PDA

Покажи пълната версия : Как се нацелват номерата на конците



loreta
30.07.2006, 22:34
на Ланарте и Дименшънс :?: :!:
Схеми се срещат в нета,но имената на цветовете не съответстват на имената на ДМЦ и как се определя точния номер конец,много ми е интересно. :?
С въображение ли става или с някаква таблица :?: :shock: :wink:

Snejana
30.07.2006, 23:00
Lanarte - доколкото знам работят с DMC конци. Dimensios - имат собствена гама.
Има доста сравнителни таблици, на не мога да кажа коя е най-точна.

sweety
30.07.2006, 23:02
Явно по-рядко преглеждаш другите раздели :wink:
Това става чрез сравнителни таблици,има страшно много качени в нет-а и има тема (пинната) в раздел "Конци" на форума и се казва "Сравнителни таблици" ЦЪКНИ ТУК (http://www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=631) за да я видиш :wink: :lady:

karina
20.08.2006, 20:27
Аз имам малко по-различен проблем :!: намерих едни много хубави конци у нас ,но нямат номер ,а не ми се иска да отиват на вятъра какво да правя? :cry:

manka
20.08.2006, 20:31
Аз имам малко по-различен проблем :!: намерих едни много хубави конци у нас ,но нямат номер ,а не ми се иска да отиват на вятъра какво да правя? :cry:

:hello: Ами отиди до някой магазин за гоблени и помоли да ти помогнат да им намериш номерата,аз така правя :wink:

karina
20.08.2006, 20:34
Мммм добра идея благодаря макар че може да има и някои несъгласни да определят номера на 31 конеца ,но все пак ще опитам :hello: :D

karina
23.08.2006, 23:48
Отидох до магазина :yes: и познайте :shock: продавачката каза ,че не и се занимава :cry: :evil: да ми премята конците сравних ги там в някои албум който ми даде ,но не съм доволна :no: :evil: :( :cry: :!:

smyrna
22.09.2006, 23:14
priyatna ve4er na vsi4ki imam problemi s tozi klyu4 ne mojah da razbera s koya marka kontsi se 6iye vazglavni4kata:confused: