PDA

Покажи пълната версия : Награда за заслуги във форума



dinko
28.07.2014, 15:14
Здравейте,


От тази година (2014) се учредява награда за заслуги във форума, която ще се връчва на националните срещи. Тази година наградата представлява 20 лв под формата на ваучер за закупуване на стока от щандовете на националната среща или от магазина на Ирка. Победителят ще бъде определен чрез анкета, като номинираните са подредени по азбучен ред и са подбрани чрез сложен компютърен алгоритъм, който ще бъде подобряван ежегодно. Всеки от вас има право да гласува за един потребител през следващите 2 месеца.

dushkova
02.08.2014, 10:27
Къде трябва да гласуваме? Нали съм "умничко", питам!:idea:

Светла Петрова
02.08.2014, 10:37
Къде трябва да гласуваме? Нали съм "умничко", питам!:idea:
В анкетата по-горе.Натискаш бутончето, за който искаш да дадеш гласчето си и....готово

dushkova
04.08.2014, 19:27
Благодаря Светле, гласувах!:greeneye:

pepsssi
09.08.2014, 11:38
Много хубава инициатива, поздравления!:clap::blueflow::party:

gardeniq
10.08.2014, 08:07
:hello: Натиснах бутончето и гласувах, успех!:blueflow:

liliapz
26.08.2014, 22:27
Искам да изкажа моята най -голяма благодарност на ракрак ,за оказаното и съдейстие. Рядко се срещат толкова отзивчиви хора.

milkatg
27.08.2014, 01:09
Искам да изкажа моята най -голяма благодарност на ракрак ,за оказаното и съдейстие. Рядко се срещат толкова отзивчи хора.
И аз отдавна искам да напиша нещо подобно за pakpak,но все се чудех,къде точно да го напиша.И ето-присъединявам се към liliapz.Благодря PAKPAK!Желая ти всичко добро и успех във всички начинания!Ако можеше бих натиснала бутончето още няколко пъти.:kissyou:

VenezS
27.08.2014, 12:34
И аз отдавна искам да напиша нещо подобно за pakpak,но все се чудех,къде точно да го напиша.И ето-присъединявам се към liliapz.Благодря PAKPAK!Желая ти всичко добро и успех във всички начинания!Ако можеше бих натиснала бутончето още няколко пъти.:kissyou:

**** И аз подкрепям казаното от liliapz i milkatg !!! :clap:

galq_iva
28.08.2014, 12:43
Лелееее, че как да гласувам само за един? Всяка една ми е помагала по един или друг начин, и си ви обичам! Всички вие момичета сте достатъчно мили и отзивчиви! Аз благодаря на всички вас!

NIA
28.08.2014, 12:48
Лелееее, че как да гласувам само за един? Всяка една ми е помагала по един или друг начин, и си ви обичам! Всички вие момичета сте достатъчно мили и отзивчиви! Аз благодаря на всички вас!

Кой е "по-по-най". :D

Vili_SS
28.08.2014, 17:40
Ако знаех кой е "по-по-най" :D бих гласувала за него.
Повечето от дамите които са предложени са ми помагали в един или друг момент, как да избера само една от тях . Благодаря ви момичета , че когато съм имала нужда от помощ и подкрепа сте били с мен :kissyou:

Zlatka
01.09.2014, 16:27
И аз гласувах,но искам да благодаря на всички които през годините са ми помагали.Голямо, много голямо БЛАГОДАРЯ.

rodich
07.09.2014, 22:57
Привет, момичета и момчета :)
Благодаря, че за оказаната чест да съм в списъка на заслужилите майстори на спорт, но аз ще се въздържа от гласуване докато не промените анкетата - да добавите админите и възможност да сложа 7-8 човека на 1 място :D

А сега оскарите от моя страна http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1273/1273493p4hjquraa2.gif (http://www.glitter-graphics.com)
- благодаря на админите :kissyou: (че то да не е малко - архиви, поддръжка и други алибали)
- благодаря на всички в списъка от анкетата (и на мен включително ;))
- благодаря на всички останали

zizi
10.09.2014, 01:01
:confused::flower:
Чудесна инициатива! Добрите са много, но първото място е едно.

borislava76
11.09.2014, 11:13
Здравейте , аз ще се въздържа от гласуване защото повечето момичета са ми помагали .Не мога избера само една .

flame_froide
20.09.2014, 16:44
За много малкото ми време във форума половината от момичетата номинирани в анкетата познавам вече лично или задочно и са ми повече от симпатични, а да не казвам колко много са ми помогнали, така че и аз се присъединявам към благодарящите и няма да гласувам за никого, защото ми се иска да гласувам за поне 5-6 човека, може да се помисли за догодина за 1,2 и няколко 3-ти награди хихихи :kissyou:

vesi700
22.05.2015, 20:54
Динко , чудесна идея , но има едно но - нека да е с въпрос - Модераторите , може ли по два дни да не влизат тук , а да виждаме имената им като предложения за награждаване ? Не всички , определено , но някои ... или и те са напуснали форума дефакто . Присъстват като имена , не разбирам , наистина .

Miro, анкетата е приключила, коментарът ти е меко казано, неетичен - да не би модераторите да не работят и задачата им да е висят по цял ден във форума????
За труда им, който не се заплаща, полагат достатъчно усилия, според мен...Ако си мислиш , че са на щат - лъжеш се...
Всеки си има работа, а жените - и домакински задължения и семейства, за които да се грижат...

Да не говорим, че сумата от 20 лв, която Манка получи, отиде директно като дарение в сумата, която се събираше от всички на срещата в Асеновград за лечение на болно дете...

Юра
22.05.2015, 21:27
Тази анкета бе направена по повод една награда която Малекс искаше да даде. Съответно анкетата приключи преди 7 национална среща и наградата беше връчена на срещата в Асеновград.

Може би няма да е лошо човек да поназнайва някои неща преди да започне да се заяжда....
И какво стана тя , въпросния Миро не му стигна фейса започна и тук да сее дразги ....
Извинявай човече но не мога да разбера причината поради която толкова много искаш да привлечеш внимание ....

кроти
22.05.2015, 22:12
Явно въпросният Миро е чел-недочел и не е погледнал датата на анкетата. Може би му харесва да заформя разправии?! Модераторите да не се ядосват.

manka
22.05.2015, 22:22
Миро,ако имаш някакъв проблем човек,вземи се в ръце и си го реши сам,защо трябва да ангажираш хиляди потребители с твоите така неясни и необосновани мисли!!! Или кажи в прав текст какво има да казваш,или просто замълчи и се занимавай с любимото ни хоби!!!! ...... за трети път ти чета така неясния пост,какво искаш да напишеш...пиши открито какви са тия недомлъвки,моля те!!

manka
22.05.2015, 23:06
Да , не видях датата ! След снощи , просто ми стана ясно , защо тук няма почти никой , и не видях датата . Но целта е постигната , затова , уважевия към форума . И без друго във фейса , точно от нападателите ми имам няколко лични - ... стигат ми .


Пак писане с недомлъвки,защо........ каква цел си постигнал бе човек,въобще наясно ли си с мисълта си,моля вземи се в ръце голям човек си,пиши смислено и четливо за широката аудитория!!!!
Защо си изтри първия пост.....

vesi700
22.05.2015, 23:11
Да , не видях датата ! След снощи , просто ми стана ясно , защо тук няма почти никой , и не видях датата . Но целта е постигната , затова , уважевия към форума . И без друго във фейса , точно от нападателите ми имам няколко лични - ... стигат ми .

ми гледай , бе човек - тия очи за какво са ти дадени????
А освен това да не ти напомням приказката що имаме две очи и две уши, пък само една уста - сдържай се, бе, какъв си такъв мъж първосигнален...

Miro
22.05.2015, 23:21
Права си , не догледах !

Miro
22.05.2015, 23:24
Пак писане с недомлъвки,защо........ каква цел си постигнал бе човек,въобще наясно ли си с мисълта си,моля вземи се в ръце голям човек си,пиши смислено и четливо за широката аудитория!!!!
Защо си изтри първия пост.....
Защото не догледах датата , по обясними причини .

manka
22.05.2015, 23:38
Защото не догледах датата , по обясними причини .

И какви са те,сподели ги ,като си почнал тук всички сме едно голямо семейство!! :idea:

manka
23.05.2015, 00:04
Когато правиш нещо го обмисляй добре,мисля че тук не е трибуна,да изказваме съжаления,това трябва да го направиш на съответното място,не тук...и да всяваш смут нали!!! Ние какво общо имаме,че изказваш такова мнение тук!!!!!

Miro
23.05.2015, 00:11
Снощи се опитах , а сега отговорих ! Нека спрем , моля те !

vesi700
23.05.2015, 00:29
много се извинявам, ама тая тема не може ли да се заключи - отдавна е изчерпана, а сега пишещия с нищо не допринася за самата тема, а неговите душевни терзания мен лично не ме интересуват - да намери другаде трибуна за тях...

manka
23.05.2015, 00:30
Защо въобще се опитваш да почваш нещо...съжалявам но не те разбирам,и не бих искала!!!

manka
23.05.2015, 00:37
и нека бъда честен , не мислите ли , че чета всичко през профила на жена ми . Не ме е напуснала , напротив , едва я удържах да не се намеси . Но , грешката е моя , просто трябваше да премълча за гоблена ! Не се притеснявайте - няма да пиша по руски форуми - споко , Оля има право ! Съжалявам наистина , но че Валентина ме е блокирала и още някой 0 не ми е проблем . Жалко , че чета неща от хора , дето са ми писали други - точно обратно . Кажи на момичетата . А , последно - сега не съм ли прав , че се нарушават правила - за грубия тон - поне за едно бях прав !

Не ни засяга през кой профил четете,много ви моля....
Ще помоля Миро да спре да ни занимава с лични драми,това е форум за гоблени,тук споделяме мнения относно тях..а не лични неща,ако има да изкаже мнение към някой да го направи на лични съобщения...или във фейсбук откъдето е тръгнала цялата история,която не е достъпна за нас,и не ни засяга!!!!!

Freeky
23.05.2015, 02:01
и нека бъда честен , не мислите ли , че чета всичко през профила на жена ми . Не ме е напуснала , напротив , едва я удържах да не се намеси . Но , грешката е моя , просто трябваше да премълча за гоблена ! Не се притеснявайте - няма да пиша по руски форуми - споко , Оля има право ! Съжалявам наистина , но че Валентина ме е блокирала и още някой 0 не ми е проблем . Жалко , че чета неща от хора , дето са ми писали други - точно обратно . Кажи на момичетата . А , последно - сега не съм ли прав , че се нарушават правила - за грубия тон - поне за едно бях прав !

Пфаахаха :D Ако някой ми посочи едно смислено изречение от този пост и предходните на г-на, ще го черпя!
Извинявам се, че се намесвам, просто не се сдържах! :PP

maleks
24.05.2015, 18:30
Да се знае. Като излезох от къщи в 8.00 сутринта на 22.05 и се прибрах преди половин час.
Относно наградите, които по свое собствено желание и с цел не подкрепа на форума ни, а на конкретни лица от него:
1. Една от наградите, които реализирах, беше за първия завършен гоблен от конкурса на Ния. За повече инфо , пишете на Ния на лични.Тази награда беше предметна.
2. Както правилно сте констатирали втората манка даде за благотворителност.
Така и не разбрах целта на последните постове.