PDA

Покажи пълната версия : Изложба на гоблени - Бродирана красота изработени от дамите в гр. Бяла Слатина



nimate
05.01.2013, 00:42
Да Ви покажа Коледна Изложба на гоблени - Бродирана красота организирана в нашия град гр. Бяла Слатина, изработени от дамите в нашия град.

http://nimate.snimka.bg/tapestries/brodirana-krasota.718927

Изложбата се организира за първи път, беше приета много добре и се надявам да успеем да я повторим и тази година.

:kissyou:

dona-ilona
05.01.2013, 08:45
Дай Боже всекиму да види толкова красоти на едно място!А ако може и да създаде,това е вече магия!Да са живи и здрави всички дами,участвали в тази изложба и дано следващия път да ни зарадват с още по-големи красоти!!!Успешна Нова година!:clap::clap::clap:

Nev
05.01.2013, 09:50
Наистина, тук има много красота... Поздравления за дамите от Бяла Слатина :)

nimate
05.01.2013, 13:25
Благодаря Ви момичета.

Настроението на едно такова събитие е невероятно.
Не успяхме като за първи път да се съберем всички, които създават тези красоти. Дано тази година да се покажат още повече гоблени в изложбата.
Поздрави :kissyou:

lari
05.01.2013, 17:27
Браво ,момичета!:clap:Много красота сте сътворили!През новата година от сърце ви желая нови успехи в гобленарското творчество!:kissyou:

pepina_p
05.01.2013, 20:09
Разглеждах и се наслаждавах!!!:loveglasses: Поздравления за красотите, които сте създали и затова, че и други хора могат да им се насладят!!!:kissyou:

sonya_t
05.01.2013, 23:08
Разкош, а съм само на 30 км и да го пропусна... Ако знаех, да съм отишла да се насладя на живо на тези красоти. БРАВО!

nimate
05.01.2013, 23:17
Благодаря Ви, приятели за милите думи.

Събрахме около 130 гоблена, като сред всичките дами имахме и един мъж участник с два гоблена. Беше прекрасно изживяване.
Аз все не успявам да стигна до местата, където се провеждат Националните срещи, за което много съжалявам и затова ми хрумна идеята за такава Изложба на местно ниво.
Ръководството на нашето Читалище-Развитие 1892 ми прие много въодушевено идеята и се зае с организацията и така се случиха нещата. Всички се надяваме да успеем да превърнем тази изложба в традиционна.
Благодаря Ви още веднъж. Поздрави :kissyou:

irina48
06.01.2013, 01:55
Благодаря за тези красоти,които сте сътворили и ни показвате!!!Прекрасна е идеята за организиране на такава изложба,браво и на организаторите!!!Много красиви неща представяте,красиво рамкирани и подредени с усет!!!Освен да ви пожелая много здраве,пожелавам и много нови и прекрасни гоблени,които да ни представите на следващата изложба!!!:clap::kissyou::flower:

dushkova
06.01.2013, 09:59
Прекрасно!Благодаря, че ни направихте съпричастни !Дано идеята за ежегодна изява ви се осъществи!Пожелавам ви го от сърце!За много години!

galya_kost
06.01.2013, 10:02
Много красива изложба и добра идея,която успешно сте реализирали!Пожелавам ви на всички,добро здраве и още по-красиви гоблени тази година!

lili49
06.01.2013, 19:27
Браво Нинче за идеята да реализирате тази изложба.Разглеждах с голямо удоволствие. И благородно ви завиждам.:idea:Браво.:clap: