PDA

Покажи пълната версия : Професионално представяне



страници : 1 [2] 3

Rossko
08.03.2007, 17:20
Да ви се представя и аз:Казвам се Росица, на 32 години/още малко/ от Казанлък. Завършила съм УАСГ със специалност строителен инженер-проектант. За съжаление не работя точно по специалността , а съм човека офис във фирма за "сухо строителство". Шия от шести клас и бях много нервно дете. Мисля ,че благодарение на гоблените сега съм доста уравновесен и спокоен човек.
За съжаление, около мен хората не се интересуват от тази мания, затова се радвам, че ви открих.

kakamar4e
18.03.2007, 14:07
Здравейте ! Казвам се Мариана, на 37г. и съм от Варна. Учих къде ли не, но в крайна сметка завърших ИМТ/Колеж по туризъм , а сега съм към края на ВИНС...ако не ми писне дотогава :D От около 14 години работя като крупие. Една колежка по казината ме запали по плетене на 1 кука и гоблени. Даже си носихме плетките на работа:D Тази зима съм/то вече е бях , защото свършва/ 3 месеца в отпуск и метнах здраво гоблените, но някъде през февруари открих форума и май повече се ровя в него, отколкото да шия. Много се радвам , че ви открих и сега съм в луда чуденка какво по-напред да започна :kissyou:

ibg1963
26.03.2007, 12:03
Здравейте! Казвам се Илиана и съм лаборант

ibg1963
26.03.2007, 12:04
Здравейте! Казвам се Илиана и съм лаборант.

plamen_69
27.03.2007, 12:45
Айде и аз да се "опиша" - машинен инженер, специализация Роботика ТУ София, специализация компютърни системи - Тел а Вив Израел. Понастоящем си менажирам мойта си фирма - интернет програмиране, софтуерни разработки CMS, CRM,ERP....

borcuk
27.03.2007, 13:11
Здравейте.Казвам се Мая.В момента уча магистратура в СУ. Вчера открих този форум , а днес реших да се представя. Гоблени шия от 5 години, но тъи като и уча имам много малко време за шиене.Досега съм ушила 5 гоблена, а два са в процес на шиене.

mimka
27.03.2007, 14:06
:hello: Мая!Никак не са малко 5 гоблена ,особено когато учиш.:clap: :clap: Аз като учих ,детето ми беше малко и почти не ми оставаше свободно време ,защото и работех и все си мислех, че завърша ли ще си шия колкото си искам, но.......Времето пак не ми стига:cry: :kissyou:

biridonchella
27.03.2007, 14:45
Здравейте.
Аз съм Мария. В момента съм в майчинство и си крада време за да шия гоблени. За тях майка ми ми запали и вече 6 години. Имам 4 ушите гоблена и още един куп картички и разни дребни нещица. Най-горда съм с бродерииките по първите хавлийки на бебка. В момента съм запънала на един Св. Георги:cry:
Преди работех в сферата на туризма, а сега работя при бебка:D

megim
21.05.2007, 13:39
:hello:

Здравейте, преди известно време открих този форум и оттогава съм пощуряла. Искам да изработя всичко, което е тук. Страшни са всички. Аз съм Меги от Шумен, шия гоблени от около петнадесетина години, а може и повече да са с известно прекъсване. Ще се радвам ако успеем да се срещнем с колежки по хоби в нашия град. Работя като счетоводител в производствена фирма. Скучна професия, но като я гарнираме с постоянно променящо се законодателство.... малко време ми остава за любимото ми занимание.:rainbow:

Marina
15.06.2007, 00:23
Да се представя и аз. Казвам се Марина, завършила съм строителен техникум със специалност строителен техник. :gipsy:След това вятъра ме отвя в Лесотехническият университет, където станах инж. по мебелно производство, а сега се специализирам в отглеждането на дъщеричката ми!:baby::D:D

morgancheto
21.06.2007, 08:55
Здравейте и от мен,:kissyou:
аз съм графичен дизайнер и хобито ми е като вашето да шия гоблени:idea:

skarlet_x
21.06.2007, 09:36
Привет :idea:
Аз съм Гергана :lady: на 32 год. Завършила съм Стопанска Академия- Свищов специалност Маркетинг :) В момента работя като консултант продажби и асистент на управителя на фирмата :)

ves_si75
20.07.2007, 14:42
:hello: - Нещо и за мен:
Завърших дизайн на облеклото,но никога не съм работила нещо свързано с това. През последните 5 год. работя като технически секретар в една строителна фирма. :D

Elegia
21.07.2007, 16:18
Завършила съм история. В момента съм домакиня и имам повечко време за гоблени.

ming
23.07.2007, 01:23
Zdraveite ! Kazvam se Maria i sam na 30 godini :) Omajena sam ot 1 godina i 9 mesetza Jiveia v italia i rabotia na razepziata na 1 kamping Ina4e sam ot Plovdiv i mnogo mi lipsva S goblenie se zanimavam ot 16 godini, no pove4eto sam podarila :) Ot kakto otkrih foruma ne minava den bez da go posetia :)

slasch
09.08.2007, 16:01
:-| строителен инженер- и по точно строителство на сгради и съоръжения

tetty71
13.08.2007, 20:42
Казвам се Светлана, операционна медицинска сестра съм. По гоблените ме запали майка ми преди около 20 години - бях още ученичка. Плета на една и две куки. Когато ръцете работят - ума почива...

keikal
13.08.2007, 21:28
Здравейте! Реших накрая и аз да се представя. Казвам се Калина, все още на 30 години:gipsy: . Работя като ветеринарен техник вече 12 години (лекувам основно кучета и котки). А последните 5 години и уча в Лесотехническия университет, специалност Горско стопанство. :greeneye:

Светла Петрова
14.08.2007, 11:26
Едва вчера видях тази част от форума (а го открих преди 4-5 месеца)- казвам се Светлана и съм от Бургас.Машинен инженер и съм завършила в Габрово(видях, че има и други колеги от там) в далечната 1979 година.По гоблените се запалих доста,доста отдавна и до сега не мога да си обясня как.Бродирам може би от около 25 години с известни прекъсвания, но който е започнал веднаж не може да се спре. Сега отново ме е обхванала страстта.Надявам се в най-скоро време да ви покажа колекцията си - тази,която е при мен, защото като повечето от вас имам доста подарени.
Желая успехи на всички!:kissyou:

abi1004
14.08.2007, 12:33
Да кажа и аз-Казвам се Албена завършила съм туризъм ,но в момента работя в часна фирма за внос на авточасти.
Обичам да бродирам действа ми успокояващо и ме зарежда с енергия.А за вас мили момичета от форума искам да ви кажа че много си ви обичм и се радвам че съм част от вашето семейство.
http://s.rimg.info/ac12787ec8628e6247e6618781db71d3.gif

hrisipisi
14.08.2007, 23:07
Здравейте! Аз съм Христина от Варна на 35г. Завършила съм фармация и право,но работя по първата специалност.

ani4ka
17.08.2007, 09:32
Здравейте! И аз да се представя-казвам се Анета от София на 34 год.Завършила съм ТХВП специалност производство на захар и захарни изделия.Работя като технически секретар в една строителна фирма.

merita
18.08.2007, 00:13
Здравейте,
казвам се Мери и съм на 23 години. Студентка съм специалност топлотехника. В момента подготвям дипломна работа. Живея в Пловдив.

van4e_to
18.08.2007, 18:57
Здравейте! :hello:
Казвам се Ваня, завършила съм "Финанси" в Свищов, но понастоящем съм секретар на община. На 31г. съм, имам две момченца - на по 11 и 4 годинки и страхотен съпруг, който се радва на всеки сътворен от мен гоблени. В момента е по-нетърпелив от мен да сложим рамка на "Тайната вечеря", а преди 2 години търпеливо обиколил целия Пловдив, за да го намери и ме изненада за именния ми ден! :-|
Отскоро съм във форума но се чувствам страхотно сред всички вас!:kissyou: Гоблените са моето лекарство срещу напрежението :greeneye:

Zarka
21.08.2007, 21:44
Аз съм ученичка в математическа гимназия.Септември месец ще съм 11 клас:baby:

IRKA G
27.08.2007, 10:10
здрасти и от мен .Казвам се Ирина от Бургас съм родом но съм омъжена и живея във Варна на 34 г. Завършила съмТУ спец. "Индустриален менижмънт" и втора спец. "Инжинерна Педагогика" но в момента работя като експедитор на метали (внасяме ги с кораб) ПО гоблените ме запали една приятелка още като бях студентка имам над 20 като съм подарила сигурно 8-10 . и само два продадени . но удоволствието не е в продажбата а в самото шиене и ми действат успокояващо и разтоварващо.

solenka
07.09.2007, 21:14
:hello: сега започвам 1 семестър в Университета по архитектура, строителство и геодезия,специалност строителство но сгради и съоръжения :oops:

parcheka
18.09.2007, 02:23
Здравейте, аз съм първа година студент Медицински колеж-Варна специалност Рехабилитация

smilch
18.09.2007, 08:42
a aз съм първи курс Финанси в ИУ-Варна :)
запалих се да шия когато бях на почивка в Хисар преди около 5 години и там една леличка ме научи :)

liazi
18.09.2007, 08:59
добро утро на всички и приятен ден!:idea:

matcata
18.09.2007, 09:31
Здравейте и от мене.Аз съм с обикновенна гимназия,но завърших курс по моден дизайн.Обожавам да съединявам парчета плат и да получавам нещо толкова необходимо

krema79
22.09.2007, 21:26
Съдружник съм във фирма, която се занимава с ремонт, поддръжка и продажба на компютърна и офис техника :)

borcuk
25.09.2007, 13:44
Аз пък в момента правя дипломна работа, за дсз си взема магистърска диплома.

borcuk
25.09.2007, 15:27
Благодаря chedenceto, обаче нямам никакво време за шиене.

Tanichka76
27.09.2007, 09:22
Аз съм "Инженер-агроном", но тъй като не можах да си намера работа по- специалността завърших втора магистратура "Счетоводство и контрол". Все още не съм си взела дипломата. Дипломирането ще е октомври месец.

vasileva
28.09.2007, 14:00
Здравейте, по професия съм учителка но в момента съм в майчинство за третото си дете.

roza000
29.09.2007, 16:18
Приятно ми е, аз съм продавач-консултант! :idea:

sineokata
29.09.2007, 18:38
Здравейте на всички!
Аз съм от Русе,казвам се Деяна на 31г. и съм учител по информатика. Завършила съм Компютърни системи за управление.

sineokata
29.09.2007, 18:40
Радвам се че ви има,защото повече следя форума отколкото да общувам с вас. Доста ми е приятно във вашата компания.

tangelova
10.10.2007, 09:15
Здравейте, казвам се Теодора и съм счетоводител. Работя в часна фирма от 3 години

lari
10.10.2007, 13:24
Добре дошла сред нас!Вярвам, че ще намериш много нови приятели в нашия форум.:flowerlove:

lililina
10.10.2007, 19:53
Здравейте,казвам се Лили и работя в областта на електрониката.Отскоро съм във форума, но вие ме пленихте.Радвам се, че ви има.:clap:

Tanichka76
21.10.2007, 22:02
Завършила съм Агрономическия Университет - със степен магистър, но тъй като неможах да си намеря работа като агроном изкарах втора магиструра "Счетоводство и контрол. Работих като счетоводител 1 година, а сега съм в майченство. Ивам второ дете, което е на 6-месеца, а първото ми е на 8 години.

alessina
23.10.2007, 18:18
Здравейте и от мен. Казвам се Ина. Счетоводител съм, но по стечение на обстоятелствата се занимавам заедно със съпругът ми с търговия с авточасти. Шия гоблени от около година. Имам двама сина на 2 години и не остава много време за гоблените.

fani77
23.10.2007, 21:42
Здрасти и от мен!Аз съм Фани!По образование съм счетоводител,5 години работя в банка ДСК,в момента съм в майчинство.Отглеждам двегодишният си син,но се преместихме цялото семейство в Испания и май тук ще съм домакиня!Шия гоблени от 14 годишна,запали ме класната ми ръководителка в основното училище,за което съм и много благодарна!Иначе ми е приятно, че ви има!

agata
29.10.2007, 20:00
:greeneye: Агата ми е псевдоним иначе се казвам Радка работя като чистач ПЖПС на гара Карлово Живея в същия град Обичам в свободното си време да шия гоблени. Не съм професионалист но за себеси се справям. Търсих схема на Света Петка и така попаднах на този сайт с форума

sisinci
18.11.2007, 02:44
:hello: и от мен,
Казвам се Сиси,на 28 год от Добрич.Имам си двама малки палавници.
Завършила съм Публична администрация.Занимавам се със строителство,интериорен и екстериорен дизайн.
Запалена съм по шиенето на гоблени от около 2-3 години.В моменти на отдих се усамотявам с някой гоблен ,което ми действа много релаксиращо.
Любими теми са ми романтични и митологични сцени.:flowerlove:

mimi_vasi
27.11.2007, 12:02
Привет...и от един лекар

zezata
27.11.2007, 12:58
Аз пък съм завършила начална педагогика,но поради липса на работни места в тази свера до скоро работех в една частна фирма като шивачка. Сега в момента съм в майчинство със второто си дете.

elena vasileva
28.11.2007, 16:25
аз съм счетоводител

anito11
28.11.2007, 20:06
Очаквах, че "тихите луди" или "Шиещите гоблени" ще бъдат по-близки като професии, зодии и възраст. Като поразгледах постовете се оказа, че сме много различни и това, което ни обединява е организираността и желанието да сътворим нещо с ръцете си. С пожелания за приятни емоции на всички във форума!!!!

matcata
28.11.2007, 20:29
Очаквах, че "тихите луди" или "Шиещите гоблени" ще бъдат по-близки като професии, зодии и възраст. Като поразгледах постовете се оказа, че сме много различни и това, което ни обединява е организираността и желанието да сътворим нещо с ръцете си. С пожелания за приятни емоции на всички във форума!!!!

Благодаря за пожеланието.За мене когато съм във форума емоциите винаги са приятни:kissyou:

nadejdabr
28.11.2007, 21:39
Нека и аз да се представя, казвам се Надежда - от ника става ясно на 33 вече.... като гледам май почти всички сте с висше, кой и с две :confused: аз съм само с гимназия, много ме мързя да уча и така и не следвах :D но много обичах да уча английски и след като завърших гимназия работех като преводач известно време, също и в ЧР...днес си гледам децата и май не се очертава да работя, съпругът ми само ме ръчка да ходя да следвам, но няма да стане, аз обичам да уча само това, което ми е интересно, а то като се следва се учат и много други неща та ... :greeneye:
От една година иначе шия гоблени и то благодарение на вас мили момичета и момчета!!! Преди това бях ушила някой друг малък гоблен, но не се брои според мен!

kamila_78
03.12.2007, 20:11
Здравейте! Отскоро съм в този сайт. Едва днес събрах смелост да ви се представя.Нямам ушити много гоблени, но и свободното ми време е ограничено. Искам да попитам някай, може ли да ми каже как да намеря гоблена "Пролетна езда"? И как се шие върху бяла, неразграфена панама.

diana ivanova
03.12.2007, 23:38
Привет! Искам да обясня за шиенето на бяла неразграфена панама. Първо се брои колко колко сантиметра са десет знака от схемата, за да се установят размерите на едно квадратче. След това се смята колко сантиметра е дължината и ширината на гоблена. После трябва да се отбележи с молив къде е средата на гоблена върху панамата и да се намери средата на схемата. Почва се да се шие от средата.

elena vasileva
04.12.2007, 16:32
ехо,здравейте всички!Това е много готин сайт!!!

elena vasileva
04.12.2007, 16:35
:kissyou:

elena vasileva
04.12.2007, 16:37
искам да попитам някой от вас дали има схема на гоблена "веселите музиканти"?

marji
04.12.2007, 17:02
Елена, тази тема е само за професионално представяне, но все пак ако си новодошла няма как да знаеш. Добре дошлаи се чувствай като сред приятели! Но да знаеш, че има специална тема Заявки за месец декември /в раздел Безплатни схеми/, където можеш да попиташ за гоблена, който те интересува:idea:

Gery_83
06.12.2007, 08:55
Аз завърших тази година специалност "История и География" и сега се опитвам да се вмъкна в сферата на образованието, нооо... е адски трудно и съм в период на изчакване :lookup: .... :)

miltenova
06.12.2007, 11:22
ЗДРАВЕЙТЕ на всички. Аз съм Светла от Дупница, на 37 години, служител в администрация. Имам мъж, син и куче, но понякога ги пренебрегвам малко заради гоблените.

shefkata75
07.12.2007, 13:06
Казвам се Валя,от малък град доВ.Търново.Дебелец. работя като готвач. Имам син и дъщеря.На 32 години съм, шия гоблени от 2г.исками се отдавна да съм захванала с това занимание,мислех че е трудно. А то е блаженост.

Parabola
07.12.2007, 14:59
:kissyou: Здравейте на всички!Казвам се Петя,на 23 години съм,родом от Варна, но вече от години с мъжа ми живеем в София.Завършила съм музикалната академия със специалност пиано и имам мечта да създам школа по музика за деца с увреждания и психически проблеми.Запалих се по бродирането откакто съм бременна и прекарвам часове в това уникално занимание.Много се радвам ,че тук има токова страхотни хора,с които непрекъснато е интересно:clap:

llinna
09.12.2007, 22:29
Здравейте!
Казвам се Лина, на 39 год. съм от Ихтиман. Завърших педагогика по изобразително изкуство и трудово обучение в Дупница, а след това педагогика по техника и технологии - в Благоевград. Накратко казано 7 години учих за учител по трудово обучение. Като такава работя от 19 години в Междуучилищния център в града. През свободното си време продавам и в семейното магазинче за обувки. Имам две момиченца на 8 и 10 години.
Много ми харесва сред вас. Научавам много неща във форума. Иначе се занимавам с много неща като хоби- фризьорство, шивачество, плетачество, сладкарство и приложно изкуство- интересува ме всичко, свързано с различни материали /особено отпадъчни/.

марияна
26.12.2007, 19:24
Аз съм учител по биология и химия.Работя в основно училище.Шиенето на гоблени много ме разтоварва.Ушила съм само три но нямам търпение да шия повече.

lali
30.12.2007, 22:46
Здравейте, казвам се Лали, на 34 год. с две големи дъщери. Шия гоблени от около 20 години /бях ученичка в 7 клас когато започнах/. Работя като ЗАТС - завеждащ административно техтическа служба и шиенето е най приятната и разтоварваща част от деня ми

galia71
16.01.2008, 12:40
Завършила съм ТУ-София. Работя във фирма, занимаваща се с продажба на компютри и оборудване за безжичен интернет. Занимавам се с доста неща - маркетинг на някои продукти, търговец консултант, актуализирам сайта на фирмата и други дребни задължения.

oonnato
16.01.2008, 14:08
Здравейте.Казвам се Мария Донева,на 28години.Завършила съм Икономически университет Варна- Счетоводство и контрол.Работя в частна фирма,но в момента все още съм по майчинство.
Вие сте прекрасни и с вас се разтоварвам страхотно:) Колкото повече разглеждам форума,толкова повече гоблени ми харесват,но осъзнавам че сигурно няма да мога да ушия всичко,което ме е пленило:) :lookup:

swetyhany
08.02.2008, 20:27
:) здравейте казвам се Валя на 25 години сам заваршила сам в ТОХА гр.Сливен,но от 3 години живея в София обичам да шия така ме разтоварва.За парви пат сам в този сайт и ще ми баде приятно да намеря много нови познати с общи интереси:)

sevda_ned
08.02.2008, 22:54
Здравейте и от мен. Казвам се Севдалина, от Варна съм и съм счетоводител със собствена счетоводна кантора /от 2год/. Шия гоблени от почти 2 год. и не очаквах, че толкова ще се запаля. За съжаление напоследък не ми достига време. В момента шия петия си гоблен. :loveglasses:

miminka
09.02.2008, 16:41
Здравейте, казвам е Мария и съм рехабилитатор. От скоро открих удоволствието да шия гоблени.

vania.kaimska
09.02.2008, 22:31
удоволствието е наистана голямо,а сред нас,ще имаш още по-голям стимул да шиеш:)

dannika
13.02.2008, 15:29
zavar6ih TU-Sofiq , IPF-Sliven injener -pedagog sam sas spec. Elektronika i avtomatika i ednogodi6na cpecializaciq Kompiutarni sistemi . Dosega rabotih samo kato u4itel v Ob6to obrazovatelno u4-6te/ 3 predmeta: Baza danni,Informatika; i Informacionni tehnologii; i zip s deca 2 grupi ot 3,4 i 5; i 6 i 7 kl./;v Mehanotehnikum /CAD sistemi; Prilojenie na CAD i CAM sistemi;Tehni4esko 4ertane ;Avtomatizaciq na proizvodstvoto;Auto CAD;/v Elektrotehnikum / Avtomatizaciq na elektrozadvijvaniqta;+zipove;U4ebna praktika;Laboratoriq po elektronika;/Imah 4asove vse s golemite ot 9 - 13 kl.
sega nqmam rabota v mai4instvo sam i neznam kakvo 6te rabotq ,sled nqkoi mesec po4vam da si tarsq rabota.A ,4e nqmame zakoni i 4e ne se misli za bremennite i decata se obedih ot opit.Posledniq direktor kato razbra ,4e 4akam bebe ne mi dade nov dogovov kato predi tova dori govorihme da mi namalqt 4asovete 4e imah dni s po 13 4asa na den /izlizam v 6.30 i se vra6tam v 8.00 va4arta /,no....

fani77
13.02.2008, 17:02
dannika,за това,което си написала си права-директорката на банката,в която работех аз преди да забременнея ми вдигна ГРАНДИОЗЕН скандал като разбра,че ще влезна в болница,защото съм с проблемна бременност!И сега дори по улиците се разминаваме с нея!

dannika
14.02.2008, 08:39
taka e ,vseki gleda da te pre4aka- obedih se ;
fani77,mn gadna postapka-sqka6 tq ne e jena i ne znae kakvo zna4i bebence...
na moq direktor dori mu predlagah da vzeme mestoto mi/vapreki ,4e bqh tituliar - u4itelite 6te me razberat/ ,no da me vodi na rabota za da mi varvi mai4instvo ot tam,az 6tqh da si vnasqm 6-te lv. zdravna osigorovka, a ne v 8 m. da si tarsq nova rabota - nenormalno-koi tarsi bremenni za rabota;moje6e da me ostavi ,no ne be6e 4ovek.sega i az go podminavam...a ina4e kato doide iuli- avgust se tragva na lov za deca -togava e hubavo da ima broika, ina4e e lo6o da si bremenna u4itelka.v 6to za nenormalen svqt jiveem.....

kamcho
16.02.2008, 10:07
Здравейте всички,
Казвам се Камелия, отскоро шия гоблени. Всъщност, не съм завършила и първия :).
Завършила съм Туризъм, а в момента уча Бизнес финанси.

mucho
16.02.2008, 11:49
Здравейте ви казва един стоматолог от София.

irenb
18.02.2008, 14:57
Здравейте! Казвам се Ирена от Видин. На 37 години с две дъщери. Работя в Статистика. Завършила съм СУ, информатика. Шия гоблени от няма и две години. До сега съм ушила три, и завършвам още два. Но само готови комплекти.
Във форума съм се изгубила безвъзвратно, и не знам откъде да изляза. Толкова модели ми харесват, че не знам откъде да започна. Във Видин имаме проблем с панамите. Няма голям избор, а са доста скъпи. Вече бих шила и нещо без фон, на едноцветна панама. А в единия магазин имаме Аида 14 на облачета в три нюанса. Това за сега. Здраве!

zarj
19.02.2008, 10:20
Здравейте!Казвам се Елена .Завършила съм икономика във Варненския свободен университет.Немога да кажа,че работя по специалноста си,но знанията ми помагат в работата ми.Гоблени шия от много години.В момента шия "Ковачницата".

svetlyna
19.02.2008, 12:26
Здравейте! От скоро съм тук.Казвам се Светла и шия гоблени от около 15 години с прекъсвания. Видях гоблени на Ленарте,които се шият с кръстат бод и много ми харесаха.Досега не съм шила кръстчета и незнам дали ще се справя.Имам много въпроси ,но и на много намерих отговор като четях този сайт. Разгледах много от нещата,които сте ушили и съм направо замаяна. Искам да ушия Жената с коня на Ленарте,но ще видим...Това е за сега .Поздрави на всички!

kati
23.02.2008, 14:37
Здравейте и от мен.Казвам се Катя и в момента работя най-трудната професия"домакиня".Е остава и по малко време зашиене между печката пералнятя уроците на дъщерята и кандидат студентската подготовка на сина и мъжката половинка в къщи.Но всекимо своето.Той си прави самолетчета аз гобленчета.:D :D :D

ra4ko75
25.02.2008, 12:28
Здравейте.Във форума съм от 2 мес., но едва вчера забелязах тази тема.Казвам се Радка и съм на 32 г.Завършила съм Икономически университет- Варна-специалност "Счетоводство и контрол" и работя като счетоводител. От Ъмбол съм, но в момента живея във Виена. по гоблените ме запали сестра ми и шия от 10 г., но не акивно.До сега съм ушила 3 гоблена и имам още 3 незавършени, но като гледам всички вие какви красоти сте ушили и аз се вдъхновявам да завърша моите.:)

matcata
25.02.2008, 14:34
Така е взаимно се вдъхновяваме и се надявам да видиме и твоите творения.:thumbup:

janet67
26.02.2008, 15:05
Здравейте ,казвам се Жана.Работя като брокер във фирма за недвижими имоти.Шия гоблени от три години.Имам 6 ушити ,но двата съм ги шила по два пъти,какво да се прави,някои хора ги продават,а пък аз ги подарявам.,но не съжалявам.Много ви се радвам на всичко ,което сте изработили исе надявам и аз да шия повече сега.На 40г съм ,имам двама сина,които вече са големи и имам повече време.

milenkova76
02.03.2008, 22:46
Здравейте!:kissyou: Щом сме тук,значи сме болни от една и съща болест-красотата.
Казвам се Александра и съм на 32г.И образованието ми е цветно като гоблените-Езикова гимназия,бакалавър по"Библиотечно-информационни дейности",и :D магистър по"Държавно управление".
На администраторите, модераторите и участниците изказвам едно голямо::clap: Целувки на всички!:kissyou:

Tiana
05.03.2008, 16:51
Здравейте , казвам се Теменужка.За сега съм домакиня,защото децата са ми малки, но иначе се водя като икономист, но винаги съм работила като продавачка.:idea: Сега малко имам време за гобленчетата, но се надявам като порасне малко още, моето малко съкровище, да имам повече време за това хубаво хоби- гоблените.:-|

buba81
06.03.2008, 15:55
Аз съм завършила ИНФОРМАТИК , но работя като графичен дизайнер което не е лошо. По цял ден се надахвам та като се върна вечерно време да не оставя гоблена си до като не ми се преспи .

ginkakalulova
13.03.2008, 08:57
Здравейте,казвам се Гинка и съм във форума от една седмица.По професия съм инжинер и работя като техника по безопасност в родния си град Кърджали.Гобленарка съм от 11 години и имам ушити 58 гоблена,имам много подарени , което ме удовлетворява.Имам две момичета ,които са студентки.Затова ми е много трудно да си купувам комплектовани гоблени.Напоследък сама си сабирам конците ако има откъде да си взема схема на някои красив гоблен.Много обичам да шия пейзажи,по известни картини и на религиозна тематика.

vasilevamaria
26.03.2008, 09:04
аз съм кулинар по професия,но и аз съм ''домакиня'' .ако ми остане свободно време помагам на съпруга ми,който отскоро отвори ''антиквариат'' и мога смело да кажа,че в селски град като нашия добре върви(аз съм от ямбол:))

Eli_Eli
31.03.2008, 13:00
Здравейте всички! Казвам се Елиза и съм гл.счетоводител в строителна фирма. Шия гоблени от много години. Имам приятелка с магазин за гоблени и тя ми прави комплектовките. В сайта съм от съвсем скоро и не съм го проучила изцяло все още.

m_rija
03.04.2008, 15:16
Здравейте и :clap: за всички участници в този прекрасен форум. На 36 год съм , инженер компютърни системи, от Пловдив. Шия гоблени от 8-ми клас с прекъсвания. В момента работя като дилър на автолагери и вечер след работа, и след като "гарирам" 3 годишния си бесен син не винаги имам сили да хвана гоблена. Но откакто ви открих се сдобих със схеми на толкова много красоти, че не знам от коя да започна....Е може би ще е момченцето с кученце,което съм нарекла за бъдещата детска стая....:kissyou::kissyou::kissyou: на всички тук!

nina_dobreva
26.05.2008, 22:10
Здравейте на всички,
Аз съм Нина. Възхищавам се на красотите, които творите всички. :clap::clap::clap:Прекрасно е.
Аз съм по специалност информатик-икономист. Работя в администрацията. Шия от 2-3 години, но съм ушила само два гоблена - все няма време :confused:

matcata
27.05.2008, 14:15
Здравейте на всички,
Аз съм Нина. Възхищавам се на красотите, които творите всички. :clap::clap::clap:Прекрасно е.
Аз съм по специалност информатик-икономист. Работя в администрацията. Шия от 2-3 години, но съм ушила само два гоблена - все няма време :confused:

Нищо,че са два.Днеска два,утре два,току виж си ушила всички;)

leti_at
29.05.2008, 22:30
И аз да се представя..
Казвам се Виолета, на 34 години съм, от Пловдив. Имам две деца- дъщеря на 10 год. и син на 2 год и 10 месеца. Завършила съм Славянска филология в ПУ и после Специална педагогика-Слухово-речева рехабилитация в СУ. До края на месеца съм артикулационен учител в Училище за глухи деца в Пловдив...после съм безработна ( ...увеличават заплатите с 10%, но парите за това идват от съкращения... 15 човека само от нашето у-ще)...

Maya_
01.06.2008, 10:52
Здравейте!
Казвам се Мая и съм от Троян. Учителка съм в детска градина, шия гоблени от 1997г. но не съм ушила много, просто ми липсва свободно време.

lari
01.06.2008, 12:52
Добре дошла! Запозната съм с професията и зная, че времето не винаги стига.Желая успехи!

гарфийлд
01.06.2008, 15:41
Въпреки, че вече имам титла "напреднал" още не се усещам, че не съм надникнала тук. Аз съм голямо момиче, омъжено, с две дъщери, едната е в 10, другата в 7 клас. Стискайте палци за приемните изпити. 18 години съм била машинописка, още толкова майка и домакиня. Много обича гоблените и плетките на1 кука. А на Мая ще кажа, че Троян е един от най-любимите ми български градове, направо го обожавам.:coffee::smokin::lady:

Maya_
02.06.2008, 11:11
Благодаря ви, момичета! Ще се радвам да общуваме тук, поздрави от Троян, Галюшка! Заповядай на гости :)

lart
02.06.2008, 21:58
:hello:!
Казвам се Лариса, на 41 год. съм от Киев, Украина.
Завършила съм университет Киев- биолог. Работя лекар и в семейното магазинче рукоделие :rainbow:

Eli_Eli
03.06.2008, 07:51
Здравей, Лари! Добре дошла при нас!:idea:

stoika
03.06.2008, 21:06
:hello:Добра дошла!
Желая ти приятни часове във форума,много ушити гоблени и нови приятели.

lart
04.06.2008, 07:50
Благодаря за пожеланието :kissyou:

unzile
18.06.2008, 18:04
Kazvam se Yunzile.Cuvstvam se kato novobranec:baby: i makar ce ne razbiram mnogo nesta v site-a resih da se predstavq i da zadam nqkoi viprosi,koito me intriguvat. Zavirsih teologiq v Turciq, predi 7 meseca se omijih i sega sme v Angliq.Kogato si bqhme v Bilgariq si kupih 3 goblena za pirvi pit. Sega tuk siq vtoriq i resih da porazgledam kakvo ima v internet za goblenite.Popadnah na tozi site i mi haresa mnogo,sisto i ce ste moga da si svalq nakoi shemi. No mi se vidq dosta trudnicko.Tuk v Angliq mi e mnogo skucno i pocti prez poveceto vreme si siq goblena.:blueflow:

lari
18.06.2008, 18:08
Здравей и добре дошла сред нас! :flower:Винаги можеш да поискаш определен гоблен и ще го получиш,ако го имат момичетата от форума.

stoika
18.06.2008, 21:14
:hello:Добре дошла.Тук ще прекараш приятно и ще намериш нови приятели.
Винаги можеш да попиташ за съвет или да поискаш схема.:flowerlove:

гарфийлд
19.06.2008, 09:18
:wine::kissyou::hello:Здравей, unlize, здравей, lari, много ми е приятно, когато към форума се присъедняват нови дружки, защото това показва неговия добър дух. Добре дошли при нас.

unzile
20.06.2008, 23:08
mnogo vi blagodarq, ce mi otgovorihte :)a sega sigurno trqbva da se prehvirlq na druga tema, za da poluca otgovor na nqkoi viprosi? bih te li pomognali..

гарфийлд
20.06.2008, 23:35
Давай смело. Ако ще си лягаш късно можеш да кликнеш на контролния панел най-отгоре и започваш наред. Има много за четене и гледане. Приятно прекарване на нощните часове, заслужава си!:D:D:greeneye:

unzile
20.06.2008, 23:48
Blagodarq za vnimanieto Galyuska, sigurno nqma da imam tolkova vreme, no ste se opitam da napravq nesto po viprosa ;)

minka jeleva
22.06.2008, 15:10
здравейте! работя като служител в Социално заведение

mimence88
22.06.2008, 16:41
Здравейте
Студентка съм по Информационни системи, сега завършвам първи курс :greeneye:
Скоро се надявам да започна и някаква работа, ако успея, ще се похваля :angel:

unzile
22.06.2008, 18:08
zdravey Galyuska. ste se porazgledam po site, a ako ne namerq otgovor na viprosite si ste vi pozanimavam malko, stava nali ;) blagodarq mnogo...

гарфийлд
22.06.2008, 19:21
Здравей,unlize, уверявам те, че може и да забавя отговор, но не и да си замълча, когато някой ме пита :gipsy::kissyou:

kkk95
22.06.2008, 19:58
...ученичка

queen B
02.07.2008, 15:03
аз в момента съм в майчинство :baby:
та не ми остава много време за шиене
ама за ровене в нета се намира:shhh:

гарфийлд
02.07.2008, 17:15
Правилно:!::D

sis4o
03.07.2008, 09:12
Haide i az da se pohvalq che sym uchenichka no veche 12 klas :greeneye: i pak da kaja che mn se radvam che sym chast ot foruma :)

venipetgab
12.07.2008, 21:05
Присъединявам се към групата на икономистите. Поадрави на всички колежки-гобленарки!

monika
08.09.2008, 09:11
Гергана на 27г. В момента не работя, защото чакам бебе. Имам и момиче на 5г.

buba81
08.09.2008, 09:22
Гергана на 27г. В момента не работя, защото чакам бебе. Имам и момиче на 5г.

Добре дошла във форума :kissyou:

Radi
08.09.2008, 13:09
Гери, добре дошла при нас и успешно раждане :baby:

jiji7202
08.09.2008, 18:52
Привет и от мен Гери:hello: Желая ти леко раждане, а също така и в скоро време да имаме и ние прохождащите в шиенето да имаме какво да покажем :blueflow:

monika
09.09.2008, 08:03
Мерси

гарфийлд
09.09.2008, 08:39
Второто раждане е по-бързо и леко. Пожелавам ти здраво и спокойно бебе. Кога да чакаме бебчо? :kissyou: :baby:

matcata
10.09.2008, 20:27
Второто раждане е по-бързо и леко. Пожелавам ти здраво и спокойно бебе. Кога да чакаме бебчо? :kissyou: :baby:

Девет месеца след зачеването

гарфийлд
14.09.2008, 14:09
Девет месеца след зачеването
Много тъпо! Питам майката.

matcata
14.09.2008, 15:23
Много тъпо! Питам майката.

Според питането и отговора.Все пак темата е професионално представяне.

гарфийлд
14.09.2008, 18:35
Не са ми нужни нито отговорите ти, нито ти самата като събеседник. За корекции си има модератори. Не ми се натрапвай.

sanian
22.09.2008, 23:04
Здравейте и от мен,радвам се че открих този форум и толкова много хора запалени по гоблените.Аз съм Яна на 30г,завършила съм финанси и работя в банка.

lari
23.09.2008, 08:41
:hello:Добре дошла сред нас!:kissyou:

Анелина
30.09.2008, 08:19
И аз съм в майчинство.Преди да родя работих заедно с мъжа ми,държахме заведение,но после ще съм безработна.

ninfil
18.10.2008, 10:38
Да се представя и аз. На 29 години съм,инженер "Експлоатация на флота и пристанищата" и вмомента се занимавам с експедиране на стоки и товари по море към държавна фирма. Не ми е много разноообразна работата,но наваксвам пропуснатото с любимото си хоби и кулинария.

syzi
30.10.2008, 20:14
:shy2:здравейте на всички.отскоро имам възможност да се включа във форума.страхотни сте .

syzi
30.10.2008, 21:07
здравейте отново.забравих да се представя-от варна съм.по професия съм акушерка и работя това с голямо удоволствие.шия отдавна .надявам се да ме приемете във вашия отбор.всичко във форума е страхотно.:kissyou:

svetlina
30.10.2008, 21:22
Здравей, syzi, ако проявяваш интерес има тема в Приятели, празници и събития за срещи на варненските гобленарки! Заповядай сред нас на срещите ни!:kissyou:

syzi
31.10.2008, 13:18
благодаря за поканата.разгледах темата-приятели...с удоволствие ще се присъединя към вас.провели сте страхотна среща.браво.:clap:

karuka7
06.11.2008, 20:45
zdraveite i ot men. ot izvestno vreme razdlegdam foruma a ot okolo 1godina i az se zapalih po goblenite kazvam se pepa isum ot Bqla Rusensko. Rabotq kato sanitarka v psiho bolnica ,

Tooth
08.11.2008, 13:23
Здравейте ви казва един стоматолог от София.

Още един сгоматолог от София Ви казва Здравейте!

kara52
11.11.2008, 10:04
Най после официално съм сред вас (неофициално от година и половина), аз съм майката на via_1313 и с много голям интерес следях непрекъснато събитията във форума и изпълнението и представянето на етапите и готовите ви творби, но бях лишена от възможноста да изкавам своето мнение и възхищение от изпълненията на момичета.
Много, много се радвам, че съм сред толкова много творчески настроени и широко скроени души, хора с общи интереси и най-вече "хронично болни" от "алчност" за още и още хубави гоблени. Надявам се да приемете сред обществото си още една неизлечимо болна с диагноза "вманиаченост на тема - искам всички голени които са разработени и тези които тепърва ще се създават".

Dima Mineva
11.11.2008, 12:09
Привет на всички гобленари от още един счетоводител във форума..Казвам се Дима и работя като одитор....Гоблените са ми хоби и не само те..обичам да правя красиви неща..но няма да ми стигне времето да се науча на всичко което искам....

sneji_bee
12.11.2008, 13:41
Имам две страсти-ПЧЕЛАРСТВО и ГОБЛЕНАРСТВО. Собственици сме на около сто пчелни семейства/земеделски производители/.Плановете са в близките години да станат 300 и нагоре.Имаме собствен пчеларски магазин в родния град/обслужваме голяма част пчелари от почти северна Б-рия.Говоря в мн. число,защото бизнеса е семеен,много работа много задачи,нозимата ,когато пчеличките спят- ,в кьщи и в магазина си шия любимите гобленчета. http://balashkovi.hit.bg/ Това е за тези ,които проявяват интерес.За пчелните продукти знам много и за начина им на приложение,мога да сьм ви полезна .Ако имате вьпроси: sneji_bee@abv.bg
ХАПВАЙТЕ СИ МЕД ЗА ЗДРАВЕ,ШИЙТЕ ГОБЛЕНИ ЗА УДОВОЛСТВИЕ И СПОКОЙСТВИЕ!Желая ви го от сьрце!:kissyou:

sonq ivanova
16.11.2008, 20:39
Здравейте и от мен .Професията ми е оператор в шевното произвотство.Хобито ми е гобленарство .Във форума има страхотни теми.Много ми харесва че има срещи на гобленарки.Много бех се радвала и в моя град да има такива срещи.

ccvet
17.11.2008, 11:23
Здравейте и от мен:idea:По професия съм икономист и имам слабост към всичко което се майстори с ръце и повечко фантазия - шев, претиво, гоблени, макраме , цветарство, кулинария и т.н.

drmagi
18.11.2008, 08:23
Прибавете още един стоматолог към голямото семейство на гобленарите.Аз живея в София,иначе съм родена в Добрич и от там ми е "искрата"по хобито

Shanni
18.11.2008, 10:33
Здравейте и от мен!

:confused: някой дали ги чете изобщо тези биографии??

Ама щом сте се писали вие, да се пиша и аз... :)

От Русе съм родом, от 11 години живея в Пловдив, тук завърших начална педагогика, но никога не съм и никога не искам да го работя това - не е за мен. Доскоро бях в майчинство /това брои ли се към професионалното? ;) /, имам две пъргави момченца...

Сега съм първа година студентка в академията 'Графичен дизайн и фотография' ... та, общо взето все още нямам професия :confused:

Известно време се занимавах с шиене на булчински рокли и рисувана коприна - шалове и официални рокли, но за малко.

Еми това е, дано ви е било толкова интересно, колкото и на мен! :D

matcata
19.11.2008, 08:42
И аз чета,защото ми е много интересно какви хора си падат по това хоби.

Shanni
19.11.2008, 09:02
Тъй като не ми се отварят повечето неща във форума и не можах да включа автоматичен цитат, ще си го цитирам собственоръчно:

Цитат:

Първоначално написано от Denica:

"Ето кой ще прави професионални снимки на следващата Пловдивска Изложба (и на срещите също!!!)"



На това мога да отговоря само по един начин - (и то ще трябва да си го напиша с думички, че не ми се отварят и емоциите) - изчервяване *^^*

(Предварително, че да не се червя след това... :D )

Shanni
19.11.2008, 09:12
Пак съм аз :)

Какъв хубав гоблен може да стане от тези слънчогледи!!!... :D

http://balashkovi.hit.bg/
(Това е сайта на Sneji_Bee)

did_tag
23.11.2008, 10:43
Виждам, че пловдивската група се увеличава:gipsy:
Момичета, ще Ви чакаме на следваща ни среща!!!!!!:kissyou:

sneji_bee
24.11.2008, 10:50
Пак съм аз :)

Какъв хубав гоблен може да стане от тези слънчогледи!!!... :D

http://balashkovi.hit.bg/
(Това е сайта на Sneji_Bee)

Shanni,това,което учиш е много близко до сьздаване на гоблени по картинка.Ако се научиш да го правиш,аз пьрва ще ти порьчам да ми направиш схема на тази картинка на сайта или някоя друга: от моята сфера kissyou:

Mynki
05.12.2008, 02:27
Здравейте!!!Аз съм от Русе и работя като ОТК в шивашка фирма.Радвам се ,че съм сред вас.Голям стимул е за мен този форум.Бях прекъснала със шиенето,но сега вече шия,че пушек се вдига.Благодаря ви,много сте готени.:kissyou::flower::flower::flower:

nelib
05.12.2008, 14:09
Привет на всички колеги ,бродиращи гоблени!Казвам се Нели и съм на 56 години.От 32 години бродирам гоблени с удоволствие и страстта ми не минава,с годините като че ли по-силна става.Приятно ми е да се запозная с всички вас.:kissyou:Бъди Човек!!!

ednorog
08.12.2008, 02:01
Аз съм психолог. "Цели" 3 гоблена съм ушила - "Водопой коне", "Моста Мостар", "Йерусалимската икона". Сега шия "Бягащите коне" и почти половината е готов.

nelib
09.12.2008, 09:03
Нека представя и аз " своите произведения"- избродирала съм повече от 30 гоблена,като най-големият от тях е Тайната вечеря,Момиче на скала,Лунна зима,Слънчогледи на Ван Гог,Жетвар/по Мърквичка/ и още. В момента бродирам Холандската воденица и се подготвям да започна Пластене на сено.

ebn
09.12.2008, 09:17
Здравейте и от мен.Казвам се Елизабета и съм от Попово. Бях зарязала шиенето на гоблени, но като открих този форум и видях красотите , които творите , страста и желанието се върна. Имам само два ушити, но много започнати и недовършени гоблени.В момента шия букет цветя, въпреки малкото време което имам.

valinka_899
09.12.2008, 12:01
Аз съм завършила ср.образование Информационни технологии със английски и немски,а работя като технически сътрудник.....

svetla1963
12.12.2008, 10:09
Здравейте! Аз се казвам Светла велкова и съм от Варна.По професия съм агроном-завършила съм Висшия селскостопански институт в Пловдив.Шия гоблени от 1991 год.Една приятелка в Шумен ме запали.Колекцията ми не е много голяма.Доста гоблени съм подарила.Искам да споделя с вас ,че гоблените са моето спасение.В много трудни моменти те са ми помагали.Когато шия например не мисля за нищо друго и така давам почивка на психиката си.Благодаря на всички ,който пишат в сайта и шият гоблени.Тук има доста интересни неща,който радват окото и душата.

matcata
12.12.2008, 19:57
Здравейте! Аз се казвам Светла велкова и съм от Варна.По професия съм агроном-завършила съм Висшия селскостопански институт в Пловдив.Шия гоблени от 1991 год.Една приятелка в Шумен ме запали.Колекцията ми не е много голяма.Доста гоблени съм подарила.Искам да споделя с вас ,че гоблените са моето спасение.В много трудни моменти те са ми помагали.Когато шия например не мисля за нищо друго и така давам почивка на психиката си.Благодаря на всички ,който пишат в сайта и шият гоблени.Тук има доста интересни неща,който радват окото и душата.

Щом си от Варна заповядай на срещите които си правим на всеки две седмици.Виж в темата за среща на Варненките.:kissyou:

Ashley
02.01.2009, 21:21
завършила съм техникум по туризъм но не работя това което съм учила.занимавам се сживотновъдство .

iv4omad
07.01.2009, 15:28
Завършил съм оператор в хлебна и сладкарска промишленост,но съм работил ,като сладкар само преди казармата.Вече 14 години съм фризьор :D

cecunka
16.01.2009, 14:34
Аз съм родена и израснала в Свиленград, но вече 9 години живея в родния град на моят съпруг - Габрово. Имам двама сина. На 32 години съм.Завършила съм СУ " Св. Климент Охридски" , специалност география. Учителка съм, но след като ми свърши майчинството съм решила да не се връщам към тази професия. Така, че отново ще се боря с пазара на труда:?::uhhhh:

mimiko
17.01.2009, 20:13
Здравейте :!: Завършила съм "Изчислителна техника", но по стечение на обстоятелствата съм домакиня. Гледам децата и за успокоение на нервите шия гоблени

adi_skicata
17.01.2009, 20:38
:greeneye:Здравейте!Аз съм Аделина.Завършила съм механотехникум,но не съм работила по специалността.23 г.работих като кранистка в металургичният комбинат в Перник.Преди нова година ме съкратиха и сега си шия на спокойствие:idea:

donika1979
18.01.2009, 00:09
Управител съм на семейната ни фирма, но най- вече се оказвам домакиня, когато счетоводителя няма нужда от мен и по скоро от документите ни. Гледам си децата и си шия с кеф :oops:

marga
18.01.2009, 01:17
И аз гледам дечица, но това ми е професията- нач. учителка съм, а от 10 год. водя занимални. След глъчката и напрежението на раб. ден и аз релаксирам с любимото ми занимание.

dvebrezi
23.01.2009, 10:45
Завършила съм ВИХВП в Пловдив.Вмомента работя като консултант по хранене.Харесвам Интернет.Имам собствен блог -ЗДРАВИ И КРАСИВИ С ПЕТЯ ПОПОВА.Повече време сега отделям на гоблените.

rosi_vesko
23.01.2009, 15:59
Завършила съм ВИХВП в Пловдив.Вмомента работя като консултант по хранене.Харесвам Интернет.Имам собствен блог -ЗДРАВИ И КРАСИВИ С ПЕТЯ ПОПОВА.Повече време сега отделям на гоблените.

:clap:,:kissyou:,Петя!

dvebrezi
23.01.2009, 18:04
Да видим сега моя любим гоблен-МОСТАР.
Знаете ли историята на моста в Мостар?
На единия край живеят христиани,а на другия-мюсюлмани и така два века.След бонбардировките е нацяло възстановен,като е спазена древната технология на строителство,която е оригинална и много ефективна.Може да попаднете на филм по Дискавъри.:-|

vania.kaimska
23.01.2009, 21:39
Здравей Петя!Извинявам се за забележката,но гоблените се показват в друга тема.

dvebrezi
24.01.2009, 18:51
Моля за извинение.Може би ще бъде добре да има едно упътване за новите като мен,а може би има такова,но не съм го видяла.:greeneye:

gabigabi 3399
26.01.2009, 13:34
:baby:Майка съм професионална аз:D
имам си 2 деца-
умни и упорити са за сега
ала що ме чака занапред незная
но по професия дизайнер съм
да си призная
и обичам за децата си щастливи
модни дрешки да творя
с това занимавам се сега.

Каката е гимнастичка от 5 години вече
модели на трика творя отдалече
а на малката Стелка - постелка
/тя е на 1 год само/лесно дрешки се творят
малки са и сладко се кроят...:greeneye:

magnolia777
10.02.2009, 16:45
да се представя и аз:
родена съм в Монтана,но от 25 години живея в Пловдив и затова се пиша пловдивчанка вече!:D
завърших ПУ"Паисий Хилендарски"-педагогика(по погрешка),понеже не ми стигна бала за право и родителите ми "насила" ме накараха да уча за каквото ми стига .....предупредих ги и така и не я работих никога тази специалност-за тяхно съжаление:D
иначе изкуството ми е заложено явно в кръвта,обичам красотата във всичките и разновидности-рисуването ми е втора специалност във вуз-а и се опитвах на младини да рисувам,пеех в градски хор,пишех стихове...:shy2:
а сега-в ежедневието ми все гледам да украсявам около себе си-всичко и всеки,за друго вдъхновение не ми остана...:D
но от 6 месеца съм сред вас и съм много щастлива,макар,че повече стоя на компа(когато 15 годишният ми син ми отпусне време де)....но остава и за гоблените,страшно си почивам с тях,пък и те са вид изкуство!
Успех на всички и благодаря на всички,които са се сетили да създадат този невероятен сайт!:kissyou:

Adriana Petrova
26.02.2009, 16:30
Здравейте на всички.Аз от скоро съм във форума и не съм имала възможност да ви пиша.По професия съм мед.сестра но в момента съм още по майчинство.Форума ви е страхотен.

kaktos456
15.03.2009, 23:09
:kissyou:от доста време съм във форума, но сега реших да се представя по образование съм с две икономически специалности,Бакалавър-Икономика на индустрията в УНСС , Магистър -финанси във Великотърновския университет, но по стечения на обстоятелствата работя в системата на МВР и няма нищо общо с икономическите специалности,работя на 12 часови смени в дежурна част:D

rozali4
17.03.2009, 10:42
и моят ред дойде:D по специалност съм икономист, но за съжаление не работя по специалността. занимавам се със семеен бизнес:kissyou:

sneki3
20.03.2009, 10:15
Привет на всички:)Казвам се Татяна.Завършила съм технически университет.Работя и живея в Стара Загора от една година.Първите си два гоблена уших преди 6 години.След това дълго време не бях хващала иглата.От известно време започнах отново да шия.Този сайт ме нахъсва още повече:idea: Нямам търпение да се прибера вечер и да започна да бода.Голям мерак:greeneye:

tagetis
20.03.2009, 11:24
Здравеите и от мен! Радвам се,че ви има!На 32 год. съм и живея,работя,бродирам във В. Търново! Маика ми е виновницата да започна да бродирам, тя бродира от мнооооооого години, та успя да запали и мен! Радвам се, че ще успявам да споделям и разменям мнения с вас!:kissyou:

Juli71
22.03.2009, 12:33
Все пак да се представя и тук.Аз съм по префесия лекар специалност клинична лаборатория.Работя в частна клиника в Плевен.

radeva_rr
22.03.2009, 13:49
Здравейте! Аз съм Румяна от Пазарджик. Счетоводителка съм по професия. Обичам гоблените, с голямо удоволствие ги бродирам. Лошото само е че съм започнала много, почти никой не съм довършила. Надявам се тук да намеря сродни души.

galena alena
23.03.2009, 10:26
Здравейте и от мен!Аз съм от Добрич на 38 години съм и шия гоблени от доста години с известни прекъсвания,но винаги имам поне един гоблен започнат.По професия съм готвач,но не съм работила професията си откакто съм завършила.От месец съм регистрирана във форума и много ми харесва всичко което видях.Вие сте просто прекрасни.Дано ме приемете сред вас.Много Щастие и прекрасни мигове с гоблените ви!

Филчева
23.03.2009, 10:43
Здравейте мили момичета и момчета! Щастлива съм да се запозная със всички вас! Като гледам темите се чудя от къде да започна- от ушитите ли, от недовършените ли, от незапочнатите ли......:confused:

ellena
23.03.2009, 10:57
Здравейте и от мен! Аз работя в туристическия бранш, само сезонно, но съм ангажирана и летния и зимния сезон, само че на различни места и много си харесвам работата! :) По образование съм преводач с немски и гръцки (ама питайте ме помня ли нещо от гръцкия! :confused: )
Желая хубав ден на всички ви! :kissyou:

geri_73
23.03.2009, 18:58
Привет и от мен! Аз пък съм шивачка!:greeneye:

daniela.qnkova
27.03.2009, 19:11
Здравейте! Аз съм Даниела от Поморие.На 40 години съм.По професия съм детска учителка.Шия гоблени от 2001 година.

geri_73
27.03.2009, 20:38
Добре дошла Даниела!

Sapfira
03.04.2009, 14:41
Привет и от мен! Аз пък съм шивачка!:greeneye:
Първата ми професия :gipsy: Родителите ми имаха шивашка фирма и аз се научих още като дете. Завърших обикновена гимназия, но след това учих и 2 години в колеж по мода - специалност конструиране и моделиране на облекло с допълнителна квалификация шивач.

Учих и художествен текстил във ВСУ :loveglasses: една страхотна специалност към която малко млади хора се насочват.

Някой ден искам да запиша магистратура "артистични психо - социални практики " :idea: и да работя с деца, но засега това е само блян

В момента съм безработна пък ще видим какво ще става нататък :PP

ВанчетоМОД
03.04.2009, 14:57
Здравейте! Аз съм Румяна от Пазарджик. Счетоводителка съм по професия. Обичам гоблените, с голямо удоволствие ги бродирам. Лошото само е че съм започнала много, почти никой не съм довършила. Надявам се тук да намеря сродни души.
Мила, да си само ти с незавършените с мед да те мажеме.Мен лично ме е срам да кажа колко започнати имам, но ме е срам да кажа и колко нови комплектовани имам, макар, че във форума има колежки, които ме бият по точки. Ноняма нищо лошо. Кой както може и когато може. Спорно шиене на всички:flower::kissyou:P.S. Забравих да се представя - пенсионерка съм и всичкото време е пред мен, само дасмеживи и здрави - всички, ама всички, защото някои по-млади не знаят колко бързо идва лошото, както и да е, дано никога да не узнаят.:kissyou:

ВанчетоМОД
03.04.2009, 15:08
:uhhhh:Извинете ме - уж професионално представяне, а пък аз дрън,дрън дрън - пенсионерка, много важно - има ги много. Работила съм 12 г и половина, като машинописец-специалист, след това 13 години като пресьор на каучукови детайли /с отрови и сяра/ заради по-високото заплащане и накрая 12 г. в сферата на търговията - управител на голям магазин 8 г. и у-тел на ресторант 4 г. А гоблени шия от 1981 г.А сега съм така:oops::upbeer:

pepina
12.04.2009, 12:14
:hello:Привет на всички новодошли:kissyou:И да не забравяте ,че трябва и да шиете :D,защото тук ми е много забавно ........но на мен ми изостана бродерията :cookies:

pepina
12.04.2009, 12:17
Поморийската група се увеличава :idea:Здравейте geri_73 и daniela.qnkova :rainbow:

geri_73
12.04.2009, 12:27
Привет Петя. Гери и Дани са сестрички:loveglasses:

pepina
12.04.2009, 12:36
А моята сестричка не иска и да чуе за гоблен :D
Опитвам се да и предам заразата ... обаче НЕЕЕЕЕЕЕ:idea:

geri_73
12.04.2009, 12:42
В интерес на истината, ние не можем да се мерим с останалите тук, обаче имаме очи и душа да оценим труда на всички които се занимават с това. Заразени сме и ние с този вирус

sneja56
14.04.2009, 16:46
Здравейте и от мен. От Варнасъм на 52год. Шия от 2001год.Разболях се и това много ми помогна.Имам полувисше и две висши ама полза никаква. То не бяха години, то не се вписвах в младите колективи,ьбе доста време стоях и без работа. Сега работя като ЗАТС в едно варненско училище.:clap:

mesalina101
11.05.2009, 00:13
Здравеите.Аз работя 20 години като фризьор в собствена фирма.Не казвам салон защото салона го затворих тази зима.Лятото работя в Сл.бряг вече 8 години и сега започвам сезона,така,че наи вероятно лятото няма да имам време и малко ще поизчезна

Славова
05.06.2009, 20:34
Здравейте! Казвам се Тоска, на 41 години съм от Първомай. Завършила съм Аграрен университет Пловдив и УНСС София. Работила съм като учителка и банков служител. От 2004 година работя като икономист в общинска администрация. В момента съм началник отдел "Бюджет и човешки ресурси". Макар и свързана с много бумащина работата ми е динамична и интересна. Имам дъщеря на 8 години, която вече започна първия си гоблен. Бродирам от 1982 г. Имам много избродирани, но и още повече започнати и недовършени гоблени. Радвам се, че попаднах на този форум, където има много като мен запленени от това прекрасно изкуство!

lari
05.06.2009, 21:48
Добре дошли ,момичета!:flowerlove::hello:

sneja56
08.06.2009, 10:49
Здравейте на новите. Дано Ви е приятно сред нас. Славова ще ми е приятно да се запознаем.

margoto66
16.06.2009, 14:42
Здравейте! Казвам се Маргарита, на 43 години съм, завършила съм Начална педагогика и Счетоводство и контрол (за какво ли?!!) В момента съм по майчинство - имам две деца - едното на 6 години, а другото на 3 месеца. Освен гоблените, по които ме запали майка ми доста отдавна, бродирам, плета на две игли и една кука и въобще ми се отдават всички ръкоделия, но все нямам достатъчно време. Имам много малко избродирани гоблени, защото не обичам да почвам нов, докато не завърша стария. Освен това не обичам да правя едно и също нещо два пъти - само по веднъж, било то гоблен, покривка, блуза или нещо друго.
Радвам се, че намерих този форум, но едва ли ще бъда особено активна, за което още от сега съжалявам.
Успех на всички!

lari
16.06.2009, 14:58
Добре дошла!Бъди активна колкото можеш.По-важно е да ти е интересно във форума, да намериш приятели-а това ще стане.:yes::flower:Наближава време за кафе.Да изпием заедно по едно:coffee:

margoto66
16.06.2009, 15:35
С удоволствие. Само не знам откъде да си извадя и прикача към текста картинка.

калинка гроздева
18.06.2009, 00:56
здравеите казвам се калинка гроздева на 40г. съм.със средно образование.шия от дете първоначапно карета.възглавници сбългарска бродерия но последните 20г.шия само гоблени.ще ми бъде приятно да си пиша и обменям мнения с вас.досега само ви разглеждах но вече реших и аз участвам.

lari
18.06.2009, 08:31
:hello::flower:Добре дошла при нас!Пожелавам ти още повече гоблени като участник във форума!:kissyou:

lari
18.06.2009, 20:46
Привет ,Цвети! Дано ти е интересно тук!:greeneye:

galinka
19.06.2009, 21:24
Здравей,Маргарита,радвам се ,че има още една севернячка гобленарка.Аз съм от Бреница-Врачанско,но родата ми е в Плевен.Сега живея в Пловдив.Добре дошла.:kissyou::greeneye::smokin:

Emilly
22.06.2009, 21:20
:hello: Казвам се Емилия, на 32 (почти) и съм завършила психология, но работя в много далечна област от това... компютърен оператор :)
Много съм щастлива, че ви открих :blueflow:

nadesh
06.07.2009, 22:34
АМИ РАБОТЯ В СФЕРАТА НА ТЪРГОВИЯТА ПО ПРОФЕСИЯ САМ ПЕДАГОГ НО НЕ РАБОТЯ ПО СПЕЦИАЛНОСТТА

nadesh
06.07.2009, 22:44
РАБОТЯ ВЪВ СФЕРАТА НА ТЪРГОВИЯТА , ПО ПРОФЕСИЯ СЪМ ПЕДАГОГ НО НЕ РАБОТЯ ПО ПРОФЕСИЯТА .

sneja56
07.07.2009, 09:15
Здравейте на всички. Много е горещо можете ли да шиете сега. На мен нещо не ми върви. Щеходя на Каварна дано там ми потръгне,. Шия воденицатаи малко ми остана но не върви.

калинка гроздева
15.07.2009, 20:46
аз съм калинка искам да благодаря за доброто посрещане на новодошлите искам да допълня само че съм от варна омъжена с две дъщери едната от които също прави опити да шие съжалявам че порядко ще се включвам във форумите иоще веднъж благодаря за доброто посрещане

kaktos456
17.07.2009, 18:17
:hello:добре дошли във форума тук ще намерите много приятели:kissyou:

mimka
17.07.2009, 19:37
Здравейте , момичета и добре дошли!:kissyou:Чудесно е ,че ставаме все повече:flowerlove:

velly17
23.07.2009, 11:02
Моята ''специалност'' е бъдеща абитюрентка тази година. :D Чакам бала си с нетърпение.:flower: Иначе се захванах за работа уж за през лятото, но мисля да продължа и през учебната година, тъй като е такава, че когато няма работа мога и да уча и мисля, че ще ги съчетая двете занимания. Да не говорим, че няма как, при това положение трябва да се помага с парите, а и обичам да се оправям сама, а не да искам от майка ми...17 години ме е дундуркала...:oops:

sneja56
24.07.2009, 09:11
За жалост е така. Трябва да се помага.Аз и моите деца- на 29 и 31 год. не хванаха този период и ваканциите не са работили а почиваха. Благодарна съм им че не са злоупотребявали с искането на пари.

vall1981
24.07.2009, 12:31
Аз пък как съм пропуснала да се представя и тук :confused:
А може би, защото до скоро нямаше какво да пиша по конкретната тема.
До преди 2 месеца бях дълго време безработна. В момента работя /по заместване/ в една гимназия, като ЗАС - завеждащ административна служба или казано накратко - секретарка.
Също така съм задочна студентка в Свищов, на есен съм трета година. И в този ред на мисли, не откривам подобна тема /за следването/, а ми се искаше да разбера дали в този приятен форум нямам някоя колежка от Свищов?!? :greeneye:

sneja56
28.07.2009, 09:51
Здравей Вали Поздрав от Варна.Не се претеснявай Аз също дълго време бях без работа и от 2 год. също работя като ЗАТС в едно основно училище.Но всичко е върху мен Нямаме друг персонал. А преди 19 год. завърших в Свищов:idea: :clap:

теодора
28.07.2009, 11:10
Здравейте, Казвам се Теодора , на 31. Преподавател съм по физика,математика и информатика.
Сега съм в отпуска и се опитвам изцяло да се отдам на гоблените, но някой малки хора не ми дават :idea:

Ge4i1970
02.08.2009, 20:53
Здравейте, мили хора! :)
Казвам се Гергана и съм на 38 години. От София съм, но живея във Велико Търново. Шия гоблени от 16 годишна (за съжаление с прекъсвания) :( . Имам 2 деца - момиче и момче, дъщеря ми прави някакви опити да шие, но... ще видим какво ще се получи. Случайно ви открих, за което се радвам и се надявам да си помагаме взаимно при нужда. :thumbup:

lari
02.08.2009, 21:03
Добре дошла , Гери , сред нас!:kissyou:Дано ти е интересно в нашата компания!:hello:

mamanakoki
03.08.2009, 00:11
Здравейте!
Казвам се Елица,на 34г. Работя като медицинска сестра в Отделение по анестезиология и интензивно лечение.До скоро бях по майчинство,а от 3 мес.пак съм на работа.

didka1975
06.08.2009, 14:56
:hello:и от мен включвам се с най-голямо удоволствие, Хайде и аз да се представя.
Моята специалност e "Счетоводство и контрол", До преди година и половина работех като счетоводител в гр. Габрово, но в момента работя като Експерт ценова политика Източна Европа в Ideal Standard International гр.Севлиево. А така също съм и дистрибутор на ОРИФЛЕЙМ./малко реклама/.Много се радвам, че сега имаме възможност да се опознаем по-добре.Браво за тази идея!:!::party:

Дивна
07.08.2009, 20:25
Здравейте и от мен!Много интересни хора сме в този форум, и различни.Това, което ни е събрало е любовта ни към красивото.Завършила съм Стопанско управление.Работя като главен счетоводител в една частна фирма.

okart
07.08.2009, 22:12
Здравеите.Казвам се Олга.Бях учител по история ,но сега работя в Испания.Бродирам от около 9 год.Имам 10 гоблена.Всяка свободна минута - бродирам или разглеждам списания с гоблени.

lari
08.08.2009, 07:48
Добре дошла и успешно увеличаване на гобленовата колекция!:thumbup::flower:

didka1975
08.08.2009, 10:50
Добре дошла и от мен в този чудесен форум с толкова интересни и впечатляващи гоблени от една седмица съм в този форум и немога да се нагледам на всички красоти ! Ще чакаме ако имаш готови гоблени да ги снимаш и да ни ги представиш. :flowerlove:

makrat
08.08.2009, 11:02
Както някои от вас и аз съм пропуснала тази тема.
От 1992 година до 2008 работех в сферата на хазарта. Обиколих света и България, за да менажирам казина и Бинго зали. Работа без съмнение динамична, интересна и доходоносна, но когато станах на 36 изведнъж взех решение да се откажа. Сметнах, че е време да се откъсна и да захвана нова професия - все пак до време може да се практикува такава. Сега работя във финансовия отдел на една фирма и работата не ми е много по вкуса, но годините си минават и е добре да имаш опит, който да послужи в много сфери.
Та така... Отчетох се.

didka1975
08.08.2009, 15:38
makrat надявам се ,че ен си пропуснала темата коя зодия сте :thumbup:

daniel4i
12.08.2009, 22:20
Здравейте и аз съм пропуснала да се представя. Казвам се Даниела на 28 години съм. Завършила съм Българска филология и после Социални дейности. Тъй като не можах да си намеря работа като учител се наложи да използвам втората си диплома. Работя в Дневен център за деца с увреждания и съм социален работник. Шия гоблени от 4 години и имам ушити 7 гоблена. Скоро ще ви покажа творбите си.

Кора
12.08.2009, 22:44
Здравейте и аз съм пропуснала да се представя. Казвам се Даниела на 28 години съм. Завършила съм Българска филология и после Социални дейности. Тъй като не можах да си намеря работа като учител се наложи да използвам втората си диплома. Работя в Дневен център за деца с увреждания и съм социален работник. Шия гоблени от 4 години и имам ушити 7 гоблена. Скоро ще ви покажа творбите си.

:clap: Комплименти и моето уважение:kissyou:

Кора
12.08.2009, 22:47
Казвам се Деяна, на 53, санитарен инспектор

sneja56
13.08.2009, 09:16
НА дАНИЕЛА И НАБОРА ЗДРАВЕЙТЕ.
Какво шиете в момента. Аз съм на Ерусалимската Богородица но става много бавно. Тези нюанси на сивото а и очите нещо изневеряват вече.

r.rusev66
13.08.2009, 20:07
здравейте и от мен.казвам се грета и другия месец ставам на 41.работя като мед.сестра в дом за медико социални грижи за деца.в момента се мъча над съединението на водата и земята

Кора
13.08.2009, 22:10
НА дАНИЕЛА И НАБОРА ЗДРАВЕЙТЕ.
Какво шиете в момента. Аз съм на Ерусалимската Богородица но става много бавно. Тези нюанси на сивото а и очите нещо изневеряват вече.

Здравей раче-наборче/ и аз сам рак/.Отговарям ти с риск, че тук не му е мястото май:D, ще ни се карат и с право.Ами уж дошивам лодките на Ван Гог, но си почивам като уших сезоните-бокали, две силуетчета на Матис, а за десерт абстракциите на Алфред Гокел, лято е все пак и мързелувам, шия всичко 1:1:idea:

almateq
14.08.2009, 11:42
Здравейте!!!По образование съм детска учителка,но работя в съвсем различна сфера.Не се оплаквам-разполагам с много свободно време.

yanu6_23
15.08.2009, 16:19
Аз сьм организатор производство, занимавам се с печат на опаковки от ПЕФ, БОППФ, ПЕТ и др. използвани в хранителната промишленост.

zhak
15.08.2009, 19:42
Нека се представя и аз, казвам се Желка от Ст Загора -близо година от как разбрах за форума и се регистрирах (пропуснала съм темата да се представя както и сигурно доста други теми защото като се увлека да ги чета не ми остава време да шия)- реших да го направя сега по няколко причини:първо да увелича процента на учителите гобленари - завършила съм ПУ математика и физика и до сега съм работила по професията си в Ст Загора-учител по математика, предсои ми да се пенсионирам и тогава ще имам време да изчета всичко, шия гоблени от близо 17 години имам страница във форума където съм ги показала; второ поздравявам всички млади които имат това хоби -до откриването на форума си мислех ,че това е хоби само на хора близо до моята възраст , работя с млади хора наистина основно момчета и за съжаление за гоблени са чували от бабите си ,а не от майките ,а още по-малко тях ги интересува това за мен изкуство -радвам се че съм заблудила
и трето , може би не му е мястото тук но ме интересува кой е критерият за даване на тези "титли" -начинаещ, напреднал и т.н -къде да прочета повече по този въпрос?
извинявам се , за по обширното представяне- благодаря ви че Ви има:kissyou:

veneta_az
16.08.2009, 14:29
Здравей, съгражданке. Може би вече са ти отговорили за титлите, но да се включа и аз. Те зависят от броя мнения във форума - до 50 - начинаещ, до 500 (ако не бъркам) - напреднал и т.н. Не зависят от бр ушити гоблени, както аз мислех отначало.

ivk@
19.08.2009, 11:31
Завърших гимназия с профил английски и икономика. След това- две годишен колеж - дизайн на облеклото и художествен текстил. Работата е там, че винаги ме е привличал вътрешния дизайн, но когато беше време да се кандидатства го нямаше самостоятелно, а и в приемните изпити има И математика( с която сме си ... далечни познати) и така...Работила съм различни неща- помощник готвач(готвенето също ми е голяма страст), офис мениджър в агенция за недвижими имоти, брокер на недвижими имоти, офис асистент в архитектурно ателие...сега и за следващите неопределен брой години ще бъда мама-домакиня(имам си вече слънцето а скоро, надявам се, и луната да си я "изрисуваме"). Това е най -важната, стойностна и отговорна длъжност в живота ми...

petiakoleva
23.08.2009, 16:26
Здравейте и от мен ! Аз работя като мед.сестра в детска ясла , а през останалото време ходя в едно козметично студио и работя като маникюрист Видях че има тема за рисуването по ноктите ,ще се включа и там :)

kalitka78
24.08.2009, 11:51
Еми, и аз да се представя тогава:
Казвам се Димитрина и съм на 31 години. Завършила съм Органични химични технологии със специализация Технология на органичния синтез във ВХТИ-Бургас. Имам и следдипломна квалификация по Счетоводство на предприятието във ВУ-Варна. Работя като офис организатор в една фирма за климатици и много съжалявам, че не мога да направя и крачка към осъвършенстване в професионален план. :confused:
Домошарка съм по природа, а гоблените са голямата ми страст и се радвам да открия толкова много мили хора, запалени по моето увлечение. :rainbow: :kissyou:

lari
24.08.2009, 12:00
Добре дошла сред нас!Радвам се, че толкова млади хора се занимават с гобленарство!:clap::flower:

kafqwoochka
24.08.2009, 20:37
Здравейте,току що се регистрирах.Търсех не точно гобленарски форум,а по скоро за куилт,не не намерих :confused:разгледах тук и реших ,да се запиша при вас.
Ел.инженер по образование,на 45г,в момента съм домакиня и не ходя на работа в общоприетия смисъл на думата в България.Но не стоя нито миг без работа.Имам си доста занимавки,градинка,саксийки,занимавам се с рисуване на странни предмети като свещи и саксийки:idea:,обичам да правя куилт,когато съм спокойна,а зимата се занимавам основно с ландшафтното оформление и моделиране на нашето семейно хоби-влакчетата НО на Мерклин.Обичам декорирането и изработвам доста неща сама.
Но гоблени не шия...:(.Надявам се,това да не е проблем,за да бъда част от вашия форум.

koki58
25.08.2009, 09:19
Здравей kafqwoochka, щом си вече при нас взимай иглата и почвай - ние ще помагаме :smokin:

Tais
26.08.2009, 17:16
Тц,тц,тц пропуснала съм тази тема...Завършила съм Маркетинг, понастоящем съм безработна и умувам каква магистратура да запиша :) във форума съм от почти година

ru12mi34
11.09.2009, 12:19
По професия съм железничар, а сега съм занаятчия, имам майсторско
свидетелство : "художествено плетиво"/макраме/, но правя и други неща.
/www.tvorec-bg.com/.Член съм на РЗК-София.Надявм се да намеря много приятели тук.

pepi_to
20.09.2009, 21:24
ЗДРАВЕЙТЕ,сега се регистрирах и май е редно да се преставя,казвам се Петя на 33г. от 12год. шия гоблени.....имам ушити 8 гоблена и няколко недовършени.

Margarita_Bs
22.09.2009, 03:24
Здравейте, момичета. Преди малко се регистрирах и ви се представям - Маргарита от Бургас на 45 години. Шия гоблени от около 20 години, не съм броила колко имам ушити, но за щастие незавършените са само 2 :) Признавам си обаче, че нямам нито един в рамка и на стената... Надявам се да ми помагате, както и аз с каквото мога и да станем приятели :)

dushkova
22.09.2009, 10:38
Айдеее.. още една бургазлийка:D Добре дошла и надявам се няма да ти е скучно сред нас.:kissyou::loveglasses:

batika
22.09.2009, 11:01
Здравейте,момичета.От няколко месеца съм регистрирана във форума ,но съм пропуснала тази тема.
Казвам се Димитрина и съм на 41г.,завършила съм НБУ-стопанско упавление и работя в частна фирма в Ботевград.
Шия от 20годишна ,но също така обичам и да плата на една и две куки.Като да плета ме е учила баба ми като дете 7-8годишна.През малкото свободно време ,което ми остава шия гоблен или плета .

rodich
22.09.2009, 11:04
Здравей, batika! При нас ще ти хареса, добре дошла :greeneye: