PDA

Покажи пълната версия : Споделен опит



katya
04.05.2006, 11:37
Изчетох много страници с диети, сега искам да отворя нова те ма .
Употребявал ли е някой препарат за отслабване и има ли ефект :?:

Желая да закупя някой от рекламираните такива,и затова ви питам.за да закупя ефективен, а не такъв от който да кача още някое килце. :D

vania.kaimska
04.05.2006, 12:33
АЗ наскоро пих Златно чудо-14,но никакъв резултат :cry: :cry:
Сега мисля да опитам Витаголд.Една колежка го пие вече седмица и каза ,че има ефект :yes: :yes: :yes:

jpop4e
04.05.2006, 12:44
Една моя колежка отслабна около 10кг със Златно чудо 14, но от други места съм чувала, че много е навредило. Явно действа различно на всеки.
Аз лично отслабвах с едни таблетки на основата на бромалеин, екстракт от ананас и имах ефект. Но да ти призная честно най много отслабнах когато ходех на диетолог, който освен диета ми изписа много витамини и ме тормозеше да спортувам, най-добре е не ние да те съветвами, а да се консултираш със специалист - защтото моята диета страшно ми помогна, а свекърва ми, която реши да я с спазва с мен не свали дори едно кило :!:

Скарлет
04.05.2006, 14:54
Катя бих те посъветвала да не взимаш таблетки,сиропи и т.н....
От лекарствата еднственото,което НЕ съм ползвала е Калорекс.Ефект няма или ако има то е малък и след спиране на препарата отново се качват килцата.С второто дете влезнах да раждам 93 кг.,за две години ги свалих до 63 кг.,като пих Ксеникал,свалих до 59кг.,но след спирането качих до 67кг.
Ако ти се отслабва и имаш воля,яж по 5 пъти дневно,но по малко и ходи на фитнес или бягай.

mar4ela
04.05.2006, 16:41
И аз ще се присъединя към останалите, но да не забравяме. 4е вси4ко е строго индивидуално и всеки организъм приема разли4но медикаментите. Аз също съм приемала мнлого лекарства за отслабване, но после пак същото.
Наистина е най добре да се направи една консултация с диетилог, ина4е ограни4аване в храната(особено СЛАДКОТО и тестеното) и спортуване му е майката

katya
04.05.2006, 19:58
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА СЪВЕТИТЕ :!: ВСИЧКИ СТЕ МНОГО МИЛИ.ЩЕ ПОСЛЕДВАМ СЪВЕТИТЕ ВИ И ПЪРВО ЩЕ ОТИДА НА ДИЕТОЛОГ.

katya
10.05.2006, 17:11
момичета,ура! за 2седмици 3кг,но без сладкиши, хляб и тестени изделия.с много туризъм и ходене пеша. :D

mar4ela
10.05.2006, 17:14
Айде още малко туризъм и спорт и още поне 3 кг. :wink:

katya
10.05.2006, 20:13
благодаря за пожеланието,надявам се , че е искрено :D

Скарлет
11.05.2006, 08:12
Браво Катя!
Само не се качвай често на кантара,защото след първите свалени килограми,организма реагира и има време на застой,така,че ако другата седмица не покаже резултат,не се отчайвай-нормално е! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

darri
11.05.2006, 15:10
Чувала съм , че при борба с килограмите по - верния съветник е сантиметъра от кантара.Като почнат да се топят сантиметри тогава УРА :!: :party:

katya
16.05.2006, 22:35
НЕ СЪМ СЕ ОТКАЗАЛА,ПРОДЪЛЖАВАМ "БОРБАТА"/ТО СИ Е ЖИВА БОРБА/

didi71
02.06.2006, 16:40
Само не се вманиачавай, моля! Ще видиш, че като свалиш някое килце ще се чувстваш по-леко, усещането дрехите да са ти малко широки е страхотно. Мисля, че и стомаха се свива и после ти се яде по-малко :yes: Важното е да не спираш да се движиш!

sweety
15.07.2006, 23:29
Един съвет от мен - научи се да си гълташ корема, знам,че много помага,но трудно се свиква,аз свикнах от съвсем малка (не че сега не съм [:] ) и никога не съм имала проблеми,в момента тежа 47-48 и се чувствам страхотно :lady: :yes:

rebostobg
30.07.2006, 20:45
Един съвет от мен - научи се да си гълташ корема, знам,че много помага,но трудно се свиква,аз свикнах от съвсем малка (не че сега не съм [:] ) и никога не съм имала проблеми,в момента тежа 47-48 и се чувствам страхотно :lady: :yes:

:? Моля те, разясни как става това :?:

sweety
30.07.2006, 22:33
Ами просто си прибираш корема...стягаш го малко...това те кара да ходиш с по-изправен гръб...и между другото знам, че така се стягал и задника (ефекта не е кои знае какъв,но така са ми казвали), просто си прибираш корема :wink: Не казвам че това се отслабва, но според мен има индиректна връзка, защото така и самия корем се свива (или поне аз така мисля) и се наяждаш много много по-бързо.Аз лично ям 1-2 пъти на ден и то едно бааавно бааавно...мани мани :D Просто който иска да отслабне да спре чипсовете, да яде 1/2 филийка хляб на ден (най-много), да хапва тортички и разни такива най-много веднъж на седмица) и след 3 месеца да ми каже че не е подействало :wink: :lady:

Просто истинското отслабване става наистина бавно,но има много хора,които просто не могат да го разберат...а и наистина и смешно човек да обвинява диетите,че килограмите се връщали когато след диетата започват разни пастички,тортички,пици всеки ден, просто не става така :no: Който иска да е слаб трябва да яде с мярка и да разбира кога яде,защото е гладен и кога,защото просто има още място в корема си :wink:

Marinera
19.03.2007, 16:18
Не знам тук ли му е мястото, но да се оплача от едно мазило уж за отслабване и против целулит. Става дума за Дева Slim Effect (не знам някой друг ползвал ли го е?). Купих си го преди 2 седмици, много ентусизирана и започнах да се мажа сутрин и вечер по проблемните места (корем, задни части...). Така пише на опаковката. Ефект не видях никакъв, но за сметка на това цялата ми кожа там, където съм мазала, стана на ситни червени пъпчици и ме сърби. :mad:А никога не съм имала кожни проблеми, нито съм алергична към нещо. И стигнах до извода, че тези неща повече могат да навредят, отколкото да помогнат. И щом от едно мазило се изприщвам така, какво ли би станало, ако тръгна да пия някакви таблетки? НЕ! :no:

Понеже аз съм противник на разни диети, а и без сладко не мога :shy2:, моят начин за отслабване е да не ям вечер или да ям нещо съвсем малко. Например една хубава салата. Е, и през деня не трябва да се яде прекалено много. По този начин преди време успях да сваля доста килограми.

caterina
12.07.2007, 17:06
Отслабнах с 6-7 кшлограма за 3 седмици трайно -обаче само със салата, плодове и скара. Трябваше да забравя сладкото, газираното и всички тестени вкусотийки, вкючително и хльба ... е хапвам по половин филийка хляб като ми се дояде, за витамини, минерали и други такива ...
може би ще Ви досадя с мненията си из темите, обаче тази седмица съм безделник и вися в нета почти непрекъснато :oops:

Parabola
09.02.2009, 01:06
Привет на всички!Искам да споделя някои неща за диетите, тъй като имам доста опит в това.Първо, ако наистина не ви се налага да правите диета не я правете.Диетата е много погрешно разбирана.Нейното истинско предназначение е да ни лекува, а не да ни раболява.Много често с рязкото сваляне на килограми си причяваме второто:(Ограничаването или изцяло спирането на различни храни може да доведе до хормонален дисбаланс, проблемна функция на щитовидна жлеза, отслабване на имунната система,мигрена,обриви,екземи,виене на свят, припадъци, прилошаване и още много дуги.И най - вече създава много комплекси.От както родих без да се напъвам особено свалих 25 килограма.Бях 75 кг.преди да родя, сега съм 50.Не се ограничавам с нищо,единственото ,което правя е да ям възможно по - бавно, да сдъвквам храната по - добре и по -дълго време(така се засищате много повече).Храненето ми е разнообразно - плодове, зеленчуци, супи, бели, червени меса, риба,млячени продукти, захарни изделия или какво ли още не:idea:!Ако нещо ви се е преяло, значи организма ви има нужда от това,не му отказвайте, а слушайте тялото си.Пийте по 2 л.вода на ден, аз лично предпочитам изворна.И не на последно място - тренировки и масажи.Опитайте велоаргометър,друг вид тренажор, бягане, скачане на въже.Правете масажи на ханш, бедра и корем по 2 пъти дневно.Аз лично имам масажен ръчен уред на орифлейм и ползвам антицелулитна серия на леокрема, много е добра.Ампулите на Льорак също са страхотни,мисля ,че бяха към 20 в опаковка и струват около 70-80 лв.Забравих още нещо полезно - преди да почнете тренировки обмажете бедрата, дупето и коремчето с обикновено бебешко олио.после сложете отгоре найлон,увийте се добре,облечете един клин и над него нацунга и така тренирайте.Ефекта е изключителен, топите много по - бързо мазнините.

smile_me
02.07.2009, 00:51
Здравейте!! И аз като вас съм много запалена по всичко свързано с маникюра. Реших да изкарам курса и да започна работа. Записах се в ЦПО Рапакс (намира се на Красно село, София) и съм мнооооооооооооооого разочарована. Не знам от къде да започна - дали от неграмотната "учителка", или от малкото практика и моделите, на които се учехме (баби на по 60 и отгоре). Парите за курса са малко, сравнено с повечето курсове - 260лв., но определено са много за това, което получих като обучение. Лекциите бяха преписани статии от интернет..... Надявам се да съм помогнала поне на някоя то вас да се ориентира къде да не се записва на курс!! :idea: