебло и идвай в събота да мерим :D

А иначе: изброй колко бода има на един инч - 2,54 см - това число е каунта :kissyou:

Каква е тази линиика ако смея да попитам и веднага да си казваш от къде си я придобила ;)
да да ще нося парче да мерим :):kissyou:

drugotonade60
30.03.2012, 20:41
Момичета и момчета,:rezando: помогнете за свалянето на две списания, те са в пост 892 на тема "Печатни издания" и са качени от elnik. :kissyou::kissyou:Ще ви бъда много благодарна:kissyou:
meil drugotonade60@abv.bg

mamanushi
30.03.2012, 21:41
Момичета и момчета,:rezando: помогнете за свалянето на две списания, те са в пост 892 на тема "Печатни издания" и са качени от elnik. :kissyou::kissyou:Ще ви бъда много благодарна:kissyou:
meil drugotonade60@abv.bg

Няма нищо сложно да се свалят файлове от депозита. Като отвориш линка горе има възможност да избереш езика на сайта . И после следваш - безплатно сваляне, там отваря нов прозорец - чакаш 60 секунди и даваш сваляне на файла. Трябва да напишеш в прозореца поредица от букви и даваш сваляне. нищо сложно, но ако искаш повече файлове не става безплатно, трябва да изчакваш да се свали първия и после след няколко минути ще ти даде възможност да свалиш следващия.
Файловете , които искаш са големи и за да се пратят на пощата, трябва да се раздробят - сравнително трудоемко занимание. По-добре сама ги изтегли.

drugotonade60
31.03.2012, 20:56
Няма нищо сложно да се свалят файлове от депозита. Като отвориш линка горе има възможност да избереш езика на сайта . И после следваш - безплатно сваляне, там отваря нов прозорец - чакаш 60 секунди и даваш сваляне на файла. Трябва да напишеш в прозореца поредица от букви и даваш сваляне. нищо сложно, но ако искаш повече файлове не става безплатно, трябва да изчакваш да се свали първия и после след няколко минути ще ти даде възможност да свалиш следващия.
Файловете , които искаш са големи и за да се пратят на пощата, трябва да се раздробят - сравнително трудоемко занимание. По-добре сама ги изтегли.

Едно голямо БЛАГОДАРЯ! Успях с твоя помощ да сваля списанията-:kissyou::kissyou::kissyou: