PDA

Покажи пълната версия : прикачване на файл



СВЕТЛАНА
19.01.2017, 09:39
Имам проблем с прикачването на файл от компютъра . До сега не се е случвало. Многократно съм прикачвала. Минавам през бутона "добавяне на файл", минавам и през "избиране на файл". Избирам файл от компютъра си и когато стигам до бутона "прикачване на файл", той не реагира. Някой може ли да ми каже какъв е проблема?

Светла Петрова
19.01.2017, 11:07
При мен няма проблем,току що пробвах.

СВЕТЛАНА
19.01.2017, 12:18
При мен бутона не реагира въобще. Не мога да си обясня защо. Ето сега пак пробвах, не става и това е.

Светла Петрова
19.01.2017, 12:39
Премести файла,който искаш да прикачиш в долната част и след това бутона "готово" Би трябвало да се получи

СВЕТЛАНА
19.01.2017, 14:34
Там е работата, че не мога да го добавя към горната табличка с прикачените файлове, за да го придвижа в долната. успявам само да го избера, той се нанася в тясното поле за избрани файлове и до там, докато не се натисне бутона"прикачване на файл", той не се нанася в горната табличка, камо ли в долната. Пробвах за всеки случай да го смъкна от тясното поле - не става. За пръв път ми се случва. Да не би специално този файл да не става, да взема да пробвам да прикача друг ли, какво.

Дида
19.01.2017, 16:24
Големината и вида на файла виж....И аз не знам какво да кажа. Аз прикачих веднага

did_tag
20.01.2017, 07:33
И аз пробвах, ако прикачваш нов - става, ако използваш друг - прикачен вече - не става, просто не може да се маркира. Опитах с влачене и тогава става, поне при мен.............

СВЕТЛАНА
20.01.2017, 09:34
Момичета, разбрах защо не мога да го прикача. Файла е 8.96 МВ. Явно му идва голям, нямам представа до колко МВ може да поеме. Пробвах с по-малък файл и се получи. Някой да знае колко е максимума на МВ?

did_tag
20.01.2017, 11:56
Момичета, разбрах защо не мога да го прикача. Файла е 8.96 МВ. Явно му идва голям, нямам представа до колко МВ може да поеме. Пробвах с по-малък файл и се получи. Някой да знае колко е максимума на МВ?

По скоро КВ......... :)

СВЕТЛАНА
20.01.2017, 16:04
А, бе нещо такова :)

abazova_s
14.08.2017, 16:52
Понеже търсих тема с моя случай и неможах да намеря реших да го напиша тук.Проблеми с качване на снимки нямам защото използвам външен хостинг.Проблема ми е с изстриване на тема която съм качила неправилно.Нали рядко влизам във форума и сега се предполага ,че още по рядко ще влизам.Промяната на форума беше за наше улеснение,но явно е станал много по сложен от преди .:(

Светла Петрова
14.08.2017, 20:53
Понеже търсих тема с моя случай и неможах да намеря реших да го напиша тук.Проблеми с качване на снимки нямам защото използвам външен хостинг.Проблема ми е с изстриване на тема която съм качила неправилно.Нали рядко влизам във форума и сега се предполага ,че още по рядко ще влизам.Промяната на форума беше за наше улеснение,но явно е станал много по сложен от преди .:(
Никаква промяна във форума няма от доста време.Всичко си е по-старому.
Отваряш си мнението,което искаш да промениш с бутона " Промени мнението"след това "Изтрий" и маркираш бутона "изтрий съобщението"Това е всичко

abazova_s
15.08.2017, 23:30
Светле,от компютъра нямам опция за изстриване.Успях от телефона.

ebn
07.03.2018, 07:54
Момичета, как прикачване снимка чрез телефона?

Дида
10.03.2018, 20:24
Момичета, как прикачване снимка чрез телефона?
Чрез самото меню на форума за прикачвани на снимка Insert Image. Като пишеш мнение има едни бутончета - предпоследното от дясно на ляво

ebn
10.03.2018, 22:13
Чрез самото меню на форума за прикачвани на снимка Insert Image. Като пишеш мнение има едни бутончета - предпоследното от дясно на ляво

При мен излиза това, няма такъв бутон.
https://d.radikal.ru/d33/1803/57/94b773b038c0.jpg (https://radikal.ru)

Светла Петрова
11.03.2018, 06:24
Бутон - повече..... След това "Управление на прикрепени файлове"избираш снимка и публикуваш.Преди това може и да го видиш с "Преглед на поста"
Това е единтично и с прикачване на снимка от компютър.