PDA

Покажи пълната версия : IX НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА GOBLENITE.ORG / Видин



страници : 1 [2]

Ирка88
14.10.2016, 11:56
:clap::clap::clap:

rositsa
14.10.2016, 12:35
Аз мислех да не си изразявам мнението писменно , но почти цяла седмица болката и обидата от срещата не ме оставят да работя спокойно .
Болка и обида от това ,че всичко това се случи в моят роден град , среща която очаквах с нетърпение .
Аз бях от привилегированите , защото не спах в хотелите и имах една лична молба към Диана , относно вечерята , понеже не ям месо и предварително се разбрахме за различно меню за което и благодаря .
Но въпреки благодарностите за специалното меню не мога да остана безразлична към всичко на което бях свидетел.
1. Диана одавна очаква тази среща , ние бяхме от първите коли които пристигнаха и много се изненадах като разбрах ,че е на работа и не може да си посрещне гостите /Само за уточнение , по голяма част от присъстващите сме работещи и си планувахме отпуски за този ден /
2. Второто ми разочарование беше от първата вечеря , организирана на няколко километра от основният хотел и всички трябваше да се придвижват с таксита под неспиращият цяла вечер и цяла нощ проливен дъжд , и механата в която вечеряхме бяхме в две зали , между нас имаше маси със свободна консумация.
3.Още преди да съм се събудила на другата сутрин момичетата ми звъннаха ,че да донеса мокри кърпички понеже всичко е потънало в прах и не могат да подредят щанда а няма от къде да си купят , понеже наоколо няма магазини .
4.Залата не беше предварително подготвена , Диана беше на екскурзия , представителите на Коутс едва ли ще присъстват на друга наша среща , един час чакаха да им кажат къде да си направят щанда и тъкмо си наредиха нещата и им казаха ,че се налага да им заменят правоъгълните маси с кръгли , понеже .............
5.Ще си спестя коментарите от момичета от Видин които дойдоха да разгледат изложбата и не пожелаха да присъстват на "ОФИЦИАЛНАТА ЧАСТ" , НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще отидат в Плевен.
6.След толкова дълго очаквано домакинство си мислех ,че официалната част ще е добре организирана .....пълен фарс , отбиване на номера , половин час ни се разказваше какво има в пликовете с подаръци от групите , които всеки си е видял преди срещата , дори не бяха пъхнати всички подаръци. Добре ,че бяха двата конкурса за да запълнят времето.
.............
мога още толкова по десет да напиша но ..... спирам , много ,много съм огорчена и разочарована .

Най хубавото , поне за мен беше ,че се видях с много приятели които не бях виждала одавна ,запознах се със Сашка и Елена , които отнесоха срама като домакини и специално и от мен благодарности и за трите , на другото момиче не запомних името , ако не бяха те и това нямаше да го има.

dushkova
14.10.2016, 15:51
Малей, а на мен ми беше криво , че не съм с вас , момичета и момчета...Означава , че съм си спестила разочарованието.Благодаря ви за снимките , които публикувахте ,че сте доволни от срещата с приятелите. Мога само за това да съжалявам, че не се видяхме.:kissyou:

flame_froide
16.10.2016, 09:31
Трудно ми е да повярвам, че Госпожа Скорпион, за пореден път ни манипулира и прави на луди. Един път се подигра с нас, след като провали, чаканата от нас среща. Провали я, не само, присвоявяйки голяма сума пари, а и беше абсолютно немарлива към организацията, официалната част беше истинска пародия. Сега прави втори опит да ни настрои един срещу друг и до момента и това й се получава успешно. Всява раздор и неразбирателство и отклонява вниманието от себе си.Поне това, което аз видях е, че хората нямаха избор, къде да се настанят, те просто бяха насочвани от госпожата. Още с влизането в хотела ни беше казано, че там са двойните стаи, а единичните са на друго място. Няма повече да изпадам в буквализъм, искам да помоля всички да останем така сплотени, както бяхме преди Видин, защото иначе Скорпион ще ни води с 2 : 0.
Искам да кажа нещо и на "честната усмихнага женица" ! Моля, не продължавай с опитите да ни разделяш и манипулираш, не ни квалифицирай и не се измъквай с празни и голи думи, както и с обвинения срещу самите нас. Тук има поне 40 човека, които могат да подадат жалба в полицията за измама Тогава ще влязат нужните органи в хотела и заведенията, те ще боравят с цифри и доказателства и ще стане ясно, дали сме" вълци, които те глозгат" или се оказахме стадо овце, с които се подиграваш.


:clap::clap::clap:

albena vd
16.10.2016, 18:50
само едно мога да напиша :ако организацията беше споделена с нас,които не сме малко всичко щеше да е различно.аз също не присъствах на срещата поради причини,но когато някой ти каже ,,АЗ",всичко е до тук...за жалост Сашка и Елена са го отнесли,но...живот и здраве в Плевен ще отидем с кеф...

Стуто
16.10.2016, 20:27
За такива, които казват "аз", в плевенско има един лаф-"бой, с*кс и сръбска музика, после аут". Не е трябвало да оставяте да ви се качи на главите.. ама станалото-станало :kissyou:

mamanushi
16.10.2016, 21:53
Най-лошото е, че скорпион не оправда доверието, което и гласувахме. Не знам за другите, но за мен е най - важното.

walentiina
16.10.2016, 22:28
Ваня, всъщност, точно другите момичета спасиха срещата. Сашка и Елена стояха в дъжда за да ни поръчат такси в проливния дъжд, те мъкнаха тежки маси по високи стълби, за да подредим конкурсните гоблени в последния момент, те ни посрещнаха и изр;пратиха с усмивка и с извинение. Благодаря им от цялото си сърце!

mamanushi
16.10.2016, 22:50
Най-лошото е, че скорпион не оправда доверието, което и гласувахме. Не знам за другите, но за мен е най - важното.
Валя, имах предвид не момичета от Видин, а участниците в срещата.