PDA

Покажи пълната версия : Лунна соната



mimeta
05.08.2013, 10:38
Здравейте!
Започнах следващия гоблен - Лунна соната. Направих първия, най-досаден, но много много важен етап - подготовка на панамата. Този път тропосах краищата и разграфих панамата. При миналите два гоблена не го направих и беше сериозна грешка. Снимката е ужасна, но то още няма какво да се види.
Гобленът е готова разработка на Гоблени-Стефи.

margo67
05.08.2013, 20:01
Много интересен гоблен.Аз също не обичам да си разграфявам панамата и все се заричам, че следващия вече ще го разграфя..........:DУспех до края.

did_tag
05.08.2013, 20:35
Успех ти пожелавам............
Дано този модел не е лично тяхна разработка, а взета от някъде.

Jana_jj
06.08.2013, 11:08
:-|Пожелавам ти успех!:thumbup:

mimeta
16.10.2013, 10:13
Този път не правих снимки на етапите, защото картинката се оформя чак в последния етап и преди това напрактика нищо не се вижда. А и с телефона стават едни такива "красиви" снимки, че не са за показване. Сега довърших луната, така че показвам:

lassa
16.10.2013, 14:43
като цяло гоблена е хубав,но нещо цветовете не съвпадат с картинката :confused::confused:

mimeta
16.10.2013, 17:32
Да, цветовете не съответстват. Очаквах да получа различни нюанси на сиво, а всъщност получих нюанси на кафяво и зелено. Но това не ме притеснява особено, защото така цветовете са по-топли. Слива се със сребристия фон (снимах върху сребриста възглавница, мисля да го сложа в сребърна рамка).