PDA

Покажи пълната версия : въпрос за Дименшънс



drugotonade60
12.07.2012, 15:00
Здравейте ,момичета.И аз, като много от вас, си купих от Марина оригинал на Дименшънс- ,започнах да шия, но:confused: свърши ми конец с номер 18519.Разгледах обстойно схемата и видях,че още доста има да се шие с този цвят!Има ли други,закупили този гоблен, и с този проблем?В органайзера беше само един брой конец!Дали ще мога от някъде да си купя?

did_tag
12.07.2012, 15:06
Имам още няколко часа работа по моя - горе в ляво едното зелено и контура. В момента даже нямам представа за кой точно цвят говориш - на работа съм, но почти от всички конци ми остана - къде повече, къде по малко - довечера мога да кажа по точно - като отворя комплекта. Ще проверя и ще ти изпратя остатъка, само ми прати адрес, че евентуално средата на другата седмица ще замина ...........

margo67
12.07.2012, 17:00
Здравей, погледна ли дали в комплекта извън органайзера няма същия номер конец? При мен от номера от който има по-голямо количество конци в органайзера има само един конец, а другите са на снопче в комплекта.:kissyou:

drugotonade60
12.07.2012, 19:17
Аз съм до синия стол долу в дясно.Ще ти изпратя на лични адреса си, предварително ти благодаря за усилията.:kissyou:
В комплекта няма други конци.