PDA

Покажи пълната версия : Молба до момичетата от Русия или Украйна



leti_at
16.12.2012, 21:36
Здравейте,
искам да помоля, ако във форума има момичета от Украйна или Русия да ми свършат една услуга.
Съпругът ми работеше с едни украински материали. Имаше човек,който ги внасяше от Украйна, но той за съжаление спря с вноса, а фирмата няма официално представителство в България.
Писахме им имейл и те казаха,че единственият начин да ни доставят материалите е някой да ги поръча на адрес в Русия или Украйна и след това да ни ги препрати....
Това е молбата ми.Ако тук има момичета от Русия или Украйна ще ми помогнат ли да се снабдим с тези материали? Готова съм да им изпратя паричките предварително или да ми пуснат пратката до България с наложен платеж.
Весели празници на всички! :kissyou:

boneli
23.12.2012, 16:02
Може да питаш Оля-Вишенка.Тя нали поръчва от Украйна гоблени и други неща.Има сайт -brodiranibijuta.com

leti_at
24.12.2012, 01:12
Ами, аз я питах преди време с ЛС, но тя въобще не ми отговори...

vishenka
25.12.2012, 02:46
Нямаше таково нещо - аз да не отговоря.

От доста време имам проблеми със форума - като не получавам уведомяние на меил за мнения и лични съобщения, така и през ноември доста момичета ми писали "аз ти писала миналата седмица..." - да може писали, но нямам нови съобщения:confused:

leti_at
28.01.2013, 19:21
Нямаше таково нещо - аз да не отговоря.

От доста време имам проблеми със форума - като не получавам уведомяние на меил за мнения и лични съобщения, така и през ноември доста момичета ми писали "аз ти писала миналата седмица..." - да може писали, но нямам нови съобщения:confused:

Оля, писах ти на лични..

leti_at
06.02.2013, 15:24
Момичета, някой друг има ли от Русия или Украйна? Продължавам за търся някой...
На Вишенка два пъти й писах съобщение за само за последните две седмици-отговор въобще не получих...

vishenka
07.02.2013, 22:54
Ще ти отговоря на твоят въпрос - другите рускини и украинки в форума няма.

По повод "въобще не ми отговорила" - мисля, че бих било редовно след първите ти обвинения и обсъждане на мене в форума - "колко съм лоша, че не ти отговарям" - първо да се извиниш, че станало объркване.

Второ - смятам, че ако искаш услуга от мен, заради коя аз трябва ангажирам роднините си, занимавам се с посрещане на пратка и препращане и - първо трябва попиташ мога ли ти я окажа, а само след това да ми даваш нареждания в лично съобщение, как да пратя ти нещата, как да ги препращам и т.д.

И тъй като ти вече оплакала се на мен пред целият форум, че ВЪОБЩЕ не ти отговорила (необосновано) - аз сега имам пълно право да не ти отговарям
:idea:

leti_at
08.02.2013, 23:20
Вишенка, не виждам защо си толкова груба!
Просто те попитах МОЖЕШ ЛИ ДА МИ СВЪРШИШ ТАЗИ УСЛУГА,питах в 3 съобщения и отговор не получавах..ВЪЗПИТАНО попитах!
Кога и къде съм писала,че си лоша?
Не знам до колко разбираш български и за какви нареждания говориш.. понеже аз моля за тази услуга предложих и няколко варианта за препращане на пратката. Начини,които биха били удобни, за да не те притеснявам излишно и за заплащането да не те притеснявам.. Уточних,че става въпрос за необемни и леки неща-около 500 грама..
Никакви обвинения по форума не съм сипала..не се занимавам с такива простотии.
Останала съм с впечатление,че тук влизат и др. момичета от Русия,а не си ти единствената :D.. Ако си само ти, е жалко наистина .
Не се притеснявай, вече си намерих др. вариант за доставка на тези материали и вече съжалявам,че те помолих за услуга.
За финал ще кажа,че съм крайно разочарована от теб,можеше в съобщение да ми кажеш,че не ти е възможно да помогнеш-нямаше да ти се разсърдя..
По- грозен е тонът,който ми държиш и който с нищо не съм заслужила..
Дано да разбереш ПРАВИЛНО ТОВА СЪОБЩЕНИЕ, ЗА ДА НЕ ВЪЗНИКНАТ ПАК НЕДОРАЗУМЕНИЯ...
МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ЗАКЛЮЧАТ ТЕМАТА..

vishenka
10.02.2013, 10:04
Най-елементарно - горе момичето написало Оля-Вишенка - значи нямаш оправдание, че не ми знаеш името, ама упорито обръщаш се към мен по никнейм.....

* Не се притеснявай, разбирам български много добре

Verushka
07.03.2013, 11:46
Ще ти отговоря на твоят въпрос - другите рускини и украинки в форума няма.

По повод "въобще не ми отговорила" - мисля, че бих било редовно след първите ти обвинения и обсъждане на мене в форума - "колко съм лоша, че не ти отговарям" - първо да се извиниш, че станало объркване.

Второ - смятам, че ако искаш услуга от мен, заради коя аз трябва ангажирам роднините си, занимавам се с посрещане на пратка и препращане и - първо трябва попиташ мога ли ти я окажа, а само след това да ми даваш нареждания в лично съобщение, как да пратя ти нещата, как да ги препращам и т.д.

И тъй като ти вече оплакала се на мен пред целият форум, че ВЪОБЩЕ не ти отговорила (необосновано) - аз сега имам пълно право да не ти отговарям
:idea:


Оля, в грешка си аз съм рускиния, но знам много добре български :)