PDA

Покажи пълната версия : Моят проблем!



blue_bouble
12.05.2006, 12:25
Момичета искам да споделя с вас това,което не ми дава мира вече 2 години.Отслабнах драстично: от 52 на 39 кг.Какво ли не съм пила :лекарства,билки,протеини,добавки.В момента пия американски витамини и успях да кача 6 кг.Но щом се притесня и ги свалям за един ден!
В много аптеки ми казват"Хората се чудят как да свалят,а вие ще ми напълнявате".
Ще бъда благодарня на всеки,който ми даде съвет!

Не се обиждайте,но няма да приема съвети от рода на:да ти имам проблема!
Къде ли не съм писала,но само такива отговори получавам.
Според лекарите съм напълно здрава.

Моля Ви напишете ми за каквото се сетите!Ще го пробвам!Не работя,не изразходвам много енергия,по цял ден съм пред ПС-то. :cry:

Lyubka
12.05.2006, 13:24
Аз когато бях болна от хепатит пиех Лиф52. Това са хапчета от които се пълне многооооооооо. Повишават ти апетита и приличат на пресовано сено и мирашат на сено. Мисля че ми ги изписаха за подобряване на имунната система (индийски са, май така беше). Така ти се яде от тях, че ако няма ядене около теб направо беснееш.

blue_bouble
12.05.2006, 15:03
Blagodarq ti ,mnogo!O6te dnes 6te gi potyrsq!

Скарлет
12.05.2006, 17:09
Най-лесното и безпроблемното - бирена мая.Аз давам на сина,че нищо не ще да яде,много е злояд.В аптеката,струва към 2лв.

blue_bouble
12.05.2006, 18:09
Пих и българска и немската на Сома почти една година без никакъв резултат.Просто не ми действа!

Dayli
12.05.2006, 21:31
Зависи каква е причината за това отслабване,ако проблема е здравословен и ако не се отстрани причината,нищо чудно че не действат никакви средства.Ако е резултат от диета-може би ще помогнат подсилващи средства,но иначе........... :no:

Nana
12.05.2006, 22:19
Най-лесното и безпроблемното - бирена мая.Аз давам на сина,че нищо не ще да яде,много е злояд.В аптеката,струва към 2лв.
Аз давах на моите истинска бирена мая - течна . А на мен ми даваха рибено масло и апетонин.
Но не е нормално за ден-два да сваляш драстично килограми.

Скарлет
12.05.2006, 22:39
blue_bouble,бих те посъветвала да си направиш пълни изследвания и ако е необходимо защо не се посъвтваш и с диетолог.

blue_bouble
14.05.2006, 17:11
Благодаря Ви!

Скарлет благодаря ти за бързото откликване!
Правих си скоро изследвания,нищо ми няма!Наистина трябва да се съветвам с диетолог като последна истанция!

Пиех и апитонин,никакъв ефект!Не знам как се казват американските витамини, които пия в момента,защото свекърва ми ги поръча по каталог.
Сега е на почивка,но като се върне ще я питам и ше Ви информирам!
Вчера се мерих,за 45 дни съм качила цели 7 кг.За мен това е постижение,но ми трябват още поне 5 кг.

keissi
14.05.2006, 17:48
blue_bouble, прочетох внимателно всичко написано дотук и ми направи впечатление че от притеснение ги сваляш.След като изследванията ти са добри,да не би да е свързано с нервите? Те доста често влияят върху организма без ние да подозираме... :?

Скарлет
14.05.2006, 22:00
Ами да,като ме ядосат децата или съпружеството и веднага пъхам нещо сладко в устата.......при теб може ефекта да е обратен........ :?

didi71
02.06.2006, 16:33
Хей, момиче, не се оплаквай, а грабвай мотиката :D Шегувам се, естествено :D Защо не пробваш да се пораздвижиш малко, апетита идва с движението. Скоро и аз бях останала в един такъв застой като тебе, работя но съм само пред компа и не мръдвам цял ден. Да, но спрях да ходя до магазина и на работа с колата и се чувствам по-добре! Движение му е майката, пробвай, поне няма да ти навреди мисля :wink:

kokoshcica
25.10.2006, 12:28
Хей , мила наша приятелко, прочетох че не изразходваш много енергия, може би трябва да опиташ, като за начало с леки физически упражнения и след това да посетиш някой фитнес салон и предполагам , апетита ще се върне и ти ще започнеш да наддаваш. Опитай, аз смятам , че само може да спечели тялото ти от това и ти ще се почувстваш по- добре. Преди години работех в чужбина, имах страшно малко свободно време и много работа, всеки свободен момент гледах да полегна да си отпочина, а въпреки всичко се чувствах страшно уморена, докато един колега не ме подтикна в малкото си свободно време да влизам във фитнеса. За кратко време болнавият ми вид и нежеланието за ядене се възвърна и се чувствах страхотно. Успех!:flowerlove:

Mermaid
25.10.2006, 13:26
Здравей мила!
Освен движението, което си е задължително, опитай и с изключително точен режим на хранене. Ако си пушач - спирай!
Ако се топиш от негативни емоции - елиминирай ги максимално!
Аз поне така се справих, най-общо казано, преди 5-6 години...
Успех!

lucy
25.10.2006, 13:52
Миличка и аз съм на мнение, че всичко е от нерви и емоции...
опитай да се успокоиш и да гледаш максимално "розово" на нещата около теб! Радвам се, че търсиш помощ - така поне се отваряш към другите ...
Не възприемай факта, че слабееш бързо и лесно като проблем! Просто метаболизма ти явно е силно повлиян от емоциите ти и следователно трябва да контролираш тях, а не храненето си! А и да ти кажа под секрет - много често една бременност и раждане поставя всичко на място! Аз бях ужасно злояда, но сега ям неща, които преди не бях и вкусвала!
Успех!:kissyou: :kissyou: :kissyou:

CANU6KA
26.10.2006, 10:33
:kissyou: :kissyou: :hello: изследва ли си щитовидната жлеза?преди 20-тина години /млада майка с 2 -ве малки деца/ и аз отслабнах доста.зарадвах се ,но се оказа ,че имам заболяване на щитовидната жлеза.освен отслабването ,при силно притеснение,се изпотявах и ствах вир вода.:kissyou: :clap:

blue_bouble
29.10.2006, 13:56
Благодаря Ви за съветите!
Ганушка нямам проблеми с щитовидната жлеза.

Като се замисля , Lucy наистина си права.Доста чувствителна съм, а понякога и много импулсивна.
Май бременноста ще ми реша макар и временно проблема!:)

desi_stoeva
29.10.2006, 14:07
Май бременноста ще ми реша макар и временно проблема!:)

Не съм сигурна. Аз по време на бременността отслабнах с 20 килограма между първия и шестия месец, понеже ми беше гадно от всякаква храна.
Ако наистина ги сваляш от нерви, трябва да отидеш не при диетолог, а при психолог. Сподели проблема с него, може там да намериш решението. При всички случаи ти желая успех.

katya
09.11.2006, 23:41
http://avatar003.mylivepage.com/chunk3/4468/11.jpg (http://sergecpp.mylivepage.ru/)Как отслабвате бе момичета? Аз почти си ги качих килограмите.Колкото се ядосвам повече пълнея/звучи комично , но е истина/

katya
10.11.2006, 00:34
Апетитовъзбуждащи чаеве 3. Горчив чай портокалова кора 20 Прилага се за стимулиране на апетита.
Начин на употреба:
Прави се запарка от 1 чаена лъжичка смес на 250 см3 вряща вода. Прецежда се, след като изстине. Изпива се на три пъти преди ядене листа от водна детелина (http://care.hit.bg/VV/01.html)20 стръкове от пелин (http://care.hit.bg/BB/01.html)20 стръкове от червен кантарион (http://care.hit.bg/CH/01.html)20 стръкове от пресечка (http://care.hit.bg/PP/01.html)20 пробвай това,народната медицинаако не помага не вреди

murr
10.11.2006, 08:36
blue_bouble, преди години и аз имаха подобен проблем. Ядях като разпрана и все си стоях на 42 кг (при ръст 155):( . И аз ходих по доктори, но за тях яз бях напълно здрава. Започнах да качвам килограми едва когато мина една доста сериозна семейна "буря". Затова, поне според мен, всичко може да е от нервите, което пък при някой хора повишава бързата обмяна на веществата. Защо не пробваш да отидеш някъде на почивка? Може да има ефект. А относно евентуалната бременност - и аз мисля че няма да ти реши трайно проблема с килограмите. Все па тя трае само 9 месеца, а и след това има доста бягане около бебешока:baby:

Diana Delibasheva
10.11.2006, 09:36
Катя, как отслабвам ли? Това е вечният ми проблем. Ту качвам, ту свалям, но по-често качвам, особено наесен. Сега съм само2 кг над зимната ми норма и съм решила да ги сваля. И то от п о н е д е л н и к !!! Подчертавам понеделник, защото понеделниците много често ми служат за това - да започна някоя нова диета. Диетата се казва "Японско чудо" и ми се струва лесна за изпълнение. Аз най-често регулирам теглото си с плодови дни и чайове, но вече ми е писнало от тях и затова ще направя нещо ново.

Diana Delibasheva
10.11.2006, 09:38
Ако проявявате интерес към "Японското чудо" - ще я препиша и ще я публикувам когато имам време

iasi
10.11.2006, 10:57
:rezando: чакаме:!:

Diana Delibasheva
10.11.2006, 17:17
Японско чудо
Гарантира 3 години запазване на теглото. Първата седмица се отслабва 7 кг.Втората по 700 гр. дневно.Никаква консумация на сол, захар и алкохол. Разрешават течности до литър на ден.

1ден - зак. 1 чаена чаша горчиво кафе
об. 2 твърдо сварени яйца
веч. парче месо, салата с лимон

2ден - зак. 1 чаена чаша горчиво кафе, парче сухар
об. 2 твърдо всварени яйца
веч.парче шунка, салата с лимон и 1 чаена чаша кисело мляко

3ден - зак. 1 чаета чаша горчиво кафе
об. зеленчуци и плодове
веч.2твърдо сварени яйца, шунка и салата

4ден - зак. 1чаена чаша горчиво кафе
об. 2твърдо сварени яйца и сок от моркови
веч. месо, салата с лимон

5ден - зак. настърган морков с лимон
об. риба печена с домат
веч. не се яде

6ден - зак. 1чаена чаша горчиво кафе
об. 2 големи парчета пилешко месо и салата
веч. 2 твърдо сварени яйца и настърган морков

7ден - зак. 1 чаена чаша горчиво кафе
об. парче месо и плод
веч. всичко може


От 7 до 14 ден диетата се повтаря в същия ред