PDA

Покажи пълната версия : Моля за помощ



d3v1lkin
29.05.2013, 00:51
Здравейте! Някой може ли да ми изпрати ако има схемата на "Старецът с костенурките" mail: x3man@abv.bg Благодаря предварително!

Nev
29.05.2013, 10:45
Има тема за търсене на схеми. За този месец е тук:
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=10734
Освен e-mail, трябва да сложиш и картинка/снимка на гоблена, който търсиш. Успех!

galena moma
20.06.2013, 16:05
Момичета,панамата ми е зацапана още преди да започна да шия гоблен,ако я изпера предварително ,след това мога ли да я използвам? И трябва ли да я изгладя и опъна ,преди да започна да шия върху нея? И забелязах,че на панамата има едни бели черти,това нормално ли е? Моля ви,да ми отговорите,изпратиха ми комплект на гоблена "Утро в боровата гора",но с тази панама не знам какво да правя...Благодаря ви предварително !

did_tag
20.06.2013, 17:54
Момичета,панамата ми е зацапана още преди да започна да шия гоблен,ако я изпера предварително ,след това мога ли да я използвам? И трябва ли да я изгладя и опъна ,преди да започна да шия върху нея? И забелязах,че на панамата има едни бели черти,това нормално ли е? Моля ви,да ми отговорите,изпратиха ми комплект на гоблена "Утро в боровата гора",но с тази панама не знам какво да правя...Благодаря ви предварително !

Относно прането - няма проблем. Аз лично съм прала по време на шиене, но не гладих, а поопънах панамата на мокро.

А за белите черти нищо не мога да кажа - името нищо не ми говори, лично на мен - много зависи каква е. Има украинска такава - ситна и разграфена на бели черти, и румънска - пак разграфена.
Я най-добре качи една снимка на панамата......................

mamanushi
20.06.2013, 21:28
може и панамата да се смени изцяло, като каунта се запази

rossi369
03.07.2013, 23:07
Момичета,моля за помощ.Интересува ме как се прави принт върху панама?:lady: rossi.petrov@mail.com