PDA

Покажи пълната версия : въпрос



albena
30.07.2006, 18:31
здравейте :hello: момичета аз сам тук пак с моите въпроси този път искам да попитам дали някой от вас е шил хелбопекарката аз го шия в момента но не сам го виждала ушит знаете ли какъв трябва да е цвета на обувките и

sweety
30.07.2006, 21:04
albena, нищо лично, но тази тема не е за тук :lady: Ако я пуснеш в раздел "Гоблени" има по-голяма вероятност някой да ти отговори :wink: :yes:

albena
31.07.2006, 01:11
:( не мога да се оправя още в този форум даже ако трябва да съм искрена незнам каде сам го изпратила този въпрос . помогнете :cry:

albena
31.07.2006, 01:15
ооооооооооооооооо сега разбрах била сам в новини :yes: и там сам си изпратила и въпроса :? ама 4е сам и аз :uhhhh: :uhhhh: :uhhhh: благодая ти 4е ми каза за грешката sweety :thumbup:

sweety
31.07.2006, 01:17
Нищо :wink:
Ако за в бъдеще имаш каквито и да е въпроси към форума, пускай темите в раздела "Въпроси и отговори" :lady:

albena
31.07.2006, 01:25
ооооооооооо пак обърках :cry: сега пак я пуснах в раздел гоблени :twisted: :amam: :uhhhh: :uhhhh: ли4и си че сам нова много още имам да уча в този форум :idea:

sweety
31.07.2006, 01:35
Мнеее...имам предвид към устройството на форума :lady:
Кое къде се пише например,или как да си прикачиш аватар,как да пуснеш тема,мнение,анкета и т.н. :lady:
Темата ти си е точно на мястото там :wink: Като поразгледаш повече разделите и прочетеш по малко теми във всеки ще се ориентираш кое къде се пуска,не се притеснявай :wink: :lady: [:]