PDA

Покажи пълната версия : въпрос



fartunta
05.12.2012, 20:57
Имам въпрос към момичетата от Пловдив,има ли магазин в който да продават от чешките маниста

fartunta
08.12.2012, 11:01
моля за помощ тези които бродират с мъниста, с какъв вид мъниста се бродира понеже гледах чешките,а те са поне осем девет вида,ще бродирам икона,а не знам от кои да поръчам.

marji
08.12.2012, 11:31
Аз ползвам за иконите китаиски мъниста, които се продават по нашите магазини и нямам проблем, но можеш да си поръчаш и чешки ако искаш с такива да бродираш.:idea: От тук
http://brodiranibijuta.com/?page=about_us

fartunta
08.12.2012, 13:15
Благодаря ти.само още нещо трябва да са от лъскавите нали не от матовите разгледах твоите красоти леле ама ти имаш невероятни творения,но на твоите икони лицата не са с мъниста,а на моята схема всичко е с мъниста

Юра
08.12.2012, 14:39
Благодаря ти.само още нещо трябва да са от лъскавите нали не от матовите разгледах твоите красоти леле ама ти имаш невероятни творения,но на твоите икони лицата не са с мъниста,а на моята схема всичко е с мъниста

Иконите които предлага Оля от Бродираните бижута / линка дето ти е даден е за нейния сайт / са такива - лицата са рисувани и върху тях не се бродира. Даже тя комплектова и мънистата.Иначе в Пловдив на Бижуленд има доста мъниста.Асеновградския магазин е доста по-беден откъм асортимент.

fartunta
08.12.2012, 16:27
Много благодаря.

fartunta
08.12.2012, 20:34
момичета как се прави пренабор в ПМ