PDA

Покажи пълната версия : КРЪЧМАТА-МИЛЕНА СТИЛ



pepa
02.10.2013, 15:27
НЯКОЙ ИМА ЛИ УШИТ ГОБЛЕНА ,,КРЪЧМАТА'' НА МИЛЕНА СТИЛ С КОНЦИ АРИАДНА?

Miro
03.10.2013, 13:46
Ушит го нямам , но имам комплекта , сравнявах по каталога на ДМЦ и легендата - според мен добре са подбрани цветовете , а и скоро ще я почна - но след сверката и напасването на нюансите - убеден съм , че ще се получи много добре . Не съм сложил снимка , но ще е след обновяването на форума на Възкресението на Милена стил - много сполучлив комплект като цветове - стана чудесен . Ще направя в етапите темичка и ще слагам ..... снимки с напредъка :greeneye:

pepa
07.10.2013, 10:22
ИСКАХ ДА РАЗБЕРА- ДАЛИ С АРИАДНА ИМА ХУБАВО ПОКРИТИЕ НА ПАНАМАТА, НЕ СЪМ ШИЛА С ТОЯ ВИД КОНЦИ И НЕ ЗНАМ КАК ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ.

Miro
07.10.2013, 20:49
Уших Възкресението и скоро ще сложа снимка - стана чудесен с Ариадна , и Водопада Триволи - 1:4 го уших - прекрасен е , за себе си мога да кажа , че много ми харесаха Ариадна- та , даже сега шия с ДМЦ - Благославящия Христос - довършвам го и направо мога да кажа , защото имах няколко цвята от ДМЦ купено преди ... много години и другите , които купих от магазин в Ямбол - е коренна разлика , то мъхчета , то чудо , а с Ариадната шия като разделям чилето на 3 - обичам дългите конци - много са добри за цената си . Това е моето мнение , дано съм ти помогнал , но ако има и още , ще можеш да прецениш , а гоблена Водопада - е в творбите ми , скоро ще кача и още снимки , но .... проблем с времето :(