PDA

Покажи пълната версия : пазаруване от нета



laguna_s
14.10.2013, 07:20
Здравейте!Някой купувал ли си е гоблен през интернет?Малко съм резервирана към този начин на купуване.Може ли да се има доверие на тези сайтове?

mamanushi
14.10.2013, 10:39
Вече няколко пъти пазарувам от тук и съм доволна. Пристигат за около 2 седмици по пощата.Наистина сега там са увеличили транспортните разноски. Но обработват за 1-2 дни поръчката и са много точни. Струва си да се поръчва когато имат намаления , тогава намалението компенсира транспорта...http://123stitch.com/

У нас само от тук съм поръчвала и също съм доволна.http://www.8888bg.com/

filmi
14.10.2013, 18:38
Аз съм купувала от Солария и съм повече от доволна, а резултатите - отлични!

Freeky
08.08.2014, 00:59
Не ми се отваря подобна тема, така че ще задам въпроса си тук. Как може да се поръчат няколко гоблена от чужбина и по точно Америка без да се плащат допълнителни такси на митницата? Винаги съм си поръчвала по един гоблен и съм нямала проблем, но веднъж поръчах два и минаха през митницата. Последният път като си поръчах им написах като предписание, да не ми обявяват стойността на пакета, но когато са повече гоблени дали ще стане този вариант?

decor
08.08.2014, 07:17
Не ми се отваря подобна тема, така че ще задам въпроса си тук. Как може да се поръчат няколко гоблена от чужбина и по точно Америка без да се плащат допълнителни такси на митницата? Винаги съм си поръчвала по един гоблен и съм нямала проблем, но веднъж поръчах два и минаха през митницата. Последният път като си поръчах им написах като предписание, да не ми обявяват стойността на пакета, но когато са повече гоблена дали ще стане този вариант?

Когато стойността е над 45 долара, пратката минава през митница / е няма начин българинът да не ти одере кожата, дори и подарък да получиш пак трябва да си платиш/, така че може да се обяви по-ниска стойност и няма да платиш мито.

Freeky
08.08.2014, 10:45
Благодаря! И аз така предполагах. Ще направя както последния път и да ми напишат по-ниска стойност на пакета. Притесняваме това да не ми отворят пратката. Все пак ще са 4-ри гоблена.

decor
08.08.2014, 17:40
Не би трябвало да има проблем, защото от тук можеш да си купиш гоблен дори и за 5 долара, когато има разпродажба.

Freeky
09.08.2014, 00:43
Благодаря още веднъж за отговорите. Да се надавяме, че няма да ми пипат пакета. :)