PDA

Покажи пълната версия : Моля за помощ



didi3
18.12.2012, 13:52
Здравейте момичета.:hello: Намерих си схемата и ключа на "Молитва за дома",но не е посочено с какъв бод се шие :(. Моля ви,помогнете,че до Коледа трябва да го ушия и подаря :-|
:kissyou:

eli1958
18.12.2012, 13:58
Здравейте момичета.:hello: Намерих си схемата и ключа на "Молитва за дома",но не е посочено с какъв бод се шие :(. Моля ви,помогнете,че до Коледа трябва да го ушия и подаря :-|
:kissyou:

Смело давай с кръстат бод,че то време не остава....

didi3
18.12.2012, 14:51
И аз така си мислех,благодаря ти :kissyou:

Vili_SS
23.01.2013, 23:48
Момичета нуждая се от помощ за гоблен 35248 на Дименшънс - това е Полунощният танц. Една съседка иска да го шие но не може да шие от цветна схема и иска да и е черно бяла но не цветна схема принтирана на черно бял принтер. Намерих оригиналната схема , намерих го и в ПМ но все е цветно. Въпросът ми е - възможно ли е още в ПМ-то да стане схемата от цветна в черно бяла и ако е възможно как става това. Аз не съм много на ти с тази програма :kissyou:

did_tag
24.01.2013, 07:33
Момичета нуждая се от помощ за гоблен 35248 на Дименшънс - това е Полунощният танц. Една съседка иска да го шие но не може да шие от цветна схема и иска да и е черно бяла но не цветна схема принтирана на черно бял принтер. Намерих оригиналната схема , намерих го и в ПМ но все е цветно. Въпросът ми е - възможно ли е още в ПМ-то да стане схемата от цветна в черно бяла и ако е възможно как става това. Аз не съм много на ти с тази програма :kissyou:

Възможно е..........
Я качи някъде схемата, по-бързо ще ти я направя, отколкото обясня........:gipsy:

Vili_SS
24.01.2013, 20:28
Диде благодаря ти предвариелно но ще те помоля на лични все пак да ми обясниш как става :kissyou:

Ето линк

http://dox.bg/files/dw?a=e246dc3d89

did_tag
25.01.2013, 07:11
Пратих схемите и обясненията на мейла, :kissyou:

Vili_SS
25.01.2013, 20:19
Пратих схемите и обясненията на мейла, :kissyou:

Дидка благодаря ти много , златна си. А това е от съседката :coffee::cookies: , заедно с нейното благодаря има и една голяма :kissyou:

Vili_SS
15.03.2013, 22:41
Момичета отново моля за помощ и отново за същата съседка. Този път въпросът ми е дали някой е шил гоблен по схема от този сайт. Тя си е харесала много схеми на тема Венеция но схемите меко казано изглеждат странни и тя не е сигурна какво ще се получи ако се захване да шие. Аз не съм шила по такава схема с цифри и букви и не знам какво ще се получи като краен резултат. Всяко мнение и предложение ще е от полза :kissyou:

http://www.xrest.ru/map/768743/