PDA

Покажи пълната версия : ПОЧИСТВАНЕ В РАЗДЕЛ КОНКУРСИ....



manka
10.10.2017, 23:14
Тъй като много теми има вече с минали конкурси,се допитвам първо до вас, после почвам да трия или заключвам темите!

Предлагам да се изтрият темите с етапите,не са нужни. И тези,които са правени като съобщения към дадения конкурс,също не са необходими!Да оставим тези,които са със записванията,и тези,които са със завършилите вече! Чакам да чуя вашето мнение,и се залавям за работа! :)

NIA
10.10.2017, 23:53
Съгласна съм за това, което възнамеряваш да изтриеш. А темите с всички отминали конкурси и забавни игри /без тези с размяната на подаръци/ изпрати в АРХИВ, където ще бъдат съхранени за справка на тези, които се интересуват. :loveglasses:

manka
11.10.2017, 10:41
Благодаря ти Ния за мнението! :) Довечера окончателно ще пиша пак.
53 човека четат,само аз и Ния писали,ако мислите,че така ще поразмърдаме форума,грешите! Пишете хора,коментирайте...всеки може да чета....

Светла Петрова
11.10.2017, 10:53
Можеш да изтриеш и първите анкети(полуфинал).Да остане само финална.Според мен и старите игри -"Коледа", 8-ми март,авантюри,старите робини

manka
11.10.2017, 22:43
След малко ще изтрия темите с етапите от конкурсите! Другите теми ще бъдат заключени,няма да ги местя от тук.Нека все пак всеки решил да участва в бъдещ конкурс,като влезе,да разгледа и да си реши!А в архива не всеки влиза,аз до сега не съм,честно....
Да,може и да се изтрият полуфиналите,съгласна съм със Светла!
Чистим само конкурсите за сега...нека другите останат за по-късен етап!