PDA

Покажи пълната версия : Анкета във връзка с промяна датата на Националлната среща през 2020 година



Дида
26.05.2020, 22:11
Уважаеми съфорумки и съфорумци, във връзка с епидемията у нас и очакваната втора вълна на вируса през есента, моля да гласувате за евентуална дата на Националната среща. Предложението на организаторките от град Габрово са: 28,29 и 30 август или 4, 5 и 6 септември. Крайна дата за гласуване: 07.06.2020 година. Крайната дата се налага поради организационни причини.

stavrozova
26.05.2020, 22:20
Аз съм за 28,29,30 август

Vili_SS
26.05.2020, 22:33
Аз съм за 4, 5, и 6 септември. Надявам се този вирус да се е върнал в Китай до тогава.

rumina
26.05.2020, 22:48
Аз съм за 28,29,30 август

NIA
26.05.2020, 22:49
Диди, направи анкета с две позиции - направо да се гласува в анкетата и веднага да се отчитат резултатите. По-лесно и прегледно е.
А относно вориантите за мен, за сега , няма значение кой вариант ще се избере. Една седмица по-рано или по-късно не е голяма разлика.

Дида
26.05.2020, 22:51
Диди, направи анкета с две позиции - направо да се гласува в анкетата и веднага да се отчитат резултатите. По-лесно и прегледно е.
А относно вориантите за мен, за сега , няма значение кой вариант ще се избере. Една седмица по-рано или по-късно не е голяма разлика.

Ниа, така е анкетата. Щом гласува някой, веднага се отчита резултата.

Дида
26.05.2020, 22:52
Аз съм за 28,29,30 август

Моля, гласувайте в анкетката. По-лесно ще е за организаторите.

jelana79
26.05.2020, 22:54
Здравейте дами, и аз да си кажа какво сътворих. Като организатор, съм готова почти напълно с огранизацията, но имено заради създалата се епидимиологична обстановка, умишлено задържах да пусна поканата за да гостувате на тазгодишната среща в Габрово. Преди няколко дни беше зададен въпрос дали ще има среща тази година, имено защото няма покана. Коментира се, и беше подхвърлена идеята да се премести по-рано тази година. За мен това не е проблем, защото имам готовност да прехвърля организацията в по ранен период, но не мога да го реша еднолично, така че се обръщам към вас да изберем заедно по ранна дата. Предложените дати са съобразени така че да удовлетворят желанията на всички. Моля да дадете вашите предпочитания, а принужда да коментирате предложението.
Благодаря за разбирането.

Borqnac
26.05.2020, 22:59
Аз нямам претенции кои дати ще се изберат. Съгласна съм и за двата варианта. На този етап нямам нищо предвидено . Както реши мнозинството :*

rK_tasheva
26.05.2020, 23:03
Как така цял месец по-рано ,нали имаше срокове?

rumina
26.05.2020, 23:16
28, 29, 30 август

abi1004
26.05.2020, 23:22
Как така цял месец по-рано ,нали имаше срокове?

За ,кои срокове се притеснявате? За конкурсите има време да се гласува . Стискайте палци вируса да не се върне че тогава нито срокове нито конкурси ще има. Добре са се сетили организаторите че са пуснали анкета да няма после недоразбрали пак :) Успех и дано да се видим живи и здрави на национална в Габрово.

galya_kost
27.05.2020, 00:41
През септември е по-добре..може да е по-прохладно.

Sofia
27.05.2020, 01:23
Нито август, нито септември. Планирала съм си от сега полетите за тази година. Ако има отлагане, аз най вероятно ще отсъствам. Ако е ноември може и да стане.

didinik
27.05.2020, 02:19
За мен няма значение. Все съм на среща. 😆

NIA
27.05.2020, 06:08
Ниа, така е анкетата. Щом гласува някой, веднага се отчита резултата.

Диди, едно голямо ИЗВИНЯВАЙ!
Май трябва да сменям очилата. :loveglasses::kissyou:

вкящсь
27.05.2020, 06:27
Здравейте, здравейте, момичета и момчета!
Аз съм за датите:4,5 и 6 септември.

Дида
27.05.2020, 07:02
Диди, едно голямо ИЗВИНЯВАЙ!
Май трябва да сменям очилата. :loveglasses::kissyou:

Целувам те ♥

Eowyn
27.05.2020, 08:21
Само това ли са вариантите? Не можем да гласуваме да си остане както преди?

ani_karavasileva
27.05.2020, 09:11
Момичета, всеки си е предвидил време за шиене, нека си останат старите дати. Доста гоблени ми се струва че ще останат недовършени!

Стуто
27.05.2020, 09:27
Времената са интересни и е добре да се съобразяваме със създалата се ситуация. Но аз съм за среща през октомври. Готова съм с конкурсния си гоблен, но много от големите проекти, които са достойни за такъв форум, ще останат недовършени.
Аз не разполагам с времето си, планирам много внимателно всички пътувания в края на предходната година и нямам възможност или ще е много трудно да правя промени сега, за да имам шанс да присъствам на срещата. Ще помоля, ако е възможно, да се добавят в анкетата и стандартните октомврийски дати.

darma_rz
27.05.2020, 09:36
Според мен по удачно е да се проведе към края на месец септември . Не е за пренебрегване да се попитат съответните власти дали ще разрешат такова по мащаб събиране .

ya-ya
27.05.2020, 10:38
Мисля, че е твърде рано отсега да се прогнозира какво ще е положението през септември и октомври. Задачата е пълна с неизвестни. В цял свят събитията се отлагат колкото може повече далеч във времето. Изобщо не е ясно дали ще разрешат събиране от такъв мащаб, 100-150 човека. Знам, че организацията е трудна задача и изисква много време и нерви, но считам, че трябва да изчакаме още малко. И да се даде по-дълъг срок за гласуване в анкетата.За да се чуе мнението на всички. Ако положението е както досега, аз ще присъствам на която и дата да е срещата, със или без гоблен, все едно. Но иначе съм твърдо за октомври.

carra25
27.05.2020, 11:16
Здравейте
Без значение от датите за провеждането на тазгодишната среща аз няма да мога да присъствам поради лични причини
Конкурсния ми гоблен е завършен и чакам за да го покажа във форума
Според мен обстановката е твърде динамична и не можем да прогнозираме каква ще е през октомври, но съм съгласна с мнението на ya-ya не ясно да ли ще разрешат такова събитие

walentiina
27.05.2020, 12:05
Аз се надявам да успея да дойда, ако срещата бъде преместена толкова рано и обстановката да е спокойна. Личното ми мнение е, че това е неразумно и предпочитам октомври месец или края на септември. Плашим се от хипотетична втора вълна, а забравяме, че първата още не е отминала. Все още сме в епидемия и масовите събития са забранени, както и събирането на огромен брой хора в закрити помещения.

Дида
27.05.2020, 12:33
Не знам дали ще мога да редактирам тази анкета. Ще пусна нова и ще заключа тази.

Fengaraki
27.05.2020, 13:50
Нямам проблеми и весело да бъде!

Юра
27.05.2020, 13:58
Нито едното нито другото - на края на август е поправителната матура , а в началото на септември кипи подготовката за новата учебна година. Пък и при тази ситуация с коронавируса нищо сигурно няма...Предпочитам да е октомври ако изобщо има. Мисля че въпроса да се състои не е на всяка цена. Света няма да свърши ако се отложи с една година.

Ирка88
27.05.2020, 14:29
Здравейте, аз гласувах за смяна на датата, надявам се, че обстановката ще е добра за среща през септември. Ако сме здрави, се надявам да се видим тази година!:kissyou:

megim
27.05.2020, 15:51
Аз съм за запазване на първоначалната октомврийска дата. Много врачки станаха с кристални топки кога ще има и кога няма да има нова вълна от старата епидемия, до тогава могат и нов вирус да измислят или да им омръзне да размятат този. Вярно, астрономическата есен започва от 23 септември, но при тази промяна в климата... октомври още е лято. Не че съм започнала конкурсния си гоблен :D, не че ще го завърша в срок :D. Но ако срещата си е традиционна, да си е по традиционното време. Ако излязат форсмажорни обстоятелства ще се мисли тогава.

Poly Georgieva
27.05.2020, 16:21
Не гласувам. Но, не мисля ,че трябва да се променя периода на срещата. Но, и не съм сигурна, че спрямо обстановката бих присъствала на масово събиране.

Valya.mladenova
27.05.2020, 18:56
Гласувам за старите дати!
Обстановката е доста особена и при смяна на датите ще трябва доста неща да преценя и препланирам за да присъствам 🙂

mamanushi
27.05.2020, 18:57
Дали е въобще целесъобразно да се променя датата на срещата. Нищо не е ясно, може да няма втора вълна. И ние се впрягаме излишно.