PDA

Покажи пълната версия : Много искам да споделя...



fantaziq
27.05.2013, 00:40
Много искам да споделя радостта и щастието си с целия свят!
През последните три години в живота ми имаше много тежки и трудни моменти, казват, че след всяка буря изгрявало слънце...Силно се надявам слънцето да остане на небосклона на живота ни възможно най-дълго!
Събитията, които искам да споделя с вас са две.
Първото събитие е: Успешното дипломиране на най-големият ни син!Изключително се гордея! У дома си имаме поредният инженер. Дипломира се на 30.04.2013г.

Второто събитие е: След 25 години граждански брак, със съпруга ми сключихме църковен брак, точно на сребърната ни сватба. Изключително изживяване! Много, ама много съм щастлива! Още от началото на съвместния ни живот си мечтаех за църковен брак, но все нещо се случваше и така 25 години. Вълнувах се, защото децата ни също присъстваха, а това подсили емоциите ни. Не бях мигнала последните два дни от вълнение! И накрая като отидохме в църквичката забравих всичко, което бях подготвила за службата. Добре, че попа ни кръщава миналото лято и добре ни познава, веднага подреди на обредната маса виното,чашата, само останахме без погача и мед,но това не мисля ,че е от значение. Притеснението ми се замени от щастие! Скоро на ръцете ни се мъдреха сребърни халки, чувах гласа на попа и усещах ръката на мъжа ми как държи моята! След ритуала, понеже попа ни стана кум, ни подари икона на свети Сава сръбски, за да ни закриля. Все още съм много развълнувана, затова споделих с вас!

dona-ilona
27.05.2013, 09:14
Прекрасни новини!:clap:Още един колега!Супер!А за венчавката-бъдете благословени!Ти си била питката,той-медът,или обратното!Какво значение има:нали в семейството ви има "хляб"и"мед"-това е важно!Бъдете щастливи!:kissyou::kissyou::kissyou:

Verushka
27.05.2013, 11:51
:clap::kissyou::kissyou:Страхотни новини много се радвам за теб, и на мен ми предстои дипломиране, но чак догодина за което съжалявам и то много. Живи и здрави бъдете цялото семейство!

mirastiv
27.05.2013, 12:05
Не се познаваме, но ти желая много щастие и още дълги години любов, здраве и разбирателство в семейството ви. Между другото и при нас със съпруга ми така се случи, че не сключихме граждански брак- не че бързахме, а просто тогава не сме го мислели за важно. Като кръщавахме сина ни попа ни пита дали сме сключвали църковен брак и ни каза, че тогава живеем в грях. Оттогава няка ми се наби в ума и вече 2-3 години живея с мисълта, че искам да сключим някой ден такъв. И дори съм си представяла, че така или иначе сме го отложили, поне да го направим когато децата пораснат още малко, за да разбират и да се радват и те...
Така че те разбирам, за вълнението, което си изпитала. :) Страхотно е, че след 25 години се обичате и тръпката е толкова силна, че сте решили да изживеете цялата емоция отново!

dani-bani
29.05.2013, 13:41
Зравейте!Аз също не Ви познавам ,но успяхте да ме прасълзите.Може би сме една възраст ,тъй-като и ние със съпруга ми правим 25 години съвместен живот.Изпълнен с много емоции,но положителните са сташно много.С годините имам чувството ,че любовта ни е много повече отпреди.Аз също съм мислела за църковен брак и съм го споделяла със съпруга си ,но той винаги го е приемал на шега.Но сега се замислям сериозно и:може би ще го изненадам.

delhina
29.05.2013, 15:44
Честито Славяна!Много се радвам за теб!:clap::blueflow:

nvvs
29.05.2013, 16:22
Честито !! Бъдете много щастливи!!

galya_kost
29.05.2013, 22:45
Честито и от мен за всички събития вживота-и аз имам двама сина и при мен единият се дипломира тази зима,хубави радостни събития!

нелсън
30.05.2013, 08:54
Честито!:clap:И двете събития са много хубави и радостни.И моят син тази година ще се дипломира. Надявам се че радоста ми ще бъде също толкова голяма.:blueflow::blueflow:

fantaziq
30.05.2013, 21:53
Благодаря ви, че споделихте радостта ми и усминахте деня ми! На вас, прекрасни госпожи и госпожици, пожелавам да сте много щастливи!:kissyou:

maleks
31.05.2013, 22:22
Славянка, мила, желая ви още дълги години семейно щастие!

kamellia
01.06.2013, 00:14
Честито! Много се радвам за Вас! Още мн по 25 да отбележите и също така силно да се вълнувате както сега! :kissyou: Поздрави вкъщи! :)

fantaziq
05.06.2013, 00:47
Малекс, Ками и на вас благодаря за пожеланията! Още веднъж, на всички момичета, благодаря отново!

ra4ko75
20.06.2013, 09:48
fantaziq, случили са се прекрасни събития във вашия живот. Честито дипломиране на сина ти, а на вас желая още дълги години пламъкът на любовта и разбирателството да не напуща семейното ви огнище. :flowerlove: