PDA

Покажи пълната версия : Моите гоблени!



galia_
26.05.2013, 18:51
Ето и моите гоблени! Макар и още само два, направени с много труд и желание.:-|

neli0909
26.05.2013, 18:54
Браво Галя,прекрасни са:clap::clap::clap:

galia_
26.05.2013, 19:06
Браво Галя,прекрасни са:clap::clap::clap:

Благодаря! Радвам се, че Ви направиха впечатление! :kissyou: Наистина се трудех много. Държах най- вече всичко да ми е много добре зачистено и изпипано, макар че като ми ги рамкираха....то май не е имало нужда от прекаленото ми старание но...поне аз за себе си съм удовлетворена.

_Veronika
26.05.2013, 19:38
Много добре са се получили :clap:

Кой е следващия?

muci_s
26.05.2013, 20:07
Много са красиви с чудесни рамки.Аз също съм любопитна кой е следващият :)

galia_
26.05.2013, 21:54
Много добре са се получили :clap:

Кой е следващия?

В действителност са много по- хубави! Не мога да направя сполучлива снимка, рамката блести откъдето и да снимам. За Мадоната на Феруцио очаквах съвсем друго, но в последствие разбрах, че на сайта на Вачеви са дадени снимки, а не гоблени. Ето и това което е на сайта им. Фона жълтее, а при мен е стандартното зелено, въпреки че ми се искаше да е нещо по- различно, но...все пак е добре. Дева Мария е на Солария и макар и да ми се видя трудна се получи.

galia_
26.05.2013, 22:10
Много са красиви с чудесни рамки.Аз също съм любопитна кой е следващият :)

Рамките са наистина хубави, доволна съм! Действително рамката определя като цяло вида на гоблена. Най- вече държах да не се лепи гоблена, за да не се похаби, а моите са правени точно така само с опъване. :-|
Това е следващият ми гоблен- Снопи. Шие ми се нещо в жълто, нещо слънчево, лятно, дори вече го започнах. И той е на Вачеви, но преди време си го бях взела заедно с Мадоната на Феруцио и сега трябва да си ушия и този. Мисля, че ще стане сполучлив. Ето я и неговата снимка от сайта им:

galia_
10.05.2014, 21:31
Ето го и моя гоблен, рамкиран и дори вече е на стената! Все не намирах време да го снимам и покажа, но днес и това направих.

irina48
11.05.2014, 11:33
Много хубави гоблени,а рамките на първите гоблени са страхотни!

galia_
04.12.2014, 22:51
А това е иконата "Плачеща мадона", която уших за подарък. Безкрайно благодаря на maleks за схемата, която ми изпрати дори на хартиен носител.