PDA

Покажи пълната версия : Здравейте от mygobelin.eu/bg



lyudmilas
07.09.2014, 13:47
Отдавна съм регистрирана в сайта, който много харесвам по разнообразието му като тематика и нови идеи, предлагани както от създателите на сайта така и от хората, обединени с прекрасно хоби - бродиране на гоблени. Реших да представя моите гоблени в раздел АЛБУМИ, разработени от мен по снимки от семейния ми фотоалбум. Ще се радвам да получа Вашето мнение за тях. Пожелавам на всички,които бродират и търсят положителни емоции от своите творби, големи успехи във всяко свое начинание!

Гоблени, които съм разработила и ушила по фотоснимки от семейния ми албум, можете да разгледате тук (http://www.goblenite.org/album.php?albumid=108).

..или на нашия сайт:
http://www.mygobelin.eu/bg

rodich
07.09.2014, 20:57
Вие вярвате ли си като пишете :D
Чета КОЛКО ЩЕ МИ СТРУВА ПОРЪЧКАТА
И КАК ДА ИЗЧИСЛЯ ЦЕНАТА?

Един вид продавате само схемата ..... но за тези пари ще трябва и да ми го ушиете :-P

dushkova
08.09.2014, 09:21
Роди,:thumbup:! :confused:Честно,писна ми от "майстори":idea: Стига се самопредлагахте!:baby:

VenezS
08.09.2014, 16:15
lyudmilas , Регистрирана сте действително отдавна тук : от 18.01.2010 .
Имате едно мнение :confused: и то е явно горното в тази тема . Аз все си мисля, че ако на човек, действително му е било интересно тук за такъв период от време все ще му проличи ... Дано да греша ... , но явно друг интерес Ви е върнал към нас ... И тъй като търсите мнение и аз ще изразя :
Честно казано , след като разгледах и сайта Ви, и албума Ви тук - мисля че имате и несполучливи гоблени: Примерно този с булката и младоженеца ... Ако е мой ... Бих предпочела да си спестя не малката сума за превръщането на снимка в схема и да си се радвам на снимката от албума си .

did_tag
09.09.2014, 08:20
Нямаше да се меся, ама не се стърпях............. :(
След като от години шиете и се занимавате с това хоби, ми обяснете защо предлагате прогони - 145цвята ................
1/4 бод за лица ? На едра панама с повече нишки пак ли гобленов бод се шие?

lyudmilas
09.09.2014, 13:20
Скъпи колеги, обединени от общата любов към създаване на прекрасни платна, радващи окото и душата, приветствам Ви и благодаря много за отзивите. Макар че всички са с негативен характер, за мен те дават положителен ефект за развитието ми. Значи, моето ПРЕДСТАВЯНЕ не Ви остави равнодушни.
Разработването на гоблени, техническото изпълнение и други специфични особености са по-скоро предмет на разговор и диалог в Лично Съобщение във форума или в раздела КОНТАКТИ на нашия сайт, който посочих за да видите основни характеристики на всяко едно от гоблените ми. Основно разчитах на почитателите и съмишленици в общото ни хоби, които ще проявят интерес към творбите ми, водени от мисълта: "О! Това е интересно".
Много Ви благодаря за критичните забележки (ще реагирам и поработя върху тях), обичам Ви и успех на всиички!

dalen
17.12.2014, 21:57
Здравей.

galya_kost
27.11.2018, 23:22
Здравейте,и това ще стане ако дойдете на Националната ни среща в първата събота и неделя на месец октомври!Те са традиция и се провеждат по едно и също време в различни градове на България.Този път домакин ще бъде град София.Разгледайте сайта и следете!