PDA

Покажи пълната версия : щъркел с бебе - а сега,де???



vesi700
06.10.2012, 18:16
Здравейте,момичета!
Знам,че повечето от вас са на срещета, ама дано има добри душички да ми помогнат :D
Запонах да шия "Аист прилетел". Накупих конци,панама, мерак голям, време за шиене няма....:(
Та в един момент снощи какво видяха очите ми - има един конец с два знака:confused:
И не мога да разбера логиката на упражнението,щото и в единия случай, и в другия, сешие с два ката конец....Само дено един път го има със знак 1, а после - със знак 4
Прикрепям снимка с гоблена и файла с конците като предварително огромно благодаря на тези от вас, които ще помогнат

калинка гроздева
06.10.2012, 21:30
Аз го ших за внука си когато се роди преди 2 год.,разгледай си хубаво ключа.Първата част 1 знак отговаря на 1конец,във втората част 1знак отговаря на 2конеца-мартеница(по 1кат от конец).Дано съм ти била полезна.

калинка гроздева
06.10.2012, 21:40
Разгледай и схемата,в левия ъгъл имаше букви ,аз не ги ших.

vesi700
07.10.2012, 14:53
Кали,
с това разполагам - по тази схема шия, ама както и да го гледам, този знак си ми е еднакъв :confused:
става въпрос за втората схема,където е горната част на главата на детенцето - там има и 1, и 4, които са с еднакъв цвят...

калинка гроздева
07.10.2012, 17:31
Спомням си че аз имах някакъв подобен проблем,а може и същия да е бил,за съжаление не пазя схемата,предполагам са объркали знака.Сега като я поразгледах ший смело ,1 е само няколко бода.

dushkova
07.10.2012, 17:40
Аз виждам стрелка и само три единички, а също и 4.:idea:Нямам обяснение защо ,предполагам,че ще е мартеница както по-долните в легендата цветове.Успех И аз имам чуденка по един гоблен,но няма да му дадем ,я!:D

veneta_az
07.10.2012, 17:56
Веси, аз имам друг пренабор, където цветовете по ключ са пак толкова, но са други. Знаците също са други, така че не мога да те ориентирам. Ако искаш, мога да ти го пратя, само кажи адрес. Да предупредя, че не съм го шила и не знам какво ще се получи.

vesi700
07.10.2012, 18:01
абе аз си бях стигнала до едно смело и безотговорно решение да шия с два ката конец двата знака с един цвят, ама реших да питам опитните и знаещите :idea:
благодаря ви много,момичета, :clap::clap:ще продължа да шия само знака 4 - той е повечето всъщност - и ще оставя единичката за накрая, може да се окаже,че същия конец пасва и там...

dushkova
07.10.2012, 18:35
:DНали си знаеш,ще го нагодиш:loveglasses:

gari
19.11.2014, 21:51
може ли схемите на бебето с щъркела да ми ги пратиш на пощата, благодаря:kissyou:
babanu@abv.bg

gari
19.11.2014, 21:52
може ли схемите на бебето с щъркела да ми ги пратиш на пощата, благодаря
babanu@abv.bg

gari
19.11.2014, 21:52
Кали,
с това разполагам - по тази схема шия, ама както и да го гледам, този знак си ми е еднакъв :confused:
става въпрос за втората схема,където е горната част на главата на детенцето - там има и 1, и 4, които са с еднакъв цвят...

може ли схемите на бебето с щъркела да ми ги пратиш на пощата, благодаря
babanu@abv.bg