PDA

Покажи пълната версия : молба



evdokia asenova
14.06.2012, 12:05
Момичета, обръщам се към всички Вас , с огромна и гореща молба! Спешно трябва да започна рабора,много спешно!Няма значение каква е.Ако може някой да ми помогне,ще бъда вечно благодарна!

evdokia asenova
13.11.2012, 16:46
Момичета, отново се обръщам с гореща молба към всички вас! Търся работа! Ще съм благодарна на всяка протегната ръка!

sanita
13.11.2012, 20:04
:confused:Ot kade si,mila i kakvi sa umeniqta ti:kissyou:

dvebrezi
14.11.2012, 10:46
Ще дам една идея за възможност за работа.Като социален асистент на хора в неравностойно положение.Това е възможност за хора,регистрирани като безработни,ако имате близък,който се нуждае от такава услуга става още по-бързо.Обръщате се към бюрото по труда за необходимите документи.
Ако сте от Бургас,аз също имам нужда от такъв асистент,може да ми пишете.
Друга възможност е да работим в МЛМ фирма,която няма изискване за специалност или образование,предлага обучение и неограничени възможности.Подходяща е за хора,които са контактни,лесно усвояват нови умения и са готови да помагат на други-така работя аз с американската компания ФЛП-която е най-големия производител на Алое Вера Гел.
Работата не е подходяща за хора които очакват бързи доходи,защото минава време докато се научиш да печелиш,но има предимство,че дори и като мен да се пенсионираш,не губиш работата си.
Препоръчвам да внимаваме,когато ни предлагат бързи лесни доходи!
Няма безплатен обяд:D

evdokia asenova
14.11.2012, 14:44
:confused:Ot kade si,mila i kakvi sa umeniqta ti:kissyou:

Почти съм в София.На 49 години съм.Занимавала съм се с логистика,първично счетоводство,търговия.Компютърно грамотна съм и работя с програми.:(

evdokia asenova
14.11.2012, 18:42
Ще дам една идея за възможност за работа.Като социален асистент на хора в неравностойно положение.Това е възможност за хора,регистрирани като безработни,ако имате близък,който се нуждае от такава услуга става още по-бързо.Обръщате се към бюрото по труда за необходимите документи.
Ако сте от Бургас,аз също имам нужда от такъв асистент,може да ми пишете.
Друга възможност е да работим в МЛМ фирма,която няма изискване за специалност или образование,предлага обучение и неограничени възможности.Подходяща е за хора,които са контактни,лесно усвояват нови умения и са готови да помагат на други-така работя аз с американската компания ФЛП-която е най-големия производител на Алое Вера Гел.
Работата не е подходяща за хора които очакват бързи доходи,защото минава време докато се научиш да печелиш,но има предимство,че дори и като мен да се пенсионираш,не губиш работата си.
Препоръчвам да внимаваме,когато ни предлагат бързи лесни доходи!
Няма безплатен обяд:D

Благодаря!!!!

berta_58
03.09.2013, 22:56
Здравейте, пиша към всички с огромна молба - ако има някой да ми изпрати актуален конвертор за преобразуване на DMC конци в такива на Ариадна. Благодаря предварително!

Юра
04.09.2013, 16:15
Не знам дали изобщо има такъв конвертор понеже цветовата гама на Ариадна е в пъти по-малка.

kamellia
06.09.2013, 13:30
http://goblenibg.blogspot.com/2010/01/blog-post_03.html

Погледнете тук, но не знам колко е точен :confused: