PDA

Покажи пълната версия : Въпроси относно обновяването на форума



NIA
24.09.2013, 11:34
Всички се вълнуваме от предстоящото обновяване на форума и в нас възникват различни въпроси, на които търсим отговор.
Предлагам в тази тема да зададем предварително нашите въпроси, за да могат админите да ни отговорят на предстоящата среща.
Ето и моите въпроси:

1. Има ли вероятност при обновяването да се изгуби част от информацията в който и да е от подфорумите? :confused:
2. Възможно ли е с обновяването да се изчистят всички регистрирани гобленари, които не са влизали във форума последните 3 години, например?

flame
24.09.2013, 15:16
1. Да, но по-скоро не :), освен това ще запазим архив на целия форум в състоянието му преди да бъде обновен.
2. Да.

NIA
24.09.2013, 15:26
Благодаря! :coffee:

Супер е,че ще се запази целият архив от преди обновяването! :thumbup:

кроти
24.09.2013, 19:36
Имам въпрос относно качването на снимки, по същия начин ли ще е или може малко да се упрости?

pepina_p
24.09.2013, 23:36
Визията изцяло нова ли ще е или ще прилича горе-долу на този като организация, смисъл теми, подтеми и т.н. И дали ще има възможност / като в някои руски форуми/ да се "закачват" директно в постовете малки схеми или картинки с малки размери, за да могат да се теглят от всички, за да се избегнат моментите : " Искам и аз", " Пратете и на мен".....

slasch
26.09.2013, 12:32
Възможно ли е при обновяването на форума да бъдат изтрити неактивните линкове към безплатните схеми?:confused:

flame
26.09.2013, 12:50
Не, защото няма как да проверим кои са активни и кои не освен ако някой не ни прати конкретен списък. Освен това при линковете има няколко вида неактивност/невалидност - офлайн, липсващи, заменени и др.

Светла Петрова
27.09.2013, 10:58
Възможно ли е при обновяването на форума да бъдат изтрити неактивните линкове към безплатните схеми?:confused:
Почистването на форума от повторения, неактивни линкове и др става на доброволни начала. Може би е добре след обновяването на форума да се направи отново такава "акция".Колкото повече доброволци има толкова по-бързо ще се осъществи.Това е доста трудоемка дейност , свързана с много прелиствания на отделната тема.

Ducky
01.10.2013, 19:09
Аз имам една молба, или по-скоро предложение. Да се увеличи обема на личната кореспонденция. Аз си пазя, за всеки случай съобщения с адреси, например. И въпреки, че не получавам много съобщения, често ми се случва да ми е пълна кутията.

flame
04.10.2013, 20:48
Да, няма проблем.

valantina
05.10.2013, 09:06
Почистването на форума от повторения, неактивни линкове и др става на доброволни начала. Може би е добре след обновяването на форума да се направи отново такава "акция".Колкото повече доброволци има толкова по-бързо ще се осъществи.Това е доста трудоемка дейност , свързана с много прелиствания на отделната тема.
Тъй като съм нова тук, естествено - попрочетох едни от най-дългогодишните теми тук, където имаше неактивни линкове. Как и на кого да предавам тази информация, когато попадна на такива неактивни линкове?
:confused:

did_tag
05.10.2013, 10:31
Тъй като съм нова тук, естествено - попрочетох едни от най-дългогодишните теми тук, където имаше неактивни линкове. Как и на кого да предавам тази информация, когато попадна на такива неактивни линкове?
:confused:

В тази тема се подава инфо за повторения или не активни линкове:
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2884

did_tag
08.10.2013, 15:30
Имам предложение, може да се посрещне на нож, но ще се изкажа.....

Има теми, които нямат нищо общо с нашето хоби и те напоследък са основните във форума. Когато и да влезна във форума, новите мнения са основно Игра на асоциация №-та на брой, игра на градове, познай думата отзад напред, от средата нататък, игра на не знам какво си и т.н. и т.н..... Безкрайни и безмислени..........

Все си мисля, че "Вашите истории" може да се използва за някакви по смислени неща........

NIA
08.10.2013, 15:39
Имам предложение, може да се посрещне на нож, но ще се изкажа.....

Има теми, които нямат нищо общо с нашето хоби и те напоследък са основните във форума. Когато и да влезна във форума, новите мнения са основно Игра на асоциация №-та на брой, игра на градове, познай думата отзад напред, от средата нататък, игра на не знам какво си и т.н. и т.н..... Безкрайни и безмислени..........

Все си мисля, че "Вашите истории" може да се използва за някакви по смислени неща........

:thumbup:

juliana231
08.10.2013, 19:48
подкрепям did_tag :thumbup:

Nelly_L
08.10.2013, 19:50
Имам предложение, може да се посрещне на нож, но ще се изкажа.....

Има теми, които нямат нищо общо с нашето хоби и те напоследък са основните във форума. Когато и да влезна във форума, новите мнения са основно Игра на асоциация №-та на брой, игра на градове, познай думата отзад напред, от средата нататък, игра на не знам какво си и т.н. и т.н..... Безкрайни и безмислени..........

Все си мисля, че "Вашите истории" може да се използва за някакви по смислени неща........

Подкрепям! Напоследък имам все по-малко време да шия, но тук влизам доста редовно и повечето от новите мнения са все в игрите...

rodich
08.10.2013, 20:13
Предложение + въпрос + конструктивно решение:
- Потребители, ползващи форума за писане само на лични съобщения да не се мигрират в новата платформа, т.е. с 0 мнения в темите.
- Каква е възможността да се направи?
- Ако някой "наранен" попадне в тази група, веднага може да се регистрира и да бъде поканен с автоматичен мейл да иде в тема "Представяне"

flame
09.10.2013, 23:08
Потребителите с 0 мнения ще бъдат изтрити. Ако някой има против това или да напише нещо някъде за да има поне 1 мнение или да ми прати ЛС. Предложението на did_tag е много добро.

nellli
10.10.2013, 13:01
flame,
мисля че трябва да се даде гратисен период за новорегистрирани потребители. Нали им трябва време да разгледат форума, да се запознаят с правилата и чак тогава да вземат да пишат.
Иначе ако всеки новорегистриран вземе веднага да пише, за да не го изтрият, още не разбрал правилата, ще стане едно мазало от мнения където трябва и където не трябва по темите.
И нека правилата на форума се допълнят и темата за тях да се оцвети в друг цвят, или да се измисли начин как да привличат вниманието, за да бъдат прочетени.

Подкрепям мнението на did_tag с двете ръце. Има си форуми за забавления, който иска игри и кулинария да си пише там. Този си е тематичен за гоблени и нека предимно такъв да си остане.

Miro
10.10.2013, 18:23
nellli подкрепям те , наистина , не е лошо да има гратисен период , но това е форум за гоблени и нека игрите останат в съответните им ... форуми .

nellli
10.10.2013, 20:10
Миро, нали и аз това казвам, че подкрепям предложението на did_tag, темите които не са свързани с гобленарството да изчезнат от форума.
Тази дискусия сме я бистрили и преди. Когато бяхме на стария сървър и нямаше достатъчно място, една дама предложи да се закрият гобленарски теми, които не били много активни, като например тази, в която се показваха гоблени, на които е даден втори шанс. Тогава аз казах, че форумът е за гоблени и който иска развлечения да си ги търси на друго място. На дамата това не и хареса и стана хаплива. За съжаление никой не ме подкрепи тогава.

Нямам идея какво ще кажат админите за това предложение, тъй като по всяка вероятност форумът е обвързан пряко с броя посещения и броя потребители. Та ако се махнат паразитните теми, много хора ще престанат да влизат тук. Ще намалеят посещенията и регистрираните потребители.
Искрено се надявам, че след тази профилактика наистина ще има кардинални промени.

veneta_az
10.10.2013, 21:15
напълно подкрепям. според мен тези теми са напълно излишни. на който му се играят игри да си ги играе другаде.

van4e_to
11.10.2013, 11:21
Подкрепям Нели! Очевидно има доста замрели теми, без никакъв интерес. Според мен нямат място във форума. Също съм и "За" премахване на игрите, айде моля, зрели хора със сериозно хоби ще пишем градове и не знам си какво ....

Юра
22.10.2013, 17:38
Аз имам една огромна молба - да решат админите до колко гоблени могат да се пускат за продажба в обявите , така че същото да не се приема за реклама на фирма или т.н. Да се впише към правилата и да се знае от всички.

rodich
29.10.2013, 21:32
.... кога да очакваме събитието :)

NIA
29.10.2013, 21:39
.... кога да очакваме събитието :)

Най-вероятно през някой от уйкендите, но кой точно?! :confused:

manka
03.11.2013, 23:18
Ехх,и този уикенд мина,ами ще си чакаме следващия :(:(

van4e_to
04.11.2013, 09:11
Никой нее казал, че не обичаме админите. Просто се вдигна много шум за нищо :idea: То не бяха дебати днес ли да се обнови, утре ли ........

Дида
09.11.2013, 08:05
Да ни е честит новият форум!!!!!
Благодаря на админите!!!!!
♥♥♥

maleks
09.11.2013, 08:37
Честит обновен форум:)!

did_tag
09.11.2013, 08:42
Еха.................. Суперско.........

Благодарим Ви момчета :)

mamanushi
09.11.2013, 08:54
Браво момчета!:clap: Да ни е честит новия облик на форума!!!!!!:flowerlove:

mamani
09.11.2013, 09:08
Честито !Благодаря на модераторите и на всички помогнали за обновяването.:clap::kissyou:

NIA
09.11.2013, 09:43
Ха да ни е честито!
Само дето още съм като "пиле в кълчища". :D

flame
09.11.2013, 10:02
Хора, спокойно не сме готови още :), изчакайте с въпросите имаме още работа по форума.

милена
09.11.2013, 10:59
честит нов форум

ksenitka
09.11.2013, 11:08
Да ни е честит новият форум:clap:

katq1953
09.11.2013, 11:21
Да ни е честит новия форум:clap:
още съм като пате в калчишта, но като всично ново е хубаво, ЧЕТИТ ДА Е ФОРУМА!

pepsssi
09.11.2013, 11:28
Да ни е ЧЕСТИТ новият форум!!!!!
Благодаря на админите и на всички помогнали за обновяването му!!!! :) :) :)

walentiina
09.11.2013, 13:58
Ехаааа,супер е!!!Благодаря на модераторите!

Ирка88
09.11.2013, 14:43
ЧЕСТИТО, харесва ми как изглежда новият облик! Не мога да намеря усмивчиците, но свиквам..... иначе се присъединявам към патетата в кълчища!

Кора
09.11.2013, 16:11
:clap: Ехааааа, страхотно.......

rodich
09.11.2013, 17:21
Иеееее, супоер! Благодарности към админите :loveglasses::clap:

irina48
09.11.2013, 17:38
Честито и от мен,ама май и аз трудно "вдявам":confused:Не като "пате в кълчища",ами като 10 патета в кълчища:D:D:D

dinko
09.11.2013, 19:18
Здравейте,

Тъй като и ние още разучаваме новите функции на форума, искаме да Ви помолим, ако забележите нещо ново и полезно да го посочите в тази тема, така че и останалите потребители да научат за него.

Ако някой зарежда форума през таблет или телефон, в долната лява част на форума 169194може да избере стила "Default Mobile Style", който е пригоден за по-добра визуализация и по-бързо зареждане на форума при отваряне от мобилни устройства.

Постепенно през следващите дни следва да добавим и останалите преводи на български език, както и да подобрим външния изглед на форума.

Приятна вечер :thumbup:

ata
09.11.2013, 19:25
Пробвах да открия нова тема, но не ми се получи или ми дава грешка или ме препраща и аз не знам къде :)
Иначе се закачих веднага за ФБ :)

dinko
09.11.2013, 19:33
Пробвах да открия нова тема, но не ми се получи или ми дава грешка или ме препраща и аз не знам къде :)
Иначе се закачих веднага за ФБ :)

Благодаря за обратната връзка ata. Проблемът е отстранен :thumbup:

Vili_SS
09.11.2013, 20:09
Не можах да намеря от къде да пратя Лично Съобщение :confused:

dinko
09.11.2013, 20:12
Кликваш върху ника на потребителя и после вляво натискаш връзката "Send Private Message (http://www.goblenite.org/private.php?do=newpm&u=17748)". Скоро ще я преведем на български.

manka
09.11.2013, 20:34
Поздравления за работата,която сте свършило до сега:thumbup:
Доста въпроси ви чакат,само чакаме да го завършите нацяло и почваме.

Vili_SS
09.11.2013, 20:43
Кликваш върху ника на потребителя и после вляво натискаш връзката "Send Private Message (http://www.goblenite.org/private.php?do=newpm&u=17748)". Скоро ще я преведем на български.

Благодаря много , приятна вечер .

ilign
10.11.2013, 01:10
Злати как се закачи за фейсбук веднага как става аз не разбрах

veneta_az
10.11.2013, 10:48
ще трябва време, за да свикнем с новия облик на форума, засега е добре. на мен ми липсва това, че няма добра граница между съобщенията и самите теми в подфорумите

ANIMONI
10.11.2013, 11:01
не съм от активните в последно време,но съм от години тук.Тази сутрин влизам и се пуля-форума ли обърках.малко кат на гости съм,а преди си бях у дома,та сега кат новорегистрирана ще има тепърва да разучавам.

did_tag
10.11.2013, 12:02
Злати как се закачи за фейсбук веднага как става аз не разбрах

Не съм Злати, ама да кажа: Най горе, на тъмно кафявата лента, до съобщенията има иконка на фейса. Натискаш и ......това е, вързана си :)

Дида
10.11.2013, 12:07
И аз се вързах с фейса, но още не мога да разбера защо ми е това...........:smokin:

Светла Петрова
11.11.2013, 10:19
Имам въпросче - само при мен ли е така - не мога да си съхраня промените в даден пост?

dinko
11.11.2013, 10:22
Изписва ли ти някакво съобщение за грешка?

Светла Петрова
11.11.2013, 14:17
Не ми изписва съобщение за грешка

flame
11.11.2013, 15:30
Всичко работи. Светла, какъв браузър ползваш?

Светла Петрова
11.11.2013, 15:48
Всичко работи. Светла, какъв браузър ползваш?

Явно е от "Opera" - та.Пробвах от друг и всичко е в ред.Благодаря

sneji
11.11.2013, 17:08
Честита нова визия!Благодаря на всички за усилията,които положиха за обновяването на форума!:clap:

filmi
11.11.2013, 18:03
Новият форум е чудесен! Благодаря Ви за усилията!

flame
11.11.2013, 18:12
Ние също благодарим за проявеното търпение и подкрепа!
Светла, последната версия на Opera (http://www.opera.com/bg/computer/windows) е 17. Ти коя ползваш?

abazova_s
11.11.2013, 19:12
Ние също благодарим за проявеното търпение и подкрепа!
Светла, последната версия на Opera (http://www.opera.com/bg/computer/windows) е 17. Ти коя ползваш?

Тук не виждам отговор как да публикувам мнение
:(

flame
11.11.2013, 19:23
abazova_s, не разбрах въпроса? Къде искаш да публикуваш мнение а не можеш?

desi13
12.11.2013, 01:06
И аз съм още съм в калчищаща, но се надявам с общи усилия да разуча "новият ни стар саит". ;-)

zhak
12.11.2013, 01:33
защо при мен в кафявата лента нямам икона за прикачване към ФБ?

zhak
12.11.2013, 01:39
защо при мен в кафявата лента нямам икона за прикачване към ФБ?
разбрах причината промених браузера и иконата се появи , означава ли това че ако ползвам интернет експлолер няма да имам тази връзка?

joana
12.11.2013, 09:16
С кой браузер трябва да влизам във форума,че да имам емоцийки?Аз ползвам Google Chrome,но пробвах и с Mozila Firefox.
Пробвах и на друг компютър.Приятелите ми имат емоцийки,явно причината е в мен ,но къде????Help!!!!!

abazova_s
12.11.2013, 09:29
abazova_s, не разбрах въпроса? Къде искаш да публикуваш мнение а не можеш?

Ето тук .Исках да поздравя за новата ни предобивка и да ви благодаря за големия труд който положихте.Опитах се но не виждам от къде да отговоря и затова отговорих чрез цитат.

manka
12.11.2013, 09:34
abazova_s Отгоре и долу в левия ъгъл на темата пише--Публикуване на мнение в темата натисни го и ще пишеш без да използваш цитати,пробвай:idea:

Мадам Етел
12.11.2013, 09:49
Честито и поздравления! Да ни служи дълго и безотказно! НО!!!, кога ще се обърне СПЕЦИАЛНО внимание на правилния български език и ще се редактират неща, които са в "главата" на Форума или в заглавията на теми, пуснати от Админи и Модератори?! Пример: "МояТ профил", "НовияТ форум..." и прочее... Искрено се надявам на правилно разбиране и своевременно реагиране по този въпрос, най-малкото, защото демонстрира уважение и висока класа!
Приятно пребиваване и споделяне!

Юра
12.11.2013, 11:03
Честито и поздравления! Да ни служи дълго и безотказно! НО!!!, кога ще се обърне СПЕЦИАЛНО внимание на правилния български език и ще се редактират неща, които са в "главата" на Форума или в заглавията на теми, пуснати от Админи и Модератори?! Пример: "МояТ профил", "НовияТ форум..." и прочее... Искрено се надявам на правилно разбиране и своевременно реагиране по този въпрос, най-малкото, защото демонстрира уважение и висока класа!
Приятно пребиваване и споделяне!

А когато се пише на латиница - тогава какво ? Вярно че правописа си е с тежест ,но за мен лично написаното на латиница е значително по-голямо неуважение .

demira
12.11.2013, 11:08
Много ми харесва. Точен, бърз, красив и съвременен. Браво на хората, който се подрудиха да го има и благодарности от мен

flame
12.11.2013, 11:12
Сложихме показването на последно качените снимки като бутон горе точно до "Какво ново?"

169849

alessina
12.11.2013, 11:19
Бих искала нещо да питам - преди в долния десен ъгъл излизаше едно каренце, в което бяха подредени темите и едно скролване се отиваше на темата, която те интересува без да се връщаш в началото. Сега го няма. Може би е променено мястото му, но не го открих.

dinko
12.11.2013, 11:19
Честито и поздравления! Да ни служи дълго и безотказно! НО!!!, кога ще се обърне СПЕЦИАЛНО внимание на правилния български език и ще се редактират неща, които са в "главата" на Форума или в заглавията на теми, пуснати от Админи и Модератори?! Пример: "МояТ профил", "НовияТ форум..." и прочее... Искрено се надявам на правилно разбиране и своевременно реагиране по този въпрос, най-малкото, защото демонстрира уважение и висока класа!
Приятно пребиваване и споделяне!

"Моя профил" съм го забелязал и е въпрос на време да го коригираме. Както съобщихме по-рано, в следващите дни форумът ще се донаглася. Днес ще обърнем внимание на всички забележки изпратени от гобленарки-лингвистки. Ако забележите някоя неправилно изписана дума или пропусната буква, моля изпращайте ми информация на ЛС.

Мадам Етел
12.11.2013, 11:48
А когато се пише на латиница - тогава какво ? Вярно че правописа си е с тежест ,но за мен лично написаното на латиница е значително по-голямо неуважение .

АБСОЛЮТНО и безусловно се съгласявам, но аз имах предвид "официалната" страна на Форума, а не "личните изяви" на потребителите- това е отделна и... неизчерпаема (меко казано!:)) тема!

ДИНКО, :thumbup:

flame
12.11.2013, 12:53
@zhak и до всички: стари версии на IE не се поддържат вече дори от Microsoft. Ако ползвате IE, обновете го до версия 9 или 10, безплатно е.

@joana: аз ползвам Mozilla Firefox, dinko e c Google Chrome, и с двата браузъра форума работи без никакви проблеми, може би ползвате стара версия, опитайте да я обновите.

@abazova_s: в лентичката под всяко мнение има 2 бутончета: "Отговор" и "Отговори с цитат", ползвайте бутончето "Отговор". Или използвайте формата за "бърз отговор" в дъното на страницата ИЛИ метода описан от manka.

@alessina: Прикачам стария изглед, къде е тази област не мога да я намеря?

170174

NIA
12.11.2013, 13:44
@alessina: Прикачам стария изглед, къде е тази област не мога да я намеря?

170174[/QUOTE]


Не става въпрос за началната стр., а когато вече сме отворили страница към определена тема и след това искаме да отидем директно на друга тема, без да се връщаме отново на начална стр.
Или пък както сега съм отворила тази тема, а след това искам да изляза от нея,но да остана в същия подфорум. Преди го имаше, сега все още не съм го открила и аз.

flame
12.11.2013, 13:58
За това ли става въпрос?

170200

В момента това може да се прави с тези линкове, има ги под всяка тема:

170201

Nelly R.
12.11.2013, 14:07
Не става въпрос за началната стр., а когато вече сме отворили страница към определена тема и след това искаме да отидем директно на друга тема, без да се връщаме отново на начална стр.
Или пък както сега съм отворила тази тема, а след това искам да изляза от нея,но да остана в същия подфорум. Преди го имаше, сега все още не съм го открила и аз.

NIA, ако искаш да останеш в същия подфорум, не може ли да използваш тази опция, която е най-отгоре на екрана?:
170202
Аз лично, винаги съм ползвала този начин на връщане към подгрупата с теми, но съм нова във форума и не съм забелязала другата възможност, а може и да е била по-удобна... :)

leti_at
12.11.2013, 14:15
Новата визия на форума е супер,но..всичко е много объркано, не намирам неща,които търся,вчера не можех и мнение да напиша...Защо са необходими тези промени? Излиза ,че сега трябва да прекарам доста часове, за да разуча тези промени, а не винаги имам време..Кое наложи смяната на старата визия? Бяхме си свикнали,знаехме си кое къде да търсим...а сега е лудница!
Искам да видя Вашите творби...не ги намирам..всичко в блогове ли ще е? На ново ли ще се качва?
Последните два дни като вляза и само се ядосвам...затова временно спирам да минавам през форума! Успех на админите, но на мен лично старата версия ми беше по-понятна и по-подредена!

marji
12.11.2013, 15:03
Лети, не е толкова трудно да се ориентираш, дори за такива като мен, които не са съвсем на "ти" с компютърната техника. Просто отдели един час да разгледаш всичко и сама ще си отговориш на въпроса защо беше необходима промяната. Новият форум дава много повече възможности. Ако нещо не ти е ясно, в тази тема можеш да си зададеш въпроса и ще получиш компетентен отговор. А иначе и Вашите творби си ги има, и всички останали теми, само че ти според мен не си влязла в самия форум, а в раздел блогове, щом виждаш само блогове.

manka
12.11.2013, 15:08
За това ли става въпрос?

170200

И това не е,сега ще пробвам и аз да обясня за кое иде реч.
Когата съм примерно в дадена тема и искам да отида в друга тема или в друг раздел направо,долу в дясно имаше лента,като я натиснеш изскача прозорче в което излизаше целия форум,раздели подраздели.


А и още нещо,когато натиснеш бутончето- отговор или отговори с цитат,ти излиза менюто за бърз отговор,а когато натиснеш бутона,който аз написах,тогава вече ти дава разш.отговор,само твой,без да цитираш.
За мен всеки вариант е идеален,харесват ми много новите неща,и новите бутончетаааа.:thumbup:

flame
12.11.2013, 15:20
...Защо са необходими тези промени?
@leti_at: Нарича се прогрес, по тази логика никой нищо не трябва да прави за никой и никога.
@manka: Горе долу разбрах обаче не мога да си спомня точно това нещо, иначе съвета на Nelly R. е наистина добър. Този подход се ползва и в много други сайтове.

makrat
12.11.2013, 18:42
Разкош!!! Поздравления!!! А най-много ми харесва, че вече могат да се разглеждат снимките на едно място-НОВИ СНИМКИ. Тази опция дава възможност на такива лентяи като мен да се наслаждават до безкрай на постиженията на другите и да следват харесаните снимки до съответната тема. Респект към създателите на новия сайт!

manka
12.11.2013, 21:15
Иxa,супер имаме си вече бутон бърза навигация,
благодаря flame 170736

Valja
13.11.2013, 10:23
Здравейте!
Отдавна не съм влизала във форума и сега останах малко объркана от новия му вид - не можах да открия как да вляза с профила си. Чак когато опитах да напиша мнение и ми излезе съобщение, че нямам право, защото не съм регистрирана, ми се отвори прозорче за въвеждане на акаунта. А иначе в началото най-горе има лента, в която има линк за регистрация, но не и за вход. Аз ли не съм видяла къде е входа?

ilign
13.11.2013, 10:38
На кафявата лента най-горе в дясно

RUSINOVA65
13.11.2013, 10:45
Най-отгоре,над рекламите има кафява лента-точно до синьото поленце на Фейсбук е полето за ника и паролата за влизане във форума

Valja
13.11.2013, 11:53
Благодаря! Чак най-горе не бях обърнала внимание, че има още една лента :shy2:

Ducky
13.11.2013, 12:02
Момчета мили, новия вид е чудесен! Поздрави за Вашите усилия и за всички помощници :kissyou::kissyou:


Искам пак да направя едно предложение, което е до участниците във форума.
На мен лично ми е неприятно като разглеждам творбите - отварям последователно в нови подпрозорци темичките и като ги разглеждам настава едно объркване - гледам заглавието: Моите творби...обаче понякога трябва да сменя поне една страница с постове, за да разбера на кого е темата. И предложението ми в тая връзка е, да си напишете и никовете в заглавието на темичките Ви. Просто след досега написаното да си сложите и ника.
:loveglasses:

did_tag
13.11.2013, 13:16
Момчета мили, новия вид е чудесен! Поздрави за Вашите усилия и за всички помощници :kissyou::kissyou:


Искам пак да направя едно предложение, което е до участниците във форума.
На мен лично ми е неприятно като разглеждам творбите - отварям последователно в нови подпрозорци темичките и като ги разглеждам настава едно объркване - гледам заглавието: Моите творби...обаче понякога трябва да сменя поне една страница с постове, за да разбера на кого е темата. И предложението ми в тая връзка е, да си напишете и никовете в заглавието на темичките Ви. Просто след досега написаното да си сложите и ника.
:loveglasses:

Само модератора може да сменя заглавията.............
Много работа ще се отвари на manka

Ducky
13.11.2013, 13:39
Само модератора може да сменя заглавията.............
Много работа ще се отвари на manka

Може, може! Всеки може да си смени името на темата. В първия пост от темичката - като се цъкне на бутона долу в дясно "повече възможности" - се отваря и заглавието на темата и може да се променя :greeneye:

manka
13.11.2013, 13:50
Кате,не знам защо се затрудняваш да разбереш на кой е темата:confused:
под заглавието на темата е изписано кой потребител я е отворил.

did_tag
13.11.2013, 14:20
Може, може! Всеки може да си смени името на темата. В първия пост от темичката - като се цъкне на бутона долу в дясно "повече възможности" - се отваря и заглавието на темата и може да се променя :greeneye:

Явно аз не го намирам, до сега рових и пробвах на моята тема, но ............ нещо ми се губи:(

Юра
13.11.2013, 17:01
Явно аз не го намирам, до сега рових и пробвах на моята тема, но ............ нещо ми се губи:(


Не си го видяла, и аз чак днес го открих :D

did_tag
13.11.2013, 18:38
Не си го видяла, и аз чак днес го открих :D

Променя се заглавието на поста, а не на цялата тема....................

Ducky
13.11.2013, 22:18
Променя се заглавието на поста, а не на цялата тема....................
Заглавието на темата можеш да промениш само от първия пост, на тема, която ти си пуснала :thumbup: И съм убедена, че може, защото само днес проверявах поне 5 пъти :)

Юра
14.11.2013, 16:26
Дианче, ако темата си я пуснала ти ще можеш да си промениш заглавието. Ако е само пост в темата със заглавие ще можеш да промениш само заглавието.

Freeky
14.11.2013, 17:53
Не знам защо е нужно това. Нали си пише, кой е създал темата.

manka
14.11.2013, 23:03
Много ви моля момчета,вземете тия игри на градове,думи и асоциации и тем подобни ги махнете,че като ги чета и ме втриса,чак и имената на градовете не пишат правилно ужасс.

zhak
15.11.2013, 10:00
имам следният въпрос-
когато избереш филтър-снимки , кои снимки излизат
качените във всички теми на форума или само в албумите?

flame
15.11.2013, 20:56
Струва ми се, че се показват снимки от албумите.

zhak
16.11.2013, 17:28
благодаря , и аз останах с това впечатление
това е една добра новост , а ще има ли възможност да се показват и снимки качени в темите ,а не само в албумите?

flame
21.11.2013, 22:45
Ще опитаме, в момента не знаем как точно е възможно да се осъществи тази функция.

zhak
22.11.2013, 10:36
възтановено ли е получаването на уведомления за темите за които сме абонирани , аз получавам само за ЛС за другите теми не

Юра
22.11.2013, 17:06
възтановено ли е получаването на уведомления за темите за които сме абонирани , аз получавам само за ЛС за другите теми не

Ако става въпрос за уведомление по мейл - възстановено е. Когато отидеш на твоя профил в теми с абонамент маркираш темите които искаш и избираш опция за известяване - има няколко варианта за интервал във времето.

zhak
22.11.2013, 21:14
благодаря ти Юра точно за това питам но по емейла получавам съобщение само от ЛС от другите теми не ,въпреки че съм ги маркирала в профила си

esstef4e
23.11.2013, 15:16
Привет на всички!
Честита ни промяна!
Сега всички сме като бебета. :baby:
Благодарности на всички, които са виновни за това удоволствие! :clap:
Аз нямам още представа кое, как, къде, защо, по колко пъти, по кое време... :crazy: Но понеже съм любознателна, смятам, че няма да имам проблеми с разузнаването на новостите. :cool:
Моят въпрос е следния:
Ще има ли възможност след приключване на сегашните промени във форума, да се правят такива, ако забележим след време нещо, което не сме догледали сега?

Юра
23.11.2013, 21:48
благодаря ти Юра точно за това питам но по емейла получавам съобщение само от ЛС от другите теми не ,въпреки че съм ги маркирала в профила си

Прегледай си хубаво настройките, ако темите са маркирани няма логика да не идват известия по мейла.

did_tag
24.11.2013, 09:13
Прегледай си хубаво настройките, ако темите са маркирани няма логика да не идват известия по мейла.


Юра и при мен не идват, вчера съм маркирала едно по едно и освен ЛС друго съобщение на мейла ми не идва

Юра
24.11.2013, 11:12
При мен идват - тогава не знам при вас защо....

Nelly R.
26.11.2013, 09:59
Здравейте!

Имам един малко лаишки въпрос - не знам откакто сме с новия форум ли или откакто минахме на зимно часово време, но от известно време насам, във форума часовете ми излизат с 1 час по-късно от реалните (например сега е 08:54, но ми излиза като 09:54) - може ли да ми помогнете откъде трябва да си оправя настройката? В контролния панел съм на часови пояс GMT + 2 (мисля, че излизаше Кайро) и ми е отбелязано, че е включена автоматичната смяна на времето.
По въпроса за e-mail известията - и при мен не работи незабавното e-mail известяване, сега съм пуснала на няколко теми "Дневно" известяване - да видим то дали ще работи :)

veneta_az
01.12.2013, 11:04
искам да попитам. така съм си настроила бързия достъп, че кликвайки върху заглавието на форума си влизах директно с потребителското име. след обновяването на форума отново направих тези настройки, но сега, макар че не излизам от изход като свърша разходката тук, всеки път като влизам трябва да пиша потребителско име и парола или да влизам чрез бутончето за Фейса. защо е така, при мен ли е проблема?

neznainata
02.12.2013, 02:11
Не виждам картинките в някои от темите. Излизат ми като текст, примерно " Name: 079c7d176552a3cd7452842a446cab6a.gif Views: 45 Size: 25.5 KB ", и не се отварят при цъкване, просто си седи текст, който дори не може да бъде маркиран.
Пробвах да се релогна, да рестартирам браузъра, после и компа, все така ми излизат. Проблемът в мен ли е?

doris
10.12.2013, 21:01
Уф, май само на мен не ми харесва "новата ситуация" :(.......

mamanushi
16.12.2013, 17:30
Не виждам всички нови снимки , само някои от тях. Натискам клавиша нови снимки

dinko
16.12.2013, 18:42
искам да попитам. така съм си настроила бързия достъп, че кликвайки върху заглавието на форума си влизах директно с потребителското име. след обновяването на форума отново направих тези настройки, но сега, макар че не излизам от изход като свърша разходката тук, всеки път като влизам трябва да пиша потребителско име и парола или да влизам чрез бутончето за Фейса. защо е така, при мен ли е проблема?

Има една цъкалка "Запомни" до полето за парола. Ако я натиснеш дали няма да се оправи проблема?

dinko
16.12.2013, 18:51
Здравейте!

Имам един малко лаишки въпрос - не знам откакто сме с новия форум ли или откакто минахме на зимно часово време, но от известно време насам, във форума часовете ми излизат с 1 час по-късно от реалните (например сега е 08:54, но ми излиза като 09:54) - може ли да ми помогнете откъде трябва да си оправя настройката? В контролния панел съм на часови пояс GMT + 2 (мисля, че излизаше Кайро) и ми е отбелязано, че е включена автоматичната смяна на времето.
По въпроса за e-mail известията - и при мен не работи незабавното e-mail известяване, сега съм пуснала на няколко теми "Дневно" известяване - да видим то дали ще работи :)

Погледнете дали сега часовете са наред.

За известяването искам да съобщя на всички потребители с пощи в abv.bg и mail.bg, че има ограничение от страна на тези доставчици за брой получени писма за единица време от даден сървър. Ще дам следния пример: ако за една тема са абонирани 300 потребителя и ABV.BG приема по 5 писма на минута от нашия сървър, вашето писмо може да пристигне и след 1-2 часа.

dinko
16.12.2013, 18:52
Не виждам картинките в някои от темите. Излизат ми като текст, примерно " Name: 079c7d176552a3cd7452842a446cab6a.gif Views: 45 Size: 25.5 KB ", и не се отварят при цъкване, просто си седи текст, който дори не може да бъде маркиран.
Пробвах да се релогна, да рестартирам браузъра, после и компа, все така ми излизат. Проблемът в мен ли е?

Можете ли да посочите някоя тема в която виждате така картинките?

Nelly R.
17.12.2013, 10:00
Погледнете дали сега часовете са наред.

За известяването искам да съобщя на всички потребители с пощи в abv.bg и mail.bg, че има ограничение от страна на тези доставчици за брой получени писма за единица време от даден сървър. Ще дам следния пример: ако за една тема са абонирани 300 потребителя и ABV.BG приема по 5 писма на минута от нашия сървър, вашето писмо може да пристигне и след 1-2 часа.

Здравей!

Сега часовете са ок. Благодаря!!! :) И работата с мейл-известяването ми се изясни вече :)

did_tag
17.12.2013, 13:03
Като прочетох обясненията за абв пощата си смених мейла на настройките и ефекта е същия.................... НИЩО.

veneta_az
18.12.2013, 21:09
Има една цъкалка "Запомни" до полето за парола. Ако я натиснеш дали няма да се оправи проблема?

Благодаря. Този мимент явно съм го забравила :)

did_tag
11.01.2014, 09:33
Хайде пак аз да пиша..............

За пореден път смених мейла си от abv, gmail сега yahoo..... и проблемът не е при мен с получаване на известия. Смених и компютрите за всеки случай, пак нямам известия, а си ги искам........... Не мога да следя нещата който ме интересуват, с тях ми е лесно.......... Моля някои от админите да провери настройките.

zhak
11.01.2014, 10:25
и аз не получавам известия и мисля ,че проблема едва ли е в пощенската кутия защото се получават известия за личните съобщения както бе преди обновлението , ако има забавяне би трябвало все пак да се получи нещо макар и по късно
добре ще е ,ако все пак този проблем се реши :(

mamanushi
12.01.2014, 15:14
Аз пък от самото обновяване не виждам последните снимки. Като натисна горе клавиша ми излизат снимки от началото на годината и стоят така вече доста време. Нови снимки, без значение на кого са няма.

dushkova
19.01.2014, 15:09
Нали съм от "умните" ,да попитам защо не мога да включа емотикон ,когато пиша в някоя от темите .Цъквам повече възможности ,но ...не се появява нищо ,Сигурно греша някъде.

tdm13
19.01.2014, 19:02
Защо има ограничени на качваните изображения при положение,че използвам външен източник,например ifotki.ru?
Би трябвало да не се товари сървъра,щом снимките не са качени на него или греша?

Юра
19.01.2014, 19:16
Нали съм от "умните" ,да попитам защо не мога да включа емотикон ,когато пиша в някоя от темите .Цъквам повече възможности ,но ...не се появява нищо ,Сигурно греша някъде.
Над прозореца в който пишеш текста има лента с различни икони една от тях е жълто усмихнато човече - кликаш върху нея и избираш желаната емотикона :kissyou:

tdm13
27.01.2014, 13:34
Dinko,Flame,има ли възможност при отваряне на съответната тема,най-вече на темата за търсенето,най-отгоре да излизат правилата на модераторите за писане в темата и след това постовете?Както е в osinka-та,например?

gerito
15.02.2014, 16:29
173418
Честит обновен форум:)!

Здравейте!!! Аз съм нова тук дано вие да ми помогните за този гоблен- поне как се казва . Видях го на една снимка и от 1год. къде ли не съм питала -към снимката няма схема . А ние сме рибарско семейство и си го харесахме. Благодаря Ви предварително! :confused:

addissta
17.02.2014, 17:38
Здравейте, интересува ме кога ще функционира отново онлайн-магазина? Благодаря предварително за отговора!

tdm13
03.04.2014, 14:39
До админите!
Има ли възможност да се повиши броя на качените картинки от външен източник?Да не са 5,а повече?
При това положение ако картинките са ни повече от 5,трябва да пишем повече постове,което според мен е излишно.Така и така източника е външен,би трябвало сървъра на форума да не се натоварва толкова.

ata
04.04.2014, 13:45
Не е във връзка с обновяването ;) но да кажа, че антивирусната ми пищи като отворя: http://www.goblenite.org/showthread.php?t=1222

VenezS
29.04.2014, 10:23
Здравейте,
някой може ли да ми помогне по следните въпроси :
1. Как може да се смени или сложи снимка на профил ? Търсих в папка досие - но явно не е там .
2. Става въпрос за търсенето . В стария форум - при задаване на ключова дума - излизаха веднага самите мнения и ставаше много бързо и лесно. Сега при задаване дори и с разширено търсене излизат целите подфорумчета и трябва да се чете едва ли не целият форум, за да се намери каквото трябва. Действително ли е така?
Извинявам се за въпросите сигурно имат прости отговори, които не съм довидяла в структурата на новата визия , но много моля за помощ , отговор и разяснения.
Лек и хубав ден .

pakpak
29.04.2014, 16:31
Здравейте,
някой може ли да ми помогне по следните въпроси :
1. Как може да се смени или сложи снимка на профил ? Търсих в папка досие - но явно не е там .
2. Става въпрос за търсенето . В стария форум - при задаване на ключова дума - излизаха веднага самите мнения и ставаше много бързо и лесно. Сега при задаване дори и с разширено търсене излизат целите подфорумчета и трябва да се чете едва ли не целият форум, за да се намери каквото трябва. Действително ли е така?
Извинявам се за въпросите сигурно имат прости отговори, които не съм довидяла в структурата на новата визия , но много моля за помощ , отговор и разяснения.
Лек и хубав ден .

Здравейте,
Картинката се сменя или слагате нова от "Потребителски контролен панел" - ето от тук
http://s020.radikal.ru/i714/1404/8e/d83d3072547d.jpg (http://www.radikal.ru)

и след това отивате на промяна на аватар - ето тук

http://s020.radikal.ru/i714/1404/d2/5c62837475b5.jpg (http://www.radikal.ru)

Както виждате има ограничение на картинката, която искате да използвате - тя трябва да е 80 на 80 пиксела и не по-голяма от 19,5 кв.
Надявам се, че ще се справите успешно с аватара.

По втория въпрос, до колкото видях, търсачката на форума е настроена така, че да търси и отваря ТЕМИТЕ, в които се съдържа търсената дума. Това е при положение, че търсите още в началото на форума преди да сте влезли в някоя от темите.

Но като влезете в дадена тема и отидете на разширено търсене и напишете думата, която търсите - тогава излизат мненията, в които се съдържа търсената дума.

Дано съм успяла да помогна.

VenezS
29.04.2014, 17:54
Здравей pakpak,
Благодаря за разяснението. Реших първо да пробвам със търсеното , което за мене е по-важно. С Аватара мисля, че ще се справя.
Ето какво се получи / т.е. при мене не се получава / . Разказвам в картинки според Вашите инструкции .

Изпълнено 1- Търся когато съм във ГЛАВЕН ФОРУМ с дума за търсене - показана с 2.
http://f16.ifotki.info/thumb/08026d3ba9e4a1417d521c7425a952cc53dea9181439237.jp g
Резулатат от търсеното са двете теми показани по-долу.
http://f16.ifotki.info/thumb/61161cb841c692c8dcc1bd73e6540a9153dea9181439325.jp g
След това избирам първата тема и търся с разширение и отметка на Post / пробвала съм и без отметка и с отметки на всички други опции /
http://f16.ifotki.info/thumb/e6c6e6165508470986db2317d8f55f8e53dea9181439353.jp g
И резултата е: отново ми показва двете теми / а аз очаквах да се покаже само мнението, в което се съдържа ключовата дума Розаче , не да се четят 46 поста за да се намери поста в който има информацията /
http://f16.ifotki.info/thumb/a4f47d55adee4607d6a2379fbf9bad0c53dea9181439396.jp g

Съжалявам ако аз пак не съм доразбрала или това са възможностите които има , или проблема е само при мене ????

pakpak
29.04.2014, 18:55
Добре, ето какво имах аз предвид

това е когато задам да търси МАДОНА в началото на форума - с това търсене се ориентирам в кои теми я има тази дума

http://s020.radikal.ru/i710/1404/71/152f11bba6b2t.jpg (http://radikal.ru/fp/f77ae2b5121d4b9aa2bfeab915ac6eda)

Виждам, че я има в Безплатни схеми, Вашите творби и т.н.
Отварям темата Безплатни схеми и горе в дясно виждате, че има опция "покажи мненията"

http://s020.radikal.ru/i712/1404/de/bab2ec2d924ct.jpg (http://radikal.ru/fp/cdbe1a8fd4184b60b0ae9062e09aa47f)

а това е резултата от търсенето - мненията, в които се съдържа думата МАДОНА
http://i055.radikal.ru/1404/d1/aa4467b67ee1t.jpg (http://radikal.ru/fp/9151b8df57c9400e9a5bd0af6fa689b5)

Сигурна съм, че ще се справите :idea:

VenezS
29.04.2014, 19:21
Много благодаря !!! сега се справих и е съвсем друго ...точно каквото очаквах ... Още веднъж благодаря .

tdm13
17.06.2014, 18:21
До Админите!
Има ли възможност под всеки написан пост да се постави бутон за "лайк" или нещо подобно? На "devichnik"има такава опция,а на "osinka" има поставена детелинка.
По този начин се предоставя възможност да се разбере дали информацията и поста е била полезна и доколко.
Например,показват се разливни бодове,техники и искаш да изразиш одобрението си.Натискаш "лайк"-а и готово.Иначе или трябва да благодариш на ЛС или да пишеш нов пост.

did_tag
10.10.2014, 11:44
Въпрос към админите:

Имам приятелка, от 2 години е регистрирана във форума, но............ не може да публикува мнение или каквото и да било. Ника и е feti78
Моля за съдействие от страна на админите. При опит да се види дори картинка, излиза следният надпис:

" feti78, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation."

Продължавам с наблюденията - когато я потърсиш - няма такъв потребител, дотук добре, но................ аз влезнах с ника и паролата й - как става, хем я няма, хем е тук, но без право да гледа картинки или публикува мнение. Пиша аз, защото тя дори не може да изпрати съобщение до админите.

flame
11.10.2014, 15:45
@tdm13: Би трябвало да може, ще потърсим решение с Динко.

@did_tag: Привет, причината е, че feti78 не е потвърдила регистрацията си чрез изпратения автоматичен email от форума. Нека опита отново, би трябвало вече да има необходимите права.

Поздрави!

did_tag
14.10.2014, 08:58
Благодаря :)

doci
18.03.2015, 15:21
Възможно ли е в дясно където е ПОСЛЕДНА АКТИВНОСТ срещу темата да се сложат оранжевите стрелки, които са налични до темите под ПОСЛЕДНО МНЕНИЕ? Дано ме разбрахте :)
Иначе има доста променени неща за добро! Поздравления!

djina59
18.03.2015, 20:21
Здравейте
помагайте отново-пощата която съм дала да получавам съобщения отдавна е блокирана ,но не успях да я променя с действаща
или по точно от djina59@mail.ru на djina59@abv.bg
Опитвах се да въстановя руската за да не ви занивам със себе си но напразно
Благодаря ви предварително

mamanushi
26.10.2015, 18:04
:(Ако трябва да се спре известяването към пощата. Не е логично да получавам известия за нови мнения след 2 месеца... И други се оплакваха, но положението е същото.:(

dushkova
31.10.2015, 20:04
Урааа! Имам вече комп.Пощата ми е със стари съобщения дори от м юли .Това известяване се обезмисля и може да се спре.

mamanushi
31.10.2015, 20:26
И отново същото - имам съобщение за мнение от 1.08. Къде е логиката?

dushkova
09.11.2015, 09:16
Хайде стига вече с тези стари съобщения в пощата,моля!Безмислено е.

galya_kost
11.11.2015, 01:52
Май не ни чете този,който трябва...Аз ви чета,най-редовно..и си викам,че няма да пиша да не се почетвъртвам,ама...и днеска пак писма,че някой писал там,дето и аз ....през месец август!!:DДето казва един мой познат от фейса:Ша си сипя едно!:upbeer:

Юра
11.11.2015, 20:55
Май не ни чете този,който трябва...Аз ви чета,най-редовно..и си викам,че няма да пиша да не се почетвъртвам,ама...и днеска пак писма,че някой писал там,дето и аз ....през месец август!!:DДето казва един мой познат от фейса:Ша си сипя едно!:upbeer:

Абсолютно никой не чете и никой от админите май не се интересува. Или поне не е това което ние очакваме - адекватно и своевременно отстраняване на проблемите - поне техническите....

dushkova
12.11.2015, 11:15
:greeneye:За по едното нямам нищо против.

Дида
13.11.2015, 12:38
Душкова, то с едно няма да мине......Да ударим по две :kissyou:

galya_kost
13.11.2015, 14:16
Ееее,много сме,че и по две като ударим,да вадя и туршийката тогава,да н'земем д'с'изложим!

dushkova
23.11.2015, 09:07
Може , може, няма да се чудя много , :D ама пак тези стари съобщения. :( Админът не куса тазгодишната салкъмена и ....затова е разсеян. ;) Вече става и хладничко , че ще върви и юнашкото мезе .Наздраве!:greeneye:

Дида
23.11.2015, 18:03
Изпонапихме се тука.....♥♥♥
Отивам да ударя едно конче на негърките, днес имам мейлче от август:D

dushkova
24.11.2015, 09:01
:thumbup::shhh: И аз от август.

dedivo
25.11.2015, 08:47
И при мен всеки ден е Август. :oops:

galya_kost
25.11.2015, 08:59
"Август е ноемвриии".Наздраве!

mariqna210484
25.11.2015, 11:20
И при мен е Август!:clap:

mamanushi
05.12.2015, 22:39
От края на август получих на 2.12. уведомление... Струва ли си да продължаваме ... :(:?::uhhhh:

mamanushi
07.12.2015, 19:29
Е, нямам нерви ...уведомления за записване за срещата в Шумен...как много ме интересува!!!!!!! Стига вече!!!!

dushkova
08.12.2015, 09:03
Ванче, и аз, нямам нерви .Пък и хич не знам как да натисна копчето..:crazy::mad:

galya_kost
08.12.2015, 13:28
Сигурно доста хора получават тези известия,но мълчим,аз например от Сборен втори шанс де що кой какво качва ми се известява,вече съм в края на август...освен да не посещавам вече никакви други раздели за да не ми генерира сайта в пощата известия...не виждам друг начин,влизам по няколко пъти на ден в пощата и трия тези известия,защото ако ги оставя после не мога да насмогна на триене.:oops:

Дида
08.12.2015, 17:26
Милички, писах на админа с молба да премахне опцията за получаване по пощите на съобщения, ако не може да се оправи проблема със закъснелите известия.
Ще ви пиша щом ми отговорят....

dushkova
09.12.2015, 09:36
Йее, днес ги няма старите известия...хип, хип ура...Черпя ..

zhak
09.12.2015, 18:45
Йее, днес ги няма старите известия...хип, хип ура...Черпя ..
направо ти завиждам ,защото аз продължавам да получавам от м.10:(

mamanushi
09.12.2015, 23:14
И аз ги получавам...:(

dedivo
10.12.2015, 08:02
Вчера и аз нямах нито едно.

dushkova
10.12.2015, 10:22
Не черпите , бе , хора...:loveglasses:.Сигурно ще се оправят нещата, може би поетапно.:idea:


Ама и днес се е "промъкнало старо от началото на септември:confused:

Nelly R.
11.12.2015, 15:04
Здравейте! :)
Тази година дали ще си имаме снежинки или някакви други зимно-празнични мотиви в изгледа на форума...? :)

VenezS
11.12.2015, 19:31
При получаване на писмо с известие, има линк да се прекрати абонамента.Натиска се и край с писмата.