PDA

Покажи пълната версия : Съобщение : VIII НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА GOBLENITE.ORG



Дида
10.01.2015, 10:10
Мили дами и кавалери, гобленарки от Силистра, Шумен, Разград и Дулово ви каним на 10 и 11 октомври 2015 г. в град Шумен на 8 - ма Национална среща. За съжаление не стигнахме до разумни цени за настаняване и провеждане в Силистра. Приехме домакинството и не се отказваме от него.
Ще се радвам да ни разберете правилно.

кроти
10.01.2015, 10:22
Диде, Шумен е още по-добре за нас, по-близко ни е :gipsy: Ще изпреваря Дорис и се записвам първа!

NIA
10.01.2015, 10:27
Супер. Няма значение къде ще бъде, важното е да я има . :yes:
Напълно ви разбериме. Но погледнете и от другата, позитивната страна - може да не е голямо разстоянието между Шумен и Силистра, но когато става въпрос за пътуване от другия край на страната, все пак не е без значение. Така ще има възможност и за по-голямо посещение, а и ще даде пример,че с обединените усилия и няколко близки градове могат да организират такава среща. Макар,че вече имаме подобен пример от срещата във Велико търново-Г.Оряховица-Стралджа.
Очакваме подробности и................
запишете моля на 1.- Дорис
2. - Ния
Не искам да си имам разправии отново. :D

NIA
10.01.2015, 10:28
Кротииииииииии, моля те не изпреварвай Дорис. Хайде, аз като по-мъдра ти отстъпвам второто място.
Писали сме по едно и също време, но твоя пост е мнооооооого по-кратък от моя и , моля те имай го това в предвид. :rezando:

кроти
10.01.2015, 10:39
Ния, Дорис трябва да ме подкупи, за да и отстъпя първото място:confused:

galya_kost
10.01.2015, 11:55
Супер!Ще разгледаме и Шумен!Аз малко съжалявам,че не съм ходила никога в Силистра,срам ме е да си призная и се надявах на интересна екскурзия,но и в Шумен има места за разглеждане,кафененца,хубава,дълга главна улица,паметник,който се вижда отдалече,има и Мадарския конник със чудна акустика и на края на главната-или може би началото-кой от къде гледа- майстор на баклави!Всички ще си тръгнем с по една кутия баклава!Прекрасно!Записвам се и аз-дай Бог здоровья,както е казано!

rossi369
10.01.2015, 16:44
:kissyou:Чудесно момичета,моят род е от Шумен и с радост се записвам.

ata
10.01.2015, 17:21
Ама много сте пъргави бе :) Дидка само съобщение е пуснала, предполагам записването ще е в началото на лятото.:kissyou:

NIA
10.01.2015, 17:35
Ама много сте пъргави бе :) Дидка само съобщение е пуснала, предполагам записането ще е в началото на лятото.:kissyou:


Ами, ако някой ни изпревари и ни вземе мястото?! :crazy: Или пък бройките са ограничени??

Юра
10.01.2015, 18:10
Ай ся им дайте и нота кой да се записва и командата да е пълна отвсякъде :D

doris
11.01.2015, 09:05
Бързо да ме записвате ,че после ще трябва да се оправяте с " приятелите":) :)

maleks
11.01.2015, 12:07
Не се блъскай , народеее! Да решим казуса по Соломоновски: кроти си е първа записана и получава лично от мен подарък. Дорис получава червено първо римско за всички следващи национални срещи - равняващ се на статус перманентно първозаписващ се.
ОК ?

нелсън
12.01.2015, 09:11
Не се блъскай , народеее! Да решим казуса по Соломоновски: кроти си е първа записана и получава лично от мен подарък. Дорис получава червено първо римско за всички следващи национални срещи - равняващ се на статус перманентно първозаписващ се.
ОК ?

Е, това вече е решение,за Дорис червено първо място и за другите останалите първи места:D

Ирка88
13.01.2015, 17:15
Промяната на града ни е добре - на софиянки.... по-близко е:kissyou: Идваме - където кажете!:gipsy:

manka
13.01.2015, 20:25
Не се блъскайте,рано е още за записване! Ние ще дебнем от първия ред,купила съм пуканки за близо три месеца.:idea:

hapyywoman
14.01.2015, 15:45
Това е добра новина, поне за мен :) Мили дами, аз живея в Шумен и мога да се включа и помогна на организаторите с каквото мога. Разполагам с достатъчно свободно време, така че съм на вашите услуги.

doris
14.01.2015, 19:11
Не се блъскай , народеее! Да решим казуса по Соломоновски: кроти си е първа записана и получава лично от мен подарък. Дорис получава червено първо римско за всички следващи национални срещи - равняващ се на статус перманентно първозаписващ се.
ОК ?

Ето това е приказка.. ;) :kissyou:

abazova_s
15.01.2015, 01:20
Леле,аз като Шуменка едвам днес разбрах.С радост ще ви посрещнем момичета.:loveglasses:

dushkova
26.01.2015, 09:21
Йе, добро решение.Само здраве да е , там сме! :idea:Поздравления за обединените усилия!:clap: Успех!

maleks
04.09.2015, 09:41
Не се блъскай , народеее! Да решим казуса по Соломоновски: кроти си е първа записана и получава лично от мен подарък. Дорис получава червено първо римско за всички следващи национални срещи - равняващ се на статус перманентно първозаписващ се.
ОК ?
И така - ето тук, в тази тема, поех ангажимент към първият записал се. Така изглежда символичния подарък, извинявам се, но няма цветна снимка. Това е Картичка комплект за бродиране. Ако не успея да дойда на Националната, ще го изпратя на някой от организаторите, да го връчи от мое име.
:kissyou:
179314
:kissyou:

Дида
04.09.2015, 18:40
И така - ето тук, в тази тема, поех ангажимент към първият записал се. Така изглежда символичния подарък, извинявам се, но няма цветна снимка. Това е Картичка комплект за бродиране. Ако не успея да дойда на Националната, ще го изпратя на някой от организаторите, да го връчи от мое име.
:kissyou:
179314
:kissyou:

Миме, подаръчето е много сладко и ще бъде връчено на дамата.
Не мога да си помисля, че няма да дойдеш......Снощи започнах да правя малко презентацията за НС и ме налегна една такава носталгия по всички вас......