PDA

Покажи пълната версия : Какъв сте бил в предишния си живот?



Nelia
19.08.2006, 20:05
[:] http://www.triada.bg/Forums/Referbook/Pastlife.asp

pepii
19.08.2006, 21:57
Малеее останах шашната от резултатите :D :D Пожелавам поне на вас повече усмивки :D :wink:

sweety
19.08.2006, 22:33
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Австралия приблизително около 1750-та година.
Вашата професия е била драматург, ръководител, музикант, бард.

:D
Човек на изкуството - доволна съм [:] :D

Temenuzhka
19.08.2006, 23:21
Много интересно :lady: NELIA, благодаря :yes:

bonita
20.08.2006, 10:49
хахахахахах Нелиа благодаря , повдигна ми насроението :D :D :D

Adelina
20.08.2006, 12:20
Ето моя резултат: " Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Суматра приблизително около 475-та година. Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Истински, естествен психолог, Вие знаете как да използвате създалите се ситуации. Хладнокръвен и спокоен във всяка ситуация."

:D много интересно, като се има в предвид, че и в сегашния си живот съм психолог ... май има нещо вярно :yes: :D

Nelia
20.08.2006, 15:12
: А ето моя резултат "Родили сте се някъде в земите около Югославия приблизително около 1650-та година.
Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач." :wink: :smokin:

sweety
20.08.2006, 22:36
NELIA,твоето вдъхва респект...от сега нататък много ще внимавам :D Особенно като погледна последното от изброените възможни "професии" :yes: :D [:] :lady:

Nelia
20.08.2006, 22:51
Да бе,страховито е, а пък съм била жена-воин :!: :D А иначе съм си такова "кротко теле" /зодия телец/ :!: :D Не съм страшна,ама никак... :idea: А и професията ми сега е учителка и много обичам децата :wink:

Snejana
20.08.2006, 23:38
Ето каква се оказах аз :

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Северна Канада приблизително около 375-та година.
Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Бохем, мистериозен, страшно талантлив, способен да усети мъдростта от древните книги. Магическите Ви възможности, могат да бъдат в услуга на тъмните сили.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Боязливи, самотни и неуверени хора има навсякъде. Това е и Вашата задача -- да превъзмогнете тези тенденции в себе си след което да помогнете и на околните.

Северна Канада - малко не ми харесва - твърде студено е за мен, но .....тъй като притежавам гадателски способности - внимавайте :D

atinqnka
21.08.2006, 00:22
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Тибет приблизително около 1475-та година.
Вашата професия е била артист, магьосник, гадател.
________________________________________
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Бохем, мистериозен, страшно талантлив, способен да усети мъдростта от древните книги. Магическите Ви възможности, могат да бъдат в услуга на тъмните сили.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Боязливи, самотни и неуверени хора има навсякъде. Това е и Вашата задача -- да превъзмогнете тези тенденции в себе си след което да помогнете и на околните.

Значи със Снежана сме почти дружки, с изключение на годината, мястото на раждане и пола.
Може пък и да има нещо, кой знае. Една колежка все ми казва, че разсъждавам като мъж.

Snejana
21.08.2006, 00:35
Значи със Снежана сме почти дружки, с изключение на годината, мястото на раждане и пола.
Може пък и да има нещо, кой знае. Една колежка все ми казва, че разсъждавам като мъж.

Като изключим това, че си значително "по-млада" от мен и си била "мъж" - всичко друго е абсолютно еднакво :? :? :?

mar4ela
21.08.2006, 11:26
Аз пък съм магьосник :idea:
Това излезе за мен:
"Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Мексико приблизително около 1575-та година.
Вашата професия е била писател, драматург, организатор на ритуали.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Имате научна мисъл, винаги търсещ и експериментиращ! Хората около Вас често не Ви разбират, но са респектирани от знанията ви.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Магията е навсякъде около теб, а много често и в най-обикновени случки. Урокът Ви -- да разберете магията и да помогнете на хората да я видят ясно. Вие сте магьосник!"
Не е зле нали :lady:
Винаги ми е било интрересно каква съм била в предишен живот и изобщо била ли съм :?:

lucy
21.08.2006, 19:03
Това пък излезе за мен

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Юкон приблизително около 1200-та година.
Вашата професия е била философ, мислител.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вашата основна задача -- да направите света по-красив. Физическите и духовни пустоши чакат за вашето докосване. Запазете усмивката си!

Добре, че това "Скромна, спокойна, тиха натура" се отнася за предишното ми Аз, защото сега определено не съм такава :!:

А иначе може и да има нещо вярно - аз съм филолог с втора спец. философия
А дали Юкон е там, където си мисля :?: Някъде в сев.Америка, ама дано не е на студено, аз съм зиморничева

Д.Стоянова
22.08.2006, 01:44
Много интересно,и може би има нещо вярно :D Ето какво се получи-
--------------------------------------------------------------------------------
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Южните части на Латинска Америка приблизително около 975-та година.
Вашата професия е била бохем, музикант, поет, танцьор.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Обичате постоянно да пътувате, търсите, изследвате - идеален сте за детектив или шпионин!
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.
Обичам да пътувам и съм щастлива,но за детектив не ставам! :yes:

mishone
22.07.2007, 15:59
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Южна Нова Зенландия приблизително около 1425-та година.
Вашата професия е била строител на църкви, храмове, катедрали.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Имате научна мисъл, винаги търсещ и експериментиращ! Хората около Вас често не Ви разбират, но са респектирани от знанията ви.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Магията е навсякъде около теб, а много често и в най-обикновени случки. Урокът Ви -- да разберете магията и да помогнете на хората да я видят ясно. Вие сте магьосник!
Сега остава да почна да правя магии

ibg1963
22.07.2007, 17:05
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Южна Англия приблизително около 1425-та година.
Вашата професия е била фермер, земеделец, тъкач, шивач.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Винаги търсещ истината и мъдростта. Ще я срещнете в бъдещите си животи :) Другите винаги са ви имали за идеалист осветяващ пътя към бъдещето
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Урока Ви - да развиете мило отношение към хората, да развиете дарба да ги разбирате и да им съчуствате.
Това е то.

ves_si75
01.08.2007, 16:17
:D :D :D Била съм мъж, роден около 1800 год. в земите край Тибет.
- моряк, дилър , бизнесмен , брокер
Психологически профил: бохем, мистериозен, талантлив, мъдър.

marji
04.08.2007, 17:01
А ето какво се получи за мен:

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Уелс приблизително около 800-та година.
Вашата професия е била войн, ловец, риболовец, палач.Вашият психологически профил за предния ви живот:
Обичате постоянно да пътувате, търсите, изследвате - идеален сте за детектив или шпионин!
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вашият урок -- да узаптите ревността и ада в себе си и след това в тези, които ще ви изберат за свой водач. Ще трябва да разберете, че тези слабости се дължат на страха и самосъжалението.

Май само това за пътуването, търсенето и изследването донякъде съвпада!:confused:

st_dobri
04.08.2007, 22:36
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Арктика приблизително около 1225-та година.
Вашата професия е била химик, алхимик, майстор на отрови.
--------------------------------------------------------------------------------
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Вие сте нормална, практична натура, материалист без никакво признание за божествено или духовно начало. Вашета житейска мудрост помага на бедните и слабите
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вие трябва да развиете способностите си да обичате, да бъдете щастливи и eнтусиазирани и да предадете тези чувства на хората.

ужас някакъв - :confused: тровила съм ги, ама с любов :gipsy:
Арктика, малееее - пък аз се чудя защо все топличкото търся :idea:

me4ta
08.08.2007, 23:15
За мен:
Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) жена в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Северна Африка приблизително около 1500-та година.
Вашата професия е била дизайнер, инжинер, майстор-заначтчия.
Вашият психологически профил за предния ви живот:
Винаги търсещ истината и мъдростта. Ще я срещнете в бъдещите си животи :) Другите винаги са ви имали за идеалист осветяващ пътя към бъдещето
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Урока Ви - да развиете мило отношение към хората, да развиете дарба да ги разбирате и да им съчуствате

slasch
09.08.2007, 10:49
:D уха-доволна съм от резултата,сега разбирам защо имам слабост към бижутата, та аз съм била бижутер в предишния си живот:lady: черпя с по едно този който го е пуснал-подейства ми много разтоварващо още от сутринта:coffee: :cookies:

sissak
09.08.2007, 11:58
Много весел сайт

Не ни е известно как се чувствате в сегашния си живот, но Вие сте бил(а) мъж в предния си живот.
Родили сте се някъде в земите около Югозападната част на Северна Америка приблизително около 775-та година.
Вашата професия е била картограф, астролог, астроном.Вашият психологически профил за предния ви живот:
Скромна, спокойна, тиха натура. Имате непроявени творчески таланти, които може би все още чакат някой от следващите (защо не и настоящия) животи за проявление. Понякога считате обкръжаващите Ви за доста странни.
Урока, който сте получили в предходния Ви живот:
Вашата основна задача -- да направите света по-красив. Физическите и духовни пустоши чакат за вашето докосване. Запазете усмивката си!

Има нещо вярно и друго невярно(разбира се).Аз по карта не мога да се ориентирам.Никога и по никакъв начин.Но пък участвам в любителска театрална трупа.Много забавно

st_dobri
09.08.2007, 16:06
Завиждам ти Слаш - де да бях и аз бижутер предишния живот :( а то ъ-ъ и сега нямам оправдание ...
сисак - сигурно си изразходвала целия си картографски талант тогава и сега мъкааааа..
лек ден на всички :p