PDA

Покажи пълната версия : Гоблен Evening Sun



Roc
11.07.2014, 23:24
Здравейте,
много се радвам че станах част от този прекрасен и полезен форум :idea: Имам нужда от малко помощ и информация за гоблен Evening Sun. Много бих искала да го изработя, но си търся схема която да ми дава възможност да шия във формат 1 към 4 . Моля, ако някой има такава схема или знае къде бих могла да я открия нека сподели :idea:

Светла Петрова
12.07.2014, 07:25
Добре дошла, но търсенето на схеми става тук http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11193 , като се прикачва и снимка

bizcocho
25.07.2014, 15:21
Такъв гоблен имат maia и anchor, като на втората фирма е част от картината на първата. Имам на anchor, но е в ПМ. Много не им вярвам... Ползвам ги само, ако познавам доста добре гоблена, защото схемите им са от оригинал, но от малкия ми опит с тях знам, че част от цветовете им са измислени, не отговарят на оригинала, дори не го доближават, и се налага да ги напасвам до оригинал. Нямам против да изпратя, ако се търси този на anchor, но не гарантирам качество...

rossi369
25.07.2014, 18:40
Номерата на конците на Evening sun съвпадат съвсем точно на схемата в ПМ и оригиналната схема.Дори в ПМ е по четлива от оригинала.Ако някой желае мога да изпратя ориргиналната схема.