PDA

Покажи пълната версия : Гоблена на Мира Радева,



mina
05.11.2013, 20:12
Скъпи приятели и колеги по хоби,от няколко дни се взирам ,за да разбера какъв гоблен шие Мира Радева във Вип Брадър.Харесват ми цветовете , а не мога да се сетя за гоблена.Някой разпозна ли го?

Ирка88
05.11.2013, 20:28
И аз се опитах да го видя, но не го показват добре, и на мен ми е интересно какво твори тя....

mimzi
05.11.2013, 20:37
Из групите във Фейса коментирахме тази тема. Една дама даже успя да се свърже с дъщерята на Мира и да я попита. Писахме и на страницата на Биг Брадър с молба да задоволят любопитството ни, но не ни огря. Ани- щерката на Мира, писала на колежката по хоби, че майка й шие гоблен по книжка с мотиви. Май китайска работа било. В един от епизодите те двете наистина разглеждаха книжле, което на мен ми заприлича на каталог на козметична фирма. Да, ама не! :) :idea:

mina
05.11.2013, 21:08
Може да е китайски.Техните схеми са гланцирани и са направени като книжки.Аз имам интерес към такива гоблени ,но този не съм го видяла...

marji
06.11.2013, 10:26
Мира не шие определен гоблен, а съчетание от различни цветни мотиви, чиито схеми са публикувани в тази книжка. От екипа на предаването уточнили, че решението как да комбинира цветята си е изцяло нейно
.

ya-ya
06.11.2013, 13:18
И аз се заслушах,когато обясняваше.Мисля, че каза,че е китайски и че шие кръстче на едра панама.

RUSINOVA65
06.11.2013, 16:02
А аз останах с впечатление,че са цветни мотиви от книжка на ДМЦ...

leti_at
06.11.2013, 18:43
:D:D:D
Момичета и мен ме глождеше този въпрос..един път мернах нещо доста розовеещо се. Заприлича ми на една балерина на Дименшън...ама сигурно бъркам. Вие сте доста по-напред в разследването по въпроса..
Иначе доста се ядосвам на негативните коментари на останалите по повод на бродирането :fight: ..

rositsa
06.11.2013, 18:51
Тя шие покривки и това вероятно като му гледам големината е покривка
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=260695

Nelly R.
13.11.2013, 08:44
Здравейте!
Доколкото разбрах вчера, като е била на гости на Гала, Мира Радева е показала бродерията си и е разказала за нея - вероятно някой, който е гледал, може да сподели повече информация :) Това, което ми разказаха е, че е някаква нейна композиция с цветя - гобленов бод но по-едър (не знам какъв точно каунт). Казала и, че е поканена от нещо от сорта на "гобленарската общност" да стане и тя член - да не би да е от някой от нашия форум? :idea:
Всъщност, да не си говоря съчинения, ето това е линк към предаването - ако някой проявява интерес :) http://play.novatv.bg/play/332089
Аз съм на работа и нямам време да го гледам сега, но довечера може и да хвърля едно око :)

VenezS
13.11.2013, 13:39
Здравейте,
а за тези, които искат да разберат повече за този гоблен, може да разгледат книжката, от която шие Мира Радева... чрез видеото по - долу:

http://vipbrother.bg/?module=videos&video=2271&season=vip5&prev=0&next=0&profile=0&page=15

zhak
13.11.2013, 17:08
прочетох ,че е поканена във ФБ от бургаската група и по точно от Росен-тези които бяха в СтЗ го познават приеле е приятелството на Росен но още не съм прочела дали е станала член на тяхната група