PDA

Покажи пълната версия : Магазини в Стара Загора



Miro
26.04.2015, 06:56
Момичета и момчета , помогнете с ориентири , къде в Стара Загора , мога да намеря магазини за гоблени и конци , вкл. и конци за машинна бродерия - кинкалерии и т.н. Ще ходя във вторник и определено , много ми се ще да се разходя точно по тия магазини . Живял съм там доста време , но само на Алана са останали един магазин и другия в един гараж , малко по надолу ... Познавам града , е променен е много , но на мен поне много ми хареса , но ... няма ги тия магазини които знаех ... :kissyou:

ata
26.04.2015, 09:31
Миро, на Алана го знаеш, там си е магазинът. Другият е на Васил Левски и Патриарх Евтимий.
https://www.facebook.com/pages/%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%B0%D1%80%D 0%B8/612257978796880?fref=ts

ata
26.04.2015, 09:36
Кинклерия има на пазара, от парка, като влезеш на пазарската улица, първата пряка в дясно .

zhak
26.04.2015, 09:45
за съжаление си прав останаха много малко магазини за нашето хоби , най голям избор на конци и гоблени си остава магазина на Гурко-старият на Гинокардия , кинкалерия има само на пазара до павилиона за хляб , друг магазин за гоблени има на В.Левски в един гараж -веднага след Патриарха-на това място преди 20 години също се продаваха гоблени на завод България , има гоблени-комплекти и конци ариадна в един магазин на К.Ганчев -там продават и прежди -малко над полицията среди Столетов , и пак на тази улича срещу художниците също има магазин основно за казанлъшките и на МС гоблениз-там преди продаваха българско мулине сега само комплекти , знам за още един магазин -нещо като кинкалерия но и други стоки -където се продава българско мулине но много време не съм ходила и не знам дали съществува -намира се в пресечката преди старата мототехника
това знам аз:confused:

zhak
26.04.2015, 10:17
пропуснах една малка кинкалерия ,но добре заредена -на улицата на пощата по посока общината на левият тротоар , срещу детският магазин-преди доста време в близост до нея имаше магазин за гоблени , конци и шевни машини
има един магазин- кинкалерия и платове - на Парчевич в блока до старото лятно кино веднага след стълбичките от главната улица :confused:

veneta_az
26.04.2015, 10:24
На К. Ганчев срещу стария съд в двора в магазина за прежди има само гоблени на Казанлък,при това стари комплектовки. Малко по на север по същата улица, но от източна страна в нова кооперация има магазин за прежди, където предлагат основно на Микра - Казанлък, а напоследък и на Герика и Ланарте. Но определено най си заслужава да посетиш Надя на пресечката на П. Евтимий и В. Левски и магазина на Алана. А в магазина на пресечката преди Алана /това е ул. Подп. Калитин/ продават само българско мулине. Магазина е основно за битова химия. Има още една добре заредена кинкалерия - намира се на пресечката на Гурко и Отец Паисий срещу китайския магазин Панда.
Заповядай в града ни, дано намериш това, което търсиш.

Miro
26.04.2015, 22:02
Благодаря ви момичета , в СТ. Загора завърших висшето си , много курсове ... но последните 6 - 7 години , просто не съм ходил там - исках да си купя копринени конци за машинна бродерия и сега всички тия магазини във вторник ще ги обиколя , дано си намеря ... Благодаря ви , а утре и ще си копирам всичките ориентири и ще си направя един маршрут ... само за шопинг :smokin: