PDA

Покажи пълната версия : Поръчка на хранителни продукти онлайн

btrend
09.08.2016, 08:52
Не знам аз ли правя нещо неправилно, но за да отида да напазарувам губя два часа. Уж магазинът не е много далече от нас, даже бях смятала губя близо час и нещо, за да стигна до там, да напазарувам, да чакам на касите, защо има 15 каси, от които работят 3 не знам, след това да замъкна всичко до нас. Все едно попадам в някаква черна дупка и без това от както съм с малко дете 24 часа изобщо не ги усещам, но това с пазаруването е станало като черна дупка за времето ми. Една колежка ми каза, че поръчва всичко онлайн, сестра и живеела в Англия и там всички така правели, но на мен ми се вижда странно. Използва сайта - https://www.supermag.bg/index.html мисля, че този беше. И исках да Ви попитам пробвали ли сте и дали сте доволни?

flame_froide
12.08.2016, 13:28
Боже какво ли не правят хората в името на рекламата. Дали намирате нормално подобно запитване да е във форум за гоблени? Аз НЕ признавам си :confused::lookup:

scorpion4eto
12.08.2016, 23:04
:uhhhh:

btrend
15.08.2016, 18:24
Боже какво ли не правят хората в името на рекламата. Дали намирате нормално подобно запитване да е във форум за гоблени? Аз НЕ признавам си :confused::lookup:

Не следя много форуми и няма кого да попитам. Прецених, че в тази категория не е проблем да попитам, все пак има и за фитнес и за красота, така като гледам не е само за гоблени. Следя само два формума, от скоро имам време и съм нова, мислех, че винаги можеш да попиташ за нещо, а накрая какво се оказва все някой те напада, все не спазваш някое правило и се намира кой да ти се скара. Следя този форум, защото по време на бременността се запалих по бродирането, просто имах въпрос. Аз когато нямам отговор, просто не коментирам.

SweetSissy
12.06.2018, 10:13
Качествени копирайтинг услуги (https://3dwebdesign.org/%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B9%D1%82%D 0%B8%D0%BD%D0%B3) - Всеки уеб сайт преди всичко е още един начин за реклама на дейността на Вашата компания. Без качествен текст, създаването на уеб сайт няма смисъл. И най-красивия и удобен сайт без качествени текстови материали ще си остане просто красива картин