PDA

Покажи пълната версия : Електронен магазин - Гоблените.com



dinko
27.06.2006, 02:11
Здравейте,

Съобщаваме Ви, че от днес (27 Юни 2006 г.) възможностите и асортиментът на нашия онлайн магазин са значително подобрени и обогатени.
Електронният магазин в Гоблените.com се намира на следния адрес:
http://www.goblenite.com/index.htm?act=categories

Засега категориите в него са три:
- Аксесоари
- Панами
- Каталози

Както при онлайн поръчката на конци предлагаме възможност за онлайн проследяване на Вашата поръчка. Това става от тази страница:
http://www.goblenite.com/index.htm?act=n_statusc като използвате потребителското си име и парола, с които сте се регистрирали в сайта (не във форума).

Всички поръчки се обработват в реално време, което оказва положително въздействие върху сроковете за доставка на Вашата поръчка.

Също така добавяме нова секция във форума с теми свързани с нашия магазин.
Темата е отворена за въпроси и предложения! Такива може да споделяте и в новите форуми създадени специално за въпроси от подобно естество.

Скоро очаквайте още новости свързани с форума, сайта и онлайн магазина!

Екипът на Гоблените.com
http://www.goblenite.com/

s_la
27.06.2006, 08:52
БРАВО :clap: :clap: :clap:

ВИЕ СТЕ СУПЕР :!: ЗАСЛУЖАВАТЕ МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНО :coffee:

manka
27.06.2006, 09:40
:clap: Поздравления и от мен,много добре е направено всичко,но аз имам един въпрос :?:
Например искам да си купя 1 метър-панама,а не "см."както е дадено,какво трябва да направя :?: Защо ги продават на см. :?:
Приятен ден

sweety
27.06.2006, 10:14
manka,просто пиши 100 cm. примерно :lady: :wink:
Иначе поздравления за online-магазина,наистина много добра идея!!! :clap: :upbeer:

lubov
27.06.2006, 10:17
Аз никога не си купувам панама на метър, а колкото квадратчета са ми необходими. И така се получава количество, по-малко от метър. Може би затова :yes:

А сайта е доста сполучлив, на мен също ми хареса. Браво :!:

manka
27.06.2006, 10:20
sweety А как да изчисля колко струва 100ст. :?:


Към lubov аз пък винаги си купувам повече,да има :wink:

sweety
27.06.2006, 10:23
manka,1m=100 cm,раздели цената на метър на 100 и ще разбереш колко колко струва сантиметъра и от там вече можеш да си сметнеш колко ще ти струва колкото ще ти трябва :lady:

ABLE
27.06.2006, 10:37
А КЪДЕ ДА ОТРАЗИШ ПРИМЕРНО,ЧЕ ТИ ТРЯБВА ПАНАМА 110/80 СМ. НАПРИМЕР.....
ЗАЩОТО КАТО СИ ИЗБЕРЕШ ПАНАМА,НАПРАВО ТИ Я ДОБАВЯ В КОЛИЧКАТА СЪС СТАНДАРТНИТЕ РАЗМЕРИ...И ЗАЩО НЯМА ПАНАМА AIDA 18.....

manka
27.06.2006, 10:45
:? Май въпросите станаха много.И ще трябва да си отговаряме сами :wink:

sweety ЕЕЕ,ти пък сега май си правиш майтап,на мен ми е ясно че 1м=100ст.

Защо не обявят,цените в метри и ние ще преценим дали да си купим или не :?:

sweety
27.06.2006, 10:47
Еми все пак предполагам,че и за в бъдеще ще се променят неща :lady:

manka,не съм имала предвид,че не знаеш,просто за обясня защо така се разделя,извинявай ако съм те обидила :flowerlove:

Бамби
27.06.2006, 10:52
Няма как да се обявят цените в метри или да си купиш метър, защото панамата се продава на парчета точно с определените размери. Не се реже след заявката от някакъв топ, а тя си е нарязана предварително на тези парчета с обявените размери. Не може 10см повече или по-малко.

manka
27.06.2006, 10:57
:( Благодаря за отговора Бамби Явно ще си купуваме от нашите магазини,които доста скъпичко продават.

sweety Изобщо не ти се сърдя,аз не мога. :D

Бамби
27.06.2006, 11:12
Еее, manka, поне си имате магазини. Истината обаче е, че на повечето места в страната си лишен от какъвто и да е избор.
И това, което писах по-горе не го приемай за "чиста монета", защото може пък и да греша. Нали знаеш, че последната дума не е моя. :wink:

mar4ela
27.06.2006, 11:16
Поздравления и от мен за online магазина :!: :clap: :clap: :clap:

sweety
27.06.2006, 11:19
:?
Аз пък точно така си купувам панамата...на метър...както и на парчета...предполагам зависи от магазина :oops:

flame
27.06.2006, 11:30
Привет на всички
искрено благодарим за добрите отзиви. Надяваме се да ви предоставим най-коректния и качествен онлайн магазин в България. В момента предлагана панама е от асортимента на DMC.

ПРИМЕР:
Панама Aida 14ct (3747) 5,5Pts
Размер на платното: 35 x 45 см
Цвят: 3747
Материал: 100% памук
Продава се: на платна


Съвсем скоро очаквайте и продажба на панама на метър, както и на българска панама. Тогава продукта в списъка ще изглежда по подобен начин:

ПРИМЕР:
Панама, българска, разграфена
Ширина на платното: 80 см
Цвят: Бял
Материал: 100% памук
Продава се: на метър


ABLE: Скоро ще добавим и Aida 18ct. В момента предлаганата панама е само на платна, т.е. парчета с фиксиран размер, затова като се добави в кошницата е на брой.

sweety, ще се постараем в бъдеще да подобрим и улесним нещата :wink: .

Асортимента на онлайн магазина ще бъде обновяван и допълван ежедневно.
Благодарим отново за добрите отзиви.

Екипът на Гоблените.com
http://www.goblenite.com

ABLE
27.06.2006, 11:55
БЛАГОДАРЯ НА ЕКИПА.ТОВА ,КОЕТО НАПРАВИХТЕ Е МНОГО ХУБАВО,ОСОБЕНО ЗА ХОРАТА,КОЙТО ЖИВЕЯТ В ПО-МАЛКИТЕ ГРАДОВЕ.БЛАГОДАРЯ!!!!!

blue_bouble
27.06.2006, 12:19
За кой ли път вече се убеждавам,че сте страхотни!!!!

Nelia
27.06.2006, 12:26
:rainbow: Страхотен онлайн магазин :!:

itek
27.06.2006, 12:40
:hello:
Страхотен екип сте :!:
Поздравления за online магазина :!:

antoni13
27.06.2006, 13:03
Благодаря и от мен :!: :!: :!: Мисля в най скоро време да се възползвам от услугите ви. Нали може да си поръчам наведнъж панама и конци :?: Т.е. с една доставка и двете неща :?:

flame
27.06.2006, 13:08
Да, разбира се.
Могат да се добавят всякакви артикули в кошницата
и да се достави всичко в една пратка.
Цената за доставка няма да се промени.

sLaV
27.06.2006, 23:04
Поздравявам ви, чудесна идея! :!: :clap: :clap: :clap:
Желая успех на новото начинание!

Romi
28.06.2006, 00:16
:flowerlove: Поздравления за online магазина :!: С всеки изминал ден се уверяваме, че всичко което правите е в полза на всички :!: :thumbup: Едно голямо БЛАГОДАРЯ :!:

djidjo56
28.06.2006, 09:45
:flowerlove: Поздравления. Чудесно хрумване. :clap:
Така за нас ще остава повече време за шиене. :D
:thumbup: Благодаря. :!:

pepina
28.06.2006, 12:14
:clap: :clap: :clap: Поздравления и от мен :!: Всичко което правите е прекрасно.
За което Ви благодаря :!: :rainbow: :idea: Само една идея да подхвърля ако може :wink: Много ми се иска да си имам органайзер -така да го нарека където да си държа конците и ръкоделието,но тук по магазините не откривам този артикул. :?
Предполагам ,че много от форумци :yes: са търсили също :oops:

vania.kaimska
28.06.2006, 12:33
:? :? Извинявам се за въпроса,но аз нещо не разбрах,как става заплащането :?:

flame
28.06.2006, 12:46
Здравейте vania.kaimska,
за момента плащанията се извършват само по банков път. След като се оформи поръчката, в дясно където е количката за пазаруване се натиска бутона "плащане". Този бутон отваря страницата за потвърждение на съответната поръчка, където е указана съответната банкова сметка.
Попълват се полетата за адрес на доставка, данните за фактура (ако желаете фактура) и т.н.

vania.kaimska
28.06.2006, 13:00
:yes: :yes: :yes: Благодаря много за пояснението :!:

sweety
28.06.2006, 13:19
Това означава,че може и чрез дебитна карта примерно? :?

flame
28.06.2006, 13:24
sweety, всички които могат банкират през интернет, би трябвало да могат да извършат плащането без да се разхождат по банки. :?

sweety
28.06.2006, 13:51
идеята ми беше,че все пак не е просто сметка,а с дебитна карта...а примерно трябва ли задължително човек да е към Visa Electron,защото знам,че така може да се пазарува в чужбина...аз лично съм,но питам за обща информация :lady:

Marinera
28.06.2006, 14:14
sweety, няма значение имаш ли дебитна карта или не. Последния път като ходих до банката ми дадоха потребителско име и парола за Интернет банкиране и вече мога да извършвам разни банкови операции през сайта на банката. Предполагам, че и ти можеш така.
Освен това съм пазарувала през Интернет с дебитна карта, макар и само веднъж, чрез epay.bg. Моята карта е Maestro и пак става. Мисля, че с всякаква може.

Lyubka
28.06.2006, 15:22
:?: Как става доставката и в цената на продуктите включена ли е сумата за доставка?

flame
28.06.2006, 15:40
Доставката се осъществява чрез куриерска фирма (DHL) до посочен от вас адрес, в удобно за вас време. Доставката на поръчката е фиксирана на 4 лв. и не се променя според големината на поръчката или пък според населеното място посочено за доставка.

Helen
30.06.2006, 10:23
Здравейте. :hello: Поздравявам Ви за страхотната идея за този он-лайн магазин.
Това е голямо удобство, особено за хората от малките градове.