PDA

Покажи пълната версия : Липсващ конец от комплектован гоблен. Помогне те!!!



vmslavova
08.01.2013, 19:02
Здравейте, тази сутрин реших че е дошло времето за един от гоблените които съм си купила преди 3 години. Започнах да разпределям конците в отделни малки пликчета и се оказа че липсва един от конците като пореден номер. Молбата ми е ако някой е шил гоблена "Невеста" на Милена стил с конци DMC, дали може да ми каже №3 от схемата на кой номер ДМЦ конец отговаря, за да мога да си го набавя. Благодаря ви предварително.


Опитах да кача снимка на гоблена, но нещо не се получава. :(

boneli
08.01.2013, 22:13
Здравей,една приятелка си беше загубила един конец от гоблена Врата към рая.Писах до Милена стил като написах номера на партидата/има го на схемата и панамата/и те много любезно ми казаха кой е номера .Тя си го купи и нещата се оправиха.Така,че може да им пишеш и ще си решиш проблема.

Helen
09.01.2013, 09:40
След като е готова комплектовка, пиши на Милена стил, трябва те да ти изпратят липсващия конец. В края на краищата си им платила за комплектован гоблен, няма защо ти да си търсиш конеца и да го купуваш:kissyou:

did_tag
09.01.2013, 14:07
Под номер 3 е ДМЦ 3823, а от Ариадната - 401.

Но и моето мнение, че трябва да им пишеш и изпратят, щом е готова комплектовка има номер и на панамата и на схемите. Поне аз имам, но моят комплект е с Ариадна............

ANIMONI
09.01.2013, 22:19
не е точно по темата,но мисля че ще ти е от полза.една позната във фейса го ши и устните почти не си личеха ,та ги разшива и ши наново с друг цвят.та съвета ми е като стигнеш до тях,да вложиш малко творчество.снимката е на Емилия Миланова и мисля че няма против че я показвам.това е след корекцията

vmslavova
09.01.2013, 23:41
Blagodaria vi za otgovrite. Az sushto mislia da kontaktna Milena style, prosto za vseki sluchai, poneje i mnogo to vas mi pisaha na lichni za nomera na koneca. Edva li shte mi izpratiat konce poneje go kupih predi 3 godini, no po vajnoto e da mi kajat koi e nomera.
Blagodaria vi :)

dushkova
10.01.2013, 08:33
Защо ли не се спазва правилото да се пише на кирилица?

vmslavova
10.01.2013, 13:18
Защо ли не се спазва правилото да се пише на кирилица?

Извинявам се за неспазеното правило, но когато ми е паднала батерията на лаптопа и ми остава опцията телефон, където няма кирилица. Също не обичам да използвам латиница, но по някога нямам избор.
Все пак не е кой знае какво прегрешение, на всеки може да се случи, нали?