PDA

Покажи пълната версия : сикстинсата мадона въпрос



albena
02.08.2006, 01:08
:hello: Здравейте моми4ета бих искала да попитам дали някои от вас е шила Сикстинската мадона Казанлъжка комплектация и ако е дали е доволна може ли да прека4ите снимки на ве4е ушитият гоблен много ви моля. Майка си го купи но легендата е пове4е от товратителна не се разбира драскана е с химикал просто незнак какво да я правя да я връщаме ли или да я по4ва :? :( :?:

sweety
02.08.2006, 02:12
Темата е за раздел "Гоблени" :wink:

Иначе доколкото аз съм виждала става много красива,даже търсех схемите по едно време :lady: :yes:

albena
02.08.2006, 02:29
Благодаряти Sweety :wink: отижам направо там :yes: незнам защо все объпквам раздела :? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :twisted: :twisted: :twisted:

sweety
02.08.2006, 02:36
раздел "Гоблени" - тук пускай тема,когато примерно имаш въпрос към това което шиеш,например дали и другите са имали еди-какъв си проблем,когато искаш съвет във връзка с гоблена,който шиеш,когато искаш да отвориш тема за съвети,където всеки да слага своите съвети за гоблените...и изобщо там са темите свързани с изработката на гоблените,техниките,проблемите и за съвети :lady:

раздел "Безплатни схеми" - тук се пише когато искаш схема или просто търсиш някоя част от схемата или ключ или нещо такова или когато предлагаш схема,там са темите свързани със схемите на гоблените :wink:

раздел "Въпроси и отговори" - за тук са темите,които са свързани с технически проблеми по форума,примерно как да си прикачиш аватар,проблеми,които са ти възникнали,как да прикачиш снимка,пуснеш анкета,мнение,да питаш защо нещо не работи ако ти дава грешка и т.н. :oops:

Това са трите основни раздела,описала съм на 2 на 3 предназначението им така че да се ориентираш по-лесно за в бъдеще.Ако имаш нужда от помощ - казвай :wink: :lady: [:]

albena
02.08.2006, 02:43
разбрах :uhhhh: много ти благодаря за разяснението :yes: голаям срам :yes: все грешки, но нали сам нова надявам се да ме изтарпите докато свикна :wink:

sweety
02.08.2006, 02:45
Пак заповядай :wink: [:] Все пак никой не се е родил научен :wink: :yes:

albena
02.08.2006, 02:50
:D :D :D :D :D :D така е но все пак срама си е срам :( но пък от друга страна ние сме си едно голямо семеиство и между нас е позволено нали :yes: :wink: няма да казваме затова на външни лица:shhh: :no: нали :? :wink:

Snejana
02.08.2006, 09:22
Не се притеснявай - всеки от нас в началото е грешил, защото никой не се е родил научен.
По-важното е да приемаме нещата спокойно,с чувство за хумур и да се забавляваме (нали за това сме тук)
УСПЕХ :!: :!: :!: