PDA

Покажи пълната версия : Рогоблен



toteva
19.01.2013, 15:52
Как се поръчва от сайта на рогоблен?

venipetgab
20.01.2013, 01:03
toteva, и аз много искам да си поръчам, но незнам как. Дали да не потърсим помощ от приятел. По-рано Jumper поръчваше.

Freeky
20.01.2013, 11:34
Аз съм си поръчвала, сега ще погледна в сайта да си припомня как ставаше точно! ;)

Freeky
20.01.2013, 12:26
Първо трябва да се регистрирате. Може да си обърнете езика от румънски на английски (горе в дясно на началната страница), за да ви е по-лесно. След като си харесате някой гоблен, трябва да си избере в какъв вариант искате да е комплектован. Това го пише точно под изображението на гоблена. Имате три възможности. Първата е черно-бяла схема, втората е изображението да е принтирано върху панамата (като щампа) и третата е цветна схема. Избирате един от трите вариата и натискате Add in basket за да продължите с поръчката. Ще се зареди нова страница, на която най-отгоре в едно каре се вижда вашата поръчка. Вижте за всеки случай зададената от вас бройка (Quantity), за да не стават грешки. По-надолу може да изберете валута и след като имате вече регистрация автоматично е попълнен адреса ви. Метода на доставка не може да се променя. Натискате Send order за да потвърдите поръчката си. Ще се появи метода на плащане-може чрез пей пал, може и направо с картата ви. Отново натискате Send order и от там нататък би трябвало да въведе данни за картата ви или да направите плащането чрез пейпал.
Ами това е което мога да ви обясня. Дано съм помогнала.
Може да се поръчва по един гоблен (поне преди можеше).
Успех! :kissyou:

toteva
20.01.2013, 12:57
виждами се сложничко,но ще поразгледам

sineokata
09.07.2013, 11:54
:lady: някои нае ли се да прави поръчка???