PDA

Покажи пълната версия : Здравейте от доста закъсняла:-)



dalen
18.12.2014, 00:39
Ееее здравейте и от мен. Казвам се Даниела. Виждам че доста съм закъсняла да се включа в този прекрасен форум и се чудия как досега не съм го открила. Просто стана случайно като разглеждах разни сайтове на фирми предлащи гоблени и се чудя как да си го поръчам или как да намеря схемата. От няколко години се занимавам с гоблени, но като разглеждам виждам че доста съм изостанала :-). Имам само 6. Намирам тук много интересни теми, мнения и срещам помощ от други занимаващи се с ръкоделия. Намирам се в чужбина и тук по магазините не са чували за такъв вид гоблени който ние в Европа шиеме. Иначе има страшно много други видове. Е това е от мен засега. Надявам се да ме приемете в форумът. 😉😘

galya_kost
21.12.2014, 20:26
Здравейте и добре дошла!Тук ще срещнете много красиви гоблени-и големи и малки,наслаждавайте се на красотите!Къде сте вие ако не е тайна?Какви гоблени шият там,където сте?Разскажете по-подробно,а може и да покажете снимки!Ще ни е интересно!

dalen
09.01.2015, 02:17
:(Тук намирам повече от кръстатите гоблени. Първо ми се виждат много груби-панамата е от по голямата и друго картини много но нито една не ми харесва. Няма от тези като нашите красоти. Обаче аз наистина много съм изостанала. Няма никой около мен да си споделям. Използвам скица на хартия. Сега ще ми донесат още 4 от БГ. Но виждам че става и с помоща на други момичета-момчета по e-mail. Следващия път ще пробвам дано да разчета схемата. Поздрави.:(

Дида
09.01.2015, 08:35
Здравейте. Винаги може да питате и да разчитате на помощ от тук. Ако искате схема на гоблен - просто си задайте молбата в темата за търсене и ще се опитаме да помогнем. А вие в коя държава сте? Стана ми любопитно, че няма при вас гоблени на кръстат бод.

dalen
11.01.2015, 01:38
Съжалявам явно не сте ме разбрали. Тук има от този кръстатия бод (това е кръстчето нали)? Намирам се в US-Oregon. Тук шият най вече разни украси който закачат по стените си и украси за възглавници и разни други неща. Сега получих от БГ точно такъв гоблен по-погрешка на Lanarte. Панамата е неразграфена 14. Дали ще мога да замена с разграфена? А дали ще мога да сменя с гобленов бод? Иначе е много красив. Намерих едно магазинче което ще посетя и ще им занеса мостра гоблен дано ме разберат какво търся. Е това за сега. Поздрави

Дида
11.01.2015, 10:00
Не съм шила на Ланарте гоблен, но съм видяла ушити от съфорумки и смея да твърдя, че се шият на неразграфена панама, бода го пише в указанията. Моят съвет е - не сменяйте панамата и начина на изработване. На тази фирма гоблените са много красиви и нежни. Ако искате, снимайте гоблена и го прикачете, за да видят момичетата и да ви насочат.

dalen
12.01.2015, 02:19
Благодария ти Диди за съверът. Няма да променям нищо. Гобленът е Diva. Сега го отворих и вътре има указания. Но първо ще ушия другият който имам"красавица и леопарда" че съм влюбена в него:-) А после ще си поблъскам главата с Diva. Ще пойскам и помощ от гобленарите с опит. Нямам много време само вечер по 1-2 часа, но бодче по бодче гобленче.