PDA

Покажи пълната версия : Въпросче????



Snejana
29.08.2012, 09:49
Момичета и момчета,
да знаете дали в Ст.Загора или Пловдив мога да намера конци Росаче или Arcо - или да поръчвам по нета???
Благодаря за отговорите ви :kissyou:

did_tag
29.08.2012, 10:34
Ами в Пловдив - никъде, освен последния месец ако не са пуснали някъде и аз не съм разбрала..............

marji
29.08.2012, 10:43
Ако решиш, можеш да отскочиш до Сливен. Тук имаме конци ARCO:idea:Мога да ти дам телефона на собственичката на магазина и евентуално да помолиш да ти ги прати.

dani_68
29.08.2012, 10:53
Може ли да кажеш къде в Сливен е магазинът,защото скоро ще ходя там и ми се иска да си купя нещо.Благодаря предварително.

marji
29.08.2012, 11:44
Магазинът в Сливен е на фирма "Талита" и се намира в една пресечка на централната пешеходна улица. Адресът е ул. Иван Вазов 9 - подминаваш погребална агенция "Танатос" и във втората кооперация.:idea:Можеш да ми се обадиш и ще те придружа.

dani_68
29.08.2012, 11:55
Магазинът в Сливен е на фирма "Талита" и се намира в една пресечка на централната пешеходна улица. Адресът е ул. Иван Вазов 9 - подминаваш погребална агенция "Танатос" и във втората кооперация.:idea:Можеш да ми се обадиш и ще те придружа.

:kissyou:На 06.09 ще съм на сватба там и като наближи ще се чуем,а и аз се ориентирам добре в Сливен,там съм учила.

Snejana
29.08.2012, 20:55
Ако решиш, можеш да отскочиш до Сливен. Тук имаме конци ARCO:idea:Мога да ти дам телефона на собственичката на магазина и евентуално да помолиш да ти ги прати.

marji - ако не те затруднявам - изпрати ми телефона на ЛС
Благодаря :kissyou: