PDA

Покажи пълната версия : Facebook група



dinko
12.03.2015, 10:17
Здравейте скъпи гобленарки и гобленари,


С изключително съжаление откриваме, че форумът, който създадохме заедно с вас, с много труд, емоции и желание се е преместил в глобалната машина за манипулиране на мнения и налагане на глобализация наречена Facebook – място в Интернет без уникална атмосфера, която присъства в нашия форум или може би е по правилно да напишем присъстваше? Групата във Facebook беше открита като официална група на форума за гоблени - goblenite.org, тъй като започнаха да се създават други групи от името на форума и това доведе до някои недоразумения сред потребителите, които в последствие се изясниха разбира се. Тези групи все още съществуват и за разлика от тази вероятно ще останат отворени дълго време. Във Facebook групата от утре съобщения ще могат да публикуват само администраторите като темите ще бъдат основно важни съобщения касаещи форума, актуални дейности и събития свързани с форума и неговите потребители.


Ако искате да изкажете мнение моля направете го във форума, това е което ни прави уникална общност – нещо различно и непринудено. Срещите организирани ежегодно символизират една общност обединена от изкуство с традиции, същите традиции, които в момента умират във форума, не позволявайте следите, които всички вие сте оставили във форума да изчезнат пометени от модерните социални мрежи защото тогава една идея подкрепена и изградена от всички вас ще бъде тъжно забравена.


Призоваваме Ви - напуснете различните Facebook групи! Върнете се отново във форума, където ви чака познатата атмосфера, различното отношение и информацията за любимото ви изкуство в систематизиран и подреден вид.


dinko § flame

ra4ko75
12.03.2015, 10:53
За съжаление и аз констатирах същата тенденция и ми е много болно. :( За всеки празник отварям, за да влезна в поздравителна тема, но няма такава. Не разбирам щом може да се пише във facebook, защо да не се посещава и форума. Та нали от тук се тръгна. За мен лично атмосферата в интернет пространството не е вече същата, уютна и приятна както в нашия форум. Аз познавам съфорумките само виртуално, но ми е приятно и мило да съпреживявам всяка една радост и болка с вас. В последно време почти не ми остава време да шия, но надниквам и разглеждам с интерес всяка една творба показана от вас.

abi1004
12.03.2015, 13:03
Форума е мястото в което срещнах много много позитивни хора срещнах приятели с които очаквам с нетърпение ежегодните национални срещи.Замислих се над призива който е отправен и някак си има едни въпроси които изникват :кое накара хората да забравят това уютно и хубаво местенце,форума като комуникация адекватен ли е в новият си вид/скоро беше реновиран ,ако помните/нуждае ли се от още нещо за да е пак атрактивен за всички...
:)
Призовавам всеки който желае да напише в профила си във ФБ "Аз съм член на форума" и да сложи линк към него. Може това да накара хората да се замислят./аз го направих/

кроти
12.03.2015, 13:48
Нещата се развиват, особено в областа на комуникациите, а форумът е застинал и не се е променил. Благодарна съм му, зщото чрез него намерих много приятелки, но ако не се развива, е обречен. Ще останат само годишните срещи и робините...

Freeky
12.03.2015, 14:17
Не се развива, защото никой не пише в него! Има пет-шест теми, в които се пише и това е. Аз не членувам във фейсбук групата, поради простата причина, че си имаме форум за това. Когато ушия нещо предпочитам да го публикувам тук. За съжаление обаче всичко се е променило, няма я предишната атмосфера вече.

sneji
12.03.2015, 15:22
Във форума съм от 2006 г.- 9 години,през които съм почерпила много нови идеи;научила съм много нови неща за любимото занимание;радвала съм се на всички красоти,които сме сътворили..."Нямам" Фейсбук и никога няма да си създам профил там/или ,в която и да е подобна мрежа/,защото не изпитвам нужда от това. Дано да се запази нашето райско кътче,където влизам всеки ден/макар и да не пиша често/,за да видя кой какво е сътворил,кой какво иска да сътвори и разбира се, да заредя деня си с вдъхновение и красота...Не позволявайте това да се случи!!!

abi1004
12.03.2015, 17:13
Не се развива, защото никой не пише в него! Има пет-шест теми, в които се пише и това е. Аз не членувам във фейсбук групата, поради простата причина, че си имаме форум за това. Когато ушия нещо предпочитам да го публикувам тук. За съжаление обаче всичко се е променило, няма я предишната атмосфера вече.
Членството ми във ФБ въобще не е продиктувано от страста ми към гоблените.Там намирам хиляди други неща да не говорим колко приятели и съученици намерих разпиляни по земното кълбо.Не мога да се съглася че понеже никой не пише тук и няма развитие форума....:)

Дида
12.03.2015, 21:20
Не желая форума да остане забравен. Нека всеки да напише тук какво би искал да се промени, за да си запазим форума.


Дали няма да измислим нещо за бързо прикачване на снимките направо от телефон? С това прикачване на картинки се нервят гобленарите.

flame
12.03.2015, 23:18
Дида, прикачването става с 2 клика на мишката, като има опция и за директно свързване от външен сайт. По-лесно от това освен с гласова команда не се сещам да може :).

178236

Дида
13.03.2015, 07:55
Дида, прикачването става с 2 клика на мишката, като има опция и за директно свързване от външен сайт. По-лесно от това освен с гласова команда не се сещам да може :).

178236

Не мога от телефона да кача по този начин. Може би е от настройките на телефона ми. Благодаря за отговора ♥

joana
13.03.2015, 15:29
Хубав си е форума ни!За всекиго има по нещо!Който иска повече да сподели.Вярно е,че в едни групи се контактува по-лесно,а в други по-трудно,но това зависи от хората,а не е виновен форума.За мен лично това е едно хубаво местенце.

scorpion4eto
13.03.2015, 17:20
Малко повече от година съм във форума и си ми е добре. Влизам тук почти всеки ден макар и да не изразявам мнение всеки път. Игрите са ми интересни и забавни , с интерес следя и анонимните конкурси.

Miro
13.03.2015, 19:24
23.07.2005 датата ми на регистрация във форума , влизах постоянно в началото , живеех с него , пишех мнения , научих много теща и за гоблените и за хората , но , единствената причина , поради която рядко влизам тук е , че първо във фейсбук , веднага ми съобщава , че има ново мнение , а ако 5 мин не натисна мишката , съм изхвърлен от форума , а там мога да шия и да чета нови мнения .... а как се дразнех като затвориха дъмпфайл , където имаше толкова много файлове .... та като качваме сничките по руските файлообменници , винаги съм си мислел , че скоро и тях няма да ги има .... Дайте да помислим , с какво форума може отново да ни събере ... Ако имаме идеи, нека ги обменим , ако ли не може би всеки за себе си ще избере това , което му е по интересно , ето тук например първо нека като се логнем , да сме във форума до момента на клика изход - независимо от времето колко сме движили мишси , или страници - да от 10 години съм във форума и малко по - малко мненията ми намаляваха , но на мен ми липсва директния контакт , по - бързо и много приятно . Има ли и други идеи ?

dinko
13.03.2015, 19:45
Благодаря за мнението Миро. Променихме настройката и сега вече можете да използвате повече иглата, вместо мишката :)

Miro
13.03.2015, 20:13
Благодаря за това , ето ако се обединим , може отново форума да се напълни , ... но иначе аз си се чудех , и що не съм излезнал автоматично ;) , хайде приятели , давайте идеи и да стане форума по посещаван от някога , БЕше първи такъв в България , нека го направим и неповторим и наистина да се върнем тук отново , всички - дайте още идеи , можем , убеден съм , аз ще пиша за всяко нещо , за което се сетя , помагайте ...

Дида
13.03.2015, 20:40
Много благодаря ♥♥♥ Наготвих и си стоя логната ♥♥♥

abi1004
13.03.2015, 21:12
Питане и от мен :Ако е възможно да направим нещо по отношение на търсенето по снимка както е в осинка.:)

galya_kost
13.03.2015, 23:01
Здравейте и от мен,сигурно искам много,аз съм от отдавнашните регистрирани тук,но започнах да влизам по-често от 4-та Нац.среща,която е първа за мен със съфорумките от моя град.Доста често надничам и следя Конкурсите,Втори шанс осмелявам се и да се изказвам по някои въпроси,най-ми тежи качването на снимки,всеки път на помощ е "моята дясна ръка"-синът ми,може би искам много,но не може ли да се направи нещо по въпроса чат в реално време?

did_tag
14.03.2015, 08:17
Не помня вече от кога съм тук и истината е, че сутрин с кафето задължително съм пред компа във форума. Истина е че при всяка проверка на меил, влизах и тук - имах абонамент по темите и съответно и поща. После пощата спря, няколко пъти писах за получаване на известия и .......нищо, било в моите настройки или пощи. Ами не е - правих настройки през 3 компа, смених пощите няколко пъти и така, лека полека спрях да влизам ..............
Та се връщам пак на абонаментните известия, преди обновяване на форума се спряха и от тогава си е така - ни вест, ни кост.

zhak
14.03.2015, 10:16
подкрепям изцяло написаното от Диана ,защото и аз не получавам известия в пощата си освен тези на лични съобщения и това ми липсва
все още влизам и качвам в моите творби и етапи , но някак по навик , а не че някой толкова се интересува от това
не мисля ,че ФБ е пречка за намалената активност , причините трябва да се търсят другаде
моето наблюдение е , че новият облик на форума не се прие от доста членове и това ги отклони към ФБ , където комуникацията е по-лесна и достъпна
според мен доста от новостите не се разработиха , не се показа предимството на това обновление- например във ФБ се направиха доста групи и там е активността и тук чета, че има такава опция група, но не съм прочела някой да е направил тук такава или да е проучил как ще функционира една група във форума и да го сподели с останалите ,може групите във ФБ които се направиха по градове да се върнат тук , ако начина на действие е аналогичен на този във ФБ

irina48
14.03.2015, 11:57
Наистина трябва да се променят много неща във форума,но и комуникациите между членовете трябва да се променят!!!Не само "Ох" и "Ах" за творбите и мненията на някои,а другите остават незабелязани...!Има ли смисъл тогава да показваме нещата си и да чакаме някой да "благоволи" да ги погледне,като те са заети само със своя приятелски кръг и суперлативите,от които понякога ми се повдига са само между тях!!!Трябва да бъдем искрени и да уважаваме труда и на другите,а не само на тези,които познаваме от години...става нещо като омагьосан кръг - аз харесвам твоите творби,ти утре ще харесаш това,което аз показвам...Това не е разбира се между всички - това е между двайсетина жени от форума,но някак се втръсва-като са приятелки да си пишат на лични и да си се хвалят непрекъснато.Лъха ми на лицемерие - това за мен е неприятното,а и стана доста скучно...Преди имаше игри - премахнахте ги,защото видите ли пречеше на някои.Добре съгласихме се с това-няма как,по-точно се примирихме...Имаше и други теми,надничам там от време на време,но уви нищо!!!Скучно е затова повечето от дамите се оттеглиха и се включиха във ФБ групите!Там наистина има контакти,има разбиране,показват се много неща,поясняват се...по-интересно е!Това е моето мнение,знам,че много от вас няма да го приемат и ще се помъчат да ме опровергаят,но аз наистина мисля така и не се страхувам да напиша мнението си!!!

dinko
14.03.2015, 12:25
Известяването беше спряно за определен период от време, заради това, че се изпращаха прекалено много писма към ABV и бяха третирани като SPAM. След обновяването на форума, известяването на неактивните потребители във форума беше спряно, за да намалим огромния обем писма. Моля проверете темите, за които сте абонирани. Би трябвало вече да получавате известия.

zhak
14.03.2015, 17:10
благодаря ти Динко , вече имам известия и от други теми не само от лични съобщения:kissyou:
в новият облик има обция "нови снимки" но се появяват снимки качени само в албумите -но не вчички си правят такива , а не в темите -не може ли това да се промени , защото от писаните коментари не можеш да видиш кой гоблен се коментира трябва да се загуби доста време да разлистваш страници и т.н нещо ,което във ФБ е решено добре и бързо се ориентираш -виждаш картинките и ако те интересува каченото , тогава четеш коментари ,не се губи време което за нас е ценно

m_rija
14.03.2015, 20:43
За първи път днес получих известие от мнооого време. Ужасно щастлива се почувствах. Аз съм от тези, които разредиха много посещението на форума след спирането на известията и така и не успях да си възстановя настройките след обновяването. Липсваха ми. Трудно е да влизаш и да ровиш кой, къде какво е отговорил. А лично на мен обстановката във фейса не ми допада - но всеки със виждането си... Тук ми беше далеч по уютно, дано повече хора се върнат в нашето местенце
Ако сте успели да възстановите получаването на известията по темите с абонамент - всяка сутрин ще съм тук :kissyou:

Юра
14.03.2015, 22:36
Момчета, от това дето прочетох тези дни мисля че се очертава нещо върху което трябва да поработите. Наложително е според мен да вмъкнете опция забравена парола - така всеки забравил ще се справи сам и няма да се налага да търсим вас за помощ.

rositsa
14.03.2015, 23:06
Аз пък нямам нито едно известие в пощата :cry:

dinko
14.03.2015, 23:36
Има опция за забравена парола и винаги е имало. Когато потребителят въведете грешни данни за вход, тогава се появява възможност за възстановяване. Това е линка за пряк достъп - ЗАБРАВЕНА ПАРОЛА (http://www.goblenite.org/login.php?do=lostpw).

Bibi
15.03.2015, 02:14
Отдавна съм във форума, но има периоди не съм влизла дълго време, а и не шия последните години. Но когато възобнових хобито и ми трябваше схема на гоблена които надявам се ще приключа скоро, знаех към кого да се обърна и къде да влеза :) Така, че форума си е страхотен, разнообразен и може да се намери всичко за гоблените. А които иска да си публикува нещата и във фейса, ама там повечето няма да оценят изработката истински.

dushkova
15.03.2015, 09:43
Ура ,и аз днес имам известия.за пръв път от мноого време.:clap: Благодаря . Може би трябва да се отбележи ,че съм си упорито във форума ,всяка сутрин, с изключение на дните когато съм била далеч от компа . Тези дни издирвах едно петленце ,схемата де ,зърнах го на телефона , после не успях да го открия.Сигурно е , от че съм "умно и русо.:idea:Тук нещата са си систематизирани и каквото търсиш -намираш.

irina48
16.03.2015, 18:22
Вече получавам известия,благодаря!!!

mariqna210484
19.03.2015, 20:16
Аз имам един въпрос!Има ли възможност да получаваме известие за нови постове към теми ,които следим,във самият форум ,а не на Имейл???Не съм от много време във форума ,но си ми е много приятно тук ,а това постоянно лутане и търсене в темите.....някак си ме затруднява!Ако има такава опция,моля за извинение,но нещо не мога да я открия!Благодаря за вниманието!

VenezS
19.03.2015, 23:48
Аз имам един въпрос!Има ли възможност да получаваме известие за нови постове към теми ,които следим,във самият форум ,а не на Имейл???Не съм от много време във форума ,но си ми е много приятно тук ,а това постоянно лутане и търсене в темите.....някак си ме затруднява!Ако има такава опция,моля за извинение,но нещо не мога да я открия!Благодаря за вниманието!
В момента това известие се вижда визуално.Или аз поне съм останала с това усещане,иконите по темите в главната страница светят в оранжево. Освен това в другият край от дясно върви колонка със новите постове, мисля че е напълно достатъчно.А като щракнете на бутон "какво ново" излизат и последните постове.

veneta_az
19.03.2015, 23:49
Искам да попитам защо последните няколко дни като влизам, не ме праща направо към новите мнения, както преди, а ме връща към дата от началото на март. Преди не беше така

VenezS
19.03.2015, 23:52
Четейки постовете се радвам че има хора,които държат все още на това местенце и се надявам то да не изчезне.

VenezS
19.03.2015, 23:57
Искам да попитам защо последните няколко дни като влизам, не ме праща направо към новите мнения, както преди, а ме връща към дата от началото на март. Преди не беше така просто няма по нови мнения.праща ви на последно мнение и ако след 03. Март не е имало по темата движение остава си последно.системата няма как да сгреши.просто преди имаше по висока посещаемост,съответно повече мнения, от там и движение.а отговорът на въпроса ви е в самата тема дето си пишем сега,колкото и тъжно да звучи

koleria
20.03.2015, 01:22
просто няма по нови мнения.праща ви на последно мнение и ако след 03. Март не е имало по темата движение остава си последно.системата няма как да сгреши.просто преди имаше по висока посещаемост,съответно повече мнения, от там и движение.а отговорът на въпроса ви е в самата тема дето си пишем сега,колкото и тъжно да звучи

Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.

VenezS
20.03.2015, 02:29
Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.
Отдолу има под форума един надпис,"маркиране на всички теми като прочетени",след като се натисне всичко спира да свети в оранжево.явно затова е сложен,автоматично не става , трябва сам да си го натискаш,лошото е че всичко наведнъж го отмаркирва.честно казано не съм забелязала тези странности ,за които вие говорите,може и да сте прави.ще чакам и аз админите да ни светнат по тези въпроси.

polinabg
20.03.2015, 02:30
И аз забелязах проблема с новите мнения. При всяко влизане трябва да маркирам целия форум като прочетен, за да видя при следващото влизане кои всъщност са новите мнения. А преди- темите, които съм чела, се скриваха, докато не се появи ново мнение. И си беше автоматично. При мен е от три дни този проблем.

VenezS
20.03.2015, 02:34
Не е така.Аз имам същия проблем.Има нови мнения,но ми отваря началото на темата или на мнения,които вече съм прочела.А относно иконите в оранжево -те си ми светят независимо от това ,че съм прочела мненията .Това е от 4-5 дни.
A пропуснах,за да отидеш на последен пост,трябва да натиснеш не цялата тема-Така отиваш действително в нейното начало,а кликваш на двете оранжеви малки стрелкички,дето са до надписа горе в дясно до самата тема.да о го обясних.

VenezS
20.03.2015, 02:42
На мене пък ми направи впечатление,че е изчезнала информацията в момента кои гобленари са на форума.честно казано този дълъг списък от последните три дни за каква статистика ни е нужна не знам:confused:.на мене ми беше по важна информацията, кой е тук в момента, /по тази точка фейсбук печели/, нали затова е форума,да търсим контакти и връзка с другите

nasysy
20.03.2015, 11:19
Има едно зелено кръгче-Вижте първото непрочетено- когато го натиснеш отиваш на новото мнение в темата, но.....
от няколко дни този бутон ме връща на мнения от 13.03.2015. Защо не работи както по+рано, а трябва всеки път да маркирам целия форум като прочетен преди да изляза?

VenezS
20.03.2015, 12:18
На последен пост в тема отивам без проблем чрез бутончето от снимката,показано със стрелка.178327

polinabg
20.03.2015, 13:50
Явно говорим за различни неща. Знаем как да отидем на последния пост в темата. Проблемът е , че след като сме отишли и сме го прочели, при следващото влизане този последният прочетен пост излиза пак като нов, непрочетен. Така отварям един и същ пост по три-четири пъти.

nasysy
21.03.2015, 10:11
178338
Ставаше въпрос за това зелено бутонче, защото с оранжевите стрелки е само за конкратната тема. А ако са няколко теми както във Вашите творби?
Като "Нови мнения" ми показва всички теми по които има мнения от момента след като съм маркирала всички теми като прочетени. Понеже съм "добър" компютърен "специалист" не ми е ясно аз ли не съм направила настройките правилно или трябва админите да оправят нещо.

VenezS
21.03.2015, 14:29
178338
Ставаше въпрос за това зелено бутонче, защото с оранжевите стрелки е само за конкратната тема. А ако са няколко теми както във Вашите творби?
Като "Нови мнения" ми показва всички теми по които има мнения от момента след като съм маркирала всички теми като прочетени. Понеже съм "добър" компютърен "специалист" не ми е ясно аз ли не съм направила настройките правилно или трябва админите да оправят нещо.
Аз си мисля само че понеже много хора се изказаха в началото на таьи тема че желаят отново да получават известия на пощите си, и този бутон сега действа като абонамент.защото действително преди имаше другата функция, за мене не е логично да се лишаваме от едни предимства за сметка на други.естествено е да ни се иска да се възползваме от повече екстри.

dinko
21.03.2015, 15:27
Малкото оранжево бутонче не известява за нови мнения, а е само бърза връзка към последното мнение в темата.

dinko
21.03.2015, 15:29
При задържане на курсора на мишката върху бутон или линк за няколко секунди, на екрана се показва подсказка за какво служи бутона/линка.

nasysy
21.03.2015, 15:54
Благодаря за отговорите.

vesi700
22.03.2015, 09:42
ама не видях отговор на въпроса защо не се изписват имената на тези, които в момента са във форума - и мен това ме интересува, а не кои били в последните три дни - както е в момента...
Иначе, честно казано и на мен от последните промени форумът ми натежа като начин на работа - преди бях по-активна, а с тези промени така и не свикнах... Май ще ми трябва обучение на място на следващата среща...
Което и ме довежда до един нов въпрос - не знам тук ли е мястото, ама да си кажа приказката, Бероне:
Участвам тук в два конкурса - не шия нищо друго, защото работя на две места.Като добавим и домашните животни - разбирайте - семейните задължения - остава малко време за шиене. А се изисква - поне последният път беше така - да си активен потребител..е, влизам от време на време, разглеждам, търся си и си намирам, каквото ми трябва, обаче нямам време да шия други неща и да си поддържам страницата в активен статус...Но си пращам етапите. Не би ли било правилно от участниците в конкурсите - които трябва почти година да останат анонимни със своите участия - да бъдат признати - не знам дали е правилна думата в случая - като редовни и активни потребители. Макар че сама съм си виновна принципно, че съм се записала и в двата конкурса...

NIA
22.03.2015, 20:29
Веси, участниците не само в конкурсите, а и в другите игри са си активни потребители. Самият факт, че са участници в тях предполага и тяхното следене, независимо,че не показват лично етапите си.

vesi700
22.03.2015, 22:04
Ния, благодаря, имах нужда да го чуя (прочета), защото реално от моя страна има десетмесечно затишие, а после трябва бързо да доказвам, че съм активен потребител с моя си профил. Благодаря отново за отговора :flower:

VenezS
22.03.2015, 22:14
При задържане на курсора на мишката върху бутон или линк за няколко секунди, на екрана се показва подсказка за какво служи бутона/линка.

Показва се ако се работи с настолен компютър, но при таблети и телефони не.

СВЕТЛАНА
27.03.2015, 11:54
Да Ви кажа, не съм и предполагала, че на някой може да му дотежи или да му омръзне да влиза и се ползва от услугите на този форум. Все едно да Ви омръзне да шиете гоблени. Според мен едното не пречи на другото. Който където си иска да влиза и се регистрира, мястото на форума никой не може да замени на 100 процента. От много години съм тук и въпреки, че не всеки път имам възможност да съм активна, когато съм могла съм го правила с голямо удоволствие. Не е вярно, че само живите срещи по национални и други кампании ни държат тук. Аз, например не съм ходила нито на градски сбирки, нито на национални срещи. Така са се стекли обстоятелствата. Но виртуално познавам много от Вас и Вашето творчество. Много ми е мъчно, че напоследък не виждам някои от старите "муцуни" от времето на моето регистриране и сега разбирам, че може би някои са заменили напълно форума с фейса. Жалко. За мен този форум е изиграл голяма роля за визията на моята колекция и за възпитание на вкуса ми, ако щеш в тази област. Тук се научих на много неща и пръдължавам да се уча, така, че аз оставам в това "училище" и в този "клас". Фейса не ми пречи, както като съм влизала в други форуми да разглеждам, не ми е попречило нашия форум да си остане любимото ми местенце. Нищо не ме затруднява в боравенето с всички опции, не мисля, че се налага нещо да се променя, всичко си е наред. Добре са дошли всички нови и скорошно завръщане на тези, които са се отделили от нас!

tdm13
27.03.2015, 13:47
Според мен оживлението във форума позамря заради злоупотреби със схемите,които споделяхме-било графика или пренабори.
Колко много схеми и пренабори,споделени напълно безвъзмездно се появиха като платени в списания и новоизлюпени фирмички-комплектовчици?!
Лично аз вече от много време не споделям схеми.Включвам се рядко с постове само в две-три теми.Освен това,във този гобленарски форум има доста според мен излишни тематики,които нямат нищо общо с изкуството,с което се занимаваме.
Членувам в една фейсбук-група,която е чисто комерсиална,в която се публикуват ушити гоблени за продажба.А някои публикуват и комплектовки,които не са им необходими и искат да ги продадат.А все пак,нашият форум е с идеална и некомерсиална цел.
Това е моето мнение.

dushkova
27.03.2015, 19:37
:clap::thumbup:Точно,с идеална и некомерсиална цел.:loveglasses:

djina59
27.03.2015, 23:54
Здравейте мили приятели
изминаха три години откакто не съм сядала тук да пиша ,до сета през тези три години близките ми влизаха с моя профил във форума и ми четяха какво сте публикували ,чрез тях съм си търсила схеми и отговаряла на въпроси .
Бях на легло ,отскоро вече ставам ,последиците от 4 операции на гръбнака си казаха думата ,не виждам добре затова моля да ме извините за правописните грешки.Това че съм трудно подвижна ме спира да присъствам на срещите.
Една от основателките съм на този форум ,никога няма да забравя тези моменти ,тогава едва се учех да работя с компютър и ако знаете какви тъпи въпроси съм задавала ва администраторите че ме е срам да си помисля ,но независимо от това на всички получавах подробни и изчерпателни отговори .
Три или четири пъти съм си правила по рано нова регистрация ,защото забравях паролата си и не знаех как да я възстановя ,но с помощта на приятели и това се оправи.
Много са причините за да стигне до тук форума ,и ако някой каже че виновни няма то много се лъже ,не е причината във фейса отчасти сме си виновни и самите ние ,но най много лично аз се дразня когато не се постъпва еднакво към всички -или по точно не може да се разсъждава че ти си мой човек и няма да ти изтрия поста ,а другия просто ти е неудобен и 10минути след пускането на мнение ,то вече го няма.Преди време това ме принуди да изтрия по голямата част от постовете си .
По горе в другите мнения прочетох много истини ,затова няма да повтарям
Този форум за мен ще остане мястото където се чувствам добре ,тук намерих истински приятели с който още поддържам връзка ,който бяха до мен и в най трудните моменти ,звъняха ми за подкрепа когато дори не виждах смисъл в живота си .
Желая на всички много здраве и усмивки ,бъдете по добри към всички ,защото не се знае утре какво ще ни сервира живота

veneta_az
29.03.2015, 01:38
Проблема, за който писах, вече е оправен, за което благодаря. Но ми липсва, че преди пишеше кога е последното посещение, а сега такава информация няма. На мен ми беше полезна, когато с едно влизане не мога да прегледам всичко ново във форума да знам откъде да продължа следващия път

zhak
29.03.2015, 11:50
не знам дали е само при мен , но в пощата си получавам едно и също съобщение няколко пъти и то със закъснение от порядъка на седмица ,че някога и повече ,не знам коя е причината но това е само за съобщения от форума :confused:

mamanushi
30.03.2015, 10:13
tdm13, напълно съм съгласна. Народиха се знайни и незнайни търговки. Количеството схеми ще стигне за целия китайски народ, че и ще остане. Естествено , че няма да ги ушият, нооо да си ги имат, че и да ги продадат на баламите.

dushkova
01.04.2015, 09:57
И аз днес забелязах ,че съобщенията в пощата ми са стари от 21 март.Редовно влизам ,така ,че май ми са излишни .Благодаря.

VenezS
01.04.2015, 22:39
:idea::gipsy:
И аз днес забелязах ,че съобщенията в пощата ми са стари от 21 март.Редовно влизам ,така ,че май ми са излишни .Благодаря.
При мене,в моята поща днес 01.Aприл се получават съобщения от форума които да публикувани на 18.март. Аз така и не получих отговор на въпрос който поставих ... но здраве да е.Сигурно ако ще го прочетем след половин месец,в кръга на шегата. ...:D

Дида
01.04.2015, 22:52
И при мен идват стари съобщения. Трия ги. Не ме притесняват. Но просто пиша, за да имат администраторите информация за случващото се.

milkatg
05.04.2015, 11:09
Питане и от мен :Ако е възможно да направим нещо по отношение на търсенето по снимка както е в осинка.:)

Добър ден на всички!Аз започнах да шия едва преди 3,4 години.Вас ви открих преди 2 години и от тогава всеки ден съм тук-кога за 5,6 часа,кога за 5,6 минути-но съм тук.Невероятно е!Научих много от всички вас-дори мисля,че всичко,което знам го научих тук.Открих една вселена ,за която не знаех,че съществува.Изключително съм благодарна на всички-както на администраторите,така и на модераторите,така и на всички гобленари,кулинари,плетачи и играчи!ВИЕ СТЕ МОЯТ ФЕЙСБУК!Тук си пия кафето сутрин,тук е първото място,в което влизам вечер след работа и последното преди да си легна.Не съм много активна,защото съм "зелена" още в сравнение с много от вас,но обещавам и аз да покажа малкото неща,които съм създала,ако мога така да помогна за развитието на сайта.Не се разделяйте -тук е много приятно!И накрая едно предложение и от мен(ако може)-присъединявам се към питането на abi1004-търсенето по снимка е наистина удобно-(не зная дали е възможно,ама и аз "Барабар Петко с мъжете"-да кажа нещо!)
Обичам това място-нека сме заедно!
Милка:kissyou:

dushkova
26.06.2015, 19:13
Момчета, съобщенията от форума ми са от м. април , а вече наближава юли. Не ми са нужни . Благодаря .:greeneye:

Дида
26.06.2015, 21:38
Душкова, и при мен продължава да е така. ♥

zhak
26.06.2015, 22:19
не само ,че са от преди два месеца , но мисля че се и повтарят ,аз също мисля че по-добре ще е да не ги получаваме ,ако ще са по този начин:confused:

mariqna210484
27.06.2015, 00:09
Аз също ги получавам тези известия и са за АПРИЛ........мисля ,че е ненужно и бих искала да спрат...Благодаря...

tazzzz
10.07.2015, 22:42
да се присъединя и аз към общото мнение за известията. Или трябва да са актуални или изобщо да ги няма. Наистина са доста стари, но честно казано ме карат да поглеждам във форума.

cvetina377
19.03.2017, 13:28
Здравейте, може би тук не е мястото на въпроса ми,но ме интересува дали има "продажба на гоблени.Много години баба ми е шила гоблени,а те са доста големи и предпочитам да ги продам на някой който ще им се радва.

galya_kost
08.05.2017, 23:27
Тук ли трябва да попитам,не знам,но...как да кача снимка от моб.тел.в сайта?Изобщо възможно ли е?

dori4a
25.08.2017, 18:12
Аз също тръгнах от тук, за което съм много признателна!

dvebrezi
21.04.2021, 12:56
Вярно е всеки ден ФБ налага нови форми и ограни4ения и ъапо4ва да решава како да гледаш и накрая се загубваш