PDA

Покажи пълната версия : Децата от Малък групов дом 1 Стара Загора



ata
01.12.2013, 13:10
Момичета, специални поздрави за всички от малките сладури!
Разчувстваха ни с подаръците си, и с това, че много се зарадваха и на нас и на това, което им занесохме :)

ata
01.12.2013, 13:12
Ето още...

ata
01.12.2013, 13:14
Две от момиченцата, сестрички бяха много горди, че имат медали от състезание по гимнастика.
А за Йордан, певеца, какво да ви кажа.... много е горд и щастлив и той има медал, вижте сами :
http://www.youtube.com/watch?v=L-pKRK3clQI

NIA
01.12.2013, 13:48
Поздравления за дечицата. И благодарности,че са се сетили за нас. Дано и ние да успеем да ги изненадаме приятно.
Ама големи сладури бееееееее... особено ми хареса израза "гобленарски цех" :D Ами ние, ако не всичмки, то по-голямата част от нас наистина са в гобленарския цех. :D

ata
01.12.2013, 13:52
Дааааа за цеха и аз много се смях :), Данчо ни пя песента на Уитни на живо, събраха набързо килимите и сестричките ни изнесоха едно гимнастическо съчетание, а Данчо и едно по-големичко момче тренират акробатика, много са добри !!!!
Пепа им донесе една огромна тава месеница, още топличка, много я харесаха, ние ги подканихме докато е топла да си хапнат, и сладурите, не искаха да седнат на масата без нас..............

pepsssi
01.12.2013, 16:36
:kissyou:Момичета здравейте, Златето Ви е писала вече за срещата ни с малките сладурчета от дома , много мили, много слушливи на мен гривна ми подариха после ще я снимам и ще ви я покажа и си имам един малък приятел във Фейсбук ,но с много , много голям талант Данчо - https://www.facebook.com/jordan.petev.73 Песента ,която ни изпя , скоро , съвсем скоро я заучил, но пее си детето - няма спор , устата си не отваря, а един глас - глас на славей!!! Ех, хем им съчувстваме, хем им се радваме ...Това е живота , никой не може да си избере съдбата , каквото ни се случи , това е!!!:kissyou::kissyou:

joana
02.12.2013, 11:34
Да са живи и здрави малките сладури!И още повече успехи да имат!

pepsssi
02.12.2013, 22:43
:clap:Здравейте, ето моят подарък - ГРИВНИЧКА , подарена ми е от Ангел от Малък групов дом 1 , много ме зарадва, защото това е лично негова изработка , пък и жеста от страна на Ангел. Благодаря ти Ачо! Бъди жив и здрав и много щастлив! :) :) :):clap:171466

ata
06.12.2013, 17:35
Мили, скъпи пеперудки!!!!!! Аз съм ви признала отдавна, но ето, че пак ви свалям шапка!!!!!
БЛАГОДАРЯ ви от сърце и хиляди целувки и браво за големите ви и щедри сърца!
Днес получих колет с подаръци за всяко едно от децата!
Разбрахме се с Ния да ги занеса по-късно, да е по близо до Коледа, но аз не мога да не ви поздравя сега
и не мога да не покажа на всички какви красоти пак сте сътворили! А като ги занеса на дечицата, ще има още снимки!

ata
06.12.2013, 17:38
Във торбичката на всяко дете има и картичка с по 5 лева.............

ata
06.12.2013, 17:42
Няма как да отварям и снимам , затова поисках от Ния снимки да покажа всички красоти!!!!! Представям си колко ще са щастливи децата и аз нямам търпение да им ги занеса...........

ata
06.12.2013, 17:46
Браво на варненки! Първи във веселбата, щедри, с големи сърца, бонбонки!!!!!! Обичам ви и ви целувам всички!!!!!!!

pepsssi
07.12.2013, 21:58
Браво момичета от Варна, Вие сте прекрасни добрички и с големи и щедри сърца !!! Браво !!! Най -вече не сте ни забравили и нас и дечицата !!!Много ме развълнувахте!!! Децата наистина са прекрасни и си заслужават подаръците и радостта от тях!!! От все сърце Ви благодарим ние старозагорки!!! :) :) :)

ata
15.12.2013, 14:04
Момичета, не изтърпях повече........Днес се бяхме уговорили с Дарето да отидем до дечицата, че Петя, дъщеричката и,познавате я от Националната среща, искала да ги види и им занесе подаръчета , и аз мнооооого се чудих да занеса ли вашите подаръчета или не...:) Но се поддадох на изкушението да им видя физиономийките като ги получат....
Мили момичета, зарадвахте 8 малки същества, накарахте ги да се усмихнат,да затрептят сърчицата им! Милите, възхищавам им се, че са страшно възпитани и скромни, всяко си получи подаръчето и съвсем внимателно го отвори, само се чу възглас- ееееееееееее 5 лева!!! Много си харесаха книгоразделителчетата и играчките. Йордан, каза, че най-се кефи на книгоразделителя, нали сте му избродирали китара....Едното момиченце ме помоли да му отворя кит-ката и преди да отхапе, предложи на мен и на възпитателката.......Две слънчица отсъстваха, бяха май на тренировка, но им оставихме торбичките под елхата. Ще ви покажа сладурите, а след известно време ще изтрия снимките... Само съжалявам, че компа им не можа да отвори диска, с клипчетата, които Ния им направи, но Ани в понеделник ще им намери лаптоп да гледат.:) Ще опитам да ви покажа и едното клипче.

ata
15.12.2013, 14:06
И още:

ata
15.12.2013, 14:40
Ния, не ми се получи с клипчето...ако можеш, качи това от националната :*

NIA
15.12.2013, 14:41
Благодаря ти, Ата, че ни направи съпричастни на детската радост. Но незнам чия радост е по-голяма - дали тази на децата или нашата,че успяхме да им я доставим. Много съжалявам за клипчето. Сигурно щеше да им е интересно. Но могат да го гледат в ю туб, стига да знам кога да го отключа.

NIA
15.12.2013, 14:44
Ето ги и двете клипчета.
http://www.youtube.com/watch?v=MyklQ4j3pqI

http://www.youtube.com/watch?v=c9NDeXTw-o0

ata
15.12.2013, 15:48
Пратих линковете на възпитателката, ако утре и тя не успее да пусне диска, ще им ги покаже от линка.Така, че засега не заключвай :)

NIA
15.12.2013, 16:00
О.К. Ще чакам "нареждане" кога да ги заключа. ;)

pepsssi
24.12.2013, 15:58
Здравейте!!! :)
Имате много поздрави от децата от дома, вчера аз и една приятелка доста постояхме при тях , показваха ни албуми със снимки от техния живот , много хубаво са си украсили апартамента , имат три елхи , нашата на групата ни е вътре, другите две са вън на терасата. Моята приятелка ги зарадва с 50 лева, един дядо Коледа , едно ботушче , едни сребристи камбанки , пееща картичка с разни там пожелания , аз им занесох една тава баклава , те си бяха сварили жито,подготвяха се за днешния празник.. От Варна бродираните сърчица и топки са ги накачили на един гирлянд над преходната врата между кухнята и хола, едно през друго се изпреварваха да показват коя топка и кое сърчице на кого са , много си ги харесват . Ани е нарисувала Богородичка с младенеца , оцветена с темперни бои ,усмихва се и скромничи,171989 това е в общи линиии Изпратиха ни със заръката пак да отидем! Сладури!