PDA

Покажи пълната версия : Въпроси за форума



sweety
22.07.2006, 00:15
Жалко,че отговора ще се забави,но все пак искам да попитам дали форума може да се направи така,че независимо на коя страница си от някоя тема да се вижда първото мнение в темата като цяло :?: :?
А също и дали може да се добавят различни скинове за форума :? :lady: [:]

bosuzi
22.07.2006, 00:26
А дали ще може, когато избереш тема от Последни теми във форума да отваряш последната, а не първата страница. Много е досадно да се отваря първата страница след като е ясно, че човек иска да прочете последните мнения.

sweety
22.07.2006, 00:43
Аз лично кликам на последната страница,ако избереш просто темата си излиза първата страница... :lady:

bosuzi
22.07.2006, 00:59
Става въпрос за Последни теми във форума . Там няма последна страница.

sweety
22.07.2006, 01:05
Мне,имах предвид на самата тема...по принцип си пише името на темата и в скоби страниците,аз кликвам на последната страница там :wink: :lady: Надявам се да си ме разбрала... :?

bosuzi
22.07.2006, 01:38
Разбирам те добре, но тава е възможно само ако си във форума. На мен обаче ми е по-удобно да следя Последни теми във форума на началната страница на сайта. Там са последните 6 теми, в които е било написано мнение. Отварям, прочитам, затварям. Като ги прочета и 6-те натискам Refresh и пак чета последните. Ако влезеш във форума трябва сам да си търсиш къде има нови мнения и да се разкарваш. :D

alys
22.07.2006, 11:30
Във връзка с изгледа на мненията искам да попитам дали не е възможно да се смени, така че да можеш да отговаряш на конкретно мнение, а не най-отдолу и да се обясняваш на кого точно и за какво отговаряш. Знам, че може да се отговаря с цитат, но е досадно.

sweety
04.08.2006, 22:08
Еми обръщай се по име [:] :lady:

Иначе аз искам да питам защо не работи бутона Img, лошо ми става само като се сетя :twisted: :evil: :twisted: :!: :!: :!: :twisted: