PDA

Покажи пълната версия : За цените на гоблени на фирма Майа



mina
13.06.2012, 16:51
Може ли някой да ми помогне с информация за цените на тези гоблени.Виждам ,че ги предлагат на сайта на Коутс,но не мога да намеря цени.Може проблема да е и в мен.Някой шил ли е? Какво мислите за качеството и трудността?

d0nka
13.06.2012, 18:26
Здравей,

проблема не е в теб - на сайта няма цени - харесваш си гоблен пишеш им мейл с номера му/или се обаждаш потелефон/ пишат ти обратен мейл с цената и дали го имат в наличност, ако го поръчаш и го няма наличен чакаш между 2 и 3 седмици. Схемите им са пригледни имат отделна схема за контура, за разлика от повечето Дименшъни и не трябва да гадаеш какъв знак има отдолу. Като ниво на трудност немога да определя, това което имам се шие с кръстче и контур, може би ие малко ситна схемата.
Дано съм била полезна.

Хубава и усмихната вечер.

Nelly_L
13.06.2012, 18:46
mina, скъпички са им гоблените (за нашите стандарти), но са страхотни! Качеството е отлично. Наистина имат отделни схеми за контура. Конците са Anchor. Като трудност - зависи - на мен не са ми трудни, но имай пред вид, че са с няколко вида бод (кръст, полукръст, три четвърти кръст), контури и френски възел, с различен брой нишки... Крайният резултат, обаче, си заслужава!
В момента шия Urban Moments, който, според мен е един от най-лесните им. До няколко дни ще има и етап за показване.

mina
13.06.2012, 22:42
Благодаря ви.Мразя три четвърти кръст и подобни,но.... много харесах няколко пейзажа !Ще си поръчам един,пък то ще си проличи!

dushkova
13.06.2012, 23:11
Честно казано, и те са си зараза като Дименшън.Много контур,но си струват.Схемите са четливи и ясни.Успех!

rositsa
14.06.2012, 16:54
В момента шия гоблен на Мая , от Коутс . От поръчката до доставката времето е около месец / това се отнася не само за MAIA/ , около 80 лв. ми излезе и специално моят не е от най лесните , има в изобилие 3/4 кръст , хиляди контури , френски възли...... абе всички видове бодове ,
Две схеми са , френските възли и контурите в отделна схема и номерата на конците са написани в ключа.

Тези дни може и да кача етап , много бавно върви , поради многото три четвърти кръсчета и липсата ми на време .

walentiina
14.06.2012, 17:12
http://www.flickr.com/photos/walentiina/6487583157/sizes/z/in/set-72157628360402243/ Ето един близък план от моя гоблен на Майа.В началото ми беше трудно-много 3/4 кръстчета,мнооого контур и френски възел .Но се свиква бързо.Цената е около 80 лева,лично за мен схемата беше много ситна и се наложи да я увеличавам.