PDA

Покажи пълната версия : IX НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА GOBLENITE.ORG / Видин



страници : [1] 2

skorpion
22.04.2016, 09:49
Уважаеми съфорумки и съфорумци, както и всички почитатели, привърженици и последователи на това древно изкуство, Ние - видинските Фиданки с извинение за малкото закъснение най-сетне правим тема, с която обявяваме старт на организацията по предстоящата национална среща.
По традиция срещите се организират всеки втори уикенд на м. октомври, ние в никакъв случай няма да изневерим на традициите и обявяваме датите за предстоящото удоволствие 7,8,9.Х. 2016г. Това са дните петък, събота и неделя.
Предвидили сме няколко интересни събития, които се надяваме да доведем до реализация и за които ще напишем малко по-нататък, но които ни карат да обявим, че предвид отдалечеността на прекрасния ни старинен и пълен със забележителности град, би било добре да откраднете още един ден от ежедневието си и да пристигнете в четвъртък. Това може да изглежда по следния начин: "Мъжо, отивам командировка в чужбина и ще се върна, когато успея. Поливай фикуса и не звъни по телефона-нямам обхват!"
Предвидена е разходка по р.Дунав с корабче, която трае около час и половина. Организирано ще посетим крепостта Баба Вида, за да се включим в събитие, което обмисляме във Ваша чест, така ще постъпим и с музей Кръстата казарма, която вероятно ще поеме и други наши инициативи за Ваше удоволствие.Видин има няколко църкви, но две от тях са много стари и имат особено място в историята на града.По тази причина ще включим и тях в туристическата обиколка.Някакъв чуден поздравителен концерт ни се върти в главите и скоро ще се избистри, но това ще е подарък, за който няма да говорим сега, просто да си го имате предвид. Ще предложим стандартните инициативи, които всяка година си организираме по време на националните срещи, тях ще обсъждаме периодично.Предвидена е като възможност една разходка през хубавия нов мост до отсрещния гр.Калафат, информацията за която ще има в готовата програма.
Тук записвам съфорумките от Видин, които сме домакини на срещата с уговорката, че ще допиша 2-3 като ми дадат никнеймовете си:
Abby sashka58 eva86 skorpion
..............................................
Обиколих централните хотели и се спрях на х-л "Ровно" защото ни предлагат и конферентна зала, имат и повечко места за нощувка.Легловата база е както следва: 24 единични стаи, 12 спални за по 2 човека, 8 двойни, 4 тройни, апартаменти-3 бр за по 4 човека, 1 троен и 3 двойни
Цени: Нощувка със закуска 23 лв
Вечеря събота вечер ресторант 25 лв /вкл: салата, основно с гарнитура, хляб, десерт, DJ/пиенето се поръчва по желание или си носите
входни такси за Баба Вида и Кръстата казарма + беседи общо 8 лв
Наем зала + мултимедия и озвучител 6лв
Кафе-пауза :кафе или чай+мин.вода+сладки разни 5лв

..............................................
Ако повечето дойдат още в петък, освен дневната туристическа програма, вечерта съм подготвила посещение на местна механа с жива музика и луди спомени....цената на куверта е същата, както в ресторанта в събота-25 лв./ отново салата, основно, гарнитура, десерт, тук е вкл сервизни за музикантите някакви/
.................................................. .................
Първия описан пакет с 1 нощувка по моя калкулатор възлиза на 73 лв на човек /спане, вечеря, тур.посещения, наеми, кф пауза, театър/
Оттук нататък следва, който вече си знае програмата да ми пише.Започвам да Ви подреждам желанията.С хотела сме се уговорили да правя аз списък/запазила съм го целия за събота, а според записванията ще уговоря и петъка/.Всичко, от което имате нужда ще отправяте към мен , защото Ви обичаммммм :
Ако се запълнят местата в този хотел-съвсем наблизо има други и мисля, че няма да е проблем да ги запълним и тях.
.............................................
Относно написаното посещение за неделната сутрин до хубавия Калафат - цената е 12 лв на човек двупосочно.транспорта Ви кара до там и изчаква, за да върне обратно.

Нека бъде 15 септември крайната дата за записване

Списък със записалите се:

1. Стуто + 1 гост - 2 нощувки в двойна стая, 2 вечери, зала, разходка в събота
2. Tsvety - самостоятелна стая, 2 нощувки, зала, 2 вечери, разходка в събота, Калафат и ако има концерт
3. flame_froide - самостоятелна стая, 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
4. doris - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
5. abi1004 - самостоятелна стая, 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
6. Дида - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
7. Stavrozova - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
8. mari_mari - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
9. galq_iva - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
10.
[B]11.
[B]12. Michelle - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
13. Vili_SS - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
14.
15.
16. nina55 + 2 гости - стая с три легла, 2 нощувки, зала и вечеря
17. rositsa - 2 вечери, зала
18.
19. Светла Петрова - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе - пауза
20. вкящсъ - самостоятелна стая, 2 нощувки, вечери, разходка с корабче и Калафат
21. hrisipisi + 1 гост - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
22. Димитрина Аксаково - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
23. NIA - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
24. delhina+ 1 гост - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
25. galia_kost - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза,Баба Вида
26.
27. Borqnac - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе-пауза, разходка в събота и Калафат в неделя
28. Ирка88 - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
29.
30. shebek1733- двойна самостоятелна стая +1 гост две нощувки,две вечери, зала, кафе пауза
31.
32. vili val4eva - 2 нощувки, 1 вечеря, зала и кафе пауза
33. nikaaa73 - самостоятелна стая, 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
34. ksenitka - 2 нощувки, 1 вечеря, зала и кафе пауза
35. Milena Krusteva + 1 гост - 1 нощувка в двойна стая, 2 вечери, зала и кафе пауза
36. Росен Поптомов - гост - 2 нощувки, зала, вечеря
37. Krassimira 123 - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза, екскурзия
38. Walentiina - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
39. diana karagiozova - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
40.
[B]41. maleks - 1 нощувка, зала, вечеря, кафе пауза
42. nasysy - 1 нощувка, зала, вечеря, кафе пауза
43. petya55 + 1 гост- 2нощувки, 2 вечери ,зала, кафе, корабче, Баба Вида
44.
[B]45. stefp + 1 гост - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза, разходка в събота и Калафат в неделя
46. bisy_k - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза
47. steffanni - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза
48. darma_rz - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза, разходка в събота
49.
[B]50.
[B]51. gal4eto71 - 1 нощувка, вечеря, зала и кафе пауза
52. dimcheto - 1 нощувка, вечеря, зала и кафе пауза
53. lilipi1970 - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза
54. muchinova - 2 нощувка, зала, вечеря, кафе пауза
55.
56.
[B]57. кики - самостоятелна стая, 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
58. ddimitrova - 3 - ка стая с номер 59 и 60 , 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
59. Радика - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
60. sofia - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
61. Nedka Sivakova - 1 нощувка, зала, вечеря, кафе пауза
62. mamanuchi + 1 гост - зала, кафе пауза
63. Ducky - 2 нощувки, 2 вечери, кафе пауза, зала
64.
[B]65. nikoll - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза
66. rodich- 2 нощувки + 2 закуски, 2 вечери, зала и кафе пауза
67. dianavateva + 6 госта - зала и кафе пауза
68.jelana 79 -2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе-пауза, Баба Вида

От името на всички видинлийки и лично от мое име /повечето от Вас знаят как мечтая да съм Ви домакин/ ОБЕЩАВАМЕ незабравима среща!
моля да ме ориентирате коя ще носи гоблени.Няма значение по колко, но ми трябва инфо, за да напечатам ник-неймовете и имената.

Стуто
22.04.2016, 13:05
Записвам се + гост :kissyou:
2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота

Дида
22.04.2016, 13:40
Диде, много се радвам, че още една наша национална среща е подготвена. Търпение нямаме вече......
Само да попитам - записването ще става при обявени цени на нощувки, вечери и т.н., нали? Ще те моля на нощувките цената да е отделна, че не знам кой колко ще иска да нощува. Въртят ни се тук 3 нощувки като идея, но е рано още да кажем.
Спорна работа!!!! Целувки ♥

tsvety
22.04.2016, 14:45
И аз се записвам от сега ;)

flame_froide
22.04.2016, 16:12
Там съм, само обявете кога почва записването. СТРАХОТНИ СТЕ! :kissyou:

maleks
22.04.2016, 17:09
Много искам да дойда!Само че, очертава ми се неуравновесено битие, ще ставам дубългърлбаба, очаква се преобразуване и свиване на местоработата ми .....но пък съм сдиплила парите отдавна, на Дунав в България не съм плавала и в румънско не ме е вял вятър. Дано всичко да ми се подреди!

doris
22.04.2016, 18:51
Записвам се ! Всичко , което е необходимо.. :)
Малко закъснях,ама все пак..;)

skorpion
24.04.2016, 12:09
Ще обособя сумите поотделно, за да може всеки да си избере пакет " удоволствия" по желание. Много съм щастлива, че вече има нетърпеливи. Така времето ще мине по- бързо. До средата на май няма да правя списък. После като сложа цени и програма записвам, но Вие тук си пишете. Аз ще се ръководя оттук. Между другото- днес е Цветница и името на групата ни има имен ден. Хайде- на хаирлия да ни е!

Дида
24.04.2016, 12:26
А така, да ви е честит празника, Диде!!!!Много здраве и положителни емоции на групата ♥

dushkova
24.04.2016, 14:37
Ха сега де, честит празник!Видях ви по телевизията с автентичните танци !Поздравления Весел Великден!

maleks
25.04.2016, 00:30
180537Честит празник,Фиданки! Снимката е от концерт на Фолклорен ансамбъл ''Иглика''-Пловдив.

rodich
28.04.2016, 11:42
Малииии. звучи страхотно! :thumbup: :clap:

skorpion
26.05.2016, 14:42
Дами и господа, значи положението е следното:
петък 7.10.2016 -пристигате...който е дръзнал да дойде по-рано или още от четвъртък имам подготвена тур обиколка, която ще е различна от съботната + вечеря в местна механа /жива музика, видинска скара, дунавска риба и други глезотии/
събота 8.10.2016г - който е нощувал-закусва, после в 9.30 тръгваме на туристическа обиколка /тук бих искала мнението Ви дали да наемем местен транспорт, който вероятно ще оскъпи с 3-4-5 лв гостуването, от друга страна пък обектите не са далеч-все централно са та, моля да се изкажете, за да организирам/ обяд 13.00 до 13.40 в хотела, който ще ползваме /х-л Ровно за сега ще е хотел-майка/ от 14.30 предлагам да започнем срещата, която ще включи и кафе пауза, изложби на конкурсните гоблени от мин.годишните теми и такива неща...това всичкото до 17.30 18.00-18.30 в драм театър Видин специален концерт за гражданството и участниците /докато свърши/ и след това купоннннн /гала-купон/ с пълна програма удоволствия и изненади.
неделя 9.10.2016г при проявен интерес има възожност да се разходите на кратък тур през Дунав мост 2 до гр Калафат.транспорта до там с изчакването и връщане обратно е около 12 лв
До няколко дни ще опиша подробно сумите, които изискват отделните обекти и мероприятия, за да може всеки да се включи по желание.
Има още една много приятна опция, но за нея трябва да имаме 80-90 човека-разходка по р Дунав с корабче, разходката трае около 90 мин и е много хубаво, но нека оставим този тур за накрая.

Дида
27.05.2016, 08:47
Миличка, да видим малко цени за нощувките и вечерята. ♥

NIA
29.05.2016, 15:34
Много богата програма ни готвят фиданките. Трябваше ми няколко пъти да я прочета,че да запомня всичко.
Дано да ме пуснат малките принцеси, за да не стане първото ми отсъствие от нац.среща.

skorpion
07.06.2016, 10:21
Уважаеми гобленари и гобленарки, ситуацията се изясни най-накрая :idea:
Обиколих централните хотели и се спрях на х-л "Ровно" защото ни предлагат и конферентна зала, имат и повечко места за нощувка.Легловата база е както следва: 24 единични стаи, 12 спални за по 2 човека, 8 двойни, 4 тройни, апартаменти-3 бр за по 4 човека, 1 троен и 3 двойни Общо 97 нощуващи. Имат и един допълнителен етаж на който има 6 двойни и 6 тройни стаи.=30 човека
Цени: Нощувка със закуска 23 лв
Вечеря събота вечер ресторант 25 лв /вкл: салата, основно с гарнитура, хляб, десерт, DJ/пиенето се поръчва по желание или си носите
входни такси за Баба Вида и Кръстата казарма + беседи общо 8 лв
Наем зала + мултимедия и озвучител 6лв
Кафе-пауза :кафе или чай+мин.вода+сладки разни 5лв
Събота вечер-концерт театър Видин 6лв
..............................................
Ако повечето дойдат още в петък, освен дневната туристическа програма, вечерта съм подготвила посещение на местна механа с жива музика и луди спомени....цената на куверта е същата, както в ресторанта в събота-25 лв./ отново салата, основно, гарнитура, десерт, тук е вкл сервизни за музикантите някакви/
.................................................. .................
Първия описан пакет с 1 нощувка по моя калкулатор възлиза на 73 лв на човек /спане, вечеря, тур.посещения, наеми, кф пауза, театър/
Оттук нататък следва, който вече си знае програмата да ми пише.Започвам да Ви подреждам желанията.С хотела сме се уговорили да правя аз списък/запазила съм го целия за събота, а според записванията ще уговоря и петъка/.Всичко, от което имате нужда ще отправяте към мен , защото Ви обичаммммм ::kissyou:
Ако се запълнят местата в този хотел-съвсем наблизо има други и мисля, че няма да е проблем да ги запълним и тях.
.............................................
Относно написаното посещение за неделната сутрин до хубавия Калафат - цената е 12 лв на човек двупосочно.транспорта Ви кара до там и изчаква, за да върне обратно.

dushkova
07.06.2016, 10:26
:clap::clap::clap:Остава да обмисляме и да се записваме.:D

Дида
07.06.2016, 13:48
Сега да попитам:
Ще има ли нова тема за записване?
Ще искаш ли на имейл данните на лицата, с никовете и истинските имена и уточняване на брой нощувки , и т.н. ?
В колко часа е тръгването за Калафат и колко ще ни чака автобуса - напр. 2 или 3 часа?

skorpion
07.06.2016, 18:19
Да, трябва да има отделна тема за запусване, за да мога да следя внимателно кой гост, кой наш и такива неща. Според мен е добре да пишете никнейм и името срещу него / членовете/ и да се дописва с + броя гости
Калафат - тръгване 9.30 връщане 11.00 - автобуса чака
О, да и всеки ще си пише броя нощувки.
Много благодаря, че ме подсещате.....

Дида
07.06.2016, 20:47
Благодаря, миличка!!!! Сега ще обсъдим Калафат....

doris
07.06.2016, 22:40
Докато Дорис не е видяла - да се запиша от петък, всичко............Само за неделя сутрин до Калафат ще обмислим.....

Всичко виждам аз..:gipsy:

Светла Петрова
07.06.2016, 22:52
Никой не може да отнема ПЪРВОТО място на Дорис :idea:
А сега по темата - не е необходимо да се пуска нова.Записването да става тук, а организаторите имат възможност да следят записванията.
Не разбрах трябва ли да се изпращат в някаква пощенска кутия ник и име на записаните.Ако "Да" , моля адреса да е записан в поста с цените.

Дида
08.06.2016, 09:13
Приемам на Дорис първото записване само срещу лек подкуп - капучино, френско кафе или нещо друго френско ♥
За концерта в събота вечер - от колко часа ще е, колко време ще продължи и задължителен ли е? Някои съфорумци ще са пътували в събота и ще са скапани. Ще искат да отморят преди вечерята или да се видят с друг съфорумец.

skorpion
08.06.2016, 15:29
Запона сееееее. Концерта е в събота вечер. Петък е механата с живата мюзика и многото спомени....

Юра
08.06.2016, 16:46
Приемам на Дорис първото записване само срещу лек подкуп - капучино, френско кафе или нещо друго френско ♥
За концерта в събота вечер - от колко часа ще е, колко време ще продължи и задължителен ли е? Някои съфорумци ще са пътували в събота и ще са скапани. Ще искат да отморят преди вечерята или да се видят с друг съфорумец.

Айде сега пък и задължително....моного ви моля...

doris
08.06.2016, 21:25
Приемам на Дорис първото записване само срещу лек подкуп - капучино, френско кафе или нещо друго френско ♥
За концерта в събота вечер - от колко часа ще е, колко време ще продължи и задължителен ли е? Някои съфорумци ще са пътували в събота и ще са скапани. Ще искат да отморят преди вечерята или да се видят с друг съфорумец. Диде, изобщо не го поставяй под сумнение! :) Първото място е за мен! И в Петък вечер, ще е късно за кафе ;) _ще пием френски коняк ..;) Само да се преброим , да знам колко бутилки да нося..:)

Дида
08.06.2016, 21:31
Да уточним - в петък вечер от теб коняка от мен усмивките ♥

skorpion
08.06.2016, 21:43
Божеееее, най- накрая да попадна на компания с коняк! Три пъти "Ура!" Моите приятелки жулят уиски и аз все не се вписвам, обаче наесеннннн.....ще има конячки срещу уискаджийки. Който е със слабо сърце да не гледа!

abi1004
09.06.2016, 22:23
Записвам мен и Даката с 2 самостоятелни стаи/петък и събота нощувки/ Съботно се записваме на всичко което се предлага без концерта.
Обмисляме неделното ходене до Калафат за което ще кажем допълнително.
Ох , да идва по-бързо националната да си се видим всички http://s18.rimg.info/990c581199eb460a04fbf655d8e1669e.gif (http://smayliki.ru/smilie-1082200743.html)
Данчо Даналев -flame_froide
Албена Георгиева-abi1004

Потвърждаваме и за Калафат....Даката ме нави със 2 думи "може да намерим и Румънски гоблени там" :D
http://s10.rimg.info/b970c0c3dc8ded92eefcaed6e06ed1cf.gif (http://smayliki.ru/smilie-776489799.html)

doris
09.06.2016, 22:44
Да , не пропуснете .. Записвам се аз и коняка , от петък ....:)

Дида
09.06.2016, 22:47
Записвам се и аз от петък - Диана Димитрова, две нощувки, вечери, зала, разходките в събота и Калафат в неделя

stavrozova
09.06.2016, 23:04
Запис и за мен от петък всичко без концерт,+Калафат.Магдалена Ставрозова

galq_iva
09.06.2016, 23:21
Записвам се и аз, две нощувки, разходки в събота и Калафат в неделя :party: Галя Димитрова

flame_froide
09.06.2016, 23:46
Потвърждаваме и за Калафат....Даката ме нави със 2 думи "може да намерим и Румънски гоблени там" :D
http://s10.rimg.info/b970c0c3dc8ded92eefcaed6e06ed1cf.gif (http://smayliki.ru/smilie-776489799.html)[/QUOTE]

Ами така де, румънски не съм шил, да проучат гидовете дека ке ни водат да има гоблени :D. Там смеееееееееее :kissyou:

Ирка88
10.06.2016, 18:51
Хей, аз докато видя, вече сте започнали записването.... Видинчанки са решили да ни запълнят всяка секунда от времето, хм. Очертава се динамична среща, главните заподозрени са на линия, значи идваме! Ще пишем тези дни подробности, таз механа ме блазни за петъка.....:party:

nina55
11.06.2016, 21:17
записвам се и аз + 2 гости за две нощувки , зала, вечера - без другите екстри.

nefibov
12.06.2016, 01:19
Доста разнообразна програма предоставят фиданките!Всичко което пишат е съблазнително,и всяка минута е запълнена!Ще се запиша.

galya_kost
12.06.2016, 11:57
Здравейте и от мен,имам питане за съботната вечер,има концерт...какъв точно и в наша чест ли е или това е част от някакви празненства на града?Ако посетим концерта,какво е времетраенето му и от колко часа след това е нашият купон?

skorpion
15.06.2016, 12:40
:gipsy: Леле, тук се заформя купонджийска среща с елементи на .........какво ли не. Първо да отговоря на въпроса за концерта в събота.Беше предвиден да е специално за участниците в срещата и по повод на нея, но като че ли повечето искат да имат свободно време за общуване и е възможно да не се състои.Това ще кажете Вие.Няма проблем да не го направим, а да си поговорим по-дълго време.
Дами, моля да се чувствате свободни да изразявате предложения и мнения.Много ще се радвам да бъда полезна на всички и да направим тези дни незабравими и приятни.Няма никакъв проблем да променяме часове и програми, ако повечето искат.Аз съм на разположение, Видин-също!

abazova_s
15.06.2016, 17:22
Питам се ,защо има две теми за записване и немога да си отговоря.Едната може би е за ника ,но досега тази тема беше лична за организаторите. на които се изпращаше на лични и общия списък не виждам.:confused:

Светла Петрова
15.06.2016, 19:59
Моля, организаторите да напишат в една от двете теми(защо ли трябваше да са две????) , които има да се направи списък на записаните и организаторите.
И отново питам -трябва ли да се изпращат данни - ник и име на записаните от форума.

Lora Kamenova
17.06.2016, 21:38
Привет,
Да попитам какъв е срокът за записване, защото не намирам дали е написано някъде, а в момента още не мога да потвърдя със сигурност... Та, да си знам колко е времето за размисъл :)

flame_froide
18.06.2016, 19:12
Дами, моля да се чувствате свободни .................

Тук на дискриминация ли ми мирише или ... :D :oops: :kissyou:

Светла Петрова
21.06.2016, 10:31
Първо се извинявам на останалите участници от форума за главните букви, но вече не издържам.
УПРЕЦИТЕ МИ СА ОТПРАВЕНИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ
1. НЕ Е ДОПУСТИМО ВЕЧЕ 15 ДЕНА ДА НЕ ПОЛУЧА ОТГОВОР НА ВЪПРОСИТЕ СИ (ПЪРВИЯТ ПЪТ ЗАДАДЕН НА 07.О6 И ВТОРИ ПЪТ НА 15.О6)
2. НЕ Е ДОПУСТИМО ( ПОНЕ ЗА МЕН ) ЧОВЕК ПОЕЛ АНГАЖИМЕНТ ДА НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА КАКВО СТАВА ОТ 15.06 ДО ДНЕС.ЗНАМ, ЧЕ ОРГАНИЗАЦИЯТА НА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НЕ Е МНОГО ЛЕСНА РАБОТА, НО ТРЯБВА ДА НАМЕРИШ ПОНЕ 5 МИНУТИ НА ДЕН, ЗА ДА СЕ "РАЗХОДИШ" ПО ДВЕТЕ ,НИКОМУ НЕ НУЖНИ ТЕМИ - В ЕДНАТА ДА ТЪРСИШ ЦЕНИ И ПРОГРАМИ, А В ДРУГАТА ДА СЕ ЗАПИСВАШ.
3. ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ИСКАМ (И НЕ САМО АЗ) ОБЕДИНЯВАНЕ НА ТЕМИТЕ И СПИСЪК НА ЗАПИСАНИТЕ.ТОВА Е В ПОМОЩ НЕ САМО НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ, НО И НА УЧАСТНИЦИТЕ ОТ ДРУГИТЕ ГРАДОВЕ

Юра
21.06.2016, 18:51
Аз да добавя още нещо към организаторите - напишете си мероприятията с час и цена в логото на обявата за срещата - така всеки ще може да ги прочете в първия пост , а не даги търси по страниците и много по-лесно ще реши къде да се включи и къде не.

galya_kost
21.06.2016, 18:56
Дано да не ставам досадна,но и аз да добавя...отначало пишете концерт в събота-цена 6 лв,това означава,че има изпълнители,кои са те,пишете,след това на моето запитване пишете-ако не стане-няма да има,но те са уговорени предварително,щом има цена,това не е ли обидно за артистите,и кои все пак са те?Може пък да се намери начин и желаещи да съчетаят концерта с купона!Не се свенете и по-подробно опишете мероприятието!

abi1004
29.06.2016, 11:40
Много моля организаторите да пуснат списък със записалите се за националната за да има някаква ориентация за броя на желаещите участници.

skorpion
29.06.2016, 14:13
Уважаеми дами, след като от доста дни не влизах, за което моля за извинение и с обещанието да не се повтори, отговарям на въпросите:
До идния понеделник ще ми е готов компютъра и всеки ден ще съм на линия и на Ваше разположение /понякога нещата не зависят от мен, но това не е оправдание/
ще сложа цялата програма на първа страница, за да може да бъде видима и удобна.
В програмата има часове, цени и всичко необходимо, което мислим да предложим.
относно втората тема за записвания - бях получила съвет да направя такава, за да е по-удобно.Оказва се, че това не е вариант и ще пренеса информацията оттам в тази тема когато направя новото оформление на темата/като ми върнат компа от ремонт/
Относно концерта-няма проблем да го има, както и да го няма.Участниците са местни групи и изпълнители, които са се съгласили да участват, но не е проблем да им откажа до тогава.... решението за него ще е общо и очаквам Вие да кажете искате или не да го има
Отново се извинявам на всички, които мислят, че карам нещата през пръсти, но бъдете сигурни, че организирам прекрасен празник и не съм от тези, които ще се изложат.очаквам от толкова години да съм домакин на гобленарска среща, че просто нямам търпение.
Приемам критики, съвети, предложения и всичко, което мислите, че ще е полезно от сърце.

skorpion
29.06.2016, 14:14
П.П. Списък със записалите се до момента ще публикувам в началото на идната седмица, предивид гореописания технически проблем

pepsssi
29.06.2016, 15:20
Записвам се и аз от петък - две нощувки, вечери, зала, разходките в събота и Калафат в неделя :kissyou:

flame_froide
03.07.2016, 11:51
Записвам се и аз от петък - две нощувки, вечери, зала, разходките в събота и Калафат в неделя :kissyou:

Има друга тема за записване по-надолу.

abi1004
05.07.2016, 13:15
П.П. Списък със записалите се до момента ще публикувам в началото на идната седмица, предивид гореописания технически проблем
Скъпи организатори нека внеса малко пояснение защо настояваме да има някакъв списък със записани учасници.
На повечето от групите по градове списъка ще послужи за подготвяне на някаква изненада което е традиция в срещите проведени до сега.
Техническите проблеми не би трябвало да са пречка в случая, при положение че националната не се организира от един човек . Малко несериозно звучи всичките организатори да имат "технически проблем".
Забравих да добява за кашата с 2-те теми за записване.... направете я една най-на края не да се разхожда човек по темите и да търси!!!!!

flame_froide
05.07.2016, 13:28
Подкрепям напълно Аби, въздържах се до сега да го напиша, но към момента какафонията е пълна, дано скоро се оправят нещата. Весел и усмихнат ден на всички :heart::kissyou:

Светла Петрова
05.07.2016, 13:55
Омръзна ми вече...Такава какафония никога НЕ е била."Техническите причини" и липсата на време в никакъв случай не е оправдание.Когато човек иска винаги може да намери и компютър и време.
Лично аз давам последен шанс на Видинки ( както казах и на Дияна в телефонен разговор) официално заявявам, че ще сменим мястото на срещата.Смятам, че ще получа подкрепа

skorpion
05.07.2016, 18:14
Светле, незная защо държиш да постъпиш така. Готова е цялата програма, която е обсъдена и с общински служители, които ще помагат. Уведомени са медии, разговарях с някои участници в евентуален концерт / който, както обясних по- горе ще се състои, ако пожелаете/. Готови са половината подаръци. Имате цени за всяка стъпка от програмата. По съвет на съфорумки направих две теми, от които едната е за записване и попитах да я махна ли. Нищо не казахте, но ще събера информацията само тук за по- голямо удобство. Що за български обичай да заплашваме и обиждаме без смисъл, само и само да се натрупва напрежение? Аз представлявам цял един град! На моите години едва ли ще си позволи някой да посрещне десетки хора неподготвен. Ще направя след малко страница първа, според изискванията и тогава / защото единствено това е проблема / твоите думи ще висят безсмислено.
Очаквам Ви тук с такъв копнеж, какъвто може само по- широка душа да разбере. Няма нужда никой да се чувства угнетено или подозрително. Въпреки това нямам нищо против да давате предложения и да казвате какво би Ви зарадвало.

Lora Kamenova
05.07.2016, 19:31
Привет,
Да попитам докога ще приемате записвания, за да си знаем и да пренаредим другите ангажименти?:)

Vili_SS
05.07.2016, 19:37
Извинявайте но Светла не е виновна, подкрепям я, подкрепям и Аби. И двете са прави да са ядосани, и аз съм ядосана и вероятна още сто жени са ядосани. Какви предложения искате да ви даваме, първата тема е направена преди повече от два месеца. Някой до сега да е писал какъв концерт да му организирате, или пък екскурзия. Ние се събираме за да се видим, да си поговорим, защото се виждаме веднъж в годината. Не ни трябват екстри, трябва ни хотел, зала и вечеря, нищо повече.

skorpion
05.07.2016, 20:00
Погледнете първа страница и кажете така добре ли е, и какво да променя или добавя.Моля!

Светла Петрова
05.07.2016, 20:24
Сложи само една номерация и броя или мената на организаторите.
И още един въпрос- ще изпращаме ли някъде данните си - ник и име.Това ще ви е необходимо за баджове(ако правите такива)

skorpion
05.07.2016, 20:43
Ще сложа номера на всеки записан, но ще погледна внимателно да не пропусна някого.
Мисля, че записването трябва да приключи в края нс септември, но и в последния момент някой да реши да дойде няма да бъде върнат.
Относно ник- неймовете - добре е да ги имам, макър, че на повечето ги зная. Гостите ще бъдат както до сега с бадж за гост

flame_froide
06.07.2016, 12:26
най-после нещата почват да се подреждат по малко. nina55 я имате два пъти в списъка :kissyou:

Юра
06.07.2016, 13:27
Извинявайте но Светла не е виновна, подкрепям я, подкрепям и Аби. И двете са прави да са ядосани, и аз съм ядосана и вероятна още сто жени са ядосани. Какви предложения искате да ви даваме, първата тема е направена преди повече от два месеца. Някой до сега да е писал какъв концерт да му организирате, или пък екскурзия. Ние се събираме за да се видим, да си поговорим, защото се виждаме веднъж в годината. Не ни трябват екстри, трябва ни хотел, зала и вечеря, нищо повече.

Абсолютно си права - много приказки за странични неща. Ние се събираме за да се насладим на нашето хоби и да се видим.

Юра
06.07.2016, 13:34
Съжалявам но така както прочетох програмата отново се акцентира на тур посещения - защо бабини видини кули и съботен концерт са включени в пакета???? Какъв е проблема да се посочат имената на "всички" виденлийки???

skorpion
06.07.2016, 14:23
Дами, точно това исках да направите : да си кажете желанията. Аз съм предвидила в свободно време който иска да разгледа и забележителностите на Видин. Нали затова всяка стъпка от двата дни е с отделна цена. Събитията не се препокриват часово и няма проблем всеки сам да си избере как да премине престоят му тук. Ще се съобразя с всяко желание.Не се съобразявайте със т. нар. пскетна цена. Тя беше направена ориентировъчно след разговор с една съфорумка. Ако държите ще махна сумираната цена да видя какво друго ще измислите, че Ви пречи.

rositsa
06.07.2016, 20:04
и аз се записвам , с вечеря и всички такси относно срещата /зала , кафе паузи ...../ без спане.

Хайде и аз да си изразя мнението , въпреки ,че то съвпада с това на останалите , още преди два месеца като прочетох програмата се възмутих , но момичетата от нашта групата ме посъветваха да си мълча .
Поста на Vili_SS все едно ,че аз съм го писала . Не искам да влизам в конфликт с никого , още повече срещата ще е в родният ми град , познавам някои от организаторите и знам с какъв ентусиазъм очакват тази среща , но , едно голямо НО ......

1. Нима в другите градове в които са се провеждали нац. срещи няма забележителности с национално значение ?!?!
2. Аз не виждам за какво е тази екскурзия в Калафат , това е едно малко градче от селски тип и няма нищо интересно и забележително .....само ще се загубят време от това посещение .

Които иска да разгледа Видин ще има достатъчно време , имаики впредвид колко е голям след официалната среща преди вечеря и не е нужно подобна организация , това го пиша за да отпаднат малко от ангажиментите на организаторите .
На всички ще ни е приятно да седнем на кафе с приятели до Дунав , има много приятни заведения около реката , но не организирано , а по желание , за да се видим и побъбрим вместо да препускаме по музеи и т.н .

И не разбрах къде трябва да си пращаме имената и ника

Дида
06.07.2016, 22:30
Милички, погледнете цените на всичко в първия пост, изберете си какво ви харесва и си го опишете. Не виждам нищо лошо в предлагането, изборът си е наш. Нека бъде отново една незабравима и пълна с емоции среща. Нещата постепенно се нареждат и отново ще сме заедно. ♥♥♥

skorpion
07.07.2016, 09:47
Вижте сега, предложила съм Ви да се насладите, както на самата среща, така и на забележителностите на града ни. Имате избор и всички коментари кой какво да прави или не са излишни. Влизате на първа стр. , избирате си програма и пишете. Моя работа и ангажимент е да направя така, че да се почувствате обгрижени и специални. Оставете ме да го направя спокойно така, както до сега се е случвало.

nina55
09.07.2016, 10:57
Здравейте, виждам че съм за писана два пъти ,може ли да изтриете единия?БЛАГОДАРЯ:kissyou:

rositsa
09.07.2016, 16:23
Мен сигурно не ме искат на срещата преди четири дена съм потвърдила участие и ме няма в списъкът :(:kissyou:

skorpion
09.07.2016, 23:01
Момичета, искам Ви всички! Наистина! След малко допълвам и теия и така. Онзи ден, когато поправях първият пост може да съм прекалила с техническите умения...Обаче да знаете, че всяка една записвам и по старомодния начин- на лист хартия за сигурност.

scorpion4eto
10.07.2016, 14:47
Здравейте , записвам се + 1 гост . 1 нощувка , зала , кафе пауза , официалната вечеря , госта ще използва и той тези пакети . Благодаря !:kissyou:

mamanushi
10.07.2016, 23:23
Само аз ли имам чувството, че само един човек движи нещата? От 8 срещи до сега не се ли разбра, че най-много държим на срещите и банкета... И едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто - да го направиш...

scorpion4eto
11.07.2016, 22:40
Здравейте , ще помоля да махнете разходките в събота сутрин , видях ,че започват от 9.30 часа. Извинявайте за неудобството , просто не знам дали ще сме пристигнали.

Светла Петрова
16.07.2016, 18:48
Хайде да "повлека крак" за Морските звезди - запивам се от петък - две нощувки ,вечеря, зала, кафе-пауза.За историческите забележителности ще мисля на място

skorpion
21.07.2016, 23:39
:kissyou:

вкящсь
26.07.2016, 13:27
И тук да се запиша за срещата във Видин! Две нощувки+ вечери, без да се включват музей и театър.Останалото по програма разходка с корабче и Калафат.

skorpion
28.07.2016, 17:19
:gipsy:

hrisipisi
06.08.2016, 21:04
Записвам се и аз hrisipisi - Христина Хубенова и Димитрина - Аксаково с 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза засега другите мероприятия ще ги уточним по- късно .

NIA
06.08.2016, 22:06
Хайде и аз най-после, не може да не присъствам на нац.среща.
Виргиния Нешева - две нощувки, две вечери, зала, кафе пауза. За другите предложения - на по-късен етап.

delhina
07.08.2016, 00:11
и аз се записвам - Даниела Христова,две нощувки и всички екстри,но сме от далече и незная дали ще успеем всичко да видим и да посетим...

tsvety
07.08.2016, 00:49
Почнахме да се събираме от Варна :)

galya_kost
07.08.2016, 14:07
Записвам се и аз-Галина Иванова две нощувки,две вечери,естествено зала и кафето-пауза.Добавете и Бабините Видини кули,пък да видим...дали ще се успее за всичко.Бих желала и Калафат,но всичко зависи от това,с какъв транспорт ще дойда.Засега го оставям в резервите.Напишете моля,има ли срок за записване на тази среща?Живо ни интересува тези,дето сме от по-далечни краища!

Пухче
08.08.2016, 05:20
:kissyou: И аз се записвам - с две нощувки и всичко предложено
надявам се да покажа най-накрая завършен гоблен по картина на Майстора

Borqnac
10.08.2016, 12:04
Боже не остава ред да се запиша . Записвам се с всички екстри - 2 нощувки , разходка с корабче , до Калафат - всичкооо . И инфо моля - помощ от приятел - от Пловдив с какво и как ще стигна до Видин :) Нямам никакво търпение вече .

Ирка88
10.08.2016, 15:20
Моля, и аз се записвам за 2 нощувки, вечери, кафе-пауза и зала. За допълнителните екскурзии - се въздържам за сега, на место ще видим дали ще се включа. Нямам търпение да видя всички приятелки !:kiss: До скоро!

gerolina
10.08.2016, 15:58
Гергана Иванова - две нощувки, две вечери, зала, кафе пауза.:idea:

shebek1733
14.08.2016, 11:16
И аз се записвам Ирена Стефанова двойна самостоятелна стая +1 гост две нощувки,две вечери, зала, кафе пауза.За останалото ще се разберем допълнително.Нямам търпение да се видим.:flowerlove:

skorpion
14.08.2016, 17:26
:flowerlove:

lili49
14.08.2016, 23:15
Записвам се и аз.Лили Станкева Христова ник lili49.Две нощувки, вечеря,зала,кафе.За другото ще уточнявам на място.

vili val4eva
15.08.2016, 11:26
Записвам се от петък - две нощувки, вечеря, зала, кафе-пауза. За другите атракции ще решавам на място.

nikaaa73
15.08.2016, 17:10
Записвам се за две нощувки в единична стая + вечери, кафе пауза, зала...Нина Донкова

ksenitka
15.08.2016, 23:51
Записвам се и аз от петък - две нощувки,вечеря,зала,кафе-пауза. За другите мероприятия ще решавам на място.

Milena Krusteva
16.08.2016, 21:21
Здравейте , записвам се и аз + гост, 1 нощувка събота в двойна стая + вечеря + зала за мен и гост

Светла Петрова
17.08.2016, 14:07
Записвам и Росен Поптомов - гост с две нощувки , зала и кафе-пауза.За останалото ще мисли

galya_kost
19.08.2016, 16:40
Записвам и Краси123 по нейна заръка с две нощувки,кафето и залата,екскурзия също-за компания!

NIA
20.08.2016, 09:35
Записвам и Краси123 по нейна заръка с две нощувки,кафето и залата,екскурзия също-за компания!

Да допълня,че Галя е пропуснала някои подробности.
ник - Краси123
име - Красимира Станчева

walentiina
20.08.2016, 20:42
Валентина Георгиева Запис и от мен. Две нощувки,вечеря,зала,кафе-пауза.

diana karagiozova
20.08.2016, 21:16
Дияна Карагьозова
Записвам се с две нощувки, вечеря,зала, кафе

skorpion
21.08.2016, 19:40
:flowerlove:

NIA
22.08.2016, 09:36
Дами, както писах в началото, за да няма разсърдили се попълвам списъка на нощувките според заявките. До Ирка88 приключват единичните стаи на хотела. Тези, които са заявили двойки и тройки съм записала отделно.Моля, ако нямате против следващите, пожелали единични стаи да пишат имат ли против да бъдат настанени в двойни с още някого от съфорумките.От хотела ми казаха, че имат още един етаж, за който утре ще попитам допълнително какви стаи има.Има свободни още 7 двойни, 2 тройни и 5 апартамента по 4 човека

Скорпионче, има някакво недоразумение. Всички от варненската група са с другарче в двойна стая. Предполагам,че и при другите е така. За това не сме уточнявали в каква стая. Уточнява се изрично само, който иска да е сам в единична стая.
И, за да не стане утежняване на темата да започнем да се обясняваме в каква стая искаме и отново всеки записал се да не започне пак да се записва,че ще стане пълна каша, нека това уточнение стане при самото настаняване.Като свършат едните стаи, ще се настаняват в другите.

NIA
22.08.2016, 09:39
И да освежим малко темата.

http://f20.ifotki.info/thumb/d4a9225830ebe101c19c9ad4b18b94215f2a36254504353.jp g (http://i-fotki.info/20/d4a9225830ebe101c19c9ad4b18b94215f2a36254504353.jp g.html)

nefibov
22.08.2016, 17:06
Здравейте,уточнявам -2 нощувки,2 вечери,зала ,разходка с кораб и до Калафат.
Ако може да се комбинираме в двойна стая с вкящсъ.Записана съм 10 номер.
Нели Петкова

nefibov
22.08.2016, 17:28
Здравейте,
ще се състой ли срещата във Видин,защото Светла Петрова дава последен шанс и желанието и е на друго място.
Може би желае да ни покани всички в Бургас.Всички се събираме да се видим и веселим,а не да налагаме собствено мнение.
Не сме ученици и нямаме нужда от учители.Надявам се,че всичко ще е наред.
С нетърпение очаквам да се видим.

zhak
22.08.2016, 21:44
Здравейте , записвам се и аз + 1 гост , за 2 нощувки петък и събота в двойна стая + вечеря + зала и кафе пауза за мен и госта -останалото на място допълнително
Желка Иванова
ник zhak

NIA
22.08.2016, 22:47
Здравейте,
ще се състой ли срещата във Видин,защото Светла Петрова дава последен шанс и желанието и е на друго място.
Може би желае да ни покани всички в Бургас.Всички се събираме да се видим и веселим,а не да налагаме собствено мнение.
Не сме ученици и нямаме нужда от учители.Надявам се,че всичко ще е наред.
С нетърпение очаквам да се видим.

Не зная доколко ти е актуална информацията, но никъде не пише,че няма да се състои срещата във Видин. Напротив, точно обратното, домакините се стремят да направят срещата максимално интересна. Може би в това им е грешката,че прекалено много питат какво искаме. За разлика от всички досегашни домакинства, когато организацията се предоставяше изцяло на домакините и никой не им се бъркаше за нищо.
Съвсем добронамерено призовавам всички да се въздържат от подобни изказвания.
Когато се избира домакинство за всяка следваща среща, всички се дърпат, и домакинството е приемано след колебания, убеждения и кандърми.За първи път домакинството е желано. А, ако има желаещи за домакинство, нека се свържат с домакините на предстоящата среща. Ако пък има много желаещи за домакинство на следващата среща, не ни остава нищо друго освен да преминем към гласуване /явно или тайно - това всички ще решим/. :kissyou:

maleks
23.08.2016, 09:32
Може би се е обсъждала следващата национална среща, но това са си вътрешни обсъждания по групите. Самата Светлана Петрова , виждам , че е записана на доста почетно 20 място за Националната. Редно е авторката на поста да поясни какво е имала предвид - с цитати. Иначе чувствам, че психиката ми се дисбалансира, четейки поста на nefibov в темата за Национална среща.
И да използвам случая , да попитам, трябва ли да се запиша, все пак съм учител, със скромния 17 г. пед. стаж?
maleks - една съботна нощувка, с вечеря и останалото.
P.S. - вероятно малко след мен ще се запише и Nasysy, двете обсъждахме евентуално автобусно предвижване.
Насето не е учител, та ще се крия зад нейния гръб.:kissyou:

nasysy
23.08.2016, 14:45
Запишете и мен - 1 нощувка, вечеря и останалото. Атанаска Райкова - nasysy. 1 двойна стая заедно с Малекс.

petya55
23.08.2016, 18:34
Запивам се 2нощувки 2 вечери ,кафе, корабче, Баба Вида,Петя Тахрилова

galya_kost
23.08.2016, 19:34
Пиша пак едно уточнение...Краси123 е всъщност Krassimira123 и е както писа Ния по-горе Красимира Станчева.:confused:

Triana`
23.08.2016, 21:23
Записвам се и аз (Иванка Нашкова)+ 1 гост , за 2 нощувки петък и събота в двойна стая + вечеря + зала и кафе пауза за мен и госта -останалото ще решаваме на място :kissyou:

manka
24.08.2016, 00:26
Да помоля викамммм,да не си изказвате мнението,без да ви визират...оставете огранизаторите,да движат темата!!!

walentiina
24.08.2016, 11:18
Предвид малкото време, което остава, бих искала да помоля организаторката да влиза по- често в темата и да обновява списъка. Той е много важен, както за малките награди, които се подготвят по градове, така и за организаторите на анонимните конкурси. Трудно е да обхождаме страниците и да следим кой се е записал и какво би се случило, ако пропуснем някого в анкетите за гласуване. Също не видях краен срок за записване. Съгласна съм, че Видин може да приема хора, дошли в последния момент, но този краен срок е важен, отново за да се направят анкетните листи за живо гласуване.

stefp
24.08.2016, 21:04
Здравейте! Записвам се и аз + 1 гост- 2 нощувки, двойна стая, 2 вечери, зала, разходка с кораб и Калафат(Стефка Петрова)

bisy_k
25.08.2016, 14:26
Записваме се bisy_k и steffanni в двойна стая - 2 нощувки, вечеря, зала и кафе-пауза.

skorpion
25.08.2016, 15:13
:idea: .Краси123 /ясно-оправяме нещата/
за протокола-влизам, следя, но за да не пиша след всеки пост прескачам по няколко и тогава отговарям.
Дами, спокойно се подготвяйте! Тук, дори и да се обърка някоя последователност като дойдете всичко ще е ОК!
Малекс, за теб имам специална изненадка като за колежка по игла и показалка.

stefp
25.08.2016, 22:14
Има гост :idea:

darma_rz
25.08.2016, 23:27
Записвам се : Дарина Манолова -2 нощувки , 2 вечери , зала и кафе пауза и разходка в събота :idea: И за нас с Галя Димитрова една двойна стая, че съм пропуснала да уточня това ;)

petya55
26.08.2016, 10:32
Петя тахрилова

megim
26.08.2016, 13:32
Записвам все пак
megim + 1 гост 2 нощувки, 2 вечери, среща Миглена Георгиева
desi13 + 1 гост 2 нощувки, 2 вечери, среща Десислава Стефанова
2 двойни стаи

gal4eto71
26.08.2016, 15:34
Записвам се и аз-1 нощувка,вечеря,зала и кафе -пауза.:loveglasses:

dimcheto
26.08.2016, 16:34
Да се запиша и аз, нищо че съм учителка :) Една нощувка , вечеря, зала и кафе пауза, ако има време и за нещо от предложените събития, ще решаваме на място с gal4eto71 :) Понеже виждам, че тя се е записала точно преди мен, но не си е написала името, моля да ни добавите в списъка - Галя Йошовска и Димка Дилкова :)

gal4eto71
26.08.2016, 17:01
Записвам се и аз-1 нощувка,вечеря,зала и кафе -пауза.:loveglasses:

Така де,забравих да напиша ,че искаме настаняване в двойна стая с Димка Дилкова. Аз съм Галя Йошовска.

lili49
27.08.2016, 22:23
В моята заявка за участие съм посочила една вечеря а не две.Моля да го имате в предвид.

skorpion
28.08.2016, 14:58
В моята заявка за участие съм посочила една вечеря а не две.Моля да го имате в предвид.

Оправено.
:kissyou:

lilipi1970
29.08.2016, 16:55
Записвам се с 2 нощувки, кафе-паузата и всичко по протокол.Забавните нещица ще ги решавам на место.Името ми е Лилия Проданова.

muchinova
30.08.2016, 15:43
Записвам се и аз :) 1 нощувка,вечеря, зала и кафе пауза.Аз съм Красимира Великова

Дида
30.08.2016, 20:38
Много моля за един апартамент за 4 човека :
Дида, Stavrozova, mari_mari и Vili_SS

Ще нощуваме в него от петък ♥♥♥

vili val4eva
31.08.2016, 11:19
И аз да поправя, че съм се записала с една вечеря.

skorpion
31.08.2016, 15:36
И аз да поправя, че съм се записала с една вечеря.

Оправено :kissyou:

lili49
31.08.2016, 17:15
Моля да запишете и Гергана Качаунова-Тодорова.Ник Ge4i1970.Две нощувки,1 вечеря,кафе и зала.За останалото на място.

bisy_k
31.08.2016, 20:15
Записваме се bisy_k и steffanni в двойна стая - 2 нощувки, вечеря, зала и кафе-пауза.

Моля да поправите на 2 вечери или двойна стая - 2 нощувки + 2 вечеря, зала и кафе-пауза.

skorpion
31.08.2016, 20:51
Моля да поправите на 2 вечери или двойна стая - 2 нощувки + 2 вечеря, зала и кафе-пауза.

Погледни дали правилно съм разбрала :kissyou:

bisy_k
01.09.2016, 12:39
Погледни дали правилно съм разбрала :kissyou:

Да! Благодаря!

gardeniq
01.09.2016, 13:19
Записвам се + 1 гост с 2 нощувки, кафе-паузата и всичко по протокол.Забавните неща ще ги решавамe на место.Името ми е Донка Иванова. Благодаря! :kissyou:

кики
03.09.2016, 23:52
Записвам се .Кичка Сачарова- 2 нощувки,вечеря, зала , кафе и ако може самостоятелна стая.

ddimitrova
04.09.2016, 11:40
Записваме се :ddimitrova(Десислава Димитрова),Радика(Радослава Минева), sofia(София Александрова)- 2 нощувки,вечеря,зала, кафе-пауза. Ако може да ни предвидите една тройна стая .

nasysy
07.09.2016, 13:12
Записвам Nedka Sivakova - 1 нощувка, вечеря и останалото.

Светла Петрова
07.09.2016, 20:27
Записана под № 42 :kissyou:

nasysy e Атанаска , а това е друг участник

mamanushi
07.09.2016, 20:52
Записвам се + гост само кафе пауза. Иванка Христова

skorpion
07.09.2016, 21:44
Записвам се + гост само кафе пауза. Иванка Христова

Записах и зала :kissyou:

skorpion
07.09.2016, 21:48
nasysy e Атанаска , а това е друг участник

Разбрах. Моля за извинение :kissyou:

Ducky
08.09.2016, 00:11
Записвам се за 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза

toni68
08.09.2016, 15:16
Записвам се + гост. 2 нощувки, 2 вечери за мен и зала с кафе пауза.

skorpion
08.09.2016, 20:57
Записвам се + гост. 2 нощувки, 2 вечери за мен и зала с кафе пауза.

Правилно ли съм записала? :kissyou:

nikoll
09.09.2016, 14:14
Моля запишете и мен, 2 нощувки , 2 вечери, зала , кафе пауза. Благодаря!

abazova_s
11.09.2016, 10:32
Моля да отпишете abazova_s и selma 696.Отказваме се .На всички съфорумки весела среща.:kissyou:

delhina
11.09.2016, 16:06
моля пишете + 1гост ,2 вечери и двойна стая,без кафе пауза и зала

NIA
11.09.2016, 16:20
моля пишете + 1гост ,2 вечери и двойна стая,без кафе пауза и зала

Предполагам имаш предвид, че "без кафе пауза и зала" се отнася само за госта? :confused:

delhina
11.09.2016, 16:23
чудех се как да го оформя:) госта няма да идва на кафе и в залата

NIA
11.09.2016, 17:02
чудех се как да го оформя:) госта няма да идва на кафе и в залата

:thumbup: Аз зная. Ама,който не знае може и да се зачуди за какво иде реч. :D

hrisipisi
12.09.2016, 12:08
И на мен ми добавете 1 гост с 2 вечери и 2 нощувки само.

walentiina
12.09.2016, 12:53
На мен добавете още една вечеря.

skorpion
12.09.2016, 15:53
:D

skorpion
12.09.2016, 15:54
Дами, пиша тук, но ще копна писанието и ще го сложа под първия пост: моля да ме ориентирате коя ще носи гоблени.Няма значение по колко, но ми трябва инфо, за да напечатам ник-неймовете и имената.

Светла Петрова
12.09.2016, 16:05
Практиката до сега е такава- в торбичките с материали и подаръци (ако има такава) се слагат и листчета ( 3 броя) с ника на участника.За изложбите от конкурсни гоблени организаторите им си ги подготвят сами

skorpion
12.09.2016, 16:24
Супер! Мерси!

rodich
12.09.2016, 21:08
да се запиша овреме :idea:

Radostina stefanova
rodich- 2 нощувки + 2 закуски, 2 вечери, зала и кафе пауза

mamanushi
13.09.2016, 09:48
Ще има ли щандове на търговци?

Ирка88
13.09.2016, 13:43
Ще има щанд на www.8888bg.com Ако някой иска конци, определена марка, моля да ми пуснете списъци на лични. На щанда ще се предлагат панами, аксесоари, рамки, и мн. мн. други. Но за конци - моля на лични, защото е невъзможно да се пренасят. :kissyou:

skorpion
13.09.2016, 17:28
Да, както е писала Иренка-ще има.За сега имам потвърждение от Иренка, Кичка, Бакалова, Ани Йовева.За съфорумките да кажа от сега-дамите с щандове ще се "изложат" още с пристигането си и няма да махат нещата си до неделя, което е много удобно за всички ни.Тамън няма да има опашки пред щандовете :D

petya55
13.09.2016, 19:37
Записвам още един гост шофьора ми,две нощувки,две вечери калафат баба Вида ако има корабче,без зала и кафе пауза благодаря

skorpion
14.09.2016, 20:29
:gipsy:

delhina
14.09.2016, 20:32
и аз и хрисиписи имаме допълнителен гост,моля отбележете

dushkova
15.09.2016, 18:46
Момичета и момчета, въпреки скритата ми надежда да присъствам, с огромно съжаление, няма да мога.За първи път ще е от Варненската среща насам .Желая ви здраве и ще бъда духом с вас , ще чакам да видя снимките от и еуфорията на срещата.Усмихвайте се и заради мен! Обичам ви !:kissyou::flowerlove::party::wine::flower:

scorpion4eto
15.09.2016, 21:52
Много ми е неприятно и моля да приемат организаторите моите извинения , но по стечение на обстоятелствата се оказа , че няма да мога да присъствам на срещата. На всички пожелавам незабравими мигове и горещи емоции !!!

skorpion
16.09.2016, 16:07
:( Съжалявам дами! Беше хубаво да се видим и да сме заедно, но пък ще има и следваща среща....

dianavateva
16.09.2016, 19:56
Здравейте, Искам да запиша за участие в срещата и кафе-паузата мен dianavateva + шест госта.

skorpion
17.09.2016, 15:26
Здравей! Записвам с удоволствие!

lili49
19.09.2016, 11:34
Момичета много се извинявам но отпишете от срещата lili 49 и Ge4i1970.Пожелаваме успех на всички и ще чакаме снимки.

zizi
22.09.2016, 21:09
Приятно изкарване момичета! Ще чакам снимки от срещата!
:clap:

jelana79
27.09.2016, 10:17
Здравейте! Какъв е шанса да се запиша като закъсняла за срещата?

skorpion
27.09.2016, 22:33
:kissyou: Само уточни броя нощувки, гости и какво от описаните неща би искала да полваш

nefibov
28.09.2016, 17:16
Моля организаторите да приемат моите извинения,че немога да присъствам на срещата.
Пожелавам много емоции и незабравими мигове!

toni68
29.09.2016, 09:50
Съжалявам мноооого...по стечение на обстоятелства, независещи от мен, няма да мога да присъствам на срещата.Знам колко е неприятно и никога не го правя, запиши се...отпиши се, но сега просто се налага . Много моля да бъда извинена!

zhak
29.09.2016, 11:48
Момичета много се извинявам на домакините , но отпишете от срещата zhak и госта -№40 в списъка.Пожелаваме успех на всички ,много приятни емоции и да се надяваме до нови срещи. :kissyou:

megim
29.09.2016, 14:45
С извинение към организаторите моля заличете от списъка №№ 49 и 50 megim и desi13, заедно с гостите

skorpion
29.09.2016, 15:57
Дано няма повече отказали се... Съжалявам, че изникват непредвидени ангажименти!

dimcheto
02.10.2016, 16:49
Добър ден! Имам въпрос към домакините - възможно ли е да добавите към моето име в списъка още двама гости с по 1 нощувка, вечеря и зала? Дано да не е късно....

Ирка88
02.10.2016, 16:51
Аз съм готова за път и среща с приятели! 180936

pepsssi
03.10.2016, 07:57
:hello:
Възникаха ми лични ангажименти, моля отпишете ме!
Извинявам се!
Пожелавам един прекрасен празник на всички присътващи!
:kissyou::kissyou::kissyou:

gardeniq
03.10.2016, 08:14
Здравейте! За сведение на организаторите - по независещи от мен причини -
отписвам се от присъствие на срещата , заедно с госта ми , съжалявам!

Пожелаваме успех на всички и ще чакаме снимки.

Хубав ден! :coffee: Да Ви е сладко кафенцето!

skorpion
03.10.2016, 19:51
Жалко! Намаляваме, но пък скоро идва моментът...:kissyou:

NIA
03.10.2016, 20:19
Я за малко настроение преди срещата - песента на форума.

https://www.youtube.com/watch?v=acfd2v1j8zg&feature=youtu.be

Ирка88
03.10.2016, 20:55
:flowerlove:

dimcheto
04.10.2016, 00:09
Добър ден! Имам въпрос към домакините - възможно ли е да добавите към моето име в списъка още двама гости с по 1 нощувка, вечеря и зала? Дано да не е късно....

Виждам, че срещу името ми няма нанесени промени, т.е. не са добавени гостите :) Да не се окаже проблем?

NIA
04.10.2016, 08:32
dimcheto (http://www.goblenite.org/member.php?u=27614), едва ли ще има проблем при толкова много отказали се.

Дида
04.10.2016, 08:35
Добро утро, милички!!! Ниа, откраднах нашата песничка и си я постнах във фейса. Нямам търпение вече ♥

dushkova
04.10.2016, 09:49
Ох, момичета и момчета, завиждам ви малко ,:( но се веселете и да не забравите усмивките ! :D Желая ви ползотворна среща и снимкиии! Обичам ви!:flowerlove:Ния, песента е прекрасна ! Поздравления за музиканта !:clap::clap:

Lora Kamenova
04.10.2016, 10:35
Много се надявах да присъствам на първата за мен национална среща и то в родния ми град, но по същото време имаме фирмено събитие на другия край на България...
Пожелавам на всички, които ще присъстват, приятно прекарване и незабравими положителни емоции! :)

flame_froide
04.10.2016, 11:01
Много се надявах да присъствам на първата за мен национална среща и то в родния ми град, но по същото време имаме фирмено събитие на другия край на България...
Пожелавам на всички, които ще присъстват, приятно прекарване и незабравими положителни емоции! :)

Е това си е вече за ядосване. Цяла България да дойде при теб на единия край на България и то веднъж на високосна година и ти да си на другия край на България. Айде до съвсем скороооооо. Нямам търпение за купона :kissyou::kissyou::kissyou:

skorpion
04.10.2016, 21:21
Много, много съжалявам за всички, които няма да могат да дойдат.Зная, че сме далеч, но Ви очаквам с огромно нетърпение...даже започнах вече да се замислям кое от всичкото, което искам да Ви кажа да махна от речта :confused: :D

NIA
05.10.2016, 08:36
Кажи си всичко,което ти е на сърце, сега ти е паднало. :D Но си имай и едно на ум, че искаме повече време за среща с приятели.

Дида
06.10.2016, 19:35
Скъпи съфорумки и съфорумци, стягам багажа......

skorpion
06.10.2016, 20:58
:gipsy: Стягам колана.....

doris
06.10.2016, 21:45
Направила съм прическата, токчетата в куфара.... ;):)

Светла Петрова
07.10.2016, 06:20
Хайде, приятно и спокойно пътуване на всички....Видин чакай ни....Идваме.....

flame_froide
07.10.2016, 09:48
ПОТЕГЛЯМЕЕЕЕЕ, Чакайте ниииии :kissyou::kissyou::kissyou:

rodich
07.10.2016, 12:10
Здравейте домакини,
от вчера сутринта не се чувствам много в кондиция за среща и си останах у дома
Иначе приготвих багажа, направих си прическа ....
Ще следя снимките и ще ви се радвам!

На добър път на всички!!!!

did_tag
07.10.2016, 12:13
Леко и безаварийно пътуване.....
Повеселете се и вместо нас и не забравяйте - чакаме снимки :)

Milena Krusteva
07.10.2016, 16:17
Здравейте, домакини!
За съжаление няма да мога да присъствам , налага се да отложа пътуването по семейни причини.
Желая на всички много и положителни емоции!

dushkova
07.10.2016, 18:07
Дорис,да не си забравила приятелите!...Желая ви весела и ползотворна среща !Усмихнете се днес е денят на Усмивката. :)

walentiina
09.10.2016, 18:25
Явно аз се прибирам първа или никой не желае да пише тук. Учудвам се защо, на предишните срещи в Шумен и Асеновград тук валяха благодарности, а радостната емоция ни държеше с дни. Сега се връщам разочарована, обидена, тъжна от преживяното. Преди всичко искам да благодаря от цялото си сърце на няколко видински момичета - Сашка, Ева и едно име ми бяга в момента. Те направиха всичко възможно, за да заличат горчивия вкус, който все още имам аз / а и много други/. Главната организаторка, сама каза, че се е подготвяла с години за това събитие. Уви! Усилията й са били напразни. Първото, което заварихме, беше огромен проблем с хотела и резервациите. В резултат на някъкъв проблем са ни били взети обещаните стаи, за което не мога да си обясня, защо не бяхме уведомени. Всички бяхме разпръснати в два или три хотела. Разбрахме, че имало и реновирани стаи но много от нас бяха настаненни в истинска мизерия. Оказа се, че това са нискобюджетни стаи, които хотелът продава по 20 лева на вечер, а ние платихме 46 лева за стая. По 26 лева излишък, от шест или седем стаи, за две вечери, това прави около 300 лева, които аз искам да знам къде са!? За първи път не бяхме допуснати да платим на рецепция, а бяхме задължени да плащаме на организаторката. В самия ден на срещата имаше момичета, които стояха с куфарите си почти до 14 часа и нямаше къде да отседнат. Хаосът с организацията беше тотален, струва ми се, че никой не знаеше, къде се намира и какво прави.В официалната част дългогодишната подготовка за това събитие се изчерпа с изслушване на гобленарския химн и изреждане на предишните домакини. Само благодарение на Сашка и Ева, успяхме да подредим конкурсните гоблени, отново хиляди благодарности към тези момичета, които бяха със сълзи на очи от всичко, което се случваше. Смятам, че Скорпион се отнесе безотговорно и нехайно към ролята, чакана от нея с години. Не само това, за мен това отношение е огромна обида и горчивина. Възмутена съм и бясна в момента, но не съжалявам за първичната си реакция да напиша всичко това.
Ще приложа и снимки на стаята, на които за съжаление не се виждат мръсните чаршафи, дупките и жълтите петна по кърпите. 180968180969

nina55
09.10.2016, 19:20
Здравейте, преди малко се прибрахме и прочетох поста на Валя. Съгласна съм с всичко което е написала тя. Такава слаба организация не е имало досега. Не ми отговориха защо заплащам стая, а ни настаняват в кочина .Чакам да си получа разликата в парите/заплатени са 2 нощувки на 3-ма човека в "апартамент" за сумата от 138,00лв,а за тази стая е трябвало да заплатим 60,00 лв./ затова настаняване. Въпреки обещанието в залата ,че до края на деня ще бъдат разрешени проблемите със стаите, това не стана.Качвам няколко снимки за да не съм голословна. Това на прозореца е лепенка защото беше счупен и са го залепили и въпреки това духаше много от него. Направи ми лошо впечатление от това , че главната отговорничка не се постара да се облече малко по-официално за срещата, това е един жест на уважение към гостите . Не оспорвам някой добри неща, но те бяха малко на брой. Благодаря на другите момичета от групата на организаторите, а на СКОРПИОН "благодаря "че дори не дойде да ни изпрати .

nina55
09.10.2016, 19:26
Извинявайте за снимките че са на обратно, но не разбрах защо стана така.

bisy_k
09.10.2016, 20:13
Подкрепям написаното от момичета. И аз бях в една от стаите на третия етаж, от така н.р. ниско бюджетни стаи. Няма да описвам мизерията и студа, искам само да допълня, че Госпожа домакинята така и не намери време нито да ни посрещне и нито да ни изпрати. За мен това си е отбиване от номер или може би друго. Не знам, но да изминеш 600 и повече километри да се отнесат по този начин е доста обидно. Благодаря на момичета от Видин, че положиха усилия да заличат срама на Скорпион.

mamanushi
09.10.2016, 20:15
Съгласна съм с момичетата. Слава Богу, че не ни се наложи да спим във Видин. На фона на огромните претенции на организаторката останах много разочарована. Останалите момичета бяха много мили и към тях нямам забележки. Когато си поканил гости, с връхна дреха ли ги посрещаш? Всички бяха дошли да се видим и прекараме приятно, според мен можеше и без подаръци да минем , но поне да имаше направени като хората баджове/ моят беше сгрешен и накриво отрязан, поставен как да е/. На другите не бяха по-хубави. Нали се искаха и имената освен ника. На всяка среща това е неизменно. Нали идват и нови лица и не се познаваме лично с новите. И нямам нищо против културния туризъм, но първо си свърши добре работата, а останалото е бонус. И тъй като скорпион спомена съпруга си, ще си позволя да цитирам моя , който идва винаги с мен. " Голям хаос, има много недоволни". Да е първа среща разбирам да има проблеми, но за девети път...

walentiina
09.10.2016, 20:34
Как защо сте минали толкова път!? За да пъхнем в джоба на госпожата по около 25 лева на човек. Когато й беше поискана сметка, тя се държа грубо и нахално. Щяла да ни върне парите от учителската си заплата и да сме отивали отсреща.

skorpion
09.10.2016, 21:37
Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.

RUSINOVA65
09.10.2016, 21:46
skorpion, аз не съм била на срещата и чета коментарите като независим наблюдател. Момичетата в поствете по-горе коментират конкретни неща, а не прочетох в твоя коментар никакъв отговор,само общи приказки....

manka
09.10.2016, 21:47
Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.

Виж какво skorpion като страничен наблюдател,мисля че доста нагло отговаряш на момичетата,не ти прави чест! Ако има нещо сгафено,объркано....просто се извини,а не пиши с тоя тон,че нещо леко подразваш вече! Валентина не вярвам да е дошла сърдита,познавам я прекалено добре,за да го повярвам.....
Най-големия филм в момента си ти мила,никой не те вкарва...сама си го изиграла предишните три дни,но явно за актриса не ставаш,и с най-добри чувства и съвет.....не се пробвай повече никога!!!!!

walentiina
09.10.2016, 21:49
Дияна, не искам отговор от теб! Може би трябва да обясниш на останалите, защо на рецепцията ни казаха, че нашите стаи са по 10 лева на човек, а ти прибра по 23. Халал да са ти! Не дойдох сърдита, напротив, бях пълна с очаквания..Не само това, дадох много повече от тези 23 лева, за да осигуря наградите за конкурса. Бяхме щастливи заедно, обаче не заради теб, а въпреки теб и далаверите ти.
Всъщност, понеже знам, че в момента, много съфорумки четат, искам да кажа " ПАРИТЕ НЕ НИ ГИ ВЗЕХА ОТ ХОТЕЛА, ДАДОХМЕ ГИ НА ОРГАНИЗАТОРКАТА".

Стуто
09.10.2016, 22:05
Диана, кажи ми, моля те, че си наясно с това което се случи. Защото ако продължаваш да си в розовия облак, който сама си измисляш, си за специалист.
Не смей да се оправдаваш с това, че живеете в Северозападна България, останалите момичета от групата бяха прекрасни, отзивчиви(доколкото им е възможно) и толкова обидени,но не на нас!
Може би е късно, но изтрий от съзнанието си това досадно "аз", защото то пречи. Може би си действала на вълчи принцип-те са единаци и вратовете им са дебели-няма да искам да ми възстановяваш пари само и единствено благодарение на съпорта в хотела-направиха всичко възможно от третия път да ни намерят прилична стая.
Може много да искаш нещо, но-едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто да го направиш.
Ти се провали-приеми го, извини се и за твое добро-промени се.
Нямаш право да проваляш имидж на форум, граден с години. Не е страшно кажеш,че не можеш,че искаш помощ. Страшно е да си играеш с доверието на хората.
Аз ще разкажа на всичките си приятели и колеги за срещата. Ще пропусна несгодите, защото "каквото се случва във Видин, си остава във Видин". Ще им разкажа за прекрасните хора, с които се запознах, за Сашето, за Ева, за другата мацка, за красотите които видях...
Не ми отговаряй, моля те само да ме прочетеш.

Светла Петрова
09.10.2016, 22:06
Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.
Нямах намерение да пиша.Каквото имах да казвам го казах лице е лице.Знам , че както във Видин, така и тук ще бъдеш нагла.Една от малкото съм , които е присъствала на всичките девет срещи до сега.Тази е пример как НЕ трябва да се прави такава.Работи се в колектив, а не се казва на всяка втора дума "АЗ".Мъчно ми е за момичетата, които опъваха през цялото време от петък до днес когато ни изпатиха, че не каза една добра дума за тях.
А що се отнася до "интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително" това е твое мнение, което нямам намерение да оборвам.Ако всички тези, които пишат сега бяха предварително настроени те просто нямаше да пътуват 600 км.
Въпреки всичко се радвам, че се срещнах с приятели и ако е речено пак ще прекося България на длъж, за да се видя с тях,но не при твоята организация и най-вече некоректност

maleks
09.10.2016, 22:06
И ние от Пловдив се прибрахме. Ние бяхме отсреща в "Аврамов" хотел.Нямахме закуска, но човекът любезно ни предложи да ни направи кафе.Радвем се, че се видях с всички вас, на др. ден си направихме страхотна разходка до дома на Баба Вида, и там се запознахме с едни момичета, арттърговки. Видях избродирана схематично крепостта на Баба Вида, не питах чия е схемата. Та думата ми беше, че като се прибрах у дома имаше приятна изненада - мъж ми и детето боядисали кухнята и коридора. То иначе на почти всяка среща ми се случва някаква дивотия....

flame_froide
09.10.2016, 22:14
Здравейте и от мен на всички, чудех се дали да се въздържа или да напиша и моя коментар. Мисля, че всичко е казано по-горе в постовете, а аз искам да допиша само едно МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ И ОРГАНИЗАТОРКИТЕ И УЧАСТНИЧКИТЕ, ЧЕ ВЪПРЕКИ НЕСГОДИТЕ УСМИВКИТЕ НЕ СЛИЗАХА ОТ ЛИЦАТА ВИ. Това беше нещото, което аз видях в очите и на лицата на всички вас, ЩАСТИЕТО ЧЕ СТЕ СРЕД ПРИЯТЕЛИ. Другото сигурен съм всички ще забравим. Едно е сигурно максимата ВРЕМЕТО ЛЕКУВА винаги сработва. ИСКРЕНО СЪМ ЩАСТЛИВ, ЧЕ БЯХ С ВСИЧКИ ВАС И ИМАМ СРЕД ВАС ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ! :kissyou:

walentiina
09.10.2016, 22:17
Съжалявам, че отново пиша. Това е за последно, но мразя да съм голословна. Все пак някй би си помислил, че си фантазирам, относно цената. Снимките са напарфюмирани, но цената е достоверна.http://www.hotelrovno.com/rooms_and_apartments/low_cost

Стуто
09.10.2016, 22:23
Нашите стаи не бяха нискобюджетни, а нереновирани, просто са им сложили по-напарфюмираното име :D

bisy_k
09.10.2016, 22:23
За мен срещата с колежките по хоби беше с много положителни емоции, въпреки "селските тарикатлъци". И за протокола Валя с идойде със стокаратовата си естествена усмивка, а не със служебната, тип "не ми пука". Едва ли някой от нас е за 10 лв., но не сме и толкова балами. Въпроса е до възпитание и честност. Допускаш грешка, извиняваш си, а не нападаш.

tosheto83
09.10.2016, 22:42
Здравейте, това са снимки от вчера в залата и от купона снощи http://dox.bg/files/dw?a=8ee39087b6 линка е активен до 23,10,16. Макар и с несгодите с хотела, вечерта беше страхотна :)

dafra
09.10.2016, 22:43
не съм присъствала, но все пак се чудя дали хората, които се записаха на срещата бяха предупредени за условията, в които ще бъдат настанени, по снимките личат мръсно бельо и хавлии, ако идваш от 600-700 км едва ли си носиш и това. При такива далечни дестинации, организатора не трябва да разчита само на забележителностите на града, ами да се постарае да изпипа и най-дребните детайли. Защо хората не са платили на рецепция. Срещите се провеждат с доброволни усилия на домакините, ако всеки ще си плаща комисионни, то тогава по-удачно е да се наеме фирма организатор...

Дида
09.10.2016, 22:52
Искам да благодаря на Даката, че ни носеше толкова настроение и позитивност!!!! Явно ни трябват повечко "Петлета " във форума.
Форумът е бил и ще бъде за мен мястото, където намерих приятели. Болно ми е, че има толкова много хора в него тази вечер, когато има наранени и обидени прекрасни за мен хора.......
Благодаря на всички, че Ви има!!!!!
Ние също бяхме в друг хотел. Нямахме закуска, но ни възстановиха парите за нея.

NIA
09.10.2016, 23:05
Умишлено не откликнах веднага с впечатленията си от последната нац.среща, но исках да отмине поне един ден, да се уталожат поне частично всички емоции и да опиша какво ме вълнува. Както се казва, преброй до 10, преди да кажеш каквото и да е.
Преди всичко искам да се извиня на всички присъствали на последната среща за излъганите им очаквания. Извинявам се, защото аз бях тази, която даде предложението за това домакинство и, че до последно го защитавах.
След като след срещите в Пловдив, Варна и София всяко следващо домакинство се приемаше след многократни кандърми, навивки и всичко от този вид и постоянното отхвърляне на предложението на Скорпион те да бъдат домакини, най-вече заради отдалечеността на града, накрая се стигна до момента, в който вече и кандърмите не помагаха друг да поеме тази отговорност и имаше опасност да няма следваща среща. Е, тогава както удавник се хваща за сламката, така и ние приехме тази последна възможност. Моля Дида от Силистра да потвърди думите ми!
Изпълнена съм с противоречиви чувства. Спомням си Първите реакции след откриването на темата за срещата, които бяха меко казано, недоброжелателни. Навярно момичетата са имали по-добра интуиция от мен и са усетили всичко това,което се случи. Признавам си, че аз се доверих, но....... , за съжаление........

Не искам да бъда разбрана неправилно. Отношението лично към мен беше страхотно, но това не ми е достатъчно и не ме прави щастлива виждайки как се чувстват останалите.
Относно настаняването – лично аз нямах каквито и да е проблеми, но това не значи,че не вярвам на останалите. Без да обвинявам домакините за това, защото никой не е застрахован от отхвърлянето на договорките от другата страна. Лично аз съм го изпитала, макар и на местно ниво, да се променя резервация в последния момент, камо ли това да се случи на национално ниво. Но упреквам домакините за това, че макар и в последния момент трябваше да уведомят в темата за тази промяна и второ, но също важно – да уговорят по-ниски цени вследствие на тази промяна.
Относно залата – не мога да кажа кой е плащал наем зала на повечето срещи. На някои е включена таксата в общия пакет с кафе паузата, но този наем, който заплащахме беше символичен. Със сигурност казвам, че за варненската среща не сме събирали наем зала от участниците. Във Видин при такса наем зала от 6 лв. очаквах нещо по-различно и като състояние, и като обурудване. Не можем да се оправдаваме,че собствениците са обещали едно, а са направили друго. Ако ги бяхме проверили поне един ден преди срещата със сигурност нямаше да има толкова голяма издънка. Постоянни проверки му е майката, за да си сигурен,че всичко ще е ОК.
Нямаше определени места за гоблените и за конкурсните и за общата изложби. Не можеше да се види красотата на всички изложени гоблени. За общата изложба не можеше да се предвиди колко гоблена ще се донесат, освен евентуалният максимален брой. Което също е подвеждаща информация. Добре е още при записването наред с другите данни всеки да каже, не само брой на нощувки и на вечери, но и брой гоблени, които ще носи и колко от тях ще са рамкирани.
Информация трябва да се събира, за да няма пропуски. Трябваше да се осъществява кореспонденция между организиращият срещата и организаторите на анонимните конкурси. Те са наясно колко гоблена от конкурсните ще се донесат на срещата за живото гласуване. Да не говоря, че наградите на публиката от първите три анонимни конкурси ги осигуряваха домакините на срещата. На сегашния конкурс домакините бяха освободени и от това задължение.
Баджовете. – Аз, и не само аз, а и много други си пазим всички баджове от националните срещи, в които сме участвали. Няма да правим супа от тях, но това е един от символите на националната среща. Той носи много информация – пореден номер на срещата, годината и града домакин, ник във форума и реалното име. Ами, аз познавам човека виртуално с ника му, но след като пред мен стои истински човек, бих искала да знам и неговото истинско име.
Плакат – първите снимки от албума на нац.среща са на плаката на срещата. Да се види за какво иде реч. Липсваше. Нито имаше някакво упътване къде какво ще бъде – щандове, зала, изложби. Трябваше да се питаме един друг кое къде е.
Дневен ред на деловата част. – Без коментар. Не искам още повече да нажежавам и без това нажежената атмосфера.
Вечерята – прочитайки информацията,че който иска може да си носи алкохол, аз приветствах,мислейки,че в куверт от 25 лв. ще присъства поне 50 гр ракия, чаша вино и една вода или безалкохолно и предположих,че домакините са уредили тази екстра, за тези,които това от куверта няма да им е достатъчно, и за да им излезе по-евтино, могат да си донесат. Не,че съм голяма пиячка, но все пак на едно такова събитие си позволявам толкова пиене. Вярно е,че храната беше добра и в достатъчно количество, но едва ли е покрила сумата от цената на целия куверт. Имам богат опит и то в един от скъпите градове – Варна при съставянето на такива куверти, но дори за по-ниска цена, в менюто е присъствало и по 50 гр.ракия, чаша вино /бяло или червено и безалкохолно.


Няма да е честно да не отбележим и хубавите неща – за първи път на нац.среща имаше организирано мероприятие за петък вечер. За първи път имаше организирана туристическа обиколка на забележителностите на града. Това са допълнителни екстри, за които искрено благодарим, но те отвлякоха вниманието на организаторите в друга посока и ги отклониха от истинското събитие и неговата цел.

Силно се надявам несгодите да се забравят и единствено дълго да се помнят емоциите от двете вечери, щастливите срещи със стари и нови приятели и нетърпението в очакването на следващата среща.
Благодаря на домакините за това, което направиха и за това, което не направиха. Последното също е полезно, защото от грешките се учим.


Надявам се с този коментар да помогна на следващите организатори и отново да се извиня на всички!
Благодаря ви за търпението,че изчетохте всичко и се надявам да не ви е било досадно.

И като финал - Довиждане ВИДИН, очаквай ни ПЛЕВЕН!

Дида
09.10.2016, 23:16
Потвърждавам думите на Ниа. Никой не поиска доброволно от мен или момичетата да се заеме с организиране на следваща среща. Моля и аз да бъда извинена!!!

Дида
09.10.2016, 23:25
Здравейте, това са снимки от вчера в залата и от купона снощи http://dox.bg/files/dw?a=8ee39087b6 линка е активен до 23,10,16. Макар и с несгодите с хотела, вечерта беше страхотна :)

Моля ви, погледнете прекрасните снимки и вижте колко усмивки има!!!!
И май забравихме да пишем - Плевен и региона приеха да бъдат наши домакини през 2017 година. Пожелавам много емоции и приятни моменти на момичетата!!!

dimcheto
10.10.2016, 09:15
Здравейте и от мен!Няма да нажежавам повече обстановката, като споделя и моето възмущение от организацията на завършилата вече среща във Видин, на която нито бяхме посрещнати, нито някой ни изпрати...
Пиша тук, като един от организаторите на следващата среща в Плевен през 2017 година :) Обещаваме много да се постараем с организацията, за да не се стига повече до такива неприятни недоразумения и негативни преживявания...Нека само да сме здрави :)

NIA
10.10.2016, 10:48
Здравейте и от мен!Няма да нажежавам повече обстановката, като споделя и моето възмущение от организацията на завършилата вече среща във Видин, на която нито бяхме посрещнати, нито някой ни изпрати...
Пиша тук, като един от организаторите на следващата среща в Плевен през 2017 година :) Обещаваме много да се постараем с организацията, за да не се стига повече до такива неприятни недоразумения и негативни преживявания...Нека само да сме здрави :)

С вас сме! :thumbup:

pepsssi
10.10.2016, 11:26
Мили, момичета от Плевен, ЧЕСТИТО домакинство! Радвам се за Вас! Много усмивки, спорна работа
и успех!

Ирка88
10.10.2016, 17:24
Аз късно намирам време да напиша моето впечатление от срещата - и то е следното -
Немарливо отбиване на номера, никаква мисъл и естетика, присвояване на голяма сума пари, и ГАДНА ОБИДА КЪМ НАС!

Гордейте се, че ни разкарахте от цяла България, изхарчете си със здраве горницата, и бъдете здрави!

Относно усмивките по снимките - те НЕ СА за организацията! А за приятелите, които спяха на мръсни чаршафи, само за да сме заедно! Гордейте се със себе си, аз лично спах на луксозни условия, но това ме кара да ми е крайно неудобно от Валя, Мишел, Ани Йовева, Нина, и много други, които платиха същите пари за мизерни стаи....

Аз бях предупредена за подобна перспектива, но сгреших, подведена от желанието си да се видя с приятели от години.

Относно новите домакини от Плевен - спокойно, момичета, след Видин няма начин да се изложите!:D Аз съм насреща за всякаква помощ, ако се нуждаете!:kissyou:

mirastiv
11.10.2016, 20:01
Аз чак днес успях да вляза да видя какво се случва и чак не исках да повярвам. Не бях на срещата -беше ми далече, признавам си. До последно се чудех мога ли някак да се напъна да присъствам. Може би и срамът от това, че не успях да си завърша конкурсните гоблени, доста допринесе за окончателния ми отказ да дойда и аз. :shy2:
И сега гледам, че само съм спечелила май.
Ужасно е това, че момичетата от Бургас примерно са били такива убийствени километри за да студуват и да им е неприятно да си легнат.
Пък това дето Валя отишла сърдита.... МОЛЯ?! Това някой виждал ли го е? Валя е един от най-позитивните хора във форума. :rainbow: Ако по някаква причина е била сърдита, може би някой е допринесъл за това...
Когато масата хора са на едно мнение, значи проблемът не е в тях.
Не че беше важно да си кажа мнението и аз, ама това за Валя.... почувствах се някак си лично засегната :(

petya55
12.10.2016, 13:33
Здравейте,
И аз бях в нискобюджетна стая,от рецепцията ни дадоха печка поне бяхме на топло.Предлагам на организаторите да вземат фактура от хотела и ресторанта и много лесно ще се разбере кой прав кой крив.

кроти
12.10.2016, 14:14
Здравейте,
И аз бях в нискобюджетна стая,от рецепцията ни дадоха печка поне бяхме на топло.Предлагам на организаторите да вземат фактура от хотела и ресторанта и много лесно ще се разбере кой прав кой крив.

Направен е опит да се поиска фактура от хотела, но им е било отказано с обяснението, че те не са взимали пари от нощуващите!? Миреше, та чак вони на добре организирана измама!

petya55
12.10.2016, 15:29
HАко искат да изчистят подозренията самите организатори могат да поискат фактура

кроти
12.10.2016, 15:53
HАко искат да изчистят подозренията самите организатори могат да поискат фактура

Няма как да изчистят далаверата, след като самата организаторка я е създала!

skorpion
12.10.2016, 18:31
Хора, престанете най-после! Чета, виждам, чувам, пишете ми на лични и едните и другите.Спрете се! Живота не е далавера, ако това Ви се върти в главата.Толкова години очаквах да дойдете във Видин, пък то се оказа, че съм канила вълци да ни оглозгат. Някоя зададе ли си въпросът защо едни са сами в стая без да са обявили предварително? А питахте ли ги защо си замълчаха и че заради тях другите пострадаха с наистина лоши стаи? Попитахте ли колко пъти ни извиваха ръцете със свободни стаи и как до последния момент ни държаха в неведение? Никой обаче не казва и това, че повечето се бяха прегрупирали преди да дойдат тук изобщо и бяха предприели всякакви действия, за да се заформи сериозна интрига, както и стана още първата вечер и това изобщо не включваше нас по никакъв начин.Идеята си беше много различна, а това после развилня недоволството, на което се търсеше пукнатина, за да избухне. Едни над други показват непотребно надмощие за нищо :пример: в личен разговор известно време преди срещата една съфорумка ми каза, че цялата група чака нейното заветно "ДА!", за да се запише.Още ред неща изникват, но няма да ги спомена.Не е редно. Мога да преглътна още от отровата, която сипете. Време е, обаче всяка да седне и сериозно да се замисли върху въпросите, които задавам по-горе в поста ми.Може да намерите правилните отговори.Има и още, но ще се огранича дотук.Не съм чела постовете Ви - те са толкова злобни , че трябва човек да е много, много лош, за да го мисли и пише. Не искам да съм такава и не съм. Сашка и Елена пък изобщо не заслужават да преживяват този ужас.Ограничете се върху мен, моля.

flame_froide
12.10.2016, 19:29
Ако има значение аз също мисля, че темата трябва да се заключи от админите и да се прекрати всичко това. Забравихме любовта към изкуството, която ни събра там. :zippie:

manka
12.10.2016, 20:12
Сашка и Елена пък изобщо не заслужават да преживяват този ужас.Ограничете се върху мен, моля.

Моляяя,че къде видя да се визират техните имена,целия срам е твой,не го стоварвай на момичетата,които са изнесли цялата среща,ти къде си била хм е друг въпроса? Боже такава наглост не бях видяла!

кроти
12.10.2016, 20:58
Ако има значение аз също мисля, че темата трябва да се заключи от админите и да се прекрати всичко това. Забравихме любовта към изкуството, която ни събра там. :zippie:

Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?

abi1004
12.10.2016, 21:05
Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?
Грешка беше в Шумен!:idea:

flame_froide
13.10.2016, 00:12
Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?

Успокой се моля те и си насочи злобата в друга посока не към мен МОЛЯ!

Ducky
13.10.2016, 15:51
Така .... мълчах достатъчно! Мълчах, защото очаквах от няколко човека да се обадят тук и с достойнство да кажат къде, при какви условия и за какви пари спаха във Видин, докато техните ПРИЯТЕЛИ бяха унижени в мизерни условия. Но това така и не стана! Очаквах от тези хора да е останало поне малко нещо човешко у тях....за което моля всички засегнати за извинение! Такава съм, наивна и винаги вярваща в доброто. Вместо това тези хора се скриха зад лицемерните си усмивки, любовта към нашето хоби и в опити да защитят Диана, не заради нея, а за да не лъсне тяхната подлост. Далеч съм от мисълта, че Диана е невинна за кашата във Видин, но тя може да излезе пред всички и да покаже отчет за парите, които взе от хората и да обясни защо се е получило така, а не само да намеква или да се притеснява да посочи факти и имена!
И ето, казах си и аз мнението! Да, точно аз, дето нямам мнение или съм "фурнаджийска лопата" в опити да се харесвам на всички. Ама хич не ми дреме кой ме харесва или не, когато са засегнати хора, които харесвам и уважавам! А и хич не ми пука колко дълбоко бръкнах в гнездото с осите, плюйте ме колкото искате .... важното е да имате тема да чоплите и запълвате времето си, вместо да шиете!
Моля Диана да покаже какви пари е платила в хотелите, където имаше отседнали хора, а не и тя да се крие зад голи обвинения кой е бил сърдит, кой бил нападал злобно!
От всички останали съфорумци, моля за извинение, че ставате свидетели на грозните ми обвинения. Но от доста време ми е писнало от тия неща!
И като последно държа да отбележа, че аз и близките ми хора във Видин спахме в прилични условия. Чисти стаи, бани, кърпи и чаршафи, и с климатик за 23 лева на човек/на вечер. За което още първия ден получих подмятане, че "сме взели нечии апартамент". Това ме кара да мисля, че просто сме имали късмета да сме пристигнали рано в хотела. И въпреки това по цените от сайта на хотел Ровно, ние също сме платили в повече. Аз не искам да ми се връщат пари, всичките тия писания не са от финансови съображения, а от морални! Така, че дъвчете ме колкото искате ... не на мен трябва да се обяснявате!

VenezS
13.10.2016, 17:05
И аз пиша като страничен наблюдател, който не защитава никой в случая.Но се питам защо не беше даден линк на хотела в самото начало.Или защо не беше повдигнат въпроса още в самото начало за разминаването в цените отникой,....А едва сега .???

Ирка88
13.10.2016, 17:48
И аз пиша като страничен наблюдател, който не защитава никой в случая.Но се питам защо не беше даден линк на хотела в самото начало.Или защо не беше повдигнат въпроса още в самото начало за разминаването в цените отникой,....А едва сега .???

Сега се говори, защото имаше разминаване в условията за спане - това няма как да се види от сайта на хотела! Аз си бях настояла за апартамент, още от лятото - не защото искам супер-лукс, а по простата причина, че качвам много стока в стаята, и ако е 2-ка стая - ще я задръстя с панами. Спахме в апартамента 4 момичета, условия бяха добри, но имаше хора които спаха в супер-лукс, други на мизерни условия! Това разминаване трябваше да е избягнато от организаторите! Не може да плащаш еднаква цена за МУХЪЛ и за лукс /вана с тангентор/!
В самия сайт пише - стая - 10 лева, а се прибират 23+23=46 лева за МУХЪЛ????? ЗАЩО? Нашият апартамент беше хубав, и чист - но в сайта им пише 80лв/вечер, а ние платихме 92лв/вечер? Който ме познава, знае че не издребнявам, за 12 лева, но разминавате в цените е очебийно!
На тръгване помолих на рецепцията за фактура за спането - и ми беше отговорено, че не знаят за КОЛКО ПАРИ СЪМ СПАЛА? и ми отказаха категорично, защото съм дала пари на друг, НЕ НА ХОТЕЛА! Ако на Вас не Ви мирише това, на мен ми смърди !!!! И няма да си слагам розови очила само и само да спазвам милия тон! В този форум имам много приятели, с които имам и финансови отношения - винаги съм била точна и коректна с абсолютно всеки! И очаквам същото отношение към мен, може би това ми е проблема....
Както и да е, знаете поговорката бития - бит....................... няма да се обаждам повече!

cvetomilka.1
13.10.2016, 18:34
По лични причини не можах да присъствам тази година на срещата.Като стара съфорумка, зная,че на Диана не може да се има доверие.Винаги се забърква в нещо, отнася се несериозно и не изпитва срам или притеснение, затова бях много изненадана ,че възложихте на нея организацията за домакинството ! Това си пролича от самото начало, но защо момичетата от Видин не споделиха ,че са игнорирани от нея! Направи ми впечатление цената за зала - 6лв. и отделно 5 лв. за кафе-пауза..Погледнах в сайта на хотела и се изумих...http://www.hotelrovno.com/meetings....вижте и вие...Далаверата се очертава доста голяма...Не виждам защо трябва да се неглижира проблема, за мен това е една от причините форумът да е със затихващи функции...Криво разбрана толерантност, различно мислещите се наказват с блокиране...Ако ви бях казала,че може да се отиде във Видин и да няма кой да ви посрещне ,как щяхте да реагирате ?

abi1004
13.10.2016, 22:28
Искам да кажа и аз няколко думи в контекста в който се мъчат няколко хора спали в не толкова лоши условия и възмутени от факта че други са се измъчили в ниско бюджетни стаи:
Замислиха ли се че няма нито едно мнение с благодарност към организаторите и напълно заслужено да няма след като нямаше практически никаква организация и това повод ли е да се правят намеци по въпроса за някакво защитаване?
Дават ли си сметка че обявявайки другите спали в изключително смрадлив хотел не е било по тяхно желание. Споменавам хотел Фанти в който нощувах и заплатих за закуска при положение че от хотела ни обясниха че такава няма и аз си поисках парите -бяха ми върнати.
Заплатих нощувка по 24лв -разбрах че е струвала 20 от администраторката.
След като напира възмущението и мъката защо не се смениха с тях ами се вменява на другите някаква вина че били спали в по-добри условия? Да по-добри и доста ароматни с хиляди скандали на рецепцията отпуснаха печки за през нощта!
Далаверата с надвзетите ми пари се отнася и за мен.
Че всички бяхме излъгани/финансово и организационно/ -така е!
Недоволни бяхме всички-естествено!
Но човек трябва да може и да се зарадва на това че е видял хора с които е приятел и е държал да се види.
Майната му на парите и на условията !! Видях си приятелите с които ми е приятно и това на мен ми стига. остава горчивия вкус от огромната лъжа на организаторката но нека ни е за урок на кой възлагаме домакинство за в бъдеще!
Оптимист съм за момичетата от Плевен че ще направят една достойна среща.
От мен успех!

flame_froide
13.10.2016, 22:40
За пореден път няма да отговоря на нападките и вменяването, което се опитва да се направи за хората спали в други хотели, че сме били в невероятен лукс и сме влезли в някакъв заговор. Мисля, че съм доказал пред хората, които ме познават, че не съм такъв тип човек. Аз съм бил не по-малко разочарован повярвайте ми, но бях щастлив че пътувах с прекрасни хора, че се срещнах и запознах на живо с нови страхотни хора и че се забавлявах страхотно. В края на краищата нещата са такива каквито човек сам си ги направи. Аз се прибрах в хотела просто за да има къде да поспя. За пореден път ще кажа, че всички бяхте страхотни, че запазихте усмивките си, че опитахте да се забавлявате и не провалихте събитието още на място, за това заслужавате моят аплауз :clap: Ето това помня аз, пък ........... :kissyou:

Ирка88
13.10.2016, 23:57
Не може да се каже майната на парите, Аби и Данчо! Поне аз така мисля. И не обвинявам кой къде е спал - казвам само, че не биваше да има тези драстични разлики в настаняването! И ако сега кажем майната му - срещите на форума ще се превърнат в нещо друго, на което аз лично няма да присъствам!

nina55
14.10.2016, 00:48
Здравейте, чета и не мога да повярвам ,че трябва да се премиря с това което се случи във Видин.Ако вие сте платили само за себе си тогава добре, но когато си платил за още хора става страшно. Не съм писала никъде че искам мизерна стая .Когато разбрах и за другите далавери се оказа че не само съм пила студена вода, а направо ледена. Мило" скорпионче " тези пари съм ги изкарала с много труд за да дойда . Предлагам на видинската организаторка да преведе с банков превод всички разлики на новите домакини .Като сложа на кантар хубавото и лошото на тази среща резултата е 30:70. Как да се чувствам щастлива, напротив чувствам се излъгана и унижена .Благодаря на всички който ни подкрепиха.

toni68
14.10.2016, 02:01
Уважаеми съфорумци, болно ми е. Първо ми е болно, че не можах да дойда. Записах се и по здравословни причини се отказах. Второ чакам прекрасни отзиви, снимки, радостната възбуда която и аз 5 пъти преживах идвайки на тези срещи, а какво се случва просто не е за вярване! И аз ще попитам, защо нямаше линк към хотела? Там снимките са напудрени, но цените са реални! Какво излиза? Организаторката най-нагло краде. Зала 150 лева, тя събира 300. Стая за нощувка 10 лева, тя събира по 23 лева от всеки. Настаняване в един хотел, тя ги разпръсква из целия град. Куверт за вечеря като че омари са сервирани, защото в куверта не влиза и една минерална вода, да не говорим за алкохол. Аз нямам спомен от 5-те срещи на които съм присъствала да не съм се регистрирала с личната си карта на рецепцията. Ами как ще дадат фактура, като не знаят в този хотел ли сте били настанени? И аз мога да искам фактура, нищо че не съм и помирисала Видин. И мен и вас не са регистрирали на рецепцията. Диана, отчети се с документ за парите, които прибра от всички присъстващи. Може и от село да сме, но не ядем доматите с колците. На мен ми е обидно и болно, горчи ми, а не си бръкнала в моя джоб. Не оставяйте една особа да опорочава толкова важно и чакано цяла година събитие. Въпроса който тук се дискутира не е маловажен. Организаторката се е облагодетелствала с голяма сума за ваша сметка.

Стуто
14.10.2016, 08:19
Нас ни регистрираха на рецепцията, бяхме вторите регистрирани. Когато Симеонов поиска да доплати за по-прилична стая, с мотива, че на такова легло не е спал от детската градина,му казаха,че всъщност не е до пари. Първите дошли се настаняват в лошите стаи, следващите в по-хубави. Управителката на хотела изрази учудване, че стаята не ни харесва-банята била луксозна...и чак жал да му стане на човек като я слуша-ами не е ходила жената, откъде да знае, че боядисана баня в цвят *овно не е баш много лукс...
Организаторката обаче ми разби всички представи-аз поначало нямам доверие на хора, които се усмихват преди девет сутринта, ама да се хилиш цял ден...
Накрая преди да си тръгнем като я слушах колко хубаво е било всичко взех да се чудя аз всъщност бах ли там или не...

walentiina
14.10.2016, 09:40
Трудно ми е да повярвам, че Госпожа Скорпион, за пореден път ни манипулира и прави на луди. Един път се подигра с нас, след като провали, чаканата от нас среща. Провали я, не само, присвоявяйки голяма сума пари, а и беше абсолютно немарлива към организацията, официалната част беше истинска пародия. Сега прави втори опит да ни настрои един срещу друг и до момента и това й се получава успешно. Всява раздор и неразбирателство и отклонява вниманието от себе си.Поне това, което аз видях е, че хората нямаха избор, къде да се настанят, те просто бяха насочвани от госпожата. Още с влизането в хотела ни беше казано, че там са двойните стаи, а единичните са на друго място. Няма повече да изпадам в буквализъм, искам да помоля всички да останем така сплотени, както бяхме преди Видин, защото иначе Скорпион ще ни води с 2 : 0.
Искам да кажа нещо и на "честната усмихнага женица" ! Моля, не продължавай с опитите да ни разделяш и манипулираш, не ни квалифицирай и не се измъквай с празни и голи думи, както и с обвинения срещу самите нас. Тук има поне 40 човека, които могат да подадат жалба в полицията за измама Тогава ще влязат нужните органи в хотела и заведенията, те ще боравят с цифри и доказателства и ще стане ясно, дали сме" вълци, които те глозгат" или се оказахме стадо овце, с които се подиграваш.