PDA

Покажи пълната версия : принтиране



toteva
29.04.2006, 14:29
:? Къде си принтирате схемите?А и по вечето са за формат А3,как ги обръщате във формат А4 ?Само една схема до сега съм принтирала ,използвайки услугата на една рекламна къща и за 4 листа ми взеха 10лв.,което ми се вижда доста :( Толкова гоблена си харесах,но къде в Стара Загора мога да си извадя схемите,на по нормална цена? :?

Miro
30.04.2006, 04:00
Аз си принтирам схемите в къщи на А 4 , стават малко дребни знаците , посли ги уголемявам на ксерокс - всички с еднакъв процент увеличение и схемата ми е готова .

toteva
30.04.2006, 10:57
:uhhhh: май за да си реша проблема,ще трябва да си купя принтер,но до тогава... :?

Nelia
30.04.2006, 13:39
:hello: И аз си принтирам схемите на домашния принтер на А4.Стават добри. :yes: Ако си принтирала в тази къща на лазерен принтер и на А3,наистина е скъпичко :!: По-добре наистина да си купиш принтер за ок.100лв. иси решаваш въпроса [:]

Zlatka
30.04.2006, 14:07
Тотева найстина е доста скъпичко, по-добре един втора употреба черно бял, ако само затова ти трябва. Аз в къщи имам КАНОН цветен А-3 и А-4 може да разпечатва, а и схемите като ги пусна цветни направо са супер е касетите с мастилото са малко скъпички но всяко удоволствие се заплаща. :flower: