PDA

Покажи пълната версия : ПРЕДНАЦИОНАЛНА СРЕЩА



NIA
01.04.2015, 08:42
Във връзка с приемането на по-рационални и постоянни правила за организиране на националните срещи,
ще се проведе среща на организаторите на първа, втора, трета, четвърта, пета, шеста и седма НАЦИОНАЛНИ СРЕЩИ,
както и организаторите на предстоящата нац. среща.
Във връзка с това моля, организаторите на гореспоменатите срещи, а поименно -

1. коконите от Пловдив
2. пеперудите от Варна
3. кокошките от София
4. болярките от Велико Търново
5.морските звезди от Бургас заедно с тяхната АКУЛА
6. калинките от Стара Загора
7. калиничките от Асеновград

и
тези, на които още не им знаем псевдонимите/ а се гласят да домакинстват/ и ще ги наречем условно

пеликанките/гъските от Силистра и Дулово
капанките от Разград и Шумен


да си осигурят присъствие на 23/24 май 2015 г. в гр. Варна, хотел АКВА Начален час - 14.00 ч.
Краен час - ... според обстоятелствата.

Не е задължително, нито желателно да се носят завършени, незавършени, започнати и незапочнати гоблени, нито каквито и да било гобленарски материали, аксесоари и пособия.

Задължително е да се носят по-дебели тефтери и за писане - молив, или химикал, или автоматична писалка, или гъше перо с мастилница. В краен случай може и флумастер. Закони ще се творят, не е шега работа.

Носете си под едната мишница сериозното, а под другата мишница шеговитото настроения. И от двете ще имате нужда.

За повече информация - на лични при NIA.

:shhh:

did_tag
01.04.2015, 08:48
Добър опит :)
Честит ден на шегата и на теб Ния :)

astera
01.04.2015, 09:01
Хаха, аз пък нали съм си честна Марийка, не само, че повярвах, но и искрено съжалих, че ще съм в деветия месец тогава (че може и да съм родила) и ще трябва да пропусна... :)

megim
01.04.2015, 09:26
Добър опит.... :clap: успя дори леко да ме ядосаш с "капанки от Шумен" :confused:. Весел ден.

toni68
01.04.2015, 09:48
Не съм от организаторките, но съм вече кокошка. Резервирах си билет за връщане, че на 23-ти да съм си у дома, а ти си се шегувала. Аз ти благодаря, ама мъжа ми не знам дали ще ти благодари :D :kissyou:

dushkova
01.04.2015, 10:02
Не е зле като идея, ако е истина:clap::D

galq_iva
01.04.2015, 14:20
Пеликанките не са доволни от датата, имаме абитуриенти:(, но за мен щеше да е удоволствие да се видим ако това беше истина :D

galya_kost
01.04.2015, 14:53
Леле,Нияяяя,как ни излъга всички!И отгоре на това съобщения на лични,а?За да преброиш излъганите?Хитрооо,ами ако вземат да дойдат?Впрочем,ако питате мен много ще е добре това събиране и приемане на някакви правила...в Асеновград бяхме доста в коридора,че даже и оттам не се виждаше добре,особено за хора с моя ръст!

maleks
01.04.2015, 15:16
:gipsy:УУУ, как се зарадвах!Тъкмо се чудех как да се откача обосновано от едно обучение около тия дати!

Ирка88
01.04.2015, 16:45
Ния, аз СЪВСЕМ СЕРИОЗНО се вързах за 24!
Ох, и като чета коментарите, значи - първоаприлска.....:(
Ще почакаме до октомври, значи, ОК! Дано пеликанките/гъските от Силистра и Дулово
капанките от Разград и Шумен да ни чакат тогава....

Дида
01.04.2015, 18:48
Божее, аз също се вързах.......Ставрозова и тя, ама си трае......

NIA
02.04.2015, 08:40
Знаех си аз,че ще се сетите, но... имаше и такива, които се вързаха. На всички, с малко закъснение
ЧЕСТИТ 1-ви АПРИЛ! :D

Макар, че като идея не е лошо, но преди да се реши, нали трябва да се обсъди - кога, как, къде. :confused: