PDA

Покажи пълната версия : Кой е този гоблен и каква стойност притежава ?



corosal
10.05.2018, 15:18
Здравейте, разполагам с един гоблен, който случайно намерих на таванското си помещение, но тъй като не съм компетентен по въпроса бих ви помолил да ми помогнете със всякакъв вид информация за него. Единственото което знам със сигурност е размера на гоблена - 173-73 (с включена рамка). Благодаря предварително !

Дида
10.05.2018, 20:22
Извинявайте, но от снимката не се вижда дали е гоблен или картина. Не съм го виждала нито като картина, нито като гоблен.

galya_kost
12.05.2018, 15:20
Имаше преди много години такива подобни тъкани фабрично китайски гоблени.Досега виси един на стената със изглед от една пропаст.Не съм сигурна дали има някаква стойност или просто емоционален спомен.Ако ви харесва,оставете си го!

corosal
17.05.2018, 13:01
Добавил съм две допълнителни снимки, направени от близо. Ще се радвам, ако разполагате с информация относно типа използван шев.

corosal
17.05.2018, 13:05
Гоблена наистина е старичък, от порядъка на 50 години. Интересувам се дали си заслужава да го запазя, тъй като заема много място или пък, да бъде продаден на някой, който ще оцени стойността му по - добре от мен.

galya_kost
17.05.2018, 16:14
Това е фабрично тъкан гоблен,няма кой знае каква стойност.Търсете информация в антикварни сайтове.

dvebrezi
18.05.2018, 23:22
Може да го предложиш като материал за тапициране на антични мебели,вероятно ще има по-висока стойност

TishoZZ
25.11.2018, 23:28
Настаняване на възрастни в старчески дом виж още (http://abendrot.bg/dom.html) до София. Здравословна атмосфера и специализирани медицински грижи, добро настроение, достъп до библиотека и честване на всички празници. Чист старопланински въздух, разходки и спокойствие, както и грижа за приема на всикчи необходими лекарства и поддържане на съответния за всеки настанен хранителен режим.

juliakoleva
12.08.2020, 02:38
Здравейте! Имам един гоблен, който искам да продам, но нямам представа на каква стойност да го оценя! Моля за мнения!